PDA

View Full Version : Приятелка=Предателка!!!



vaLq_14
11-27-2008, 17:17
Искам да споделя с вас какво ми се случи. От човека, от когото най малко го очаквах!!! :shock: И спешно ми трябва съветтт!!!
Напоследък приятелката ми все правеше така, че да се скараме. Редовно си обръщаше гърба и ме заебаваше под претекст, че все си втълпявам глупости за какво ли не. Тъпа причина а? Зад която, както предполагах, се крие много повече от това! :-x
Тя се вижда с бившия ми приятел, с който скъсахме и беше голяма драма. Няма да казвам от къде знам, само ще ви кажа, че съм сигурна в достоверността на информацията си. Другото, което разбрах е че ме е лъгала за толкова много неща и ме е изкарвала виновна за какво ли не! И днес разбирам, че всичко си е имало причина, която тя не споделя. Та как да сподели, като знае изхода?! Приятеллка-предателка. Това е тя за мен. Ще кажете, че сме скъсали и че не трябва да се меся? Да, ама не! Защо го крие? Защото знае колко сълзи пролях заради него. А той ме обичаше. Тя няма право да прави това зад гърба ми, и да си намира поредната тъпа причина да ме зареже. защото съвестта я гризе ли?!!! Какво да правя? Обещах си да не правя глупости, но от къде сили да я погледна в очите без да и кажа каква лицемерна предателка е?! Как да постъпя? Не искам да правя лапешки неща. Далеч съм от мисъла да вдигам скандали и разни такива. Просто останах като попарена от това. Моля ви за съвет!

sweet_sorcerer
11-27-2008, 17:24
Ами права си - бебешките неща не помагат.Просто поговори с нея,обясни и ,че ти е гадно от това,че се вижда с бившия ти и т.н.Ако ти е приятелка, ще те разбере,ако не - търси си др приятелка.

GregoryHouse
11-27-2008, 17:24
Няма начин да не правиш лапешки неща...1во защото си лапе...и 2ро защото вече започна да ги правиш със тази тема...

Съвета е да си вдигнеш главата от подгизналото легло и да влкючиш непукизма които всеки един от нас притежава ...или поне си повтаряй че не ти пука и след време наистина няма да ти пука...

vaLq_14
11-27-2008, 17:27
Няма начин да не правиш лапешки неща...1во защото си лапе...и 2ро защото вече започна да ги правиш със тази тема...

Съвета е да си вдигнеш главата от подгизналото легло и да влкючиш непукизма които всеки един от нас притежава ...или поне си повтаряй че не ти пука и след време наистина няма да ти пука...Не твърдя, че съм голяма. Но не съм и лапе. Та за непукизма- добре, това ми изглежда най-добрия варянт.

PeopleAlwaysLeave
11-27-2008, 17:30
Или поговори с нея и й ги кажи тия неща, или просто я игнорирай от живота си без да й даваш никакви обеснения - сама ще се досети защо.

zaraaa
11-27-2008, 17:34
Няма смисъл да продължаваш приятелството си с нея, щом вече и нямаш доверие,щом смяташ, че те е предалатака грубо и подло, просто прекъсни отношенията си с нея :)

sweet_sorcerer
11-27-2008, 17:38
Няма начин да не правиш лапешки неща...1во защото си лапе...и 2ро защото вече започна да ги правиш със тази тема...

Съвета е да си вдигнеш главата от подгизналото легло и да влкючиш непукизма които всеки един от нас притежава ...или поне си повтаряй че не ти пука и след време наистина няма да ти пука...
ммм човек, кефиш,само че не всички могат да се справят с непукизма....особенно ако се виждат всеки ден,ако са в един клас и т.н скоро най-много да стане грозно....според мен приятелите трябва да ГОВОРЯТ и ако са истински ще се разберат.

GregoryHouse
11-27-2008, 17:41
А ако не са истински? А и повярвай ми хората можем да сме по коравосърдечни и хепукистични отколкото можеш да си представиш...just unlock it...

Lysit0
11-27-2008, 17:47
Доказала ти е,че НЕ ти е приятелка.
3адай си въпроса защо още я търпиш.
А на него му обясни каква предателка е и,че о ще го обичаш.

vaLq_14
11-27-2008, 17:56
А ако не са истински? А и повярвай ми хората можем да сме по коравосърдечни и хепукистични отколкото можеш да си представиш...just unlock it...Точно така!

Crazytu
11-27-2008, 18:10
Тя те е предала по много гаден начин. Ти можеш както казаха и другите или да я игнорираш напълно (което според мен е по-добрия вариант) или да си поговориш с нея,но само ако прецениш,че отново ще можеш да й имаш доверие,след това което ти е причинала .. и после ще видиш как ще реагира и ако ти е истинска приятелка(което малко ме съмнява) ще остави бившия ти.

curka87
11-27-2008, 18:18
Доказала ти е,че НЕ ти е приятелка.
3адай си въпроса защо още я търпиш.
А на него му обясни каква предателка е и,че о ще го обичаш.

+1

anSsito
11-27-2008, 18:35
По-добре поговори с нея,били сте близки приятелки,според мен би било тъпо да преключиш вашето приятелство без да се опиташ да разбереш какво я е накарало така да постъпи.. А след това вече можеш да я игнорираш или да сте си познати.. Не казвам приятелки,защото след такова нещо трудно би й имала пак доверие..
А ако изпитваш още нещо към бившия си и с него поговори..
Изясни се с всички и продължи напред и наистина каквото и да стане гледай много да не ти пука..

sweet_sorcerer
11-27-2008, 19:17
А ако не са истински? А и повярвай ми хората можем да сме по коравосърдечни и хепукистични отколкото можеш да си представиш...just unlock it...
ммм знам колко коравосърдечни могат да са хората,повярвай ми.....обаче ако не поговорят никога няма да разбере истинска приятелка ли и е....аз наскоро прецаках един от най-добрите си приятели заради тая гордост....нека не следва моя пример

juSTkiddy
11-27-2008, 19:24
Тфа за непукизма е вярно!С безразличие ще ги засегнеш повече от всичко друго.Няма какво да говориш с нея,просто move on ;)

Lqqchinko
11-27-2008, 19:24
"Приятелство между жени няма.Всичко е театър в който рано или късно пиесата свършва" ... това е мисълта на една моя приятелка...Аз от една страна съм съгласен с нея от друга не... Поговорете си добре,нещата трябва да се оправят.Може да се сдобрите,но раната си остава завинаги! Приятна вечер :)

Erica
11-27-2008, 20:12
По-добре поговори с нея,били сте близки приятелки,според мен би било тъпо да преключиш вашето приятелство без да се опиташ да разбереш какво я е накарало така да постъпи.. А след това вече можеш да я игнорираш или да сте си познати.. Не казвам приятелки,защото след такова нещо трудно би й имала пак доверие..
А ако изпитваш още нещо към бившия си и с него поговори..
Изясни се с всички и продължи напред и наистина каквото и да стане гледай много да не ти пука..

Щом толкова време я е лъгала,ще я излъже отново!Казвам го от личен опит...или поне при мен беше така...опита се да ме излъже,дори когато знаеше,че вече знам цялата истина...От такива хора,по-добре далеч...поне според мен...

Riot
11-27-2008, 20:14
убий я!
няма какво повече да направиш
това е единствния начин щастието да ти се усмихне... отново

MoHuTo
11-27-2008, 21:00
Самия факт, че тя знае за бившия ти и какво е било между вас и на всичкото отгора има наглостта да излиза с него, да се крие и да се кара с теб под предтекст, че ти си виновна би трябвало да те накара да се замислиш, че тя не ти е никаква приятелка. :? Аз на твое място не бих продължавала отношенията си с такъв човек. :?

midle
11-27-2008, 21:00
Само на 14 а вече предадена... Подготви се занапред да става все по зле, винаги имай едно на ум.

vaLq_14
11-28-2008, 04:14
Само на 14 а вече предадена... Подготви се занапред да става все по зле, винаги имай едно на ум.На по4ти 18 съм :lol: 8-)

qnsi
11-28-2008, 06:48
Тфа за непукизма е вярно!С безразличие ще ги засегнеш повече от всичко друго.Няма какво да говориш с нея,просто move on ;)


+1 :)

midle
11-28-2008, 07:13
Добре дошла в реалността!

hooliganka89
11-28-2008, 08:24
Убий глупака с мълчание!