PDA

View Full Version : Някак неприятно е



MartyParty
11-28-2008, 20:46
Събужда се един обикновен човек сутрин,започва необикновения си ден с усмивка.Влиза във форума и.. какво е първото,което му се набива на очи-новините.И то какви:
"Ваня от от Сървайвър лъсна на корицата на Плейбой " Даже и снимка ми дали,да не се оплаквам,че няма доказателства,подкрепящи новината на деня.
"Преслава с нова балада! Ще весели народа и на Коледа и на Нова година!" Какво ми пука?!?!Ако ще да пее,ако ще да прави деца,ако ще и тя да се снима гола за корицата на някое списание.Дори не знам коя е,всичо което виждам от нея е как на снимката показва огромните си изкуствени дини.
"Соня Немска влезе в къщата на Big Brother" Моля?И тази личност ми е непозната.О,чакайте-тази руса дама по бельо на стола трябва да е тя.Не знам да и се възхищавам ли,или да и съчувствам.Тази ситоация ме обърква,за това преминавам на другата "топ" новина.
"Пенеполе Круз взима пример от Анджелина - ще осиновява дете!" Добре,това донякъде е добра новина-актрисата,която ми препоръчва крем против бръчки от телевизора иска да направи добро дело.Защо да го крие..?
"Най-перверзните български мацки! " Не ми стигнаха Преси,Ванчето и Соня,а сега трябва да гледам други нереални жени,представляващи идеалът на младото поколение за една жена.Естествено,в класацията са включени единствено и само чалга изпълнителки.О,свещена простота!Започвам да се питам дали изобщо ще намеря нещо,което наистина да ме интересува и да обогати оВчата ми култура.
Няма да цитирам повече статии,а само ще отбележа,че в тях намо нищо повече от дотук казаното.С малко изключение,че имената се променят -Райна,Малина,Галина,Цветин ,на-баба-ми-да-не-казвам какво.
Мнението ми е,че вие хубаво променихте форума,обаче не можахте ли да направите и статийте по-полезни за аудиенцията.Аз лично не знам кой ги пише,но определено не са нито с на-подходящото съдържание,нито с най-добрия замисъл.Не съм сигурна,че посетителите на сайта (главно тийнове,та даже и по-малки) трябва да имат такава представа за света около тях.Не всеки обича чалгия.Не всеки обича да гледа как красиви момичета си пропиляват живота,само с няколко снимки в кирливо списание.Не всеки обича да търси нещо,което да го зареди с настоение,а да получи фалш,измама и просоттия.Защо?Дат ис дъ куесчън..
Сега съм сигурна,че някой ще ми заключи темата,но какво пък..

PiruBloodz
11-28-2008, 20:47
Всичко това за него което може да се блокира?

jghgh
11-28-2008, 20:50
Честит ти ключ на темата. Напиши го това в темата за впечатленията, виж я по-горе, като важна е.
Само че там лигавите педали ми трият мненията, които въобще не са обидни. Нищо чудно и тва мнение да отхвърчи.

Ама да.. К** за новините, к** за тийнID (срещу тва най- ще се боря!).
Твърде несемпло. Не ме интересува че е цветно, че има "звезди" и "новини" да ти кажа. Ама за тийнID-то няма да се кротна. К** за него ^^ (сама си сложих звездичките ^^)
И т.н.

Хм. Честит ключ! ^^

woshata
11-28-2008, 20:50
най-накрая открих тайната на блокирането .. обаче всеки ден се повтаря едно и също...и на мен ми е неприятно .. и преди бях казвала че който се интересува от тези така наречени новини.. да влиза в самата рубрика или както го наричат там .. и това е .. :-o

hardball
11-28-2008, 20:52
Еми яко голи мацки да гледат тийнчетата на по 13.
От малки да отрасват с голи цици и после да се чудят как да си го дигнат на 20 :Р

MartyParty
11-28-2008, 20:53
Хм. Честит ключ! ^^
Благодаря,оценявам това.

PiruBloodz
11-28-2008, 20:53
Еми яко голи мацки да гледат тийнчетата на по 13.
От малки да отрасват с голи цици и после да се чудят как да си го дигнат на 20 :Р

НА 20 НЯМА ДА МОГА ДА ГО ВДИГНА :shock:

MusicIsTheKey
11-28-2008, 20:53
Ще заключим темата, защото има такава, която е важна. : )

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=211566