PDA

View Full Version : Как да направя мусколи без химия, но по бързо?



pupirlz
11-29-2008, 08:11
KAK ? vaobshe vazmojno li e "?




*Заглавие на кирилица!
Т.7 Правила на форума.

SiegHeil
11-29-2008, 15:21
Бързи мускули няма, дори и с химия...
Яко тренировки, много постоянство и правилно хранене, няма друг начин ^^

Myrth
11-30-2008, 06:55
Не е възможно пич :)

HaCkO
11-30-2008, 20:44
хмммм.. нещо интересно гледам тук има 1 вариант които не е много лесен и много ефтин но все пак е по-здравословен от наболи манаболи и така нататака но ся е малко късно и ти обещавам че утре ще ти драсна някои друг ред относно това :-o :-o

term0t0
12-01-2008, 15:21
Абе я дайте подробно инфо за правилното хранене че там куцам..Иначе си тренирам яко футбол..винаги бягам яко..

HaCkO
12-01-2008, 21:46
Ммм... значи вчера обещах значи нормалното количество калори дневно е 2000 за да се чувства организма ти добре а за да качваш килограми и да набиваш на мускули ти трябват поне 2800 немога да си намеря таблицата за храните и тяхния калориен статус но обещавам да я намера и да ви я кача за да видите и прицените какво можете и какво не можете да си позволите а правилното хранене е на всеки 2 часа леко похапване и сутрин обед и вечер яко натъкване до спукване 8)

SiegHeil
12-02-2008, 09:55
И пий яко вода, поне 4-5 литра на ден ако можеш...

ПП: Наско, защо пък и вечер ? оО

HaCkO
12-02-2008, 12:06
Мии вечер се предполага че тъй като не извършваш никъкав вид силова дейност метаболизма на тялото е способен да усвоява много по голяма част от храната и да я натрупва където трябва а пък ако ходи на тренеровки тоест фитнес или какъвто и да било спорт тялото си рапределя веществата където трябва смисъл ако си работил на фитнеса гърди и бицепс вечерта тялото ти ще наблегне на тази част и същевременно се получава мигновенн растеж на мусколите :-o :-o :-o

SiegHeil
12-02-2008, 12:23
Да де, то затова след тренировка се яде яко...но късно вечер калориите не се изразходват и стават на сланини..

MakeMeLaugh
12-02-2008, 13:39
Може бе, ама става трудно и бавно, ама качествено. Дори да спреш да тренираш пак си стоиш що-годе добре като батко си :Р

Аз преди се бях понапомпал и ме базикаха, че вземам химия, ама аз не съм близвал даже.

Яж храни с много белтъчини (протеини) и въглегхидрати, витамини.
Аз ядях месо, яйца, боб, леща, ориз, картофи, ядки, плодове.
Храни се по 5-6-7 пъти без преяждане, а така обилно да ти е добре.
Така забързваш метаболизма и се качват най-ефективно килцата.
Можеш да си вземеш бирена мая, тя е билкова, отваря апетита и пречиства кръвта, и е хранителна.
Пий повечко вода, да не гориш мускулна маса.
Гледай да се наспиваш добре за да се възстановяват мускулите.
Винаги ренирай след като си хапвал поне 2 пъти за деня да се насити организма добре с храна, не да го изтощаваш предварително.
Лъскай чурката по по-малко, да не си хабиш тестостерона ;д;д;д;д Така се казва по принцип ;р
Хапвай по 1 вафличка преди тренировка за сила.
Но пък не прекалявай много с манджата, че да не се омазниш, ти ще си определиш режим като видиш как ти действа всичко.

Но има и друго много важно нещо - добрата програма и упражнения!
Изисай си от някой фитнес инструктор

Това се сещам засега. Има доста чалъми :)

AbeLoshSam
12-18-2008, 16:11
първо думата се пише "мускУл"
второ такъв филм бързо правене на мускули няма без химия, пък с химията е ташак, ако евентуално някога решиш да пробваш некви химии, моя съвет е "недей!" няма ти развивам лекции ти си знаеш...

мускулите зависят основно от три неща:
1. добра тренировка
2. добро хранене
3. добра почивка

думата "добра" може да се замести с много дълги обяснения точно за какво говоря, но сега нямам време да пиша.

ss
12-18-2008, 19:05
Генетика...

MP
12-18-2008, 20:06
Време...

machine
12-22-2008, 17:49
Да де, то затова след тренировка се яде яко...но късно вечер калориите не се изразходват и стават на сланини..


ама ако яде месо то има само белтъци и никакви въглехидрати.В зависимост от месото калориите са малко.Може казеин,протеинов заместител на хранене също става.

anadrol
12-22-2008, 18:26
Не ми се пише много затова прави както ти каза MakeMeLaugh.Ако искаш можеш да вкараш добавки те не са химия.Но добре оформено тяло с мускули може да се постигне с много години тренировки,правилно хранене и нон стоп прием на хранителни добавки.Стероидите са по-бързия и лесен начин за натрупване на мм и сила,но и те си имат цена.

GReddy_91
12-22-2008, 22:47
Пич бързо няма да направиш нищо ;) кво имаш предвиш под бързо година-две :) ако беше така днеска влизаш в залата утре излизаш като говедо всеки втори на улицата щеше да бъде напомпано говедо.Та иска се постоянство тренирай по 4 пъти в седмицата и яж много незнам сега дали искаш да отслабваш или да качваш,но се яде обикновенно най много въглехридрати храната трябва да си я направиш така че да ядеш на всеки 4 часа поне 5 пъти на ден и да имаш сън щото мускула се възстановява докато спиш.А относно по горе HaCkO това са пълни глупости дето го каза ВСИЧКО!

AbeLoshSam
12-23-2008, 09:43
имам един познат миналата година ходи на студентски бригади в САЩ, събра някой лев човека, беше някъв надъхан културист ...
тия пари дето ги спечели тука се напомпа с някви химии, добавки и т.н. и стана като добиче...
след тва същия човек го скивах на един рожден ден и всички момчета които бяхме там го бихме на канадска борба :D и му стана супер тъпо...
Що ? Щотото се е назверил с някви тъпи химии и изглежда корав, ама на практика е шматка.
Ако искаш само да направиш добро тяло - разцъквай си разни добавчици и тем подобни глезотийки
Ако искаш да станеш кораво копеле - блъскай яко железа ...

Viche
12-29-2008, 19:40
Без химия не става ако искаш по-бързичко мускули..карай си го на чисто..трябва ти постоянство,добра програма и правилен режим на хранене,с времето ще станеш як,но без химия се стига до една степен и после зацепваш..така че все някога сигурно ще почнеш да пиеш нещо

MiRaCuLiX
12-30-2008, 22:43
без химия няма братче.Но има нещо което се бие като спринцофка в ръката ти пълна с вода и за 2-3 дена ти става раката огромна(но има опасности това),а другия начин е да си вземеш една съставка която за 1 месец и доста понаедряваш и ставаш мускули,тя пак се бие с инджекция.Това са бързите методи(най-бързите)

Anavar
01-01-2009, 17:23
bez steroidi nese pravi golqma masa i d1lbok relef.Ima si b1rz na4in za 5 meseca s1m vijdal dramati4i reluztati ama trqbwat pari.Jeleznata kombinaciq e Insulin Hromon na Rasteja i steroidi za 5meseca ti trqbwat 10bona s hranata ako gi ima6 6e stane6 nay-golqmato kopele v daskalo seki 6tete gleda s iskriwen vrat :P :P

Anavar
01-01-2009, 17:23
bez steroidi nese pravi golqma masa i d1lbok relef.Ima si b1rz na4in za 5 meseca s1m vijdal dramati4i reluztati ama trqbwat pari.Jeleznata kombinaciq e Insulin Hromon na Rasteja i steroidi za 5meseca ti trqbwat 10bona s hranata ako gi ima6 6e stane6 nay-golqmato kopele v daskalo seki 6tete gleda s iskriwen vrat :P :P

AbeLoshSam
01-02-2009, 11:13
и на 6-тия месец ти присаждат нов черен дроб щото твоя е станал на боза ... :razz:

Myrth
01-02-2009, 12:20
И все пак ако искаш да ускориш нещата пробвай Kre-Alkalyn + Glutamin + protein. Че няма да станеш звяр за 1 месец - няма, но все пак ще видиш по-бързи резултати и ще се надъхаш за още трен, както и няма да страдаш от странични ефекти.. Ако не се храниш правилно обаче и не спиш, по-добре не се хващай изобщо.

a3c1M
01-02-2009, 18:31
Не е вярно че без химии не става, един мой приятел тренира около 3 години най редовно и сега имаперфектно тяло без никакви химии. Просто човека е упорит :wink: Е естествено яде много чак му са чудя на една закуска може да умаха 3 хамбургера и още да е гладен.
BTW за по клйощавите е добре да ядат много за да има с какво да захранват мусколите. Ами ако имаш сланина и искаш да я направиш на мусколи пак ли трябва да ядеш като звяр?

Myrth
01-02-2009, 18:47
Да, трябва. Отрицателен калориен баланс е това, което ти трябва за редуциране на мазнините.

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 20:52
bez steroidi nese pravi golqma masa i d1lbok relef.Ima si b1rz na4in za 5 meseca s1m vijdal dramati4i reluztati ama trqbwat pari.Jeleznata kombinaciq e Insulin Hromon na Rasteja i steroidi za 5meseca ti trqbwat 10bona s hranata ako gi ima6 6e stane6 nay-golqmato kopele v daskalo seki 6tete gleda s iskriwen vrat :P :P

И му скача човек, който 3 месеца е тренирал боен спорт или просто е надъхан, пребива го и после цялото даскало да му се смее? :D

Имам чувството, че живея в 70/80/90-те, дето се смята, че големите мускули са силни, нищо вярно.

К У Р ЗА ХИМИЯТА !

Anavar
01-02-2009, 22:29
bez steroidi nese pravi golqma masa i d1lbok relef.Ima si b1rz na4in za 5 meseca s1m vijdal dramati4i reluztati ama trqbwat pari.Jeleznata kombinaciq e Insulin Hromon na Rasteja i steroidi za 5meseca ti trqbwat 10bona s hranata ako gi ima6 6e stane6 nay-golqmato kopele v daskalo seki 6tete gleda s iskriwen vrat :P :P

И му скача човек, който 3 месеца е тренирал боен спорт или просто е надъхан, пребива го и после цялото даскало да му се смее? :D

Имам чувството, че живея в 70/80/90-те, дето се смята, че големите мускули са силни, нищо вярно.

К У Р ЗА ХИМИЯТА !
edin golqm kur za tebe. daje nese opitwal spirica s hapa ako opita6 nqma dagi ostavi6 li4en opit ;)

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 22:32
Смърт бе, то и хероина, ако го почнеш, няма да го оставиш, но нужно ли е да го почвам ?

sturmbanfuhrer
01-03-2009, 21:12
мале тук сте все големи разбирачи.... думи нямам един говори че трябва калории да се приемат - глупости на търкалета ако ще ставаш плувец и плуваш всеки ден може калории.НО ти яж протеини яйца(само белтъци) ориз овесени ядки а тия дето плюят химията - те дори не знаят какво представлява- за ваше сведения химияте не е нищо чуждо за организма ви просто в по-големи количества тестостерони.БЕЗ БОДЕЖ НЯМА РАЗТЕЖ

sturmbanfuhrer
01-03-2009, 21:13
препоръчвам ви филма Bigger Stronger Faster.

Myrth
01-04-2009, 12:19
те дори не знаят какво представлява- за ваше сведения химияте не е нищо чуждо за организма ви просто в по-големи количества тестостерони.БЕЗ БОДЕЖ НЯМА РАЗТЕЖ

От такива ''компетентни'' изказвания хората страдат. Недай боже някой да те послуша. Това, че външното вкарване на тестостерон нарушава хормоналния баланс, говори ли ти нещо??

Аз съм абсолютно ЗА всякакви хранителни добавки, но не виждам НИТО ЕДНА причина да застана зад използването на химия, овен като лекарствено средство при някакво заболяване.

За мускулната маса - на първо място са протеините, да, те са от съществено значение за изграждане на мускулната тъкан, но в същото време трябва да си осигуриш достатъчно калории от качествен източник, които да поемат големия енергиен разход при тежката тренировка за мускулна хипертрофия. Качествен източник на калории са храните, предоставящи бавни въглехидрати - личните ми фаворити са оризът и овесът.

Обилното хранене, предоставящо необходимите протеини, въглехидрати И МАЗНИНИ (защото и те имат своето значение), както и ежедневния прием на витамини, съчетано с хранителни добавки за възстановяване (протеинов прах, креатин, глутамин и мн мн мн други), съобразена тренировка и достатъчно сън...ето това гарантира развитието на един здрав и мощен организъм, мускулната маса идва сама, важна е волята и разбирането на нещата - капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

Постигнатото бавно и чисто, по естествен път, струва много повече от химическите мускули...защото освен една качествена маса ти развиваш своя дух и своето търпение. И най-вече запазваш здравето си.

mAr7in4o
01-06-2009, 16:15
аз също тренирам футбол и тичам много освен на тренировка и индивидуално моят съвет е да ядеш много пъти по малко да съчетавш с тренировките и задалжително поне 1-2 дни от седмицата не прави нищо силово и яж много месо без толкова подправки и глупости просто варено месо аз така направих муслули и отслабнах 8 кила за 1 месеца :grin: успех

Rofl4e
01-06-2009, 19:33
Някаква диета и яко фитнес :)

ToniStoraro
01-07-2009, 06:25
Ако искаш да направиш мускули, трябва да тренираш усилено и постоянно. Ако решиш да си ги превиш с химия, обаче, не те съветвам.

Wermacht
01-10-2009, 14:06
Ммм... значи вчера обещах значи нормалното количество калори дневно е 2000 за да се чувства организма ти добре а за да качваш килограми и да набиваш на мускули ти трябват поне 2800 немога да си намеря таблицата за храните и тяхния калориен статус но обещавам да я намера и да ви я кача за да видите и прицените какво можете и какво не можете да си позволите а правилното хранене е на всеки 2 часа леко похапване и сутрин обед и вечер яко натъкване до спукване 8)
Намери ли табличката,че съм много заинтерисован? :)

recore
05-28-2014, 21:19
А какво ще кажете за едро тяло да стане силно - без химия! яко яко колко да е яко- 175см, 75 кила! диета ли трябва + трен - каква диета да се спазва - все говорите да се яде обилно, но при мен е друго какво да правя хора !

Rakshy
05-28-2014, 22:56
А какво ще кажете за едро тяло да стане силно - без химия! яко яко колко да е яко- 175см, 75 кила! диета ли трябва + трен - каква диета да се спазва - все говорите да се яде обилно, но при мен е друго какво да правя хора !

харакири

herkules
05-29-2014, 09:09
От многото съвети, добре ще е за теб да избереш само полезните. Мусули и красиво тяло се постигат, с начин на живот. Не е необходимо да ползваш химия, дори и хранителни добавки. Защо ти е стимулиран разреж? Искаш ли да живееш по-дълго?
Има народна мъдрост: - "Рано пиле рано пее, но и рано го колят". Това е шега разбира се, но има истина в доста коментари тук. Според мен, трябва да си изградиш режим на хранене, който да ти стане навик. С вегетарианство мускули не се правят, но витаминозната храна е необходима. Яж повече ориз с различни видове месо, но без мазнини. По-голям процент протеини за сметка на въглехидратите. Пий повече вода, с нея ще изхвърляш токсините от организма си, а и знаеш какъв е процентът на вода в организма. Ако имаш възможност ходи два пъти седмично, по два часа на фитнес, това е достатъчно. Вярно е, че след физическо натоварване при почивка (сън) се изграждат мускулите на тялото. Не прави гладни диети, защото тогава организма се храни за сметка на мускулите. Може да започнеш с лицеви опори всяка ситрин като станеш от сън, нещо като физ.зарядка. Първо правиш, колкото можеш, а после през три дни ги увеличаваш с по една докато стигнеш предела. Движи се пеш, без автомобил или друг транспорт, като на ден извървяваш най-малко 5 км. пеш или 10 км. с велосипед. Аз имам в двора си у дома кладенец с помпа, която освен с мрежово напрежение превключвам и на велогенератор с мощност 2 000 вата. На ден изпомпвам до 2 куб. метра вода, когато не съм успял да наваксам с дневното натоварване. В момента съм 177 см. тежа 104 кг когато съм с празен стомах и съм с бицепси 48 см обиколка. А, съм и на 46 години. Всичко трябва да правиш разумно, според възможностите на организма си. Не е необходимо физическо претоварване. Имам приятел, с когото тренираме. Преди 6 години беше с наднормено тегло. Още след втората година се очертаха коремни плочи и при него, след като си изгради режим на живеене. Сега се радва на физическото си състояние. Желая и на теб успех!

an7raks
05-29-2014, 12:19
От многото съвети, добре ще е за теб да избереш само полезните. Мусули и красиво тяло се постигат, с начин на живот. Не е необходимо да ползваш химия, дори и хранителни добавки.

Можеш, примерно, да биеш жена си по 5-6 пъти на ден, като за начинаещ... след втората година, можеш да я потрошаваш по 10-12 пъти, но внимавай да не претренираш, че вкарват в затвора. :)

herkules
05-30-2014, 09:31
Можеш, примерно, да биеш жена си по 5-6 пъти на ден, като за начинаещ... след втората година, можеш да я потрошаваш по 10-12 пъти, но внимавай да не претренираш, че вкарват в затвора. :)

Виж, това го бях пропуснал, но да уточня. Ако си внимателен и малко по-хитър, може и да не те вкарат в затвора, а да извлечеш полза от побоя, който си и нанесъл, като тренировка, за назидание на други като нея с претенции за равноправие. Радвам се, че ме допълваш, щото по някога пропускам толкова важни неща, но щом ти си тук, няма страшно.