PDA

View Full Version : Предложение за нов график на учебната/работната седмица!



Desturbed
11-28-2008, 11:22
Така. Смятам скоро да ставам депутат. Първото ми предложение за проектозакон е вече факт. Вие сте първите, с които ще го споделя:
Работната седмица да се намали с един ден, т.е почивни ще са петък, събота и неделя. За да не се разстройва работния процес- работното време през останалото време да се увеличи на 9 часа, така седмично се съкращават едва 4 часа работно време. НО!
Следва най-интересната част :D :razz:
Учебната седмица да се удължи с 2 дни, т.е ще се учи от понеделник до неделя, с други думи казано- 7 дни в седмицата. Младите трябва да бъдат подготвени за обикновения живот на труженика! :-x

raduna
11-28-2008, 11:26
:D перфектен замисъл! таман в 3те почивни дни големите хора ще могат да си починат от дребните на спокойствие :-P

glarus
11-28-2008, 11:31
Предлагам жените да работят по 9 часа на ден с 6 дневна работна и учебна седмица. ние няма смисъл да учил защото сме си умни а за какво да работим като те ще вършат всичко. Таман няма да ни дават идеи и да ни упрекват че не правим нещо не както трябва :)

raduna
11-28-2008, 11:36
"Вие няма смисъл да учил?" не си личи.... :-D

glarus
11-28-2008, 11:37
еж веееееееееее

Blab
11-28-2008, 11:59
О, харесва ми проектозакона ти!
Само с една забележка - по-удачно ми се струва третият почивен ден да е сряда, за да не се получава прекалено дълга серия от работни такива.

raduna
11-28-2008, 12:37
еж веееееееееееха-хахх...затапих те,аа? 8-)

raduna
11-28-2008, 12:39
О, харесва ми проектозакона ти!
Само с една забележка - по-удачно ми се струва третият почивен ден да е сряда, за да не се получава прекалено дълга серия от работни такива.
така четвъртък ще се пада ден на майстора и ще са работни само понеделник и вторник.... :D

Desturbed
11-28-2008, 12:42
О, харесва ми проектозакона ти!
Само с една забележка - по-удачно ми се струва третият почивен ден да е сряда, за да не се получава прекалено дълга серия от работни такива.
така четвъртък ще се пада ден на майстора и ще са работни само понеделник и вторник.... :D

Ееее не става така, за да има баланс тогава трябва в понеделник и вторник да се работи по 16 часа! Много ще ни дойде, пък и трябва да помагаме с домашните на лапетата :?

anna13
11-28-2008, 12:44
Аз предлагам изобщо да не се работи. Само ще се учи и после в зависимост от това как и с колко си завършил ти се дава заплата.

Така ще е най-добре за всички. След като се изучиш купон :D

raduna
11-28-2008, 12:49
Аз предлагам изобщо да не се работи. Само ще се учи и после в зависимост от това как и с колко си завършил ти се дава заплата.

Така ще е най-добре за всички. След като се изучиш купон :D
А нека работят здраво маймуните :-({|= не става така леесно човек.... :-({|= :grin:

puhi14
11-28-2008, 14:27
Ази ви предлага ке учим/трудим се/ 2 дена. :D Други дни ке почиваме и ровим низ тийнпроблема. :grin: [/i]