PDA

View Full Version : Как според вас се сваля момиче/момче в автобус и въможно ли?



ziko
11-28-2008, 16:11
Както повечето хора...използвам автобус за да стигна до даскалото...но се чудих относно въпроса които поставих....понеже често ми се е прийсквало да заговоря някои момиче.....не някои произволно разбира се.Днеска например....едно момиче(не го познавам) не спря да ме гледа и да търси погледа ми, не беше и грозно....и сега ми е някво гузно че нищо не направих.
Та се чудих какво мислите. :)

glamouros
11-28-2008, 16:15
Ами отиваш, запознаваш се с нея, и първоначално говорите нещо общо и в последствие ако потръгне разговора и за др неща започвате да говорите. :) Според мен можеш да заговориш вс като се опитваш да не кажеш или направиш нещо нахално - като да се намесиш в чужд разговор или да дадеш мнение което не ти е било поискано например. :)

SunShinePearl
11-28-2008, 16:28
ами отиваш..здр как си..къде учиш ако е от твоя град..общи теми и примерно и искаш номера накрая или се уговаряте да излезете някъде ако ти харесва и нататък предполагам знаеш 8)

Whyniser
11-28-2008, 16:41
Може стига той/тя да си развърже езика. :)

ziko
11-28-2008, 17:33
а смятате ли че е нахално даже и да завържа разговор...смисъл аз ако бях момиче и някои нахалник да доиде ми приказва някви работи щях да му клъцна крилцата....но нз как мислят момичетата...затова не съм предприел някви деиствия от моя страна :)

Whyniser
11-28-2008, 17:52
Ами ти да не ходиш да я изнасилваш,бе? Отиваш и питаш:"Стана ми интересно така като ме гледаш и реших да се запознаем,ако нямаш нищо против? Какво толкова трудно има просто в това да говориш :-o

ziko
11-28-2008, 18:03
добре ...ще пробвам тия дни ...и ще пиша да кажа какво е станало
мерси за съветите :) (kneel)

BaiToq
11-28-2008, 18:23
С шутове.

MakeMeFeel
11-28-2008, 18:37
В автобус е най - лесно 8-) Особенно ако е претъпкан .. случайно се блъскаш в него на някой завой примерно или нещо .. извиняваш му се и почвате някав разговор за къде пътува щото си забелязала, че всеки ден пътува с този автобус или нещо подобно .. Все ще се измисли нещо :-D

sladur4etyYy
11-28-2008, 18:40
оф ужас...

MakeMeFeel
11-28-2008, 18:41
Опа ти си мъжко 8-) Извинявам се ,че говорих в женски род :-D

ziko
11-28-2008, 20:29
Опа ти си мъжко 8-) Извинявам се ,че говорих в женски род :-D
дам мъжко съм :D ...и някакси не върви да се бутам "тактично" понеже съм едър и колкото и да е леко пак няма да и стане приятно :D ....затова мисля да пробвам съветите които ми дадоха по-горе ..т.е. да завържа разговор :)...

приемам още съвети за мъжки род : :D

MakeMeFeel
11-28-2008, 20:34
Опа ти си мъжко 8-) Извинявам се ,че говорих в женски род :-D
дам мъжко съм :D ...и някакси не върви да се бутам "тактично" понеже съм едър и колкото и да е леко пак няма да и стане приятно :D ....затова мисля да пробвам съветите които ми дадоха по-горе ..т.е. да завържа разговор :)...

приемам още съвети за мъжки род : :D

Е да аз си мислех че си женско 8-) За това .. :oops:

Sturma
11-28-2008, 20:36
Винаги зависи от ситуацията според мен, много важно във всички случай е да се опиташ да предрасположиш събеседника си, това мисля, че е най-важното.
Има хора които могат да говорят така със събеседника си, че да го накрат да се чувства сякаш говори с доста добър приятел ;)

nencuHka
11-28-2008, 20:39
а смятате ли че е нахално даже и да завържа разговор...смисъл аз ако бях момиче и някои нахалник да доиде ми приказва някви работи щях да му клъцна крилцата....но нз как мислят момичетата...затова не съм предприел някви деиствия от моя страна :)

Ако момчето е хубаво няма да му "клъцна крилцата" ,ама ако е някой дето въобще не ми допада винаги съм зла 8-)

Sturma
11-28-2008, 20:40
а смятате ли че е нахално даже и да завържа разговор...смисъл аз ако бях момиче и някои нахалник да доиде ми приказва някви работи щях да му клъцна крилцата....но нз как мислят момичетата...затова не съм предприел някви деиствия от моя страна :)

Ако момчето е хубаво няма да му "клъцна крилцата" ,ама ако е някой дето въобще не ми допада винаги съм зла 8-)
В някоя друга тема да не напишеш, че външния вид не е толкова важеш, защото всички така пишете... дамите де ;)

nencuHka
11-28-2008, 20:47
а смятате ли че е нахално даже и да завържа разговор...смисъл аз ако бях момиче и някои нахалник да доиде ми приказва някви работи щях да му клъцна крилцата....но нз как мислят момичетата...затова не съм предприел някви деиствия от моя страна :)

Ако момчето е хубаво няма да му "клъцна крилцата" ,ама ако е някой дето въобще не ми допада винаги съм зла 8-)
В някоя друга тема да не напишеш, че външния вид не е толкова важеш, защото всички така пишете... дамите де ;)

Когато не познавам момчето ми е досадно някои идиот да ме занимава в рейса..

Друг е въпроса вече ако става въпрос за обвързване и външен вид :?

eXciTeD
11-29-2008, 09:18
Не е трудно...дали в автобуса, на улицата, или където и да било другаде нещата са едни и същи :} Бъди оригинален, успех :)

pandelka
11-29-2008, 09:21
Ами разбирасе,че е възможно .. отиваш при нея и се запознавате : )) аз така направих с едно момче... после си взехме скайповете ... видяхме се.. и станахме приятели :-D [/i]

Frozen_Flame
11-29-2008, 09:25
В автобус не съм пробвал, но виж във влака е друго нещо :D

Хората са казали, че няма невъзможни неща...просто не бъди нахален. Ако ти отговаря само с Да и Не то най-вероятно и мисли "Тоя пък от къде изкочи що не ме остави на мира". Ако пък се усмихва, изразява мнение или пък те пита това онова то значи най-вероятно се радва, че си я заговорил.

Това важи ако е напълно непозната разбира се. Ако е някоя, която познаваш може да се държи така само за да не те обиди.

suantito
11-29-2008, 10:07
Ми виж сега набелязваш си целта , отиваш близо до нея изчакваш автобусът да набие спирачки и ч шибваш с лакет в зъбите после я водиш на заболекар и плащаш сметката като джентълмен.

georgiuzunov
11-29-2008, 10:11
Отиваш сядаш зад момичето,облизваш си старателно пръста,избърсваш си го в дрехата й,и след като тя се обърне да види какво става ти казваш: "Хей,маце,аре да свалиме тея мокри дрехи!"

Твоя е 100 процента ;).

gLoRiOuS_aNGeL
11-29-2008, 10:40
На мен лично не би ми станало неприятно,ако някой си говори с мен в рейса...Предполагам и на нея!Просто отиди и питай нещо...може да е дори баналното Как се казваш?...Само ше ти препоръчам без обръщения като бебче,зайче и сладурче...особено ако не изглежда куха! 8-)

UnHappyy
11-30-2008, 00:19
Тоя тип запознанства са по вашта част на момчетата... тука тряа нахалсвто :D :D скоро даже ми се случи да ме зарибяват в автобус... момчето дойде и ме пита дали може да се снимам с него .....ии бешее адскии сладък... ама ко да ви кажа.. навънка валяха някфи парцали....косата ми беше пълна със сняг ,вятъра ме издухал.....и аз на никъде ии викам само "ЪЪъ.. някой др път..." :razz: :razz: :razz:

aqweR
11-30-2008, 01:16
ми брато... в началото и аз като теб... като търсех съвет за свалки исках да ми кажат точните думи... и след това едва ли не да ги чета от листче като говоря с момичето...

но... опитвай възможно най-често... от опит глава не боли казват... и не се пробвай с някоя готова фраза... отиваш и квото ти дойде на акъла...

можеш да се упражниш как да завързваш "безцелни" разговори върху съученичките ти... едва ли не се опитай да ги сваляш... и все пак да се вижда, че всичко е на шега...

няма реплика, която ще те направи Дейвид ДеАнжело...

Kokzero
11-30-2008, 04:42
Абе съвети хубави, постъпки глупави, но всичко може да се сведе до едно нещо. Сам каза, щом момичето няколко минути е било с поглед забит в теб, сигурно няма да ти резни крилцата, ако я заговориш. Пък и както казаха, не си тръгнал да я изнасилваш, все пак запознаства стават навсякъде, дори и в автобус.

Sturma
11-30-2008, 08:16
Абе съвети хубави, постъпки глупави, но всичко може да се сведе до едно нещо. Сам каза, щом момичето няколко минути е било с поглед забит в теб, сигурно няма да ти резни крилцата, ако я заговориш. Пък и както казаха, не си тръгнал да я изнасилваш, все пак запознаства стават навсякъде, дори и в автобус.
Точно така, а по-нагоре виж какво казват момичетата, ако не бил хубав, нямало да говорят с него. Много профанно мислене изразяват. По-точно имам предвид nencuHka.

NaskoKaulitz
11-30-2008, 09:01
Мен някой като ме заговори в автобуса се чудя накъде да гледам от срам :D :D :D

EarthShaker
11-30-2008, 09:10
Мен някой като ме заговори в автобуса се чудя накъде да гледам от срам :D :D :D

няма такава опасност, спокойно.

MakeMeFeel
11-30-2008, 09:52
Мен някой като ме заговори в автобуса се чудя накъде да гледам от срам :D :D :D

Това е от много слушане на Тоалетна Хартия 8-)

pandelka
11-30-2008, 10:12
Мен някой като ме заговори в автобуса се чудя накъде да гледам от срам :D :D :D

Това е от много слушане на Тоалетна Хартия 8-)


:razz:

Alabalaportokala
11-30-2008, 19:41
Отиди при нея и и предложи ти да платиш билета и. Покажете малко въображение бе хора...

Sturma
11-30-2008, 19:48
Отиди при нея и и предложи ти да платиш билета и. Покажете малко въображение бе хора...
Такава постъпка е меко казано некоректна ;)
Това ще проработи ,но в ресторант или кафене. И да я почерпиш с кафе или нещо за пиене, но да я почерпиш с билет, малко неуместно ми се струва поне на мен, дамите да кажат.. все пак ;)

Naughty_
11-30-2008, 20:02
:lol: :lol: :lol:

S1lv3r
11-30-2008, 20:05
Ами ти да не ходиш да я изнасилваш,бе? Отиваш и питаш:"Стана ми интересно така като ме гледаш и реших да се запознаем,ако нямаш нищо против? Какво толкова трудно има просто в това да говориш :-o

да бе и тя да каже:"ае бягай от тука нейскам"После хората да ми се смеят да си казват бати глупака тая неще да се запознае с него :razz: :razz: :razz: :razz:

S1lv3r
11-30-2008, 20:12
Отиваш и питаш: "Извинявай да си виждала едни вафли?" :razz:

kuklichka_bg
11-30-2008, 21:37
ами отиваш..здр как си..къде учиш ако е от твоя град..общи теми и примерно и искаш номера накрая или се уговаряте да излезете някъде ако ти харесва и нататък предполагам знаеш 8)

да да туй ако си в голям град ако си в малък докато си кажеш здр как се казваш и трябва да слизаш от автобусаа 8-)

soul1199
12-02-2008, 06:34
Отиваш и питаш: "Извинявай да си виждала едни вафли?" :razz: :lol: :lol: emi namigni i primerno,posle otidi pri neq i q pitai,kak si :-D