PDA

View Full Version : Mods going crazy!



Serseri91
11-27-2008, 21:27
Айде бе какво е това ?! Знам, че и тая тема ще бъде заключена, но все пак ще пробвам.
Какво ви става бе хора?!След като сменихте дизайна и добавихте новите екстри вече teenproblem не ми е начална страница, не ми трябват импулсчета(скоро ще се почни искам оунчииииииииииииии .... :? ).Както и да е това го преживях, но какво е това не мога да намеря незаключена тема от новите.То да те е страх да кажеш нещо по-офанзивно към някой и веднага ще го отнесе цялата тема със заключване.Някой си питал за филми, мод-а идва дава 5-6 линка към теми с филми и локва .. ами представете си, че има някой който може да му помогни по друг начин - не чрез линкове. :shock: Темите спам .. може спокойно да бъдат преместени в кофата а не да бъдат заключени.Точно реших да се включа в 1 такава тема и видях, че е заключена .. въпреки, че можеше бая материал да се изкара от тая тема .. :lol:

Не съм 1-вия който прави забележки, няма да съм и последния предполагам.. не знам дали сезона ви действа така или сте превъзбудени от новия форум...

MusicIsTheKey
11-27-2008, 21:33
Някой си питал за филми, мод-а идва дава 5-6 линка към теми с филми и локва.

Това предполагам беше за мен.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=212082

При положение, че съм дала линк към 13 теми със същото заглавие, на същата тематика, защо трябва да има още една? Имай предвид, че всяка седмица се пуска подобна тема! Трябва ли да има по 20-30 еднакви теми? После ще завалят оплаквания "модераторите не си вършат работата, пускат се все едни и същи теми". Няма угодия.

Serseri91
11-27-2008, 21:35
Добре! същата работа е .. поне ги трийте защото като са заключени дразнят окото и виждате колко оплаквания валят.Пренасочи конкретния потребител към тези други 13 теми чрез ЛС и това е защо трябва тези заключени теми да дразнят окото ....
ПП:Не, че нещо ви се меся в работата де ... :booooomb:

someone_else_
11-28-2008, 07:38
И аз го забелязах това масово триене :shock: :shock: .. и не е много приятно да виждаш 100 заключени теми .. но така е по-добре.. И не мога да разбера.. преди валяха теми от потребители,които се оплакват от спама,а сега .. точно обратното .. наистина.. няма угода.. за мен лично е по-добре така! малко повече контрол не е излишен .. :)

Lucho
11-28-2008, 08:50
Най-ме е яд,че хора като Blab (be_true) се забравиха след като ги назначиха...ама чакайте малко,довчера и вие бяхте обкниовенни юзери като всички а сега... :-o

Serseri91
11-28-2008, 09:50
... Вместо тези рейтингчета и подобни можеше да се потрудите за нещо друго.

Blab
11-28-2008, 10:07
Най-ме е яд,че хора като Blab (be_true) се забравиха след като ги назначиха...ама чакайте малко,довчера и вие бяхте обкниовенни юзери като всички а сега... :-o
Би ли се обосновал?

Serseri91
11-28-2008, 10:12
Най-ме е яд,че хора като Blab (be_true) се забравиха след като ги назначиха...ама чакайте малко,довчера и вие бяхте обкниовенни юзери като всички а сега... :-o
Би ли се обосновал?
Само ще се съглася с Lucho.

Blab
11-28-2008, 10:20
Понеже така е най-лесно?
Ст... ст... ст... а, де'?

BlackaTBW
11-28-2008, 10:48
Някои теми наистина си заслужават ключ, други не, но винаги е било така. Преди се оплаквахте, че не си вършели работата, сега че си я вършат. Вече е оставена една от тези теми във Всичко Тийн на куп, която е от типа 'лаф да става' и аз съм напълно доволна от това решение. И не ми пука, колко човека ще кажат неща от типа, че се мазня, но с този модераторски контрол е по-добре.
За тийн ай дито - и на мен не ми се нрави, но просто не влизам. Ползвам си само форума. Като минат месец-два всички ще спрем да мрънкаме (включвам и себе си в числото на мрънкащите), защото ще му свикнем (жестоката истина).

А относно въпроса за Blab, всички щом станат модератори се отдръпват от масовата част, най-малкото защото имат нови задължения. Това ми е правило впечатление поне на мен.
Към Blab: ще те посъветвам в някои теми да бъдеш малко по-мила, защото наистина на моменти изглежда зле. Може да не го правиш нарочно, но някои коментари наистина изглеждат злобни. И не го казвам с никакво лошо чуство, не искам да прозвучи така.

Lucho
11-28-2008, 11:00
BlackaTBW го обясни много по-добре от мен !
Но всепак,блаб,само да ти кажа че и ти довчера беше като нас...и ти спамеше,псуваше,пускаше глупави теми...кой не го е правил...ама хайде не се прави на такава каквато не си (поне в началото)

Blab
11-28-2008, 11:30
Толкова ли си безхарактерен, че се подписваш под чужди думи, не можеш да изразиш мнение?

Псувала, спамела, пускала глупави теми... говориш наизуст. Съжалявам, забележката ти не я приемам, по простата причина, че е лъжовна.

Колкото до критиката на BlackaTBW - всеки си има своите моменти, още повече децата на моята възраст. Разбирам, че като те обиждат пряко, трябва да си мълчиш, потънал в земята... Е, и аз си имам своя нрав, бил той на моменти и избухлив.

Склонна съм да се откажа от модераторския пост, към който, в интерес на истината, никога не съм се стремяла. Дори обмислям да не влизам повече във форума. Това какво ще промени, питам? Когато всички си затварят очите и оставят безмислените("да става лафа" не спада към категория "Смислени") теми в най-посещавания раздел да се множат ежеминутно, в името на всеобщата любов и/или избягване на конфликт(разбирай - едностранни нападки под всякаква форма), тогава всичко е наред? Да обиждаш, съответно - наскърбяваш някого е против правилата, или се лъжа?

Както и да е, не съм умряла за този форум, камо ли да бъда модератор в него. Имала съм проблеми в съответната възраст, интересно ми е било - регистрирала съм се, писала съм. И толкова.
Значително по-приятно е да си говорите за побоища и наркотици, не се и съмнявам.
Успех ви желая! И приятно порастване!

ПП:Лъчо, изливай си жлъчта другаде вече!; Дишай, издишай...
И край.

11-28-2008, 11:37
Да е наистина го раздават 'луди' ^^

BlackaTBW
11-28-2008, 13:29
Blab нямах предвид, когато те нападат. Тогава и аз съм груба, признавам си. Имах предвид за някои други теми, в които ми е правило впечатление, но това сега няма значение.
И не става въпрос за наркотици и побоища, мое мнение в такива теми не можеш да срещнеш. И да, другите теми тип 'да става лаф' са заключени или в кофата, но когато е оставена една, поне никой няма право да мрънка, че всички били там. Това беше идеята ми.
Дори и сега, съдейки по поста ти виждам, че го възприемаш сякаш те нападам или нещо от сорта, което не е вярно. Не те нападам и не те съдя, дадох ти съвет да бъдеш малко по-мила в теми, които не те засягат лично. А съветите се следват по индивидуално решение.
И никой не иска да се отказваш от модераторския пост, според мен си вършиш работата добре и модерираш една доста голяма част от темите тук. Но това си е твое решение.

JoeBanana
11-28-2008, 14:19
BlackaTBW го обясни много по-добре от мен !
Но всепак,блаб,само да ти кажа че и ти довчера беше като нас...и ти спамеше,псуваше,пускаше глупави теми...кой не го е правил...ама хайде не се прави на такава каквато не си (поне в началото)
стига си завиждал, мишка !

Blab
11-28-2008, 15:04
Вече мога да ви псувам.
Дишайте, човечета!;

Blab
11-28-2008, 15:15
А ти доста по-елементарен от нивото, за което претендираш.
Без значение е.

jghgh
11-28-2008, 16:27
^стига де
прекалено груб си.. недей да съдиш от някакво си мнение... не значи че е лабилна (едва ли не), защото си е позволила лирическо отклонение..
аз ако бях на нейно място какви обяснения щяха да паднат... обожавам постовете чаршафи и всичко най-обосновано...


к** за лъчо (сама сложих звездичките:))

Blab, не беше толкова лоша.

Serseri91
11-28-2008, 21:38
Хайде де защо не заключвате тази тема?Стана голям спам и офтопик тука, но никой не я заключва.. хммм защо ли .. ? :?

machoka
11-29-2008, 18:33
Блаб се справи чудесно като модератор, прегледах всичките и заключени теми и се подписвам под всяка от тях.

Виждат ви се много заключените теми, защото новите колеги са инструктирани да не ги трият и понеже в повечето случаи ги трием и вие дори не виждате колко глупост се е насъбрала, в момента лъсва повече от обикновеното.

С това темата се изчерпва, както и безпочвения ви спор.

Приятна вечер.