PDA

View Full Version : Проблем със заголването на члена



LudiaGotinPi4
11-28-2008, 18:41
Значи аз съм момче, но за разлика от повечето моят най-добър приятел е момиче. Та това момиче (М) ходи с едно друго момче (П). Обаче има следния проблем, който и е споделял само на нея, но понеже сме много близки тя ме помоли за помощ като момче, но и аз незнам как да помогна: Значи като му е отпуснат члена си го заголва без проблем, но като го надърви не може да го заголи до край, само до половина, поне така ми обеснява тя. Аз не съм имал такъв проблем, затова който може нека помогне.


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Sapphire_Illusion
11-28-2008, 20:30
И на мен ми е така през повечето време, докато последните седмици не се опъна доста и вече се открива цялата. Това пречи ли му по някакъв начин, защото на мен не ми беше толкова голям проблем? (освен, примерно, че не изглеждаше толкова внушително, ама еби го как изглежда)

Щото ако не му пречи, да не се притеснява. Скоро сигурно ще му се разтегне.

Ако е проблемно, и не се оправи скоро, сигурно може да се наложи операция. Това е или фимоза, или късо гемче, и в двата случая операцията е проста, не много скъпа и заздравява бързо. Ще му се наложи да се въздържа две седмици и после пак ще е на 6. Е, едната операция си е обрязване, или май и двете бяха? Ениуей.

sexita
11-28-2008, 20:39
Фимоза...чети!


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598

LudiaGotinPi4
11-29-2008, 19:58
Ама доколкото разбрах фимозата е при всяко положение, но на него като му е отпуснат спокойто си го заголва и няма проблем с пикаенето. Трябва ли да го обрязват?

Frozen_Flame
11-29-2008, 20:04
На колко години е?

По принцип докато са още малки момчетата това е нормално и с времето си се оправя от самосебе си. При някои по-бързо при други по-бавно...да отиде на лекар ако иска.

LudiaGotinPi4
11-29-2008, 20:08
Ми на 13 бил, те тяхното семейство днес ще спят в нас така че цяла вечер чакам въпроси докато тя е до мен

Frozen_Flame
11-29-2008, 20:10
Ми на 13 не помня как ми беше пишока ама ако иска той да поговри с баща си за тая работа. Иначе ако пикае нормално...нз не би трябвало да има проблем.

LudiaGotinPi4
12-06-2008, 14:24
Не е нищо от посочените. Отишъл на уролог и той му казал няква ципа и в понеделник ще му я оперират

pitan4icata
12-06-2008, 19:09
boje na 13 godini ne se6tah za pi6ki pa kamoli da im re6avam problemite bahti...
dano si4ko e nared s mom4enceto..

stasitooooo
12-07-2008, 08:16
ako tolko se pritesnqva da ide na lekaq :-D

LudiaGotinPi4
12-11-2008, 08:14
Значи момчето е оперирано от две неща - фимоза и късо гемче, сега няма гемче и му е срязана кожата. Всичко е наред и се радват, а аз най-много щот ще ме черпят :grin: :-P . Може да изтриете или заключите темата

stanislav111
01-11-2009, 06:47
абе и аз бях така отидох на доктор оня го хвана и тряс до доло и се оправи текна малко кръв и това беше :)

Mav
01-12-2009, 03:30
И аз имам същия проблем и съм на 17 :-o ама к'фо ми пука просто кожичката ми е по тясна от члена и неможе да се оголи до краи .... пикая и еба нормално които невярва да доиде :-P :P