PDA

View Full Version : Контрацепция



kalinchetoooo
11-27-2008, 19:11
Здравейте, искам да ми дадете съвет относно противозачатъчното Ясмина. По точно дали е удачно за прием. Тъй като мой приятелки ми казаха, че имало много странични ефекти и водело до сърдечно
съдови проблеми.

hottie
11-27-2008, 19:53
Пие се след лекарско предписание иначе можеш да си докараш проблеми !

MusicIsTheKey
11-28-2008, 07:48
По-добре отиди на гинеколог, който да ти предпише някакви противозачатъчни, за да си спокойна.

Специално за "Ясмина", бих ти казала да хвърлиш едно око на тази тема. Може да е бъзик, а може и да не е.
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1742866

shell
11-28-2008, 08:50
Мила,според мен е най-удачно да отидеш на гинеколог,за да ти предпише най-подходящите за теб противозачатъчни! Недей да правиш грешката-моята приятелка е доволна от тези хапчета ще ги пия и аз!

kalinchetoooo
11-29-2008, 16:27
Прочетох поста, който MusicIsTheKey ни показа - егати ужаса. Искам да кажа - децата са хубаво нещо разбзбира се, най-хубавото нещо на света, но се е получила неприятна изненада. Изглежда човек задължително трябва да се консултира с гинеколог. Чудя се, защо тогава ги продават по аптеките без рецепта???

Schneeflocke
11-29-2008, 16:35
Чудя се, защо тогава ги продават по аптеките без рецепта???

Рецепта ти трябва само за лекарства, които водят до пристрастяване или са опасни за здравето. За всичко друго разчитат на собствената ти интелигентност. Рецепта за всяко лекарство би забавила работата на фармацевтите.

shell
11-29-2008, 18:58
Чудя се, защо тогава ги продават по аптеките без рецепта???

Рецепта ти трябва само за лекарства, които водят до пристрастяване или са опасни за здравето. За всичко друго разчитат на собствената ти интелигентност. Рецепта за всяко лекарство би забавила работата на фармацевтите.
+1 и е много лошо,че повечето българи не са се научили да се консултират със специалист преди да отидат в апетака и да си купят нещо на своя глава,от което могат да си патят много после!

hottie
11-30-2008, 10:00
Чудя се, защо тогава ги продават по аптеките без рецепта???

Рецепта ти трябва само за лекарства, които водят до пристрастяване или са опасни за здравето. За всичко друго разчитат на собствената ти интелигентност. Рецепта за всяко лекарство би забавила работата на фармацевтите.
+1 и е много лошо,че повечето българи не са се научили да се консултират със специалист преди да отидат в апетака и да си купят нещо на своя глава,от което могат да си патят много после!

Защото не се смята, че хората може да са толкова глупави ! :-) И лекарствата за диабетици са без рецепта, ама би ли ги писала ей така без консултация? Лелеее какво ли не прочитам в този форум :lol:

_butterfly_
12-01-2008, 20:07
Ако си имаш серизен приятел и водиш редовен полов живот противозачатъчните са едно много добро решение. По никакъв начин не влияят отрицателно върху организма,регулират цикъла, влияят много благотворно върху кожата и я изчистват от пъпчици. Това не го знам от личен опит понеже не ползвам противозачатъчни, но въпреки това повярвай ми е мн достоверна информация. Ест те съветвам преди това да се консултираш с гинеколог.