PDA

View Full Version : Най-чалнат даскал



kashmir
11-27-2008, 18:47
Домързя ме да ровя по-нататък, сигурно е имало и други такива теми, ама пишете.
Та значи като имам предвид чалнат даскал, това може е някой със странни методи на изпитване, заблуден, абе просто обект на страх, псувни или присмех сред учениците.
Сега моя даскал:

За нея се носят легенди...
Кърмъзъ червена къса коса с черни краища. Любимите й цветове очевидно са червено и черно, щото гардероба й включва предимно дрехи в червено и черно.
Иска 18 оценки... на срок!!! минимум!!!
Изпитва всеки час по 6-тима души - 2-ма устно, останалите писмено. Всеки час носи едни страшни пликове с номерата ни и някой тегли и става "оръжие на съдбата", според нейните думи, щото е голяма фенка на тая съдба. Тя не разказва - тя диктува, мнооооого. По 7-8 страници на час и то с такава скорост и без почивка, че в пърите дни имах мускулна треска на ръката. Всеки петък правим контролни - преразказче на изучаван текст(в сегашния случай древногръцки мит) + разсъждение по свободен въпрос (Каква символика откривате - от тоя сорт). Това да не помислите, че е за цял час! Не, това е за 15 минути! Класа се разделя на четни и нечетни номера и първо влизат едните, после другите - за да са по 1 на чин. Естествено дава различни въпроси на двете групи. На това нещо пише по 2 оценки - за преразказа и заразсъждението. Но ако разсъждението е особено оригинално му слага още една 6-тица.
Иначе не е зла, ама няма хлабаво при нея.

mtg1992bg
11-27-2008, 19:00
Абе ти да не си от ПМГто от Шумен :D Такива истории бях чувала за тамошна учителка по български :-D

Иначе аз чак такива луди учители нямам. Само и нашият по БЕЛ е някакъв максималист и веднъж на езиков тест (каквито той мн обича да дава) от целия клас само една шестица (и то 5,75) и г-на за да не остане по назад заяви "Това е с 25 стотни по-малко от 6! Можеш още много" :lol: Ама иначе е добричък човек :D

strong
11-27-2008, 19:20
Домързя ме да ровя по-нататък, сигурно е имало и други такива теми, ама пишете.
Та значи като имам предвид чалнат даскал, това може е някой със странни методи на изпитване, заблуден, абе просто обект на страх, псувни или присмех сред учениците.
Сега моя даскал:

За нея се носят легенди...
Кърмъзъ червена къса коса с черни краища. Любимите й цветове очевидно са червено и черно, щото гардероба й включва предимно дрехи в червено и черно.
Иска 18 оценки... на срок!!! минимум!!!
Изпитва всеки час по 6-тима души - 2-ма устно, останалите писмено. Всеки час носи едни страшни пликове с номерата ни и някой тегли и става "оръжие на съдбата", според нейните думи, щото е голяма фенка на тая съдба. Тя не разказва - тя диктува, мнооооого. По 7-8 страници на час и то с такава скорост и без почивка, че в пърите дни имах мускулна треска на ръката. Всеки петък правим контролни - преразказче на изучаван текст(в сегашния случай древногръцки мит) + разсъждение по свободен въпрос (Каква символика откривате - от тоя сорт). Това да не помислите, че е за цял час! Не, това е за 15 минути! Класа се разделя на четни и нечетни номера и първо влизат едните, после другите - за да са по 1 на чин. Естествено дава различни въпроси на двете групи. На това нещо пише по 2 оценки - за преразказа и заразсъждението. Но ако разсъждението е особено оригинално му слага още една 6-тица.
Иначе не е зла, ама няма хлабаво при нея.
хахахахаххахахах :D :D ебати даскалицата :D :grin: :D

LiLGrizzly
11-27-2008, 20:03
Men po bg mi e bif6 boksior izgonen ot predi6noto daskalo.. vernite otg ne gi 4uva.. no kajej li gre6en 6e go 4ue i na 40 km ot tebe ! ina4e dr ni gaden daskal e po himiq i tam sqdame na 4etni i ne4etni ina4e si4ki drugi sa spr pe4eni :-P

kashmir
11-28-2008, 15:25
Абе ти да не си от ПМГто от Шумен :D Такива истории бях чувала за тамошна учителка по български :-D

Иначе аз чак такива луди учители нямам. Само и нашият по БЕЛ е някакъв максималист и веднъж на езиков тест (каквито той мн обича да дава) от целия клас само една шестица (и то 5,75) и г-на за да не остане по назад заяви "Това е с 25 стотни по-малко от 6! Можеш още много" :lol: Ама иначе е добричък човек :D

Напълно позна. Ти от кой град си, щот ако не си от Шумен, мойта даскалка трябва да се гордее, че славата й се простира по ширините на цяла майка България.

ПП.Днес тая същата ми писа лош 1. Вие има ли ли сте?

mtg1992bg
11-28-2008, 15:33
Напълно позна. Ти от кой град си, щот ако не си от Шумен, мойта даскалка трябва да се гордее, че славата й се простира по ширините на цяла майка България.

ПП.Днес тая същата ми писа лош 1. Вие има ли ли сте?

Мне, и аз съм от Шумен, само че от Езиковата :-D Ама пък славата пак си е голяма, щом ми е направило впечатление и в детайли съм запомнила описанието и държанието й :D

Единици пишат ли се още :shock:
Леле, добре че моите учители не пишат, аз щях да имам поне 100 :-D
Ама какво да направя като не мога да се правя , че не виждам, че някоя приятелка примерно не може да реши задачата и ме рита под масата :D Било..."мечешка услуга" - бая пъти съ го чувала това от учител :-D

UFOs
11-28-2008, 15:58
При моите учители странни методи няма.Якото е,че лесно се преписва а и малко преувиличавате,като описвате учителите си ;)

kashmir
11-28-2008, 16:03
Напълно позна. Ти от кой град си, щот ако не си от Шумен, мойта даскалка трябва да се гордее, че славата й се простира по ширините на цяла майка България.

ПП.Днес тая същата ми писа лош 1. Вие има ли ли сте?

Мне, и аз съм от Шумен, само че от Езиковата :-D Ама пък славата пак си е голяма, щом ми е направило впечатление и в детайли съм запомнила описанието и държанието й :D

Единици пишат ли се още :shock:
Леле, добре че моите учители не пишат, аз щях да имам поне 100 :-D
Ама какво да направя като не мога да се правя , че не виждам, че някоя приятелка примерно не може да реши задачата и ме рита под масата :D Било..."мечешка услуга" - бая пъти съ го чувала това от учител :-D

кой клас си?
може да те познавам.

mtg1992bg
11-28-2008, 16:20
кой клас си?
може да те познавам.

Аз съм 9 Г :)
А иначе за твоята г-жа ми е разправяла една приятелка на моя съученичка от 9 А в Езиковата...не знам разбра ли ме какво казах, то много объркано стана :D

tItEufFf
11-28-2008, 16:33
Не, нямам..но имах една по физика ужасно злобна. Все ни намекваше колко сме тъпи.
Пример:
"Ама това ще го учите в 10 клас ако евентуално стигнете до там"
И все едни такива гадни намеци с един ужасен тон... Но не беше луда, поне успяваше да запази дисциплината в час.
И все пак не може да се мери с твоя случай :lol:

Dundy
11-28-2008, 17:36
имаме една по рисуване,дето само ни обижда.Почва да разлиства дневника ,за да ни види оценките в другите часове и ни разправя как не сме заслужавали да влезем.А иначе другите всичките са страшно взискателни и по испански всеки път изпитва доста хора

kashmir
11-28-2008, 17:49
Не, нямам..но имах една по физика ужасно злобна. Все ни намекваше колко сме тъпи.
Пример:
"Ама това ще го учите в 10 клас ако евентуално стигнете до там"
И все едни такива гадни намеци с един ужасен тон... Но не беше луда, поне успяваше да запази дисциплината в час.
И все пак не може да се мери с твоя случай :lol:

Ох, завалийката аз. Всички ме съжаляват. Но тя попринцип тая даскалка е яка. Много помъдрях и си обогатих речника.

5StaR
11-28-2008, 17:54
az ne znam dali po vsi4ki predmeti vzeti zaedno 6te imam 16 ocenki do kraq na sroka :s

kashmir
11-28-2008, 17:58
кой клас си?
може да те познавам.

Аз съм 9 Г :)
А иначе за твоята г-жа ми е разправяла една приятелка на моя съученичка от 9 А в Езиковата...не знам разбра ли ме какво казах, то много объркано стана :D

Ооооо, ти си от класа на Полето и Даниса!

ElinoOor
11-28-2008, 18:16
Домързя ме да ровя по-нататък, сигурно е имало и други такива теми, ама пишете.
Та значи като имам предвид чалнат даскал, това може е някой със странни методи на изпитване, заблуден, абе просто обект на страх, псувни или присмех сред учениците.
Сега моя даскал:

За нея се носят легенди...
Кърмъзъ червена къса коса с черни краища. Любимите й цветове очевидно са червено и черно, щото гардероба й включва предимно дрехи в червено и черно.
Иска 18 оценки... на срок!!! минимум!!!
Изпитва всеки час по 6-тима души - 2-ма устно, останалите писмено. Всеки час носи едни страшни пликове с номерата ни и някой тегли и става "оръжие на съдбата", според нейните думи, щото е голяма фенка на тая съдба. Тя не разказва - тя диктува, мнооооого. По 7-8 страници на час и то с такава скорост и без почивка, че в пърите дни имах мускулна треска на ръката. Всеки петък правим контролни - преразказче на изучаван текст(в сегашния случай древногръцки мит) + разсъждение по свободен въпрос (Каква символика откривате - от тоя сорт). Това да не помислите, че е за цял час! Не, това е за 15 минути! Класа се разделя на четни и нечетни номера и първо влизат едните, после другите - за да са по 1 на чин. Естествено дава различни въпроси на двете групи. На това нещо пише по 2 оценки - за преразказа и заразсъждението. Но ако разсъждението е особено оригинално му слага още една 6-тица.
Иначе не е зла, ама няма хлабаво при нея.


тази адски ми прилича на предната даскалка по бел /харпията/ по4ти същата прическа , същия метод на "преподаване" , с единствена разлика че е супер, мега и нз кво още.. ЗЛА!!!!! тая ни разкатаваше напрао :shock: 8-)

BoBiTyY
11-28-2008, 19:07
Моята даскалка по литература спори с мене като настоява,че запетая може да се пише в началото на реда..Също така според нея се пише цАрвул..Има още куп бисери на тази женица,но не ми се изброяват всичките.. :D

kashmir
11-28-2008, 21:25
Моята даскалка по литература спори с мене като настоява,че запетая може да се пише в началото на реда..Също така според нея се пише цАрвул..Има още куп бисери на тази женица,но не ми се изброяват всичките.. :D

Тая няма ли кой да я цапне с един правописен речник по главата, ама от най-големите.

Spider4eto
11-29-2008, 00:23
Ако не знаете Батман се подвизава в мойто даскало, като учителка по физика. Историята е следната: преди около 5 години, въпросната учителка била лудо влюбена в учителя по изобразително изкуство. И ден след ден тя събирала смелост за му покаже чувствата си. Накрая решила, че е готова и отишла и му казала всичко, канейки го на среща. Господина обаче решил да разбие сърцето на клетата женица, и й отказал. Тогава тя, обгърната от отчаяние, откраднала ключовете на чистачката за учителската стая и се заключила вътре. След което скочила през прозореца 8-) . Добре че е на 2рия етаж, та се разминала само със счупване на ръката. Още се бъзикаме, че сиг е изчислявала ъгъла на падане и скоростта, с която ще се забие в земята http://store4.data.bg/hob/images/batman.gif

mtg1992bg
11-29-2008, 07:43
Ооооо, ти си от класа на Полето и Даниса!

Аха :D

mtg1992bg
11-29-2008, 07:47
Ако не знаете Батман се подвизава в мойто даскало, като учителка по физика. Историята е следната: преди около 5 години, въпросната учителка била лудо влюбена в учителя по изобразително изкуство. И ден след ден тя събирала смелост за му покаже чувствата си. Накрая решила, че е готова и отишла и му казала всичко, канейки го на среща. Господина обаче решил да разбие сърцето на клетата женица, и й отказал. Тогава тя, обгърната от отчаяние, откраднала ключовете на чистачката за учителската стая и се заключила вътре. След което скочила през прозореца 8-) . Добре че е на 2рия етаж, та се разминала само със счупване на ръката. Още се бъзикаме, че сиг е изчислявала ъгъла на падане и скоростта, с която ще се забие в земята http://store4.data.bg/hob/images/batman.gif

:razz: :razz: :razz:
Направо...нямам думи!
Това ако се случи в нашето училище и Батманица повече няма да работи като учителка :-D Шефът ще я направи само на батманчета :D

kashmir
11-29-2008, 09:40
Ако не знаете Батман се подвизава в мойто даскало, като учителка по физика. Историята е следната: преди около 5 години, въпросната учителка била лудо влюбена в учителя по изобразително изкуство. И ден след ден тя събирала смелост за му покаже чувствата си. Накрая решила, че е готова и отишла и му казала всичко, канейки го на среща. Господина обаче решил да разбие сърцето на клетата женица, и й отказал. Тогава тя, обгърната от отчаяние, откраднала ключовете на чистачката за учителската стая и се заключила вътре. След което скочила през прозореца 8-) . Добре че е на 2рия етаж, та се разминала само със счупване на ръката. Още се бъзикаме, че сиг е изчислявала ъгъла на падане и скоростта, с която ще се забие в земята http://store4.data.bg/hob/images/batman.gif
Леле, тая е по-чалната от мойта! :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz:
Направо...нямам думи!
Това ако се случи в нашето училище и Батманица повече няма да работи като учителка :-D Шефът ще я направи само на батманчета :D
И при нас би се случило същото!

ThePowerOfLove
11-29-2008, 09:49
Наще повечето са луди.. :-D

lenito_sf
11-29-2008, 11:51
:shock: :shock:

stefi94
11-29-2008, 12:17
Моята даскалка по литература спори с мене като настоява,че запетая може да се пише в началото на реда..Също така според нея се пише цАрвул..Има още куп бисери на тази женица,но не ми се изброяват всичките.. :D

Тая няма ли кой да я цапне с един правописен речник по главата, ама от най-големите.

:lol: може да я цапнете и с един "цАрвул" :lol:

xXxXSweetDreamsxXxX
11-29-2008, 12:53
Ако не знаете Батман се подвизава в мойто даскало, като учителка по физика. Историята е следната: преди около 5 години, въпросната учителка била лудо влюбена в учителя по изобразително изкуство. И ден след ден тя събирала смелост за му покаже чувствата си. Накрая решила, че е готова и отишла и му казала всичко, канейки го на среща. Господина обаче решил да разбие сърцето на клетата женица, и й отказал. Тогава тя, обгърната от отчаяние, откраднала ключовете на чистачката за учителската стая и се заключила вътре. След което скочила през прозореца 8-) . Добре че е на 2рия етаж, та се разминала само със счупване на ръката. Още се бъзикаме, че сиг е изчислявала ъгъла на падане и скоростта, с която ще се забие в земята http://store4.data.bg/hob/images/batman.gif

:shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz:

LitTleJ
11-29-2008, 12:57
vliza v chas "koi iska da polychi 2-ka molia" да chetesh ot ychebnika ti pishe 2.Tva e maina neshto boi i se iade mai.

therichbitch
11-29-2008, 22:14
aa na6to poslednoto kontrolno po geografiq be6e da na4ertae6 edva li ne cqlata karta na bg v podrobnosti:
da narisuva6 gp linii ,magistrali,koridori i dr i est gradovete prez koimo minavat a te sa okolo 20na
sled koeto vs komunikacii prez stara planina tva 6te re4e okolo 6 na ednata grupa kato prez 1 grad ima po nqkolko i trqbva da zapomni6 porednostta na pone okolko 100na obekta za vsi4kite teq
i posle idva da napi6e6 traseto na nqkoq ot bg granici vsi4ki vurhove, reki4ki,vadi4ki,kpp-ta,planini,sedlovini,prohodi i t.n. v porednost estestveno a i da gi ozna4i6 na praznata karta na bg koqto polu4ava6 za vs taq hubost/kato kazvam prazna prazna samo konturite na bg i drugoto- bql list/
a tva za 40 min estestveno da ne si pomislite dr

__SuNshInE__
11-29-2008, 22:29
Такам сега за даскалката ни по БЕЛ: не я харесвам, злобна е и... абе не е за обесняване. Та така миналата година ние по БЕЛ имахме над 20 оценки ( за всеки срок) :-o То нз как ги побираше в дневника :-o .
Не искам да се впускам в подробности - разваля ми уикенда :D

Kokzero
11-30-2008, 01:45
Когато още бях ученик можеше да се каже че всяка втора учителка ми беше откачена, макар че съм убеден че повечето още преподават, а не са в никой регистър на психодиспансер.

Преподавателя ми по география му казвахме Ицо Факта, защото постоянно повтаряше "Фактически". Веднъж го броихме и за един час (40 минути) го каза 66 пъти. Същия гледаше винаги като зъл питбул, нямаше чувство за хумор и не се усмихваше, за щастие не беше зъл и заядлив, просто винаги гледаше точно така :x .

Учителката ми по химия която си беше изчадие адово. Изкараше ли те на дъската те държеше понякога целия час. Дава ти две задачи и те забравя за 20 минути, през които предава урок. За най-приятно беше отношението и "Може ли толкова загубен човек, какви са тия глупости, с които ми цапаш дъската". Най-любимия и скеч беше когато влиза час след контролно: "И сега, понеже сте преписвали, проклетници такива, ще ви вкарам в осмия кръг на ада и на час ще ви изпитвам писмено поне по 10 души, докато не видя и една стотна от написаното в листите от баничките ви". :D

Имах даскал по български категория "Гей, ама си вярва че не е", който ходеше с прическа тип ранния Евгени Минчев, панталони тип ранния Мишо Шамара и гърбица тип ранния Квазимодо. Това обаче не го спираше да гледа похотливо на някои ученици, но така и не разбрахме на кои. :D

Най-забавна ни беше учителката по музика, която не можеше да помни имена, изпитваше като пускаше симфонии и после ни караше да разсъждаваш. За да изкараш 6 единственото, което ти трябваше беше да кажеш някакви простотии, първите които "ти хрумват" като слушаш това. Веднъж сравних Четирите Сезона с химна на България и ме оформи за срока. :D

WomanInBlack
11-30-2008, 07:07
нашия най-чалнат даскал е по рисуване..мирише на ракия кат влезе :lol: не ни знае имената и ни вика 18 парче и някви такива..някой като говори му казва затвори си плювалника.Един път едно момиче закъсня и влиза и стой пред вратата и той и вика :"кво стойш кат някои магистрална фея" :D
или някой да си покаже краката малко и казва прибирай си кламерити някви такия ги мисли 8-)

Lucho
11-30-2008, 07:10
Физичката е най-луда,евала им !
И да те изпита - може да ти пише 2,може и да не ти пише...просто е страхотен преподавател...10 минути урок,35 клюки 8)

KayiN
11-30-2008, 19:16
амм при мен са 2 откачени :D
едната по история ... ако взимаш участие в час пише 6 ако не 5 8-) мн весела пияница е :razz:

а другата по физика на контролни и купуаме вестници да си чете ние си преписваме к'вот ни тряя 8-)

Reed
11-30-2008, 19:34
малии ква е тая веее :shock: :shock: :shock:

remember_me
11-30-2008, 19:51
axax vse o6te na takiva daskali ne sam popadala :D
v edno biv6e daskalo ima6e edna daskalka. na 50 i nqkolko be6e. prepodavala 30godini v tova y4ili6e(pod4ertavam samo v edno) syper slaba, s bolni4eska pri4eska,vse sas sivi drehi i izglejda6e savsem kato skelet i syper 4yvsttvitelna i striktna. ako i vzeme6 himikala tq 6te obhodi vsi4kite stai za da si go vzeme i specialno s nego da popalne dokymentite ili da proveri tetradki. daje na parviq ni 4as pri neq yspqhme da q razpla4em. ne vdigahme tolkova mn 6ym..ama tq revna i izbqga v kenefite da reve do kraq na 4asa. za sajalenie imam takava daskalka i v momenta v edno drygo daskalo.
N2 otka4alka e po fizikata mi.mamka i..taq me prati bykvalno v kazarmata zaedno s celiq klas. vliza i vika davkite izpluite. daje i da e sgrab te yse6ta. nedei leja na 4ina. nedei dava stola nazad. i vsqkvi takiva. sedi6 mirno i krotko v 4asovete i. i nai nai gadnoto e 4e za 5min moje da izpita celiq klas. mene kato me izpita za 2min predi kraq 4asa kakvo da kaja?

Anzy
11-30-2008, 19:54
Росица Кирязова в СХУПИ!!!! Понеже не ми дават да пускам линкове,ако ви е интересно напишете ''кирязова'' на латиница в зазз.бг и се посмейте на воля! :grin:

psychopath
11-30-2008, 21:25
даскала по химия е нереалния пич
в часовете само вицове ни разказва...простотии ни говори

в тетрадките си имаме повече рецепти за димки, бомбички и т.н от колкото планове по химия :-D