PDA

View Full Version : 101 причини



o7ka43na7a
11-27-2008, 15:46
Hey zdraveite..nujdaq se ot malky pomosht reshih da napravq edin podaruk na priqtelq mi..reshih da napisha na 101 listcheta prichinite za lubovta mi kum nego..to taka ama..az se seshtam samo za nqkolko..aide ako nqkoi moje neka da mi pomogne..da kazva..ko da pisha :P blagodarq vi predvaritelno..nadqvam se da mi pomognete :-) :-) :-)

tOniTyy
11-27-2008, 15:52
Ами не трябва ли сама да си ги измислиш?То, ако ние ти ги измисляме, значи не го обичаш по тези причини .. :shock: Не е нужно да са 101, мойе да са 20, ама да са си твойте.. ! :-)
А иначе може да му напишеш:
*защото е мил, внимателен, нежен, уважава те, помага ти, разбира те..
*защото ти се чувастваш добре, когато си с него, защото си най - щаслива ... такива работи :)
Напиши това, което ти е на сърце! :P

soul1199
11-27-2008, 15:56
ehe mn be,emi v neta bi trqbvalo da ima,puk i ti sama trqbva da si gi izmisli6,nie ne mojem da go obi4ame ot tvoe ime :?

girl_in_black
11-27-2008, 16:07
Аз ли да ти кажа причините, поради които обичаш гаджето си :-D

Ама щом толкова държиш:
"Харесвам аромата на парфюма ти"
"Харесвам, когато ме носиш на ръце"
"Харесвам, когато заспиваш сгушен до мен"
"Харесвам, когато ме целуваш под дъжда"
"Харсвам те облечен в....(измисляш нещо)"
"Харесвам, когато ме притискаш към себе си"
"Харесвам начина, по който говориш"
"Харесвам очите ти, когато си тъжен"
"Харесвам смеха ти"
"Харесвам разходките с теб" и т.н

Desir3
11-27-2008, 16:54
http://www.zazz.bg/play:5ad95ccc Ето ти 20 ;)

PeopleAlwaysLeave
11-27-2008, 17:04
И аз съм го правила това, само че причините ми бяха само 30, но искрени и от сърце ;) Не е нужно да са 101 - напиши токлкова, колкото се сещаш. И не трябва ние да ти ги казваме, защото все пак това си е твоето гадже, ние не го познаваме, не го обичаме ние и ти сама трябва да знаеш защо го обичаш. Иначе ние лесно можем да ти напишем и 1000 причини, но какъв е смисълът ? То по тая логика излиза, че ще му напишеш неща, които същност не са така.

dilqnkata
11-27-2008, 17:14
амм според мен пък няма значение бройката.. ако са написани от сърце дори и 10 да са пак ш са зарадва :) поне така мисля аз :)

GregoryHouse
11-27-2008, 17:20
Обичам да ти барам кура.
Обичам да ти смуча кура.
Обичам да ми влиза кура ти.
Обичам да ми мачкаш путето.
Обичам да ми бъркаш в путето.
Обичам да ми бъркваш в дупето.
Обичам да ми бъркаш в дупето с крак...
and so on...

gPa3HuTeJl
11-27-2008, 17:35
Hey zdraveite..nujdaq se ot malky pomosht reshih da napravq edin podaruk na priqtelq mi..reshih da napisha na 101 listcheta prichinite za lubovta mi kum nego..to taka ama..az se seshtam samo za nqkolko..aide ako nqkoi moje neka da mi pomogne..da kazva..ko da pisha :P blagodarq vi predvaritelno..nadqvam se da mi pomognete :-) :-) :-)

:shock:

От к1де, по дяволите, да знаем ние какво обичаш в него :?:

Lysit0
11-27-2008, 18:39
Ти сама не можеш ли да дадеш причини защо го обичаш?
Ние с това НЕ можеме да ти помогнеме.
Ние не сме му гаджета и не го обичаме вместо тебе.

anSsito
11-27-2008, 18:40
И какъв е смисъла ние да ти казваме какво да напишеш!? Той си е твое гадже,ти го обичаш,не ние, измисляй си сама причините.. И щом искаш да му направиш такъв подарък,поне го направи от сърце,а не да му напишеш 101 глупости,които не ги чувстваш.. :?

sh3_1s_7h3_0n3
11-27-2008, 18:46
Искаш да напишеш 101 причини, поради които го харесваш, и искаш съвет от съфорумците да ти ги измислят?! :shock: :-o
Напиши 5, но да са искрени и да са изцяло от теб.


Миналата година бях помогнала /бях измислила/ тия листчета, дето сега и ти искаш, на най-добрия ми приятел, т.к. с приятелката му правеха година. След 'празненството' им, приятелката му /която ми е много близка/ ми се обади да ми се похвали 'колко мил и романтичен бил, как се сетил и как тя не очаквала, и дрън-дрън... Беше толкова щастлива, че той е направил такива неща за нея, че чак ми стана гадно, като знаех, че ги бях измислила аз, а на него не му пукаше особено. Той си беше минал по реда, беше дал подаръка, беше се направил на оригинално романтичен и рай.
А истината беше коренно различна, уви. :?

Тъпо е да караш някой да ти прави или още по-зле да ИЗМИСЛИ твоя подарък, за ТВОЕТО гадже. Баси. Как не ви е гадно, че няма да е ваше дело, а нечия чужда идея... :?

depressedgirl
11-27-2008, 18:51
хей аз направих същото един път за гаджето ми и намерих няколко надписа тука в теенпроблем търси 21 причини поради който те обичам
но първо ги огледай и помисли дали найстина ги мислиш защото аз кат ги прочетох повечето не ги чувствах