PDA

View Full Version : объркана



_mimi7y_
11-29-2008, 13:22
здравейте на всички
знам че това което ще споделя ще ви се стори банално но наистина ме е страх да не сгреша и затова реших да питам хора които не ме познават защо те не са пристрастни
проблема ми е: има едно момче от другия клас което(нека да го наречем иван ) харесвам той също ме харесва и то от мн време...
но преди няколко седмици (ще го нарека андрей) който миналата година ме беше унижил пред всички и най важното пред самата мен..беше ме наранил и държанието му към мен беше меко казано овратително(с андрей бяйме гаджета миналата година) та той ми поиска пълномощно от друг скайп (понеже аз го бях блокирала и не исках да чувам за него)и аз реших да му дам пълномощно зо до видя какво иска... и ми заяви че ме обича...както аз съм му слабост на него или поне така казва той ..и той ми е слабост имам предвид че мн пъти сме ходили и въпреки че той ме нарани така жестоко винаги съм имала някакви чувства към него..дори исках едва ли не да се накарам да го мразя ако ме разбирате.. и след тези негови думи аз много му се карах а той мълчеше и точно когато реших че трябва да му простя той ме заби със репликата: аз не ти се извинявам аз не се извинявам на никого :-x ..тогава го блокирах.. но започвам да изпитвам все по силни чувства към него за което се мразя..
та въпрсът ми е как да постъпя : да избера момчето с което знам че ще ми е мн добре въпреки че чувствата ми към него са почти нищожни вече ... или да избера момчето което винаги може да ме накара и да се засмея и да се ядосам страшно много но което винаги ще обичам... но има още един проблем едно момиче от моя клас е ходила със андрей и въпреки че казва че не го харесва мисля че ме лъже... а и се пак имам очи и виждам как го гледа ...но съм 100% сигурна че той не иска да има нищо общо с нея а аз не искам да я нараня

mynichka
11-29-2008, 13:26
наистина е доста объркващо :(
но ...щом те е наранил този Андрей той ще продължава да го прави ..аз съм за Иван- защо не опиташ с него може да те направи щастлива :)
Успех

_mimi7y_
11-29-2008, 13:33
до някъде си права но ако избера иван как ще ме направи щастлива ако не го обичам :(

mynichka
11-29-2008, 13:35
до някъде си права но ако избера иван как ще ме направи щастлива ако не го обичам :(
е то няма как като не си била с него да го обичаш :) само от здрасти , как си ..не става :) ти и Андрей в началото не си го обичала :P

_mimi7y_
11-29-2008, 13:39
ще помисля над това.. мн благодаря за отделеното време ;]

mynichka
11-29-2008, 13:49
е няма проблем ..нали затова е саита за даване на съвети и за искане на съвети :P

joy_ride
11-29-2008, 14:09
Андрей е боклук, никакъв мъж не е
дръж ванката

xpici
11-29-2008, 14:14
Иван ;)

sexa_na_kompleksa
11-29-2008, 14:17
Според мен няма смисъл да продължаваш да се занимаваш с този "Андрей". Мисля, че думите ти, че винаги ще го обичаш, са пресилени... Ако искаш, може да опиташ с "Иван", но внимавай, за да не стане от играчка-плачка. По принцип не одобрявам това да започнеш връзка, скед като имаш чувства към друг човек... Бях в такова положение и вместо да забравя предишното момче, чувствата ми се засилиха... Не казвам, че и в твоя слчуай ще стане така, но имай едно на ум. Пък и гледай да не нараниш "Иван".
Успех!

bloody_tower
11-29-2008, 15:45
Аз съм за Иван.Чувствата ще дойдат с времето а и ще забравиш Андрей.Успех ти хелая :)