PDA

View Full Version : изневяра!?малко помощ и мнения относно...



minimouse
11-27-2008, 20:37
връзката на една моя приятелка.случаят е следния:ходи с гаджето си от 2год и половина,като във всяка връзка са имали проблеми,но онзи ден тя разбра нещо от което много я заболя-той и изневерява(доколко и как не може да бъде сигурна нито тя,нито аз)но въпросът е ,че "пича" си има гадже и от друг град,с което се е запознал на морето или нещо такова.тя не му е казала,че знае за това и иска съвет от мен.много ми е мъчно да я гледам така,но не мога да застана изцяло на нейна страна,защото момчето не спира да твърди че я обича много(а аз мисля,че не лъже).смятам,че просто се е поувлякъл в летните флиртове.какво е вашето мение по въпроса.дали я обича според вас? :?
п.с. момчето е излизало с въпросното си гадже от друг град и след морето... :-o

Metal_kids
11-27-2008, 20:45
Ами първо сигурна ли е информацията за това другото момиче от другия град?
И да ти кажа ,аз не бих си мълчала ,ами бих говорила с приятеля си в смисъл тва е супер гадно да постъпва така,флиртове или не нали уж я обича :? :-x :?

minimouse
11-27-2008, 20:51
сигурно е,да!няма да разказвам подробности,защото не смятам че е мн тактично от моя страна,но е 100% сигурно.а тя не иска все още да му казва,защото прекалено много го обича и се страхува да не допусне грешка,мисли си че като минат няколко дни,седмици-ще може по-добре да отреагира на ситуацията(иска да погледне по-трезво на нещата).

Chokoladka123
11-27-2008, 21:47
Ако я обичаше и съжаляваше, щеше да и признае и да и каже че съжалява..освен това : направи ли го веднъж ще го направи пак !!!

partychild
11-28-2008, 05:15
Ако я обичаше и съжаляваше, щеше да и признае и да и каже че съжалява..освен това : направи ли го веднъж ще го направи пак !!!бих го зарязала моментално :x

aqweR
11-28-2008, 05:22
връзката на една моя приятелка.случаят е следния:ходи с гаджето си от 2год и половина,като във всяка връзка са имали проблеми,но онзи ден тя разбра нещо от което много я заболя-той и изневерява(доколко и как не може да бъде сигурна нито тя,нито аз)но въпросът е ,че "пича" си има гадже и от друг град,с което се е запознал на морето или нещо такова.тя не му е казала,че знае за това и иска съвет от мен.много ми е мъчно да я гледам така,но не мога да застана изцяло на нейна страна,защото момчето не спира да твърди че я обича много(а аз мисля,че не лъже).смятам,че просто се е поувлякъл в летните флиртове.какво е вашето мение по въпроса.дали я обича според вас? :?
п.с. момчето е излизало с въпросното си гадже от друг град и след морето... :-o

по начина ти на изразяване, ще заключа, че си на 13-14 години... както предполагам и приятелката ти и приятеля и'...

не... не я обича...

Fortuna
11-28-2008, 05:46
Kato q obi4a za6to i izneverqva ...

minimouse
11-28-2008, 08:46
връзката на една моя приятелка.случаят е следния:ходи с гаджето си от 2год и половина,като във всяка връзка са имали проблеми,но онзи ден тя разбра нещо от което много я заболя-той и изневерява(доколко и как не може да бъде сигурна нито тя,нито аз)но въпросът е ,че "пича" си има гадже и от друг град,с което се е запознал на морето или нещо такова.тя не му е казала,че знае за това и иска съвет от мен.много ми е мъчно да я гледам така,но не мога да застана изцяло на нейна страна,защото момчето не спира да твърди че я обича много(а аз мисля,че не лъже).смятам,че просто се е поувлякъл в летните флиртове.какво е вашето мение по въпроса.дали я обича според вас? :?
п.с. момчето е излизало с въпросното си гадже от друг град и след морето... :-o

по начина ти на изразяване, ще заключа, че си на 13-14 години... както предполагам и приятелката ти и приятеля и'...

не... не я обича...

на 19 съм,приятелката ми е на 18,а момчето на 19.не смятам,че се изразявам зле,старая се да съм тактична,все пак не става дума за моето гадже!

hooliganka89
11-28-2008, 08:50
Е,ти пък какво се месеш,каквото и да ти кажем тук момичето само ще си прецени какво да прави,все пак става въпрос за нейната връзка,а не твоята.

minimouse
11-28-2008, 08:54
да,но иска съвет от мен,а аз не съм сигурна,че той не я обича,затова споделям тук-повече глави мислят по-добре от една!искам да разбера вашето мнение?!

hooliganka89
11-28-2008, 09:04
да,но иска съвет от мен,а аз не съм сигурна,че той не я обича,затова споделям тук-повече глави мислят по-добре от една!искам да разбера вашето мнение?!


И сега когато ние ти кажем формулата ти ще й кажеш на нея и ще те послуша!?Хахаха

minimouse
11-28-2008, 09:10
да,но иска съвет от мен,а аз не съм сигурна,че той не я обича,затова споделям тук-повече глави мислят по-добре от една!искам да разбера вашето мнение?!


И сега когато ние ти кажем формулата ти ще й кажеш на нея и ще те послуша!?Хахаха

не мисля,че има смисъл да се заяждаш с мен,ако нямаш мнение относно темата-не пускай коментари!казах вече повече от веднъж защо съм пуснала темата :x

hooliganka89
11-28-2008, 09:13
да,но иска съвет от мен,а аз не съм сигурна,че той не я обича,затова споделям тук-повече глави мислят по-добре от една!искам да разбера вашето мнение?!


И сега когато ние ти кажем формулата ти ще й кажеш на нея и ще те послуша!?Хахаха

не мисля,че има смисъл да се заяждаш с мен,ако нямаш мнение относно темата-не пускай коментари!казах вече повече от веднъж защо съм пуснала темата :x

Не се заяждам,просто ти задаваш неуместни въпроси,иначе нищо лично.И както виждаш имам мнение,това,че не те ъстройва не значи,че го няма 8-)

HONDA
11-28-2008, 09:15
Момичето да говори с приятеля си. Няма смисъл да си мълчи. Когато има проблем, е редно да го обсъдят заедно.

darla
11-28-2008, 09:28
tvoqtq priqtelka e mazohistka,4e izob6to se 4udi kakvo da pravi,a ti opredeleno ne i pomaga6 kato vqrva6,4e toi q obi4a.edno e da e dopusnal vednuj gre6kata da izneveri,suvsem drugo e da go pravi sistemno i da hodi s dve ednovremenno-za kakva lubov govori6?Da go razkara,za6toto tova ne e pulnocenna vruzka i tuk dumata "lubov" pridobiva nqkakvo izvrateno,otbluskva6to zna4enie!

la4ezara
11-28-2008, 09:35
нека тя да му каже, че знае за другото момиче и вижте какво ще стане...