PDA

View Full Version : Обем на косата??



gLoRiOuS_aNGeL
11-29-2008, 10:26
Здравейте...
Такам пиша, защото напоследък нещо ми се прецаква обема!Лаковете не държат достатъчно или и аз не знам...Плс кажете ми как си правите траен обем...
Мерси предварително! :-)

LovelyGirl
11-29-2008, 11:11
Ами купи си по-хубав лак
На тафт черния е най-силния.
Топирай се с гребен,но косата много се накъсва така и се изтощава.

Ако имаш преса с вафлички ги слагай само в корените-на мен много ми харесва как става така.

Други начини не знам.

silver_moon
11-29-2008, 12:50
ми мойта коса е страшно без обемнна и ето как и придавам доста добър обем, който издържа от къпане до къпане (почти :-D )
значи взимаш пяна за омен (на тафт зелената или на велафлек), обла четка и сешоар...разделяш косата на пластове и почваш кичур по кичур: слагаш пяна на кичура и с четката и сешоара сушиш и така цялата коса...звучи доста сложно, ма при мене за 25-30мин е готово...ако косата ти е от мнооого непокорните вече на другата сутрин с ложи малко пяна само на най-долния слой, за да си личи обема от предния ден...надявам се, че ме разбра и ти бях от полза :)

Sensuality
11-29-2008, 17:56
ми мойта коса е страшно без обемнна и ето как и придавам доста добър обем, който издържа от къпане до къпане (почти :-D )
значи взимаш пяна за омен (на тафт зелената или на велафлек), обла четка и сешоар...разделяш косата на пластове и почваш кичур по кичур: слагаш пяна на кичура и с четката и сешоара сушиш и така цялата коса...звучи доста сложно, ма при мене за 25-30мин е готово...ако косата ти е от мнооого непокорните вече на другата сутрин с ложи малко пяна само на най-долния слой, за да си личи обема от предния ден...надявам се, че ме разбра и ти бях от полза :)

Тва на суха коса го правиш или на влажна? (:

iPurple
11-29-2008, 19:58
топиране?

gLoRiOuS_aNGeL
11-29-2008, 21:07
дам,за топиране става въпрос иначе мс за съветите :-) А иначе си правя и вафлички в корените и лак слагам доста и с гребенче топирам дълго,но пак пада бързо...плс хелп! :(