PDA

View Full Version : Раздяла или .. ?



InnchetO
11-29-2008, 09:29
Охх .. прочетох една тема и реших и аз да си споделя какво ми е .. :(

Амии .. ходя с едно момче малко повече от седмица .. и още преди да е минала седмицата той ми казва 'хайде да си вземем малко почивка' .. на което аз реагирах малко силно .. разплаках се и му казах , че ако иска да ми тегли майната да дава направо .. той каза , че не иска това , а просто всеки ден сме се виждали и неможело да му домъчнее .. това ми го каза в четвъртък .. по скайп .. в сряда и четвъртък не се бяхме виждали , а на мен ужасно ми липсваше още тогава .. сегаа .. незнам .. аз съм страшно влюбчива и още от преди да излезем за пръв път вече бях .. напълно хлътнала , а след първата среща вече нямам миг в който да не мисля за него .. той и преди това ме ревнуваше и .. оо незнам .. просто имам чувството , че всичко свършва , а аз не искам това ..

Моля Ви дайте съвет и мнение :( как мислите .. дали ще се раделим ? Дали му пука за мен ? А какво да правим ако все пак продължим ? :(:(:(

MakeMeFeel
11-29-2008, 09:33
Остави го да прави каквото иска... Щом иска почивка - дай му я .. Въпреки че аз не виждам за 1 седмица кво толкова ще си почива ... Остави го да разбере, че и той не може без теб ;) Мисля, че ако искаше да ти тегли майната - директно би го направил ... Не знам според мене е така .. :)

pandelka
11-29-2008, 09:33
Според мен той незнае дали иска да е с теб или не.. :? Мисля,че колкото и да си влюбена в него трябва да помислиш за себе си... и да сметнеш кое е най-доброто решение ...аз ако бях на твое място.. щях да си помисля,че ме използва ..но се надявам при теб да не е така : ))

HONDA
11-29-2008, 09:34
оо незнам .. просто имам чувството , че всичко свършва , а аз не искам това .. [/b]
Най-вероятно е така. Но пък ако е искал да го направи, дали нямаше да ти каже, че това е краят още не момента?

InnchetO
11-29-2008, 09:41
и аз това си мисля.. ако е искал да ме отреже да го е направил още на момента .. добре обаче има я и вероятноста да не иска по скайп /нормално../ и така .. но в тоя варянт за кво направо не искаше да се видиме още същия ден да ми я тегли на живо ? А и продължава да ми говори с умалителните имена .. да м,и пише целувки ..

о.О .. направо .. вече почвам да се чудя аджеба що се на мене ?!

sexa_na_kompleksa
11-29-2008, 11:27
Каква почивка иска тоз момък още след първата седмица? :?
Изчакай и ще видиш какво ще стане... Според мен неговите чувства не са толкова силни като твоите... и едва ли ще се получи нещо...
Успех все пак!

UFOs
11-29-2008, 11:53
Спри да мислиш за него.Зарежи го.Щом иска почивка от първата седмица,значи и следващите ще иска..!

Erica1
11-29-2008, 12:04
:-o :-o :-o

ImmortalForever
11-29-2008, 12:14
И ти се впрягаш от това на първата седмица?О, боже!Ако бях на твое място, нямаше да мисля да се събираме пак, след тая почивка, изсмивам му се в лицето и продължавам...

ELiTyYy
11-29-2008, 12:19
Каква почивка иска тоз момък още след първата седмица? :?
Изчакай и ще видиш какво ще стане... Според мен неговите чувства не са толкова силни като твоите... и едва ли ще се получи нещо...
Успех все пак!

JoeBanana
11-29-2008, 12:31
една седмица, пиши я на пясъка и търси нов субект, в който да се Флюбиш
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
голяма драма, честно !

InnchetO
11-29-2008, 16:28
точно това е .. че нямаше да се впрягам ако не бях толкова влюбчива ..

GabisiTa
11-29-2008, 16:31
точно това е .. че нямаше да се впрягам ако не бях толкова влюбчива ..

Случва се понякога...но по-добре е за теб да спреш да се занимаваш с него. След като иска почивка на първата седмица, представи си какво би било бъдещето ви? :(

zaraaa
11-29-2008, 20:56
Дай му времето, което му е нужно, не го притискай :)

dark0s
11-29-2008, 21:19
майната им на тия лафчета " имам нужда от почивка,от време и тн" :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Kokzero
11-30-2008, 05:19
Моля драгите съфорумци да вземат под внимание коефициент "Плевенска времева константа", според която седмица излизане в Плевен се равнява на един месец по всеобщо приет български стандарт.

Живял съм в плевен достатъчно дълго и имам познати там достатъчно много, за да знам че проблема е напълно "ежедневен", прекалено често излизане и прекалено бързо писване. Прекалено голяма влюбчивост и честно казано прекалено малък шанс за бъдеще. Приемам залози за крайна дата. 8-)

mire7y
11-30-2008, 07:04
:razz:

Kostadin_682
11-30-2008, 08:47
дай му "почивка"(все едно го караш да бачка :shock: ака както и да е)
Според мен, ако искаше всичко да приключи, да ти го бе казал лично, освен в случаите, когато няма смелостта да го направи...

InnchetO
11-30-2008, 09:08
хм .. амии аз малкоо .. май поскъсах лекичко с него .. :-D просто го изебавах за тва с почивката .. :-D той вика утре /демек неска/ да се видиме ии .. аз изцепих

"ама сигурен ли си че ти е достатъчно домъчняло ? :S"

.. :D не се сдържах просто :D

Kostadin_682
11-30-2008, 09:10
хм .. амии аз малкоо .. май поскъсах лекичко с него .. :-D просто го изебавах за тва с почивката .. :-D той вика утре /демек неска/ да се видиме ии .. аз изцепих

"ама сигурен ли си че ти е достатъчно домъчняло ? :S"

.. :D не се сдържах просто :D
Са поне има да си почивааааа 8-) :D

EarthShaker
11-30-2008, 09:16
така ве! 8-)

InnchetO
11-30-2008, 09:23
ся нескаа .. незнам дали изобщо ще се видиме или не .. :-D всъщност не исках да късаме ама просто .. не се стърпях :D


Кво ще кажете , да го чакам ли да ми пише или аз да му се включа ? :-D

hooliganka89
11-30-2008, 09:25
Е,ще ти мине това увлечение към него,все пак една седмица е много малко време,за да се влюбиш до такава степен.

chokolate_girl
11-30-2008, 09:28
еми остави го без тебе да е ,щом така предпочита и после нека да направи сравнение как му е по-добре,но кажи му да не си играе тъпи игрички и каквото има да казва,нека да стреля направо.А на теб колкото и да ти е трудно ,съгласи се и не го търси въобще през тази седмица,прави се на убидена и разсърдена!
:) после ще разбереш реакцията му. УСпех ти желая

InnchetO
11-30-2008, 16:47
о .. не сме скъсали :grin: извиних му се , че го изебавах така здравоо ии .. :grin: само дето неска не можахме да се видиме да поговориме , понеже не му беше добре .. :( утре ще се видим :grin:

HONDA
11-30-2008, 16:58
о .. не сме скъсали :grin: извиних му се , че го изебавах така здравоо ии .. :grin: само дето неска не можахме да се видиме да поговориме , понеже не му беше добре .. :( утре ще се видим :grin:
:-D

curka87
11-30-2008, 17:03
о .. не сме скъсали :grin: извиних му се , че го изебавах така здравоо ии .. :grin: само дето неска не можахме да се видиме да поговориме , понеже не му беше добре .. :( утре ще се видим :grin:

Той те преебава на първата седмица, после ти му се извиняваш за това, че си реагирала остро?!?!?!?!?
Ти акъл имаш ли, бе момиче???
И следващия път като реши , че иска пак малко "почивка" , ти ли пак ще му се извиняваш за това?!?!?!?

InnchetO
11-30-2008, 17:33
ох ми немога така размекнах се :-D