PDA

View Full Version : Хейт тема.. Ей така, за разтоварване ;)



SINDEL
11-28-2008, 14:31
Нямам къде другаде да си излея злобата, така 4е тука ще е:

Мразя шибаните бивши! Вси4ки бивши - мои, 4ужди, вси4ки! Мразя как в 99% от слу4аите не могат да превъзмогнат, 4е половинката им ве4е не е тяхна. Мразя тъпото собствени4еско 4увство, което им остава. Мразя как месеци и дори години след това, продължават да ви тормозят. Мразя 4е се обаждат, пращат смси, пишат мейли, мразя как си намират най-безумните поводи да се видите отново! Мразя как запо4ват да говорят гадости на роднини и приятели! Мразя, 4е винаги искат да си отмъщават! Мразя, 4е не могат да приемат 4е мъж им/жена им ве4е е с друг/а и е щастлив/а. Мразя 4е си бутат носа навсякъде, след като ве4е изобщо не е тяхна работа!

Най-много я мразя, защото ме кара да се 4увствам зла. Кара ме да искам да й се слу4ат ужасни неща. Мразя я защото ми се меша в живота, независимо дали го прави наро4но или не! И се мразя, защото съм добри4ка и ми е жал за нея, но същевременно ако ми се мерне пред погледа, съм абсолютно способна да я удуша :? И не 4е ще развали нещо, но искам най-накрая да преглътне и да продължи напред и да не 4уя нищо никога за нея пове4е.

Erica
11-28-2008, 14:34
Определено много те е яд на бившата му...

SINDEL
11-28-2008, 14:35
:D

Да, а не би трябвало. След като така й го откраднах

Erica
11-28-2008, 14:37
:D

Да, а не би трябвало. След като така й го откраднах

Ами успокой се де...,защо се ядосваш и се връзваш... :?

Alderis
11-28-2008, 14:45
Така, така...обичам разярените, злобни кучки 8-) . Злоба и яд му е майката. Веднага ти давам идея как да я откажеш. Правиш едно клипче за възрастни с вас 2-мата (разбира се без да се виждат лицата ви) и й го пращаш със следния текст: :smt098 . Би трябвало да разбере посланието 8-)

Erica
11-28-2008, 14:49
Така, така...обичам разярените, злобни кучки 8-) . Злоба и яд му е майката. Веднага ти давам идея как да я откажеш. Правиш едно клипче за възрастни с вас 2-мата (разбира се без да се виждат лицата ви) и й го пращаш със следния текст: :smt098 . Би трябвало да разбере посланието 8-)

Абе има такива бивши,които на всичко са способни,за да си върнат половинката или да го/я накарат да страда...още повече,след като са били зарязани...или изместени от друг/а,както е в тази ситуация...Така че,едва ли такова клипче ще я откаже :)

SINDEL
11-28-2008, 14:52
Не, няма нужда да ми давате такива съвети :)
Аз просто го пиша, за да си го кажа. Не искам да правя номера на никого.

Erica
11-28-2008, 14:53
Не, няма нужда да ми давате такива съвети :)
Аз просто го пиша, за да си го кажа. Не искам да правя номера на никого.

Ти такъв номер си й направила,че на къде повече 8-)

ImmortalForever
11-28-2008, 14:54
Аз съм За злобата!Това е едно толкова чисто и истинско чувство.Дава Свобода на словто и чувствата..Аз пък мразя всички настоящи на моите бивши...Ти не й се нерви на оная..Тя знае, че не може да ти стъпи на малкия пръст и се чуди къде, кой комплекс да избие, душата..Да и мен ме дразнят..Имам една приятелка и уж, моля ви се били скъсали, а пък той продължава да я търси и тя обаче му се дава..Еййй много ме дразнят... :-x Абе смърт бе!

Alderis
11-28-2008, 15:05
Не, няма нужда да ми давате такива съвети :)
Аз просто го пиша, за да си го кажа. Не искам да правя номера на никого.
Е това беше майтап де. Не се връзвай...нали за хейт ставаше дума :) . Ма се развихрих...много ме бива в тия работи 8-) . Както каза Erica по хубав номер от твоя здраве му кажи :D .

HONDA
11-28-2008, 15:26
Пффф, да. ПОдкрепям те.
До сега никога не ме е било яд на бившите на гаджетата ми, но... до сега.

Alderis
11-28-2008, 15:29
Пффф, да. ПОдкрепям те.
До сега никога не ме е било яд на бившите на гаджетата ми, но... до сега.
Твоя вот не го броим...пристрастна си....

HONDA
11-28-2008, 15:32
Пффф, да. ПОдкрепям те.
До сега никога не ме е било яд на бившите на гаджетата ми, но... до сега.
Твоя вот не го броим...пристрастна си....
Еее... Това е дискриминация! :lol:

ThinkPink
11-29-2008, 23:42
мразя отношенията ми с бившите
или уууж приятелски или направо хейт
мразя да съм сама
мразя когато ме лъжат/използват
мразя когато някой ми липсва

vireto
11-30-2008, 01:24
МРАЗЯ шибаната любов мамка му изгаря ме направо, луд съм по нея копелета и бичез ама тя никога няма да изпитва същото към мен.Харесва си май един нещастник мразя всичко свързано с любовта!!! :-x :-x

Досега винаги кат си е харесвала някой, кат е флиртувала с някой винаги съм се карал с него и съм го намразвал!Яко хейт

Kokzero
11-30-2008, 04:11
За гаджетата +3,14 :-D Мразим ги, това си е ясно.
Какво друго мразя в седем сутринта, ако не съм спал цяла нощ :-o ... мразя, абе и сам не знам какво точно мразя, но знам че много го мразя, и като се сетя ще напиша точно какво е. В момента ми хрумва че мразя да ме боли корема :D

П.С. Сетих се какво мразя, мразя всеки път когато се виждам с гаджето, което е рядко, защото сме на два края на БГ, и да сме "на червено" точно тогава :-x . Ето това мразя, ако се продължава така ще си хвана мъж ... пфу тва пък те правело гей :-x май ще се наложи да търпя червените дни.

Kostadin_682
11-30-2008, 08:49
Определено много те е яд на бившата му...

Съгласен 8-)

Chokoladka123
11-30-2008, 09:17
Не те познавам и не искам да казвам нищо лошо за тебе но май се комплексираш...или тя е по хубава от теб или знаеш че той все още крие някакви чувства към нея..иначе защо ще мразиш толкова...Ако той иска да е с теб тяя да преобърне света няма да ти го вземе ...иии се замисли..:Ако мислиш че си я заместила тогава защо я мразиш ?? (Нищо лично )

hooliganka89
11-30-2008, 09:28
Аууу,каква злоба

hottie
11-30-2008, 09:30
Присъвдинявам се към хейт темата ти! И аз мразя бившите и затова съм ги отрязала от всякъде. Ако се засечем сме само (евентуално) на здрасти чао.
А в началото на възката ми с моя сладур имаше една бивша натегачка, която вярвай ми искаше ми се направо да й се стъжни живота. Направо бях готова с ритници да я разкарам из цяла София 8-) Но всъщност приятеля ми й прати един много гаден и брутален смс(по негово желание) и от тогава не съм и чула за тая. Много бързо я постави на мястото си.
И мен ми се натягаше един бивш, но му казах ясно и просто да не ме търси повече и човека се оказа разбран 8-) но разбира се си зависи от хората.
Знам, че не търсиш съвет ама аз все пак да си кажа, че според мен ако гледате на тази снизходително и веднага ще изчезне.

pandelka
11-30-2008, 09:41
:D

Да, а не би трябвало. След като така й го откраднах

Еми нормално е да я е яд 8-) .Все пак както казваш се едно си и го взела под носа. :D .Ако беше на нейно място и ти щеше да си същата. Няма по-голяма злоба от женската. :P

darla
11-30-2008, 09:47
Boje,kolko gnqv ima po sveta,Boje! Ako priqtelq ti e mom4e na mqsto bi postupil kato tozi na Hottie-bi q postavil na mqstoto i.No ne da i pi6e,a predi ili sled tova da i se izvinqva i da se opravdava,4e tova e "poza" za pred tebe(koeto napravi edin biv6 moi),a naistina da q razkara.Ot druga strana ako sa proqteli,to neka i dade da razbere,4e otno6eniqta im nikoga pove4e nqmada preminat "priqtelskoto"

ivsan4eto
11-30-2008, 09:47
Аз съм За злобата!Това е едно толкова чисто и истинско чувство.Дава Свобода на словто и чувствата..Аз пък мразя всички настоящи на моите бивши...Ти не й се нерви на оная..Тя знае, че не може да ти стъпи на малкия пръст и се чуди къде, кой комплекс да избие, душата..Да и мен ме дразнят..Имам една приятелка и уж, моля ви се били скъсали, а пък той продължава да я търси и тя обаче му се дава..Еййй много ме дразнят... :-x Абе смърт бе!

:razz: :razz: :grin: :-D

MakeMeFeel
11-30-2008, 09:57
Всички бивши са BITCHES 8-)

varnen4e
11-30-2008, 11:45
Нямам къде другаде да си излея злобата, така 4е тука ще е:

Мразя шибаните бивши! Вси4ки бивши - мои, 4ужди, вси4ки! Мразя как в 99% от слу4аите не могат да превъзмогнат, 4е половинката им ве4е не е тяхна. Мразя тъпото собствени4еско 4увство, което им остава. Мразя как месеци и дори години след това, продължават да ви тормозят. Мразя 4е се обаждат, пращат смси, пишат мейли, мразя как си намират най-безумните поводи да се видите отново! Мразя как запо4ват да говорят гадости на роднини и приятели! Мразя, 4е винаги искат да си отмъщават! Мразя, 4е не могат да приемат 4е мъж им/жена им ве4е е с друг/а и е щастлив/а. Мразя 4е си бутат носа навсякъде, след като ве4е изобщо не е тяхна работа!

Най-много я мразя, защото ме кара да се 4увствам зла. Кара ме да искам да й се слу4ат ужасни неща. Мразя я защото ми се меша в живота, независимо дали го прави наро4но или не! И се мразя, защото съм добри4ка и ми е жал за нея, но същевременно ако ми се мерне пред погледа, съм абсолютно способна да я удуша :? И не 4е ще развали нещо, но искам най-накрая да преглътне и да продължи напред и да не 4уя нищо никога за нея пове4е.

И аз имах подобен проблем. Не можах да приема една бивша приятелка на гаджето ми, с която са били заедно 6 години. В крайна сметка тя му беше останала много добра приятелка и това нещо супер много ме дразнеше. Той говореше за нея, много често я даваше за пример, макар и без никакво чувство, но аз се дразнех.
В крайна сметка поговорих с него и той я изкара от жиота си с голяма лекота... това ми доказа колко много ме обича. Спря да си говори с нея, да я вижда, спрч да говори за нея.. толкова се очудих, че сега пък имам чувството, че тайно се виждат.. защото.. така изведнъж.. но това не му го казвам, че ще почне да ми обяснява, че нямам угодия.

Niakoitam
11-30-2008, 12:11
Доколкото разбрах си го отмъкнала под носа и.Ако е така ще трябва да се примириш със сегашното положение.Тук обаче усещам някаква доста голяма злоба.Да не би вътрешно да не си сигурна че можеш да го задържиш при теб?

LovelyGirl
11-30-2008, 12:51
И аз да подкрепя темата :D

И аз мразя всички бивши и много ме дразнят :x Само като им чуя именцата и се побърквам :o много злобно съм настроена към тях винаги 8-)
Мрязя и типите ***** които си имат приятел,знаят,че момчето си има приятелка и пак сенатягат,натискат и самопредлагат :o

Ох олекна ми :-D

Chokoladka123
11-30-2008, 13:06
Ама вие..сте много комплексирани бе : ако мислите че сте заместили бившите тогава защо ги мразите ?!? ....имате съмнения от това се поражда злобата ви... :-D

Chokoladka123
11-30-2008, 13:06
Ама вие..сте много комплексирани бе : ако мислите че сте заместили бившите тогава защо ги мразите ?!? ....имате съмнения от това се поражда злобата ви... :-D

xercu
11-30-2008, 13:28
Хейтъриииииии !!! Ей да му еба и тъпотиите... от 3 месеца не бях влизал , а преди тези 3 , не бях влизал 6 ... Няма особено промяна ... Масова депресия заради едното отрязаване ... К'во са ви виновни хората , че не можете да си ги задържите при себе си ?! :-o

Zaharinka
11-30-2008, 13:41
Мразя как запо4ват да говорят гадости на роднини и приятели!
Тва е най-тъпото и ужасно и аз го мразя супер е смешно,и адски много дразни особенно ако започни на общи приятели да ги говори.... :x

jghgh
11-30-2008, 14:09
Поучителна тема да не бъда досадна бивша. Сега даже се замислих да не му пращам смс за рождения ден. И т.н.



пп.Изкорми я -.-

Drebs
11-30-2008, 15:59
Иии едно голямо БРАВО за темата! :grin: :D :P :-x :-x

curka87
11-30-2008, 16:09
ЕЕЕЕ каква е тая злоба??!?! Голяма омраза, голямо чудо. Какво се палиш толкова?!?! Нали вече си й го взела? Какво още искаш? Нали Той е с теб , а не с нея? Какво си се вкарала в някаква истерична криза?
Я се осъзнай , бе!!!

И все пак...... Най-доброто решение в случая, както казаха и преди това е: УБИЙ ГЛУПАКА С БЕЗРАЗЛИЧИЕ. Това отказва "ВРАГА" много бързо.

krem4et0
11-30-2008, 17:52
Аз не мразя хора, които даже и не познавам. Но винаги съм се чудила с какво е повече от мен, че я е обичал толкова много и силно. 1 път я видях на улицата и той ми каза.....хубава, но не изпитах омраза. Сега знам, че просто е бил увлечен и наранен.......и все пак ми се иска да я е нямало. Нямаше 2 години да губим в мъки и терзания дали това, което чувстваме е истинско.......
Колкото до моите бивши........за мен са в миналото. не съм ги виждала и чувала с години.няма и да стане сигурно с години.......Не ми трябва

LINKNOT
11-30-2008, 17:57
Ако не си се занимавал с гаджосванета,няма да имаш бивши и няма да имаш проблеми с бивши. 8-)
Ето едно решение. За повечето от нас вече е късно,но все още има надежда за младите! Гълтайте таблетки за укротяване на хормоните като по този начин предотвратявате появата на нахални бивши! Амин. 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
11-30-2008, 18:05
И аз мразя бившите, защото се опитват да си ги върнат всячески.
И заради измислените им поводи за срещи. И защото се опитват да им се натискат. Та дори и да ги целуват. http://forum.ue-varna.info/images/smilies/hmm.gif :?
Мразя да ми се бъркат в живота... и то такива хора, и по такъв начин. :?