PDA

View Full Version : ЛюБ0втА?!?!?



PLEYGIRL
11-28-2008, 20:38
От доста дълго време харесвам страшно много едно момче и понякога се чудя какво ще правя без него.Аз съм само на 13 и то скоро ще навърша 14 как да позная ,че това е истинската любов това което можеш да наречеш любов!!!
А не просто харесване.Искам да се обърна към по големите от мен тези които са изпитвали това чувство? :)

zaraaa
11-28-2008, 20:46
Ние няма как да разберем дали това е Истинската ти, първа Любов, само ти можеш да определиш това.....Имаше един спомен - За да разбереш, че наистина обичаш някого, той трябва да ти разбие сърцето....

Frozen_Flame
11-28-2008, 20:49
Ние няма как да почустваме това, което ти чувстваш и няма как да кажем дали го обичаш или просто го харесваш :) Иначе да ти кажа, че има разлика между обич и любов така че...

therichbitch
11-29-2008, 13:04
ami nqma kak da e istinska lubov poradi prostata pri4ina 4e takava za spored men ne su6testvuva

Gondar
11-29-2008, 13:09
ami nqma kak da e istinska lubov poradi prostata pri4ina 4e takava za spored men ne su6testvuva

абсолютно съгласен

nicolepcd
11-29-2008, 14:05
Не знам... почти на 16 съм и такова нещо не съм изпитвала 8-) Иначе за харесване... ехеее :grin: 8-)

xpici
11-29-2008, 14:17
Хах аз съм на 18 и още не съм я намерила... едвали ти е Истинска 8-) имаш още доста време докато я откриеш, защото няма да ти е Последния ;)

LovelyGirl
11-29-2008, 14:54
Според мен щом питаш непознати хора,следва,че не си влюбена.
Няма как да не разбереш,когато дойде това чувство.Няма и дапиташ.Ти ще си сигурна,просто ще го усетиш.
То се чувства.. :)

MaMkaMy
11-29-2008, 14:55
хахахаха вие го отказахте от живота това момиче.... :) няа са стриптисняш,малката. на 13 колкото и любов да изпитваш не е толкова силна и истинска както когато порастнеш и почнеш да ги разбираш малко повече нещата.... с възрастта идва и опита.

pandelka
11-29-2008, 15:21
Трудно можеш да го наречеш истинска любов,защото просто на 13 ИСТИНСКА ЛЮБОВ НЯМА!

MakeMeFeel
11-29-2008, 15:51
Защо пък да няма ? Кво значение има дали си на 13 или на 63 ? Аз за пръв път обичах на 13 .. и съм СИГУРНА че наистина обичах ... така че не виждам защо да няма... :?

MakeMeFeel
11-29-2008, 15:55
Защо пък да няма ? Кво значение има дали си на 13 или на 63 ? Аз за пръв път обичах на 13 .. и съм СИГУРНА че наистина обичах ... така че не виждам защо да няма... :?

чиба тия малки кученца

Ае човек и ти си бил на 13 сеш ли се ? И те са хора все пак ...

pandelka
11-29-2008, 16:01
Защо пък да няма ? Кво значение има дали си на 13 или на 63 ? Аз за пръв път обичах на 13 .. и съм СИГУРНА че наистина обичах ... така че не виждам защо да няма... :?

Хмм..сериозно ? Аз мисля ,че на 13 изобщо не можеш да си помислиш за истинска любов.Аз съм ЗА че на 13 има любов но тя във никакъв случей не може да се нарече истинска. И аз като бях влюбена на 13 си мислех че всичко е истинско но уви.... :?

MakeMeFeel
11-29-2008, 16:02
Защо пък да няма ? Кво значение има дали си на 13 или на 63 ? Аз за пръв път обичах на 13 .. и съм СИГУРНА че наистина обичах ... така че не виждам защо да няма... :?

Хмм..сериозно ? Аз мисля ,че на 13 изобщо не можеш да си помислиш за истинска любов.Аз съм ЗА че на 13 има любов но тя във никакъв случей не може да се нарече истинска. И аз като бях влюбена на 13 си мислех че всичко е истинско но уви.... :?

Е то аз почти всеки път като се влюбя си мисля че е истинско ама .... ;)

pandelka
11-29-2008, 16:07
Защо пък да няма ? Кво значение има дали си на 13 или на 63 ? Аз за пръв път обичах на 13 .. и съм СИГУРНА че наистина обичах ... така че не виждам защо да няма... :?

Хмм..сериозно ? Аз мисля ,че на 13 изобщо не можеш да си помислиш за истинска любов.Аз съм ЗА че на 13 има любов но тя във никакъв случей не може да се нарече истинска. И аз като бях влюбена на 13 си мислех че всичко е истинско но уви.... :?

Е то аз почти всеки път като се влюбя си мисля че е истинско ама .... ;)

Мм по принцип винаги трябва да вярваме и да се надяваме да бъде истинско..но понякога дори когато сме на 18 няма истинска любов а пък кво остаа за 13 ... 8)

GabisiTa
11-29-2008, 16:12
Едва ли е истинската ти любов, след време ще видиш... :)

MakeMeFeel
11-29-2008, 16:13
Защо пък да няма ? Кво значение има дали си на 13 или на 63 ? Аз за пръв път обичах на 13 .. и съм СИГУРНА че наистина обичах ... така че не виждам защо да няма... :?

Хмм..сериозно ? Аз мисля ,че на 13 изобщо не можеш да си помислиш за истинска любов.Аз съм ЗА че на 13 има любов но тя във никакъв случей не може да се нарече истинска. И аз като бях влюбена на 13 си мислех че всичко е истинско но уви.... :?

Е то аз почти всеки път като се влюбя си мисля че е истинско ама .... ;)

Мм по принцип винаги трябва да вярваме и да се надяваме да бъде истинско..но понякога дори когато сме на 18 няма истинска любов а пък кво остаа за 13 ... 8)

Аз понякога се чудя дали има истинска любов .. Особенно тука в тая страна не моа да си представя истинска любов . Толкова е тъп и селси манталитета ... Повечето им е само за едното ебане и толкова ...

pandelka
11-29-2008, 16:43
Защо пък да няма ? Кво значение има дали си на 13 или на 63 ? Аз за пръв път обичах на 13 .. и съм СИГУРНА че наистина обичах ... така че не виждам защо да няма... :?

Хмм..сериозно ? Аз мисля ,че на 13 изобщо не можеш да си помислиш за истинска любов.Аз съм ЗА че на 13 има любов но тя във никакъв случей не може да се нарече истинска. И аз като бях влюбена на 13 си мислех че всичко е истинско но уви.... :?

Е то аз почти всеки път като се влюбя си мисля че е истинско ама .... ;)

Мм по принцип винаги трябва да вярваме и да се надяваме да бъде истинско..но понякога дори когато сме на 18 няма истинска любов а пък кво остаа за 13 ... 8)

Аз понякога се чудя дали има истинска любов .. Особенно тука в тая страна не моа да си представя истинска любов . Толкова е тъп и селси манталитета ... Повечето им е само за едното е**не и толкова ...

Еми като се замисля си права.За тва аз не отдавам особенно голямо внимание на любовта 8-) .

ImmortalForever
11-29-2008, 17:31
Божее, кифло... Оня ден на жомънка играеш, сега за любов ми говориш..Кфа любов, бе?Божее...Истинска любов вика..Шунда!Запознай се малко с тфа понятие, стига си бързала да растеш!Любов ше ми търси..Айде под чердака бягай да играеш....

scoobydors
11-29-2008, 17:39
Тука врачки и медиуми няма !!! Ние няма как да знаем дали е истинската.. аз мисля, че НЕ Е ! Малка си, не бързай да порастнеш. :-o

beachy_bunny
11-29-2008, 18:17
Тука врачки и медиуми няма !!! Ние няма как да знаем дали е истинската.. аз мисля, че НЕ Е ! Малка си, не бързай да порастнеш. :-o




+1 aaa значи ... утре като видиш поредния хубав батко със Фешън прическа ... дрешки на каренца ии очилца с бели рамки ... и като си кажеш " Ох мале мале какъв е хубав тоя " да знаеш това е истинска любов ... и знаеш ли отиди хвани го за ръчичка и му кажи да отидете в един детски магазин и да ти купи една кукла , за да си играе на майки и татковци с деца .. успех :-) :-) :-)

curka87
11-30-2008, 13:41
Няма нищо лошо да си влюбен на 13, ама "Истинска любов"..... НЕ. Ако знаеш колко много такива "Истински " любови ще има още..... ехеее.