PDA

View Full Version : Гласувайте против вечерния час!



Georgi91
11-28-2008, 12:35
http://www.btv.bg/news/

Гласувайте против въвеждането на вечерния час! По средата на страницата, вдясно има анкета. Нямаме време, довечера по новините ще дават резултатите!

Disrespect
11-28-2008, 12:38
77.60%Да
20.22%Не
2.19%Не знам

успех :razz:

TellMeYourName
11-28-2008, 12:40
всъщност гласувах "да" 8-)

MusicIsTheKey
11-28-2008, 12:41
Гласувах с "Да".

LINKNOT
11-28-2008, 12:47
Покрай въвеждането на училищни униформи и вечерен час някои казват,че се връщаме във времето на комунизма. Една частична промяна в тази насока ще се отрази добре на България. Аз съм за.

Alderis
11-28-2008, 12:48
77.60%Да
20.22%Не
2.19%Не знам

успех :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz:

Аз посочих единствения верен отговор: ДА!

11-28-2008, 12:48
Одобрявате ли въвеждането на вечерен час за непълнолетни?
74.78%Да
23.45%Не
1.77%Не знам

ДА!

schrei
11-28-2008, 13:00
Одобрявате ли въвеждането на вечерен час за непълнолетни?
71.43% Да
26.98% Не
1.59%Не знам



НЕЕЕ!

Georgi91
11-28-2008, 13:01
Е, това не мога да го разбера, наистина. Вие сте тийнейджъри и гласувате "ЗА" дискриминация срещу вас. Ми като сте "за", стойте си вкъщи и не излизайте вечер. :D :(

11-28-2008, 13:02
Е, това не мога да го разбера, наистина. Вие сте тийнейджъри и гласувате "ЗА" дискриминация срещу вас. Ми като сте "за", стойте си вкъщи и не излизайте вечер. :D :(Писна ми да гледам 14 годишни емота по дискотеките и улиците... айде

gPa3HuTeJl
11-28-2008, 13:09
Гласувах с "Да".

cherinka
11-28-2008, 13:21
Да, то вечерен час отдавна си има.
Аз съм ЗА 20:00ч. както беше по новия закон, гадно само, че пак го правят 22:00ч. :(

shadow4e
11-28-2008, 13:25
И аз гласувах с ДА. :)

SkyEatsAirplane
11-28-2008, 13:35
Според мен и да има вечерен час нищо няма да се промени хаха

Riot
11-28-2008, 13:40
18:00 за всички малки симпатични кypви под 18
не да си пилеят вагините по нощите

shadow4e
11-28-2008, 13:42
Е, то часовете в училище бяха до 7 и нещо. :)

Riot
11-28-2008, 13:44
20:00
без обжалване

Riot
11-28-2008, 13:47
"които са малолетни да ходят на детска
личните карти освен за ID за кво друго ги ползвате
и аз така си помислих естествено
че за ноздрите"

Из мемоарите на една душа 8-)

chelsea
11-28-2008, 13:54
и аз гласувах с да.
деградацията,която наблюдавам, ми идва в повече.

Disrespect
11-28-2008, 13:58
всички под 18 в 20:00 да са се завили с измити зъби!

Alderis
11-28-2008, 14:12
всички под 18 в 20:00 да са се завили с измити зъби!
:D И ръцете задължително отгоре на завивките 8-)

democratos
11-28-2008, 14:34
http://www.btv.bg/news/

Гласувайте против въвеждането на вечерния час! По средата на страницата, вдясно има анкета. Нямаме време, довечера по новините ще дават резултатите!
Ха-ха-ха :razz:
Големият комунист е против вечерния час.. смех...

Благодаря, че ми показа сайта за да гласувам ЗА! :wink:

TheNewReligion
11-28-2008, 14:39
Вечерен час? Хм..интересно...И да въведат такъв, едва ли някой ще се погрижи да прибере неадекватните ви особи от някое сметище. И все пак- успех.

GetNasty
11-28-2008, 14:59
Глсувах "ЗА".

5StaR
11-28-2008, 15:32
Za , sled mesec stavam na 18 .. a na vas da vi e SAAAAAAAAAAD 8-) 8-) 8-) POD KLIU4!

TERRORMACHINE
11-28-2008, 16:39
74.10%Да
24.26%Не
1.64%Не знам

InitialD
11-29-2008, 00:29
ЗА!

gangstata
11-29-2008, 00:50
Добре бе,кво па толкова ви пречи..?
Трябва да има някакъв контрол и щом някои родители не могат да си възпитават децата и да ги научат на ред,поне държавата да го направи..
Колко шш се спазва тоя закон е друго нещо..
Твърдо ЗА съм..

SWASTICA
11-29-2008, 01:44
Добро утро. Часа е 3 и половина, току що свърших със секс сеанса...
Сега за темата.
Дали трябва да има вечерен час? Дали трябва да си купуваме хляба с купони? Дали трябва да носим униформи? А дали трябва да РЕГРЕСИРАМЕ?
А, дали трябва? Комунизъм ли? Да, при това голям! Въведете вечерен час, сложете униформите, сложете поведение в училище, забранете алкохола и цигарите и давайте предложения, Драги държавници, какво да правят децата? Да стоят на компютъра и риска от заболяване на очите при децата в България, както и риска от развитието на рак от облъчването да се развиват, както регресирате вие ли? Това ли ви е предложението?
Ами да ви го Н.А.Ч.У.К.А.М. : ) Нали.. С извинение : )
Вие не сте Господ, не сте и башибазуци, нали? Вие сте сбирщайн лайнарчета, господа... На кой ляворезбец му скимна да връща времето от преди 50-100 години? Да не е някой пенсиониран държавник чикиджия? Само не ми казвайте, че е млад! Тогава ще се стресна : ( Миришете ми на тъпо и задръстено...Държавата ни е сметище - що големи боклуци, всите тука, деградираме, регресираме и същевременно, вие палячовците се опитвате да развивате страната... Ами развивате я, виждам, само че в обратен ход.
Турците са ни правили роби - 500 години.
Вие правите децата роби! Това ли искате?
Да се чувстват роби? Да не сме в Арабия, бе, селяни проядени? Там се крият хората, виждат им се само очите, ако гледаш чужда жена - трепят те... Ама вие сте погрешно разбрани социлистически олигофрени. От какво ще ги предпазите децата, бе? От е*ането ли? От дрогата ли? От студа ли? От кой? Нещо не се сещате... Нали знаеш, че, ако ти е писано да се обесиш, няма да се застреляш!
Вие сте побъркани! По-лошо, вие сте болни хора, със стари разбирания! Наистина е жалко да живеем в 21 век и да се връщаме назад...
Какво ви е писнало? Да гледате 14 годишни Емо в дискотеките?
Ами сега ще ви писне да гледате нищото. Като погледнеш навън ще е като стар Сибир - тихо, тъмно, студено, чат пат лайняно.
И това си мислите, че е живот? Да гласуваш със "ЗА" заробването е психическа детериорация.
Да не дава Господ...
Жал ми е за всички вас...

LINKNOT
11-29-2008, 08:50
Въведете вечерен час, сложете униформите, сложете поведение в училище, забранете алкохола и цигарите и давайте предложения, Драги държавници, какво да правят децата? Да учат! ;)

joy_ride
11-29-2008, 09:15
Гласувах "Да"

EarthShaker
11-29-2008, 10:33
не

Bianca
11-29-2008, 10:46
ЗА, но не по друга причина, а просто защото искам да видя как държавата ще се изложи за пореден път. (:

thegmin
11-29-2008, 10:52
И какво полицаите ще ни гонят ли? Не ме разбирайте погрешно, аз съм ЗА, само че това е смешно, трябва полицатие първо да влязат в форма, защото всички са дебели минимум 150 кила, а кажете ми как ще настигнат едно дете ?

11-29-2008, 10:56
И какво полицаите ще ни гонят ли? Не ме разбирайте погрешно, аз съм ЗА, само че това е смешно, трябва полицатие първо да влязат в форма, защото всички са дебели минимум 150 кила, а кажете ми как ще настигнат едно дете ?Много си зле с мисленето, покажи ми само 1 полицай който е 150кг. Ако не знаеш преди да постъпиш в полицията трябва да минеш изпити който включват и физическо 'натоварване' и едва ли един 150кг. мъж ще може да ги вземе. Ае тихо ся!

thegmin
11-29-2008, 10:57
Незнам за Шумен, ама ела в София да видиш какви кщфтета седят в патрулките. Тоя изпит е бил преди годиииинииииииии, може да влизат стегнати в полицията ама после от много кебапчета става това.

thegmin
11-29-2008, 10:59
експлойтед, аз не ходя по дискотеки, просто са екстремно жалки всички там. Говоря на открито, минава покрай теб патрулка, ти няма да ходиш да ги поздравиш нали?

ПП Рейбийз де. :-D

Sensuality
11-29-2008, 11:01
Гласувах с Не

11-29-2008, 11:05
И какво полицаите ще ни гонят ли? Не ме разбирайте погрешно, аз съм ЗА, само че това е смешно, трябва полицатие първо да влязат в форма, защото всички са дебели минимум 150 кила, а кажете ми как ще настигнат едно дете ?Много си зле с мисленето, покажи ми само 1 полицай който е 150кг. Ако не знаеш преди да постъпиш в полицията трябва да минеш изпити който включват и физическо 'натоварване' и едва ли един 150кг. мъж ще може да ги вземе. Ае тихо ся!

И след 10 г. служба какво правим?Вуйчо ми е полицай и мога да се хвана на бас, че може да утупа целия форум.. повече от 10 години има служба в полицията. Виждал съм колегите му не са дебелаци..
Преди имах проблеми с полицията и тъй де настигнаха ме полицаите, така, че за мен лично са си бързички :lol:

thegmin
11-29-2008, 11:07
Аз лично проблеми с ченгесари вече нямам, но ако тръгнеш да бягаш е доста вероятно да те хванат... може да са дебели, ама знаят как се пресреща човек...
Мен последният път като ме гониха ги издухах за нула време, ама тогава бях с байк и минах на офроуд.

thegmin
11-29-2008, 11:13
Ами те по цял ден стоя в патрулките и тъпчат, единственото им движение е когато ходят да "сурвакат"

11-29-2008, 11:17
Ами те по цял ден стоя в патрулките и тъпчат, единственото им движение е когато ходят да "сурвакат"Ае бе ти по цял ден киснеш на компа и лъскаш, ядеш на мама вкусотиите и се радваш на живота. Какво да направят, да излязат с велусипеди като спасифик блу и да гонят престъпници ? Живота им не се свежда само до това което правят на работа..

11-29-2008, 11:26
На тях работата им е да, гледат за спазването на правилата/конституцията на Българската държава, това, че в нея има бъгове те нищо не могат да направят .. : )

Скоро един сасед излезе към центъра и го нямаше у тях през това време някои активирал алармата на колата му и не се изключи близо час, приятеля на майка ми извика полицията, но те нищо не можаха да му направят защото нямало 22:00 колко весело..

jghgh
11-29-2008, 11:39
Добро утро. Часа е 3 и половина, току що свърших със секс сеанса... (1)
Сега за темата.
Дали трябва да има вечерен час? Дали трябва да си купуваме хляба с купони? Дали трябва да носим униформи? А дали трябва да РЕГРЕСИРАМЕ?
А, дали трябва? Комунизъм ли? Да, при това голям! Въведете вечерен час, сложете униформите, сложете поведение в училище, забранете алкохола и цигарите и давайте предложения, Драги държавници, какво да правят децата? Да стоят на компютъра и риска от заболяване на очите при децата в България, както и риска от развитието на рак от облъчването да се развиват, както регресирате вие ли? Това ли ви е предложението? (2)
Ами да ви го Н.А.Ч.У.К.А.М. : ) Нали.. С извинение (3) : )
Вие не сте Господ, не сте и башибазуци, нали? Вие сте сбирщайн лайнарчета, господа... На кой ляворезбец му скимна да връща времето от преди 50-100 години? Да не е някой пенсиониран държавник чикиджия? (4) Само не ми казвайте, че е млад! Тогава ще се стресна : ( Миришете ми на тъпо и задръстено...(4.1)Държавата ни е сметище - що големи боклуци, всите тука, деградираме, регресираме и същевременно, вие палячовците се опитвате да развивате страната... Ами развивате я, виждам, само че в обратен ход.
Турците са ни правили роби - 500 години.
Вие правите децата роби! (5) Това ли искате?
Да се чувстват роби? Да не сме в Арабия, бе, селяни проядени? Там се крият хората, виждат им се само очите, ако гледаш чужда жена - трепят те... Ама вие сте погрешно разбрани социлистически олигофрени. От какво ще ги предпазите децата, бе? От е*ането ли? От дрогата ли? От студа ли? От кой? Нещо не се сещате... Нали знаеш, че, ако ти е писано да се обесиш, няма да се застреляш!
Вие сте побъркани! По-лошо, вие сте болни хора, със стари разбирания! Наистина е жалко да живеем в 21 век и да се връщаме назад... (6)
Какво ви е писнало? Да гледате 14 годишни Емо в дискотеките?
Ами сега ще ви писне да гледате нищото. Като погледнеш навън ще е като стар Сибир - тихо, тъмно, студено, чат пат лайняно.
И това си мислите, че е живот? Да гласуваш със "ЗА" заробването е психическа детериорация.
Да не дава Господ...
Жал ми е за всички вас... (7)

(1) Не ме ебе. (кой го ебе?)
(2) тъп като ГЪБА! Могат да се запишат на библиотека например... Oчите да са им най-малкия проблем, ще си изкарат пари за цайси или операция. Айде не изкарвай тъпи доводи. Linknot добре го каза - ами ще учат. И какво против униформите викаш? Аз уча в даскало с униформи. Невероятно е. Свиква се. Красиво е. И стига с тоя "комунизъм". И аз обожавам свободата, но вашата е криворазбрана. И естествено, дай да изпъкнем с уж умно изказване за комунизъм и т.н. ОМГ само мога да кажа.
(3) И ние на теб, нищо лично.
(4) Сбирщина лайнари като теб. А на съвременния дебелогъз, прост, тъп и НАГЪЛ тийндейджър (оле, мислих си за една съученичка докато го писах това ^^) най- му изнася да говори за 21 век, за модерните времена и за свободата. Ама тая свобода е супер криворазбрана, БЕ.
(4.1) Казах вече по-горе кво му изнася на днешния тийн, който от "одръстването си" е забравил всякви прилични обноски в час например :razz: Претендира да е голям (говоря изцяло по наблюдения от учениците в моето даскало), да ходи по дискотечки, нищо че е на 15 и изглежда абсурдно, да ходи с някви "батета гъзари", ама пред учителите все да писка "Деца сме още, само ни натоварвате, уффф че е трудноо, оуу, ама как може да имаме 2 контролни на един ден!"
(5) Ох, горките. "Робите" са хитри, споко. На всички е ясно че закона няма да го бъде. Всеки ще си излиза с който си иска, когато си поиска - с някой по-голям батко в най-честите случаи ^^
(6) Гъба.
(7) :cry: И на мен за теб. И стига с тва заробване. В другите страни децата дали го възприемат като заробване. ОМГ. Raybeez ти го каза много добре.


ЗА на вечерния час.

11-29-2008, 11:43
Я ни кажи какви са бъговете, моля... :)

ама конкретно, защото аз мога да ги посоча, но ти... говориш наизуст нещо, което си чул от друг...

това за Конституцията ме разсмя, но там ситуацията е много различна...
Дай линк към законите ни точно и ще ти изкарам някои друг, това за пълнолетието за мен е пълен ташакис (не говоря само за България) има хора който са и на 20 а са по зле и от 15 годишните.. както казва Бате Сашо "кур и мозък не расте с времето" 8-)

SkyEatsAirplane
11-29-2008, 11:47
Всички над 18 са ЗА защото са газари :D всички под 18 са ПРОТИВ
С МАЛКИ ИЗКЛЮЧЕНИЯ

PiruBloodz
11-29-2008, 11:56
кур за ченгетата и вечерния час 8-)

11-29-2008, 12:05
Я ни кажи какви са бъговете, моля... :)

ама конкретно, защото аз мога да ги посоча, но ти... говориш наизуст нещо, което си чул от друг...

това за Конституцията ме разсмя, но там ситуацията е много различна...
Дай линк към законите ни точно и ще ти изкарам някои друг, това за пълнолетието за мен е пълен ташакис (не говоря само за България) има хора който са и на 20 а са по зле и от 15 годишните.. както казва Бате Сашо ""мъжки полов орган" и мозък не расте с времето" 8-)

law.dir.bg
пфу много е дълго ще ми отнеме бая време докато намеря нещо 8-)

voodoodoll1
11-29-2008, 12:34
Гласувах с ДА

Sisito941
11-29-2008, 14:44
всички под 18 в 20:00 да са се завили с измити зъби!
:D И ръцете задължително отгоре на завивките 8-)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mel4ety
11-29-2008, 18:56
ами НЕ на вечерния час ! кой е казал че трябва да киснем по дискотеките? АМИ ЗА БОГА НЕ ПУСКАЙТЕ ДЕЦА В ДИСКОТЕКИТЕ БЕ МАЛОУМНИЦИ НЕ ИМ ПРОДАВАЙТЕ АЛКОХОЛ И ЦИГАРИ БЕ! та за какво пият,пушат и ходят по дискотеки?-ами защото им е забранено а забраненото е най-сладко!..не държавата,ами родителите трябва да си гледат децата!а за 20:00 часа тва е абсурд за някои деца,които свършват даскало 19:15 и ако пътуват повече какво?глоба,че не може да прехвърчи от единия край на града до другия?ами тва е необмислено! и ако някой е решил аджеба да се ебе на 15 или на колкото и да е и да е емо и да ходи по дискотеки да го прави бе! тяхно си решение-техен живот вие като не ги понасяте не ги гледайте за тях тва е начин живот (то пък един начин на живот..) има си родители които си възпитават децата и им дават каквото си решат тва как може някой си измислен министър да ти забранява да стоиш навънка щото било нз си колко часа вечерта..ами то човек ако се замисли ще станат някакви безредици,всички под 18 ще почнат да се бунтуват да чупят,да трошат.не че аз се прибирам по късно от това,просто ме дразни факта,че някой си ше ни определя кога да сме си вкъщи в колко часа да заспим и кога да пърдим! то едно време евреите трябвало да си бъдат по къщите в определен час ние роби ли сме ви аджеба кви сме ви?!?!

MegabytE
11-29-2008, 19:09
Glasuvam ZA takuv chas! Ne za drugo, prosto da vi e gadno. :oops:

SkyEatsAirplane
11-29-2008, 19:25
Ами има си "европейски стандарти' , който се налагат и в България, ама жалко, никой не ги спазва и става супер смешно. :D Какво се впрягате, не е нормално дете под 18 да пие, пуши и т.н. ... Да против вечерния час съм. Смятам,че един вечерен час няма да спре това... а вие се залъгвайте.

TellMeYourName
11-29-2008, 19:26
По- добре е да са неграмотни, да се друсат и да раждат на по 16...

Така ще са истински свободни и да имат прекрасната свобода да бъдат роби на детската си глупост и безхаберието на предишните поколения...
Аз вечерен час никога не съм имал, пък неграмотен ли съм, друсам ли се и раждам ли на 16?
при тебе положението е по-деликатно :lol:

zloto
11-29-2008, 19:39
Нека милите примерни дечица, които са гласували за това вечерния час да е в 8:00 да ми кажат наистина ли се прибират тогава или се правят на интересни :lol:
Особено лятото, когато в 8 часа е още светло...
Принципно не съм от онези, дето цяла нощ вилнеят по дискотеките и се размотават пияни по улиците, но понякога в 8 часа още си чакам маршрутката...
А и съм 100% сигурна, че лятото в 8 часа никой не си стои вкъщи...
Всъщност одобрявам вечерния час само ако е от 10 часа. И все пак не мисля, че някой ще го спазва, просто сега вдигат много шум около всичко това (правилата в училище, униформите, вечерния час), а след няколко месеца всички ще са забравили :-o

Pliok0019
11-29-2008, 19:39
По- добре е да са неграмотни, да се друсат и да раждат на по 16...

Така ще са истински свободни и да имат прекрасната свобода да бъдат роби на детската си глупост и безхаберието на предишните поколения...
Аз вечерен час никога не съм имал, пък неграмотен ли съм, друсам ли се и раждам ли на 16?
От остана и да си раждал...

masal
11-29-2008, 20:34
:grin: Надявайте се един тъп вечерен час да оправи държавицата.И какво като е било опасно след 22?Всеки си има глава на раменете,а друг е въпроса до колко може да я използва.

SWASTICA
11-30-2008, 16:46
Добро утро. Часа е 3 и половина, току що свърших със секс сеанса... (1)
Сега за темата.
Дали трябва да има вечерен час? Дали трябва да си купуваме хляба с купони? Дали трябва да носим униформи? А дали трябва да РЕГРЕСИРАМЕ?
А, дали трябва? Комунизъм ли? Да, при това голям! Въведете вечерен час, сложете униформите, сложете поведение в училище, забранете алкохола и цигарите и давайте предложения, Драги държавници, какво да правят децата? Да стоят на компютъра и риска от заболяване на очите при децата в България, както и риска от развитието на рак от облъчването да се развиват, както регресирате вие ли? Това ли ви е предложението? (2)
Ами да ви го Н.А.Ч.У.К.А.М. : ) Нали.. С извинение (3) : )
Вие не сте Господ, не сте и башибазуци, нали? Вие сте сбирщайн лайнарчета, господа... На кой ляворезбец му скимна да връща времето от преди 50-100 години? Да не е някой пенсиониран държавник чикиджия? (4) Само не ми казвайте, че е млад! Тогава ще се стресна : ( Миришете ми на тъпо и задръстено...(4.1)Държавата ни е сметище - що големи боклуци, всите тука, деградираме, регресираме и същевременно, вие палячовците се опитвате да развивате страната... Ами развивате я, виждам, само че в обратен ход.
Турците са ни правили роби - 500 години.
Вие правите децата роби! (5) Това ли искате?
Да се чувстват роби? Да не сме в Арабия, бе, селяни проядени? Там се крият хората, виждат им се само очите, ако гледаш чужда жена - трепят те... Ама вие сте погрешно разбрани социлистически олигофрени. От какво ще ги предпазите децата, бе? От е*ането ли? От дрогата ли? От студа ли? От кой? Нещо не се сещате... Нали знаеш, че, ако ти е писано да се обесиш, няма да се застреляш!
Вие сте побъркани! По-лошо, вие сте болни хора, със стари разбирания! Наистина е жалко да живеем в 21 век и да се връщаме назад... (6)
Какво ви е писнало? Да гледате 14 годишни Емо в дискотеките?
Ами сега ще ви писне да гледате нищото. Като погледнеш навън ще е като стар Сибир - тихо, тъмно, студено, чат пат лайняно.
И това си мислите, че е живот? Да гласуваш със "ЗА" заробването е психическа детериорация.
Да не дава Господ...
Жал ми е за всички вас... (7)

(1) Не ме е**. (кой го е**?)
(2) тъп като ГЪБА! Могат да се запишат на библиотека например... Oчите да са им най-малкия проблем, ще си изкарат пари за цайси или операция. Айде не изкарвай тъпи доводи. Linknot добре го каза - ами ще учат. И какво против униформите викаш? Аз уча в даскало с униформи. Невероятно е. Свиква се. Красиво е. И стига с тоя "комунизъм". И аз обожавам свободата, но вашата е криворазбрана. И естествено, дай да изпъкнем с уж умно изказване за комунизъм и т.н. ОМГ само мога да кажа.
(3) И ние на теб, нищо лично.
(4) Сбирщина лайнари като теб. А на съвременния дебелогъз, прост, тъп и НАГЪЛ тийндейджър (оле, мислих си за една съученичка докато го писах това ^^) най- му изнася да говори за 21 век, за модерните времена и за свободата. Ама тая свобода е супер криворазбрана, БЕ.
(4.1) Казах вече по-горе кво му изнася на днешния тийн, който от "одръстването си" е забравил всякви прилични обноски в час например :razz: Претендира да е голям (говоря изцяло по наблюдения от учениците в моето даскало), да ходи по дискотечки, нищо че е на 15 и изглежда абсурдно, да ходи с някви "батета гъзари", ама пред учителите все да писка "Деца сме още, само ни натоварвате, уффф че е трудноо, оуу, ама как може да имаме 2 контролни на един ден!"
(5) Ох, горките. "Робите" са хитри, споко. На всички е ясно че закона няма да го бъде. Всеки ще си излиза с който си иска, когато си поиска - с някой по-голям батко в най-честите случаи ^^
(6) Гъба.
(7) :cry: И на мен за теб. И стига с тва заробване. В другите страни децата дали го възприемат като заробване. ОМГ. Raybeez ти го каза много добре.
ЗА на вечерния час!




































Похвално.
Защо има толкова празно място? За да попиташ.
Ти ще кажеш, че не си имала намерения да питаш, нали? Знам.
И все пак похвално, дори грациозно за обикновено 13-14 годишно момиченце. Когато водиш един спор, разумно е да го водиш с твои връсници, както с твой приятели, но с хора по-големи от теб... Това не е разумно. Тук се говори вече за ниско възпитание, за ниска култура, но виж, аз съм непукист, правя си тука правописни грешки и хич не ми дреме на кожата, че ти носиш униформа и, че кастриш като стар дърварин-щилкаджия... Да започнем да разсъждаваме върху умното ти послание отправено към мен, вероятно с цел изпъкване или защита : )
Относно номер 1.

И мен не ме Е.Б.Е., че на теб ти харесва Marilyn Manson, но го виждам след всеки твой пост. ( Ами никой не те кара да го гледаш-съгласен, но теб кой те кара да ми четеш постовете и да отговаряш?) Гледам го и не ти казвам нищо, защото не се заяждам за елементарни неща.
И все пак похвално.
Относно номер 2.

Могат да се запишат на библиотека казваш? Могат. И ти можеш да ядеш само сирене, мляко и мед, защото е адски полезно, но правиш ли го?
Можеш да идеш до на баба ти кравата (Тук знам, че ще кажеш: Моята баба няма крава, ако твоята има.)да и хванеш вимето и да го изцедиш, защото ще и помогнеш, а и ще научиш нещо ново-ще можеш да доиш крави, но правиш ли го? А защо?
Добре, започвам да схващам на къде биеш. Защитаваш теорията си, в колкото и глупава да се превръща аргументацията, нормално е.
Какво ще правят, а? Ще учат викаш...
Тука мога да ти давам хиляди примери и да те уча на някои неща, но не съм онлайн Другар...
Другарю? Така ли им викахте на учителите във вашето училище?
И все пак ще ти дам някой пример, да не кажеш, гледай този какъв човек е : )
Празна стая, 10 души, едно стихотворение разпечатано на 10 листа и нищо повече. Задачата им е да го научат наизуст. Питам те: След като всички са го научили, каква ще бъде разлика между всички тях? По-обширно, не ти тормозя малкия мозък да мисли какви хора са, какъв пол са, какъв тембър и тн... Общо казано, всички ще знаят стихотворението и нищо повече от него.
Нещото, което искам да ти обясня е, че не можеш да знаеш повече от учебника, това е една граница. Да наизустяваш или да запонмяш информация, не те прави умен, учен или добър ученик, това те прави просто човек. Всеки един нормален човешки мозък има тази функция. Да знаеш и да можеш нещо, което другите не знаят и не могат те прави умен. Не си познала на кой ще развиваш детските си истории... Някои хора учат за 5 мин, други учат в училище, и какво според теб те са длъжни да стоят в къщи и да учат, защото има по-бавни от тях? Такива олигофренчета? А?
Нормално е да защитаваш начина си на учене... Не много, но предполагам в граници. Носите униформи? По колко чифта имате? Сигурно чорапите като се приберете са ляв и десен и стоят прави на рибарски ботуши? Тоест аз, човек живеещ в демокрация да си облека ризката и марковите панталони и някой брадат копелдак със основно образование на 50-60 години, сложен за "охрана" на училището ще ми каже: Не можеш да влезнеш, без униформа си? Е, тогава ще се ядосам... Доста ще се ядосам. Нито униформата ще ме учи, нито ще ми донесе успехи в живота. Да гледам себе си и всички останали като мен ще ме накара да си мисля, че се намирам в някаква секта или в казармата. Грешно разбран комунизъм е при теб, малката.
Знаеш ли какво е демокрация? Не е само свобода на словото! О, не е.
Всеки един човек, след като се роди е може да прави това, което намери за добре с него и неговия живот, такива плужеци могат да си натръшкат по дупките за по интересно.
Красиво е казваш? Ами трябва да запишеш да караш казармата, да видиш колко е красиво... Едно тихо, еднакво, хубаво, песен!
Относно 3.

Не знам от колко време си държавник, но моите поздравления и тогава едно заслужено- Да ти го Н.А.Ч.У.К.А.М. : )
Относно 4.

Това е проблем на учителите. След като има скапано поведение, има отсъствия. След като има закони, има изключвания. Какъв е проблема?
Относно 6.
Каква? Манатарка ли?
Относно 7.
Бил съм в доста страни извън България за кратко време. Не съм виждал закон забраняващ излизането след 20 часа на младежи по улиците.
Поздрави, които не заслужаваш...

SWASTICA
11-30-2008, 16:53
Спермич, аз съм по-голям от теб и затова- е** се в кафявото око... :)

А да и по още една точка- работа за държавата, затова пак да си го начукаш...

Понеже си селянин- начукай си го отново

Понеже си рЕдко тъп селянин - отново и отново си го начукай...


И за финал нещо положително...

Начукай си го сам... :)
Разликата между моите и твоите обиди е едно предупреждение : )

Seducti0n
11-30-2008, 16:59
тянко, те такива трябва да са ченгетата по принцип, ама реалните наблюдения са други...

:) Преди да приемат някого в Академията е необходимо този някой да е покрил норматив в съответните дисциплини.

По темата-Против вечерния час съм.Родителите са тези, които да преценят до колко часа да позволят на детето си да седи навън.Да опасно е, безспорно, но реално погледнато пред рисковете всички сме равни.

Pliok0019
11-30-2008, 16:59
Добро утро. Часа е 3 и половина, току що свърших със секс сеанса...
Сега за темата.
Дали трябва да има вечерен час? Дали трябва да си купуваме хляба с купони? Дали трябва да носим униформи? А дали трябва да РЕГРЕСИРАМЕ?
А, дали трябва? Комунизъм ли? Да, при това голям! Въведете вечерен час, сложете униформите, сложете поведение в училище, забранете алкохола и цигарите и давайте предложения, Драги държавници, какво да правят децата? Да стоят на компютъра и риска от заболяване на очите при децата в България, както и риска от развитието на рак от облъчването да се развиват, както регресирате вие ли? Това ли ви е предложението?
Ами да ви го Н.А.Ч.У.К.А.М. : ) Нали.. С извинение : )
Вие не сте Господ, не сте и башибазуци, нали? Вие сте сбирщайн лайнарчета, господа... На кой ляворезбец му скимна да връща времето от преди 50-100 години? Да не е някой пенсиониран държавник чикиджия? Само не ми казвайте, че е млад! Тогава ще се стресна : ( Миришете ми на тъпо и задръстено...Държавата ни е сметище - що големи боклуци, всите тука, деградираме, регресираме и същевременно, вие палячовците се опитвате да развивате страната... Ами развивате я, виждам, само че в обратен ход.
Турците са ни правили роби - 500 години.
Вие правите децата роби! Това ли искате?
Да се чувстват роби? Да не сме в Арабия, бе, селяни проядени? Там се крият хората, виждат им се само очите, ако гледаш чужда жена - трепят те... Ама вие сте погрешно разбрани социлистически олигофрени. От какво ще ги предпазите децата, бе? От е*ането ли? От дрогата ли? От студа ли? От кой? Нещо не се сещате... Нали знаеш, че, ако ти е писано да се обесиш, няма да се застреляш!
Вие сте побъркани! По-лошо, вие сте болни хора, със стари разбирания! Наистина е жалко да живеем в 21 век и да се връщаме назад...
Какво ви е писнало? Да гледате 14 годишни Емо в дискотеките?
Ами сега ще ви писне да гледате нищото. Като погледнеш навън ще е като стар Сибир - тихо, тъмно, студено, чат пат лайняно.
И това си мислите, че е живот? Да гласуваш със "ЗА" заробването е психическа детериорация.
Да не дава Господ...
Жал ми е за всички вас...
Този път със съгласна. Абсолютно съгласна. Всеки трябва да има свободата да налага сам границите до които да достигне. На мен също ми предстои да нося униформа - меко казано глупаво. Може да се забранят къси поли, големи декотета, но да се налага цялосен вид...не е нормално.

Аз съм ПРОТИВ вечерния час. ПРОТИВ съм и към хората, които се радват на подобни забрани.

Ако вие сте на 17 години и няколко месеца винаги ли стоите до 22 навън? Аз лично нямам 17 (навършвам ги след месец и половина) и ми се е случвало да се прибера след 22. :D

jghgh
11-30-2008, 17:04
SWASTICA, марковите ти дрехи ни най-малко ме касят. Самия факт че използва в изречението си "марковите панталони" означава че си доста плосък олигофрен. Можеше да го кажеш по-красиво, например "Навличам дрехите си, мойта свобода, и някъв си там ме спира..." Ама айде, прави си се там, марковия...


Ти ми се виждаш глупав за 18 годишен, нямам никакво настроение да оборвам поста ти чаршаф, но искам да спомена че на децата трябва да им се създава навик за учене. Да, ще научат 10 деца едно стихотворение, но е по-добре да бъдат пришпорвани, отколкото да растат на свободия и да не се сещат да си напишат домашните, които биха им помогнали да си развият малко мозъка - да се напрегнат с някоя логическа задача, да напишат есе, а не само да живеят тъпия си 'забавен', консуматорски и 'модернистичен' живот на 21 век.

Да, гъба си, извинявай. За 18 годишен си направо малоумен. Поне изказа ти бива.

Seducti0n
11-30-2008, 17:06
Академията е едно, а полицейските школи са друго...

Но пак само приема е с физически изпит, имаше идеи да имат и годишен физически тест, ама пропадна, защото ще има яко издънки..

Това би било една добра мотивация за да поддържат форма. :)