PDA

View Full Version : kakto i da e.



bonbon4e_to
11-29-2008, 11:30
.jg

Frozen_Flame
11-29-2008, 11:35
Според мен не трябва да ти пука. Не правите нищо нередно. И да разберат им кажи истината...

AwwwSugar
11-29-2008, 11:35
ами не милсля ,че е грешка ,но ако родителите ти държат толкова на чуждото мнение си потърсете някое по скрито място.Съмнявам се някой да им каже макар ,че найстина клюкари много . И още нещо родителите ти знят ли ,че той е по голям от теб :)

Kostadin_682
11-29-2008, 11:36
Пребиваш Клюкарките и готово :D

По темата...съмнявам се някоя от клюкарките да каже на вашите, че сте се селували... <---Мое мнение

bonbon4e_to
11-29-2008, 11:47
ами не милсля ,че е грешка ,но ако родителите ти държат толкова на чуждото мнение си потърсете някое по скрито място.Съмнявам се някой да им каже макар ,че найстина клюкари много . И още нещо родителите ти знят ли ,че той е по голям от теб :)

ами да знаят за него и не удобряват връзката ни,заради разликата в годините. :(

UFOs
11-29-2008, 11:51
То па нали ви е голяма разликата.. :-o

tOniTyy
11-29-2008, 12:07
С гаджето ми ,което е с 5 години по-голямо от мен ,като бяхме на долу се целувахме на една пейка.Прегръщахме се и се целуваме,не сме се натискали нито сме лягали 1 върху др,нищо такова.Но аз съм от село и хората тук са ОГРОМНИ клюкарки(всеки гледа да те оплюе.)
А близо до пейката където бяхме имаше библиотека,аптека,площадка ,болница...та смисъл имаше си хора.
Сега след 2 седмици родителите ми ще се прибират (те работят извън БГ) и ме е страх някоя клюкарка да не им каже че така сме се целували на обществени места.защото нашите не ми дават ,те го приеамат за излагация,и ако разберат такова нещо сиг ще ме закарат да уча там при тях ,а аз не искам. :cry: С приятелят ми се виждаме там,защото в това село няма другаде къде.аз съм на 15,а той на 20 ,заедно сме от почти 2 години.
1.Кажете ми грешка ли е това ,че се виждаме там?..
2.Според вас ще разберат ли нашите?дали някой ще им каже>?
3.и ако разберат какво да им кажа?
4.и все пак дайте някакъв съвет,да продължим ли да се виждаме там?
плс хелп :oops: :-#

1.Кажете ми грешка ли е това ,че се виждаме там?..- Ами не е, щом няма къде другаде.
2.Според вас ще разберат ли нашите?дали някой ще им каже>? - Ами възможно е.Не се знае кой те е видял.
3.и ако разберат какво да им кажа? - Ами не ги лъжи, кажи им истината за това момче.
4.и все пак дайте някакъв съвет,да продължим ли да се виждаме там? - Защо не? С кого живееш? Защо не ходите във вас? Вие не сте правили нищо нередно! :) успех :-D

Erica1
11-29-2008, 12:08
:-o

ImmortalForever
11-29-2008, 12:10
Според мен не трябва да ти пука. Не правите нищо нередно. И да разберат им кажи истината...

+1

ELiTyYy
11-29-2008, 12:11
аз не виждам нищо лошо в това да се целувате там....
пък и да каже някой на вашите им кажи ..кво толкова е станало...

JoeBanana
11-29-2008, 12:26
спукана ти е работата http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
изслушай си конското, без да се правиш на умница и ще ти се размине най-леко

sexa_na_kompleksa
11-29-2008, 12:55
Според мен все някой ще си отвори устата...

sexita
11-29-2008, 13:16
Искаш ли да ти разкажа нещо...когато бях на 13-14 се влюбих в едно момче от моето село и тръгнахме. Беше първото ми гадже...първата ми любов.
Аз съм от София...той беше в едно Врачанско селце...на 120 км от мен. Ходех си на село почти през 2 седмици за да го виждам и много го обичах. Но...той искаше да се крием,а аз недоумявах защо!!!
Нарочно го целувах пред други хора,на улицата...разказвах на всички колко го обичам...и с това го издразних и скъсахме. След няколко месеца пак се събрахме...и така 3 години. Интересното беше,че и двамата се обичахме,но аз не мога да позволя да ме крие...исках да покажа на целия свят колко сладка двойка сме...но селските клюки още не бях ги изпитала върху мен...до...един празник.
Беше се събрало цялото село...всички...над 300 човека пиеха и танцуваха...наще си бяха в къщи.Но другата ми рода беше там.
С това момче бяхме разделени...спазвахме дистанция в началото,но аз го желаех... Аз бях пила...той също...даже прекали....
Хвана ме за ръката...прегръщахме се,целувахме се пред всички и сякаш никой нищо не каза..някои ни се радваха...някои ни гледаха лошо...докато не се появи баща ми с една секира...а аз зяпнах шокирана :shock: от гледката на баща ми,който ме хвана за ръката и ме затегли към нас... Уплаших се...баща ми не ме е удрал от малка...само ми се кара...но тогава се уплаших...
Проблемът бил...че някаква бабичка се обадила в къщи по телефона и казала на баба ми,че аз НЯКАКЪВ ме "дърпал" и ме принуждавал да излезна с него и да се оженим и да избягаме :lol: Щял да ме открадне :lol:

Баба ми се уплашила и казала на баща ми,че някакви са дошли с кола от друго село и са ме замъкнали да ме крадат, а баща ми без да мисли взел секирата да пази дъщеря си...
И такива му работи...много смешна история стана...въпреки,че яко се уплаших тогава и още ме е срам. И все пак с бабички там не говоря вече...оная я намерих и такъв скандал и вдигнах,че щеше да получи удар горката...

MostHated
11-29-2008, 13:21
спокойно бе... и излизайте на други места

mynichka
11-29-2008, 13:30
Значи ..може и да разберат вашите и да не разберат ..но аз не мисля, че трябва да се криете и без това ходите 2 години ..Ако обичаш приятеля ти няма да се криеш ..напротив ще го покажеш на всички и също , че не ти пука какво мислят. А на вашите им кажи , че и да не се целувате там ..ще се целувате някъде другаде и винаги ще има хора , които да ви видят :)

nicolepcd
11-29-2008, 13:51
Ходите от 2 години и никой нищо не знае :shock:

bonbon4e_to
11-29-2008, 15:26
Ходите от 2 години и никой нищо не знае :shock:

напротив всички знаят че ходя с него,цялото село сигурно 8-)
но ме е страх да не кажат на нашите че сме се целували така и хората да ни гледат.

pandelka
11-29-2008, 15:35
Абее..не тряя да ти пука,защото сте достатъчно големи (поне той) и на правите нищо лошо !

GabisiTa
11-29-2008, 16:25
Не виждам нищо лошо в това...не се притеснявай толкова. Кажи на родителите си, че не си чак толкова малка, а и това е просто целувка :)

AwwwSugar
11-29-2008, 17:21
ами не милсля ,че е грешка ,но ако родителите ти държат толкова на чуждото мнение си потърсете някое по скрито място.Съмнявам се някой да им каже макар ,че найстина клюкари много . И още нещо родителите ти знят ли ,че той е по голям от теб :)

ами да знаят за него и не удобряват връзката ни,заради разликата в годините. :(
все пак ходите от две години .Според мен вече са свикнали с него и немисля ,че ще има сериозни последици ако научат :) :) :) :) :) :)

scoobydors
11-29-2008, 17:31
Баща ми разбра, че едно момче (тогаващния ми приятел) е спал у нас, мрънка, мрънка и толкоз. Повече дори не повдигна темата. Щом аз оцелях за спане (и не само... 8-) ) и ти за едни целувки ще оцелеееш!

MakeMeFeel
11-29-2008, 18:11
И да разберат какво ще стане ? Ще помрънкат малко , че не е прилично па ще спрат .. Ти какво си мислиш , че вашите си знаят че имаш приятел от 2 години, ама си мислят , че сте на фаза : "държане за ръчичка ли" ? Напълно им е ясно какви ги вършиш ... Понякога дъртите не са толкова заблудени колкото изглеждат 8-) Това е само маска , за да ги мислим за такива 8-)

LiRRRa
11-29-2008, 18:59
И да разберат какво ще стане ? Ще помрънкат малко , че не е прилично па ще спрат .. Ти какво си мислиш , че вашите си знаят че имаш приятел от 2 години, ама си мислят , че сте на фаза : "държане за ръчичка ли" ? Напълно им е ясно какви ги вършиш ... Понякога дъртите не са толкова заблудени колкото изглеждат 8-) Това е само маска , за да ги мислим за такива 8-)

+1

zaraaa
11-29-2008, 20:50
Според мен не трябва да ти пука. Не правите нищо нередно. И да разберат им кажи истината...

+1

+2 Все пак сте заедно от 2 години....

shadow4e
11-29-2008, 21:02
Виждам, че си си изтрила първия пост, заключвам темата.