PDA

View Full Version : Като сапунен сериал :Д



SunFl0w3r
11-28-2008, 21:20
ХОРА СПРЕТЕ ДА ДАВАТЕ МНЕНИЕ ТУК.Пуснала съм 2 част на тази тема и тя се казва ,,Моля помогнете ми имам нужда от вашите съвети". :-P


Историята е дълга.Ще разкажа всичко с подробности и ви моля за отговори.наскоро се натъкнах на тема подобна на моята,но тя беше по-различна,докато тази е пълна с разни обрати.Моля ви ако можете дайте някакво мнение.
Така...
всичко започна в хубавия ден на 15 септември тази година,видях си новия клас,видях и НЕГО-беше страхотен,облечен като някой артист от холивудски филм,с прическа и всичко...абе всички момичета още от първия ден запоянаха да се чудят как да се сближат с него,но той не отрази нито една от тях.И аз реших да си пробвам късмета понеже досега все нищо не ставаше,но си казах че съм на ново място и ще започна на чисто.Аз му взех номера,скайпа,всякаква възможна информация за него.В продължение на месец и половина аз правех всичко,наистина всичко,за да му привлека вниманието и накрая се превърнах в неговия изповедник,най-добрта приятелка и човек на който може винаги да разчита.Говорехме постоянно за абсолютно всичко,но имаше един ГОЛЯМ проблем - ВСИЧКО ТРЯБВАШЕ ДА ПРАВЯ АЗ-да го заговарям,да му пиша,да го каня да се прибираме заедно...В един момент си помислих ,,Ао той искаше да стане нещо,щеше да поеме инициативата все пак",и тогава разбрах,че той си е хванал гадже.Реших че няма смисъл вече да опитвам и направих една последна отчаяна стъпка - в неделя щях да излизам с един мой приятел от детинство,но аз напеавих така,че той да си помисли че ще излизам с гадже.Веднага след това той се промени - скъса с онази само след седмица,и започна да ме пита кой бил този,какъв е,как изглежда и т.н.Аз обаче се държах на дистанция и вече не вървях след него.оставих той да прави стъпките към мен.И той започна да го прави - по цял час ме гледа,междучасието идва и ми говори нещо,изпраща ме всеки ден,като последните два пъти тича в дъжда за да ме настигне,пише ми постоянно и удряме хронология по 2 часа.Изобщо всичко,което правех аз преди за да привлека вниманието му,сега го прави той.Какво става не знам,но вече 2-3 седмици е така.Приятелките ми казват че ме бил харесвал много,но аз не знам какво да си мисля вече.Като сапунка стана

sexita
11-28-2008, 21:27
Ще се сетиш ;)
Мъжете са ловци...замисли се над това определение ;)

SunFl0w3r
11-28-2008, 21:49
:-P :-D

blood_dodo
11-28-2008, 21:50
Може да му е омръзнало да тича подир теб.

SunFl0w3r
11-28-2008, 21:59
Може да му е омръзнало да тича подир теб.

Той ли след мене аз ли след него така и не се разбра

beb4yy
11-28-2008, 22:01
Всичко се връща чист пример ти си тичала той тича :o

blood_dodo
11-28-2008, 22:02
Еми вместо да се правиш на недостъпна, вземи и направи нещо, за да се изясните. Ние тука можем само боб да фърлим...

Frozen_Flame
11-28-2008, 22:35
Оф взимайте се и айде...

zaraaa
11-28-2008, 22:36
Вземете поговорете като големи и разумни хора :)

Sladyranna
11-29-2008, 06:38
1ви вариант: Харесва те
2ри вариант: Иска те

Прави разлика между вариянтите, тя е голяма.

F_CK_all_I_need_is_U
11-29-2008, 06:43
1ви вариант: Харесва те
2ри вариант: Иска те

Прави разлика между вариянтите, тя е голяма.



+9397478 :-|

MakeMeFeel
11-29-2008, 07:08
Може да те има за свое лично притежание и да е изревнувал като си излязла с другото момче .. 8-)

Kostadin_682
11-29-2008, 07:14
1ви вариант: Харесва те
2ри вариант: Иска те

Прави разлика между вариянтите, тя е голяма.



+9397478 :-|
+9397479 :)

mynichka
11-29-2008, 08:31
Може да те има за свое лично притежание и да е изревнувал като си излязла с другото момче .. 8-)
дам ..взе ми думите :D

SunFl0w3r
11-29-2008, 12:32
1ви вариант: Харесва те
2ри вариант: Иска те

Прави разлика между вариянтите, тя е голяма.

Нямаш предства колко си права.Не се бях замисляла :)

JoeBanana
11-29-2008, 12:35
абсолютен палачор е тоя
ако те прецака, да знаеш, че сама си си виновна http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

nicolepcd
11-29-2008, 13:05
Еми като ти чета историятаа... в началото ти си го гонила, после той, сега той се държи странно, следователно отново идва твоя ред да го гониш 8-) Тичай, айде :grin: Ако продължава да те изпраща, да ти пише и т.н. не се прави на недостъпна, ами предприеми някакви действия, защото иначе на него може да му писнее и всичко ще се прецака много яко ;)

SunFl0w3r
11-29-2008, 15:02
ОК,значи все пак има нещо към мен,но сега проблема е друг.Майка ми змае,че аз съм си харесала някой,знае какво става с мен и него,но не знае най-важното-КОЙ Е.Тя познава всички момчета от моя клас и онзи ден по метода на изключването се досетила кой е,но не е много сигурна (а той е турчин,но аз не виждам проблем,защото като човек е адски свестен и превъзхожда българите в класа ми),плюс това още като го видя тя ми каза ,,Внимавай,че е много хубав,да не лапнеш по него".И ето онази вечер ме пита да не би да е той.Аз отрекох,защото знам че тя пък и баща ми ще са против нещо такова,но какво да направя мога ли да заповядам на сърцето си?

mel4ety
11-29-2008, 17:09
ОК,значи все пак има нещо към мен,но сега проблема е друг.Майка ми змае,че аз съм си харесала някой,знае какво става с мен и него,но не знае най-важното-КОЙ Е.Тя познава всички момчета от моя клас и онзи ден по метода на изключването се досетила кой е,но не е много сигурна (а той е турчин,но аз не виждам проблем,защото като човек е адски свестен и превъзхожда българите в класа ми),плюс това още като го видя тя ми каза ,,Внимавай,че е много хубав,да не лапнеш по него".И ето онази вечер ме пита да не би да е той.Аз отрекох,защото знам че тя пък и баща ми ще са против нещо такова,но какво да направя мога ли да заповядам на сърцето си? има една поговорка-циганина обича и не дава децата си,българина-парите си,а турчина-жената си.. и тва че е турчин да не ти пука! (я да не е ивънземно?)земете поговорете като хората седнете погледнете се в очите и казвайте каквото имате да казвате..то вие ше одъртеете доде се разберете кой кого харесва и току виж недай си боже сте хванали дископатия от толко мн тичане един подир друг айде успехчета от мен :-)

SunFl0w3r
11-29-2008, 17:48
има една поговорка-циганина обича и не дава децата си,българина-парите си,а турчина-жената си.. и тва че е турчин да не ти пука! (я да не е ивънземно?)земете поговорете като хората седнете погледнете се в очите и казвайте каквото имате да казвате..то вие ше одъртеете доде се разберете кой кого харесва и току виж недай си боже сте хванали дископатия от толко мн тичане един подир друг айде успехчета от мен :-)

:-P Дам...аз се чудех защо напоследък ме боли гърба 8-)
Ся сериозно - напълно си права вече май е крайно време да се разберем :)

beachy_bunny
11-29-2008, 18:00
Еми като ти чета историятаа... в началото ти си го гонила, после той, сега той се държи странно, следователно отново идва твоя ред да го гониш 8-) Тичай, айде :grin: Ако продължава да те изпраща, да ти пише и т.н. не се прави на недостъпна, ами предприеми някакви действия, защото иначе на него може да му писнее и всичко ще се прецака много яко ;)
+1 nicolepcd извини ме , но според мен ... " на него му е писнало и всичко се е прецакало много яко " ..... щом изведнъж губи така интерес ... пробей се пак да го спечелиш ....

nicolepcd
11-29-2008, 18:13
Еми като ти чета историятаа... в началото ти си го гонила, после той, сега той се държи странно, следователно отново идва твоя ред да го гониш 8-) Тичай, айде :grin: Ако продължава да те изпраща, да ти пише и т.н. не се прави на недостъпна, ами предприеми някакви действия, защото иначе на него може да му писнее и всичко ще се прецака много яко ;)
+1 nicolepcd извини ме , но според мен ... " на него му е писнало и всичко се е прецакало много яко " ..... щом изведнъж губи така интерес ... пробей се пак да го спечелиш ....
Извинена си! 8-) :) А може би си и права :-o

arfraidofmyself
11-29-2008, 19:39
Pri men ne6tata sa abs su6tite.. i az praveh kakto teb vs vuzmojno za da mu privleka vnimanieto, no toi vse pak produljavashe da mi govori za momi4eto koeto haresva.. dokato edin den mi vtrusna ot vsi4ko i sprqh da mu obru6tam vnimanie, da mu govorq ... v momenta ne obshtuvame edin s drug, no az opredeleno nqma da napravq purvata kra4ka.. preporu4vam ti da napr su6toto .. izvestno vreme stoi na strana, pravi se nan nedostupna, tova 6te go izdrazni o6te pove4e... kusmet4eta i spoko, ima mn dr v tvoeto polojenie :-) :-) :) :-D

Erica1
12-04-2008, 18:04
:-o

Neprikosnovena
12-04-2008, 18:11
Всичко се връща чист пример ти си тичала той тича :o =D> =D> =D>