PDA

View Full Version : Тези ... игрички вече ме дразнят ;@



Exlom
11-27-2008, 15:35
От края на миналата година ( учебна година ) харесвам една моя саученичка.През цялата лятна ваканция не сме се виждали, чували и тн... и предната учебна година не сме си обръщали особено внимание...
Но тази, аз нямах търпение да свърши, само и само за да я видя.
И какво стана? Свърши ваканцията, дойде едно ново момче в класа и започна меко казано да я "сваля".
Аз добре се разбирам с него, но представете си как ей така пред носа ми я отмъква :( Аз по принцип малко дърво си падам, но с нея тази година започнахме да си говорим много по-често..често я расмивам за нещо , например :) .Но много ме дразни едно нещо...Един ден флиртува да скъсване с новото момче, един ден на мене ми обръща внимание.Вчера ми бе много крив ден, цял ден ги гледах в училище как си се усмихват един на друг и цял ден след това мислих за това.
Днес станах накриво, и без това трябваше да ставам по-рано, и като отидох на училище, тя като чели ме видя какъв съм умърлушен, и като дойде при мен, като чели се опита да ме развесели, закачайки се с мен.. но аз си смоних за вчерашния ден, и просто "не ибавах" , гледайки я безмълвно...понякога идва и ме прегръща, но от вчера вече почвам да си мисля ,че това просто не е за мен..ПС: аз сам по -тих човек и не обичам много гирлутията, не съм суеверен или нещо такова, но и без това насякъде пише че м/у моята и нейната зодия меко казано нещата ще провървят трудно...Имам и скайп, но не съм я заговарял по скайп досега...просто незнам какво да и кажа...такъв съм..тя е единственото нещо, заради което искам да мине събота и неделя , само и само да я видя отново...какво да правя?

soul1199
11-27-2008, 16:04
emi pi6i i v skype,`hi`,`zdr` i tq 6e ti pi6e i 6e si govorete/pi6ete tam i q pomoli da izlzete,a i bori se za neq,6om q iska6,ne q ostavai na drygiq

girl_in_black
11-27-2008, 16:09
Пиши и по скайп.Там разговорът е по-лесен.Попитай я директно има ли нещо между нея и другото момче.Покани я да излезете някой ден.

curka87
11-27-2008, 16:46
ами пиши й по скайп общи неща. Разсмижай я , както правиш в училище. И... накъде там " на шега" я подпитай тактично дали има нещо към другото момче.
Ако каже, че има.....ясно ти е.Е, можеш да се ботриш, но не можеш да я накараш на сила да те харесва.
Ако пък се окаже, че не го харесва.... тогава си ти на ход.
Това е. Успех!!!

zaraaa
11-27-2008, 17:42
ами пиши й по скайп общи неща. Разсмижай я , както правиш в училище. И... накъде там " на шега" я подпитай тактично дали има нещо към другото момче.
Ако каже, че има.....ясно ти е.Е, можеш да се ботриш, но не можеш да я накараш на сила да те харесва.
Ако пък се окаже, че не го харесва.... тогава си ти на ход.
Това е. Успех!!!

Съгласна съм на 100%

GregoryHouse
11-27-2008, 17:50
Зодий...омфг брат много се филмираш...какво като си дърво...не всички сте родени научени ( :D ) просто ще ти дойде отвътре...усети нагласата и :) ...

Crazytu
11-27-2008, 17:57
ами пиши й по скайп общи неща. Разсмижай я , както правиш в училище. И... накъде там " на шега" я подпитай тактично дали има нещо към другото момче.
Ако каже, че има.....ясно ти е.Е, можеш да се ботриш, но не можеш да я накараш на сила да те харесва.
Ако пък се окаже, че не го харесва.... тогава си ти на ход.
Това е. Успех!!!

Съгласна съм на 100%
+1 :) ;)

Slave4You
11-27-2008, 18:01
Ми подбъзикай я нещо относно него и нея и виж как ще реагира:) Може пък и тя да е объркана, но квото и да става не се отказвай!

ThePowerOfLove
11-27-2008, 18:13
ами пиши й по скайп общи неща. Разсмижай я , както правиш в училище. И... накъде там " на шега" я подпитай тактично дали има нещо към другото момче.
Ако каже, че има.....ясно ти е.Е, можеш да се ботриш, но не можеш да я накараш на сила да те харесва.
Ако пък се окаже, че не го харесва.... тогава си ти на ход.
Това е. Успех!!!

Точно така ;) И не се отказвай толкова лесно ако наистина ти харесва :)

DeathRogue
11-27-2008, 18:19
Отиваш утре на даскало,викаш го тоя да дойде с тебе до тоалетната и...БОЙ!БОЙ мама ти мръсна...ще го вкараш в болницата за известно време и оставаш сам в играта! (базикам се)
Говори с нея и бъди директен,покани я на среща..ако ти е трудно-пиши и по skype..намекни и,че я харесваш (предполагам,че няколко комплимента ще свършат работа)..Ако не те разбере,кажи й го директно..не си губи времето ;]
Успех!

curka87
11-27-2008, 18:21
Отиваш утре на даскало,викаш го тоя да дойде с тебе до тоалетната и...БОЙ!БОЙ мама ти мръсна...ще го вкараш в болницата за известно време и оставаш сам в играта! (базикам се)
Говори с нея и бъди директен,покани я на среща..ако ти е трудно-пиши и по skype..намекни и,че я харесваш (предполагам,че няколко комплимента ще свършат работа)..Ако не те разбере,кажи й го директно..не си губи времето ;]
Успех!

:razz: :razz: :razz:
Това за боя може и да свърши работа.То нали знаеш- майтап, майтап, ама на голо си е чисто е**не. :razz: :razz:

anSsito
11-27-2008, 18:22
ами пиши й по скайп общи неща. Разсмижай я , както правиш в училище. И... накъде там " на шега" я подпитай тактично дали има нещо към другото момче.
Ако каже, че има.....ясно ти е.Е, можеш да се ботриш, но не можеш да я накараш на сила да те харесва.
Ако пък се окаже, че не го харесва.... тогава си ти на ход.
Това е. Успех!!!

Съгласна съм :)
И наистина не се отказвай толкова лесно,а и не вярвай на тия глупости дето ги пишат за зодиите..няма и капка иситина в тях ;)

DeathRogue
11-27-2008, 18:25
Отиваш утре на даскало,викаш го тоя да дойде с тебе до тоалетната и...БОЙ!БОЙ мама ти мръсна...ще го вкараш в болницата за известно време и оставаш сам в играта! (базикам се)
Говори с нея и бъди директен,покани я на среща..ако ти е трудно-пиши и по skype..намекни и,че я харесваш (предполагам,че няколко комплимента ще свършат работа)..Ако не те разбере,кажи й го директно..не си губи времето ;]
Успех!

:razz: :razz: :razz:
Това за боя може и да свърши работа.То нали знаеш- майтап, майтап, ама на голо си е чисто е**не. :razz: :razz:

;] т`ва вече е в краен случай :D та един съвет към автора - следващия път пиши на кирилица...мн от форумците дори не четат темата,защото е на латиница

midle
11-27-2008, 21:13
Тя наистина си играе игрички. Най добрия изход за тебе е да я вкараш в твоята игра където ти диктуваш правилата. Не я преследвай , а я накарай тя да те преследва. За да стане това и димонстрирай стойност и че не си дърво , и можеш.

varnen4e
11-28-2008, 06:09
ами пиши й по скайп общи неща. Разсмижай я , както правиш в училище. И... накъде там " на шега" я подпитай тактично дали има нещо към другото момче.
Ако каже, че има.....ясно ти е.Е, можеш да се ботриш, но не можеш да я накараш на сила да те харесва.
Ако пък се окаже, че не го харесва.... тогава си ти на ход.
Това е. Успех!!!

MP
11-28-2008, 06:14
Тя наистина си играе игрички. Най добрия изход за тебе е да я вкараш в твоята игра където ти диктуваш правилата. Не я преследвай , а я накарай тя да те преследва. За да стане това и димонстрирай стойност и че не си дърво , и можеш.
Точно това трябва да направиш.Дори и да не ти е весело,прави се на весел,нека тя те вижда такъв.Просто трябва да си често до нея,да говориш повече с нея и да демонстрираш на ония кой е шефът 8) Не спирай да се държиш добре с нея,няма как да не го оцени,но трябва да станеш "по-шумен".След това и ти можеш да започнеш да флиртуваш леко с някои или да измислиш друг начин да я накараш да те преследва.

Exlom
11-28-2008, 06:26
Мерси на всички.
Точно това ще направя...ще я вкарам в моята игричка :razz: да видим тогава как ще се обърнат нещата.
Забелязал съм , че когато не и правя нищо и просто си седя, тогава най-често се опитва да започне някой разговор или пък ме закача...
Искам да дойде понеделник :)
ПС:Почти невъзможно е да се оправя от положението "дърво"...
Просто съм по-тих характер и не обичам да съм център на внимание или нещо такова...незнам как ще се оправя от това :o

midle
11-28-2008, 07:13
Не забравяй че да е в твоята игра трябва да си по силен , по лек , да флиартуваш на воля и тя да ревнива, успех!

hooliganka89
11-28-2008, 08:47
midle и MP са прави,следвай техните съвети и няма да останеш разочарован 8-)