PDA

View Full Version : Отчаяна и много, много объркана...



m19
11-28-2008, 21:42
Това лято се запознах с едно момче. С най-невероятното момче, което някога съм срещала. Наистина не съм си мислела, че в наши дни може да има такива момчета- такива кавалери, толкова забавни и готини. Бяхме заедно на екскурзия, много се смяхме и си прекарахме страхотно. След това продължиме да си пишем по skype. Започна учебната година и сега се виждаме всеки ден, тъй като учим в едно училище. На една възраст сме. И така, аз си мислех, че ми е само приятел, но явно не е така, защото когато съм близо до него сърцето ми направо спира, оставам без дъх, толкова е мил. Много го харесвам, но проблемът е, че той харесва едно друго момиче и ме е страх да му призная, за да не го изгубя като приятел. Може би историята ми ще ви се стори глупава, но имах нужда да я споделя с някой. Благодаря за внимането!

vivteen
11-28-2008, 21:46
Пробвай нищо няма да загубеш.Ако те отхвърли отначало ще страни оттеб,но постепенно ти може да му докажеш,че вече гледаш на наго само като приятел :)

cherinka
11-28-2008, 21:50
Напиши му любовно писмо. 8-)

My6mYLka
11-28-2008, 22:16
ооо момиче действай кажи ми кое избираш
да не си казала нищо а да е трябвало,защото ти не си 100% сигурна че той харесва САМО нея ако ме рабираш
или да му признаеш колкото и срам или там кфото да изпитваш и да сте заедно

само ще ти кажа че аз напрах същата грешка и мн мн мн съжелявам просто си нямаш и на идея.....

zaraaa
11-28-2008, 22:31
Сподели му чувствата си :)

F_CK_all_I_need_is_U
11-29-2008, 06:46
Kaжи му :wink:

MakeMeFeel
11-29-2008, 07:07
Говорете , бе хора, говоретеееее !!!! :x 8-)

jghgh
11-29-2008, 07:12
Оф.
Ако му кажеш ще почне да те отбягва.

CinDeReLLa_
11-29-2008, 07:13
Deistvaiii !!! :) :) :)

Kostadin_682
11-29-2008, 07:16
Давай смело... може пък и да стане :D , давай смело и напред

MakeMeFeel
11-29-2008, 07:19
"Не оставяй страха от провал , да те спира да играеш играта ;) "

beb4yy
11-29-2008, 08:19
стига сте я подтиквали да говори щото има такия случай в който момчетата се променят коренно като разберат вие хубаво и казвате да сподели маа ако го загуби няма ли да и е прекалено болно моя съвет ако забележиш интерес към теб тогава му кажи

pandelka
11-29-2008, 09:16
Често срещана история.От опит ще ти кажа,че е по-добре да не му казжаш,защото после ако той няма чувства към теб..някакси ще се отдалечи от теб както стана с мен ии приятелството ви ще отиде на кино ... :) Но решението е твое..може пък да имаш шанс... но скъсате ли с приятелството ви е свършено..!

MakeMeFeel
11-29-2008, 09:19
Често срещана история.От опит ще ти кажа,че е по-добре да не му казжаш,защото после ако той няма чувства към теб..някакси ще се отдалечи от теб както стана с мен ии приятелството ви ще отиде на кино ... :) Но решението е твое..може пък да имаш шанс... но скъсате ли с приятелството ви е свършено..!

Aa тука не съм съвсем съгласна .. Аз съм ходила с момче, с което преди бяхме много добри приятели .. Скъсахме, защото и двамата преценихме, че не сме един за друг .. И сега продължаваме да сме си приятели ..

Но като се замисля , то си зависи и от момчето все пак ..

HONDA
11-29-2008, 09:26
Сама знаеш, че ако му признаеш, че го харесваш, най-вероятно ще го загубиш, пшонеже той е хлътнал по друга... Тогава не му признавай. Ако смяташ, че можеш да продължиш с него само като приятелка, давай, но явно няма да се получи нещ повече.

pandelka
11-29-2008, 09:30
Често срещана история.От опит ще ти кажа,че е по-добре да не му казжаш,защото после ако той няма чувства към теб..някакси ще се отдалечи от теб както стана с мен ии приятелството ви ще отиде на кино ... :) Но решението е твое..може пък да имаш шанс... но скъсате ли с приятелството ви е свършено..!

Aa тука не съм съвсем съгласна .. Аз съм ходила с момче, с което преди бяхме много добри приятели .. Скъсахме, защото и двамата преценихме, че не сме един за друг .. И сега продължаваме да сме си приятели ..

Но като се замисля , то си зависи и от момчето все пак ..

Ами сигурно знаеш,че мн трудно приятелствата се запазват след края на връзката...в повечето случеи това не може да стане заради момчето , но в този случай не вярвам да е по-различно..защото всички момчета са еднкфо глупави... но са различно красиви :-D

eXciTeD
11-29-2008, 09:32
Не губи време, действай! Опитваш и се получава, или пък не, ако не - следващия! Няма смисъл да се измъчваш с глупости :)

joy_ride
11-29-2008, 09:35
Аз бях в подобна ситуация миналата година с една мацка.
прави ми впечатление, че вие момичетата много лесно хлътвате. Примерно ние с нея сме в един квартал и се прибирахме заедно от даскало- хубаво си приказвахме, глупости..
и един ден ми вика- сашо искам да те запозная с майка ми. Аз седя като гръмнат и се чудя кво става. И тя почна да ми обяснява колко много държала на мен, колко важен съм й бил...бла бла
без да съм груб и обясних как стоят нещата, че няма проблем да си останем приятели и че този разговор ще бъде забравен, на което тя привидно се съгласи. След няколко дена до мен достигнаха първите клюки и слухове- къв педал съм бил, че съм използвач и т.н- кво да коментирам повече

MakeMeFeel
11-29-2008, 09:39
Често срещана история.От опит ще ти кажа,че е по-добре да не му казжаш,защото после ако той няма чувства към теб..някакси ще се отдалечи от теб както стана с мен ии приятелството ви ще отиде на кино ... :) Но решението е твое..може пък да имаш шанс... но скъсате ли с приятелството ви е свършено..!

Aa тука не съм съвсем съгласна .. Аз съм ходила с момче, с което преди бяхме много добри приятели .. Скъсахме, защото и двамата преценихме, че не сме един за друг .. И сега продължаваме да сме си приятели ..

Но като се замисля , то си зависи и от момчето все пак ..

Ами сигурно знаеш,че мн трудно приятелствата се запазват след края на връзката...в повечето случеи това не може да стане заради момчето , но в този случай не вярвам да е по-различно..защото всички момчета са еднкфо глупави... но са различно красиви :-D

Така е 8-) Мисълта ми беше че не винаги се губи приятелството .. :) Но може би моя беше някво изключение знам ли 8)

pandelka
11-29-2008, 09:45
Често срещана история.От опит ще ти кажа,че е по-добре да не му казжаш,защото после ако той няма чувства към теб..някакси ще се отдалечи от теб както стана с мен ии приятелството ви ще отиде на кино ... :) Но решението е твое..може пък да имаш шанс... но скъсате ли с приятелството ви е свършено..!

Aa тука не съм съвсем съгласна .. Аз съм ходила с момче, с което преди бяхме много добри приятели .. Скъсахме, защото и двамата преценихме, че не сме един за друг .. И сега продължаваме да сме си приятели ..

Но като се замисля , то си зависи и от момчето все пак ..

Ами сигурно знаеш,че мн трудно приятелствата се запазват след края на връзката...в повечето случеи това не може да стане заради момчето , но в този случай не вярвам да е по-различно..защото всички момчета са еднкфо глупави... но са различно красиви :-D

Така е 8-) Мисълта ми беше че не винаги се губи приятелството .. :) Но може би моя беше някво изключение знам ли 8)


Може би ...аз само веднъж успях да си запазя приятелството ,което беше 4 годишно ..и съвета ми към авторката на темата е ... да си помислиш дали ако случайно може да стане нещо между вас след края на тази авантюра..ще можете отново да се наречете приятели : )

jghgh
11-29-2008, 10:18
стига сте я подтиквали да говори щото има такия случай в който момчетата се променят коренно като разберат вие хубаво и казвате да сподели маа ако го загуби няма ли да и е прекалено болно моя съвет ако забележиш интерес към теб тогава му кажи

Тва винаги го казвам на форумците, но те си знаят едно - признай та признай... :?


pandelka, HONDA - също сте прави!

therichbitch
11-29-2008, 12:58
стига сте я подтиквали да говори щото има такия случай в който момчетата се променят коренно като разберат вие хубаво и казвате да сподели маа ако го загуби няма ли да и е прекалено болно моя съвет ако забележиш интерес към теб тогава му кажи
napulno sum siglasna

LiRRRa
11-29-2008, 20:36
Бъди винаги близо до него, бъди му приятелка.Пази чувствата си и не ги разкривай още.Може да му ги подсказваш понякога, но не се разкривай напълно сега.В един момент, ако е писано и ако той започне да има чувства към теб - той ще започне да обръща по-голямо внимание на жестовете ти и ще усети, че и ти го харесваш по "онзи начин"... Тогава ще му кажеш.Сега си трай...и бъди винаги наблизо.Бъди му истинска приятелка.

curka87
11-30-2008, 13:10
Бъди винаги близо до него, бъди му приятелка.Пази чувствата си и не ги разкривай още.Може да му ги подсказваш понякога, но не се разкривай напълно сега.В един момент, ако е писано и ако той започне да има чувства към теб - той ще започне да обръща по-голямо внимание на жестовете ти и ще усети, че и ти го харесваш по "онзи начин"... Тогава ще му кажеш.Сега си трай...и бъди винаги наблизо.Бъди му истинска приятелка.

Е това май беше най-разумния съвет , който прочетох в цялата тем. Браво!!!
Напълно подкрепям това мнение. :)

o7ka43na7a
11-30-2008, 13:19
Сподели му чувствата си :)
Az syshto sum na tova mnenie :---)

Dyckaa
11-30-2008, 16:42
Ако има някакъв шанс да разбереш дали има чувства към теб ще е добре .. обачеее те съветвам първо да разбереш! Тъй като после,ако те има само за добра приятелка на 100% ще те отбягва!

soul1199
11-30-2008, 17:17
kaji my,kakvo 4yvstva6,ne vqrvam da go zagybi6,kato fr.ne se pritesnqvai

m19
11-30-2008, 17:35
Много благодаря на всички за съветите. Реших засега да не му казвам нищо, защото наистина много ме е страх да не го загубя като приятел. Ще послушам съвета на LiRRRa и ще му бъда истинска приятелка. Ще ви държа в течение на нещата, ще ви кажа ако стане нещо. И още веднъж много ви благодаря. :wink: