PDA

View Full Version : "Истината за Металика"



TheNewReligion
11-27-2008, 16:45
Здравейте! Сестра ми скоро ще има рожден ден и си мислих дали да не и подаря тази книга, защото преди време каза, че иска да си я купи. Та въпросът ми е към тези, които са я чели: заслужава ли си да дам 20 лева за въпросното четиво? Благодаря предварително.

psychopath
11-27-2008, 16:48
не съм я чел, иначе е добър подарък

TellMeYourName
11-27-2008, 17:10
^ :lol:

готин подарък е, ако е фенка

BlackaTBW
11-27-2008, 17:12
Ако е фенка страшно много ще се зарадва, определено.
Но ако е фенка и й подариш Мадона - не искам да съм на твое място. :lol:

TheNewReligion
11-27-2008, 17:13
Определено е фенка. :) Обаче , какво ще правя, ако купя книгата, а тя е изгубила интерес? :-o

ScionOfStorm
11-27-2008, 17:15
По-добре да и подариш някаква музика на Мадона за същите пари (с изключение на последния и албум). Може да и купиш оригиналното DVD Confessions Tour.

абе, ти напълно пълноправен имбецил ли си..? виж какво казва автора!

Seducti0n
11-27-2008, 17:16
По-добре да и подариш някаква музика на Мадона за същите пари (с изключение на последния и албум). Може да и купиш оригиналното DVD Confessions Tour.

Правиш предложение, без да знаеш дали сестра му, въобще слуша Мадона... :?

Към автора-Ако е фенка на Металика, съм повече от сигурна, че се радва, още повече, ме ти е споменавала преди, че има намерение да си купи книжката.
Не размишлявай толкова над това дали си заслужава или не.По-важно е да я зарадваш, ако не е проблем да дадеш 20 лева-действай! :) :)

PiruBloodz
11-27-2008, 17:16
Ще я цапнеш по главата..

Alderis
11-27-2008, 17:21
По-добре да и подариш някаква музика на Мадона за същите пари (с изключение на последния и албум). Може да и купиш оригиналното DVD Confessions Tour.
Аве я къш с тоя МаРАдона ве! Не пита това момичето/момчето (съжалявам TheNewReligion не можах да определя нито по ник-а нито от профила)!

По темата: книгата става, но в нея има и много измислици на автора. Той не я съгласувал нито с групата, нито с техните мениджъри. Въпреки това мисля, че е прекрасен подарък. Поздрави.

LINKNOT
11-27-2008, 17:39
Какво му мислиш? Подхвърли й за Металика и според отговора ще разбереш дали подаръка е подходящ.

ScionOfStorm
11-27-2008, 18:12
Гледал ли си клипа на Equilibrium - Blut im Auge?

Не? Не си ги чувал?

ТОВА ТЕ ПРАВИ МУЗИКАЛНО НЕГРАМОТЕН! Даже и от гледна точка на изкуството, по твоята логика. Не мислиш ли, че яко ти куца идеята?

SkyEatsAirplane
11-27-2008, 18:32
аз не съм фен на Мадона... Защо си мислите, че всички са фенове на Мадона, след като и вие сте фенове? хахаха болни мозаци

Boot
11-27-2008, 18:34
ку.р за мадона беееееее

А иначе тия автобиографични книги по дифолт са много зле. Веднъж се преебах да прочета една така и беше 100 страници алкохолизъм и простеене. В което нали няма лошо, ама да четеш за нечии други подобни преживявания е яко тъпо.

Lucho
11-27-2008, 18:36
не съм я чел, иначе е добър подарък
Аз също,несъм фен на металика...питай чичо Гугъл,той ще ти помогне ! :)

jghgh
11-27-2008, 18:36
книгата става, но в нея има и много измислици на автора. Той не я съгласувал нито с групата, нито с техните мениджъри. Въпреки това мисля, че е прекрасен подарък. Поздрави.
Това мен доста би ме накарало да размисля дали да купя книгата или не.
По-добре й вземи автобиографична книга на английски - поръчай от нета, например от amazon.com, но ако знае добре езика де..


Според мен не може да има някой, който да не е фен на Мадона.
Ти нормален ли си ве?

TellMeYourName
11-27-2008, 18:36
^ :lol:

готин подарък е, ако е фенка


Правиш предложение, без да знаеш дали сестра му, въобще слуша Мадона... :?
Според мен не може да има някой, който да не е фен на Мадона. Ето, аз бях на концерта на Металика и даже го снимах (http://edno.info/f/showthread.php?t=899), но това по никакъв начин не ме прави по-малко фен на Мадона. Нима някой ще си спре радиото ако пуснат Мадона - може да си го спре ако пуснат Слави Трифонов, чалга или народна музика, но не и Мадона. Някои хора претендират тук да са много културни и за изкуството, а хващам бас, че не са гледали това музикално видео, което между другото спечели награда Грами. Това DVD между другото е идеален подарък за Коледа за всеки.С всеки изминал ден виждам колко все по-болен ставаш :lol:

Seducti0n
11-27-2008, 18:43
Това, че една звезда се е наложила в даден бранш, има завиден брой награди и богат репертоар, не я прави всеобща любимка :wink:.

TheNewReligion
11-27-2008, 18:49
Благодаря на всички за отговорите. Разбрах от майка ми, че сега пък и скимнало да колекционира книгите на Стефани Майър. :-o Има още около месец за това ще мисля и проучвам.

П.П: Глобал, аз лично ненавиждам Мадона, най-малко, защото учителката ми по информационни прилича на нея, а тя е ужасен даскал. :?

buffalo88
11-27-2008, 18:56
Според мен всяко четиво е много добър подарък,независимо какво е. :)

jghgh
11-27-2008, 19:47
Ти на колко години си?


Не е нужно да е чак всеобща любимка - достатъчно е да се цени това, което е направила или поне да не си против него.
Ми не бъдете против Менсън. Направил е много. Не разбирам как може да има хора, които не са фенове на Менсън.
Не разбирам! :lol:

EarthShaker
11-27-2008, 20:00
global, извинявай.. нищо лично..

нарочно ли го правиш? не си интересен..

бтв Equilibrium са велики.. песента също цепи!

SkyEatsAirplane
11-27-2008, 20:04
:? ахахахах хахахах хахахах :razz:

Смешно е. Това да не си фен на даден изпълнител или група не те прави антифен :shock: Много ти е грешно мисленето. :?

Seducti0n
11-27-2008, 20:35
global
Не съм против никой, само дето началато на първия ти пост по темата, беше меко казано- безумно...
Можеш да не се кефиш на дадена личност, но да си даваш сметка за приноса и, било то в културата, медиите, спорта, науката и т.н.

:) :)

SkyEatsAirplane
11-27-2008, 20:37
global
Не съм против никой, само дето началато на първия ти пост по темата, беше меко казано- безумно...
Можеш да не се кефиш на дадена личност, но да си даваш сметка за приноса и, било то в културата, медиите, спорта, науката и т.н.

:) :)
+1

LizZz
11-27-2008, 20:49
KУР за global!
(точка)

TheNewReligion
11-28-2008, 14:27
Глобал, мила пише "най-малкото" :arrow: има още куп причини, които не ми се изреждаха. Мадона според мен е дърта кукумявка, чието "творчество" се свежда до това във всеки вестник да пише как съпруга и бил загорял, а тя най-спокойно си кълчи целулитните бедра в гимнастически зали! Ако, имаш да казваш нещо пиши ЛС. Не спами в темата, която считам за приключена.

П.П.: МомИче съм! Толкова ли не можа да ми погледнеш профила или просто се правиш на интересна?

_donna_
11-29-2008, 09:26
То и аз съм фенка и имам книгата в нас от 4 месеца,но още не съм я прочела.За какво изобщо хората си подаряват такива неща,непонятно ми е.По-добре й подари албум.На нас меломаните и истинските ценители ни е писнало да влачим от нета некачествени неща. (: