PDA

View Full Version : Постъпих ли добре?



sweet_f_pz
11-29-2008, 14:17
Здравейте,харесала съм си едно момче от тренировките,показах го на моята приятелка и тя го хареса и се оказа че се познават,пишат си и т.н казах и че адски мн го харесвам и тя сега ми съобщи,че искала да излезнем с него на кафе и искала нещо с него,като приятелка ме попита дали ще и се сърдя ако правят нещо и аз и казах,че и без това сиг нямам шанс с него (което може и да не е така,защото в тернировките си хвърляме погледи ;д) иии и казах да прави каквото иска,и в 6 и 30 имаме среща с него,сега ми е адски гадно,и искам да попитам дали съм постъпила добре :) Мерси


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

nicolepcd
11-29-2008, 14:20
И тримата заедно ли имате среща, че нещо не разбрах :-o

xpici
11-29-2008, 14:23
хах според мен тя е постъпила тъпо... :( ти си и казала че го харесваш нз си кво си, пък после те кара да излизате заедно и дали ще имаш против, че иска нещо с него :-o доста умно... :?

sweet_f_pz
11-29-2008, 14:24
еми ние 2те щяхме да излизаме(само двете) ии тя реши да покани и него и аз казах добре :) ии така,казах и да ми прати и чат,прати ми го прочетох го иии ....

SunFl0w3r
11-29-2008, 14:29
пишеш в леко лапешки стил което ме дразни и плюс всичко,това че те гледа не значи че те харесва.Ти колко момчета гледаш,нима харесваш всички тях.Оставаше и да тренирате заедно и да не се гледате.Той ако те харесваше щеше да направи нещо според мен и другото което в твоята приятелка не ти е никаква приятелка честно казано.По-добре излез с тях,наблюдеавай всичко внимателно,бъди общителна и гледай да изпъкнеш повече от нея.После пусни да видим кво е станало и тогава ще могат да ти се дадат повече съвети.

sweet_f_pz
11-29-2008, 14:31
за погледите имах предвид,че са по различни,но както и да е може да си прав/а :) А и да ще се натокам едно хубаво и ще се опитам да се докажа пред него,пък каквото стане стане :)

nicolepcd
11-29-2008, 14:39
Еми добре, айде успех! :)

pandelka
11-29-2008, 14:41
Абе ей много лесно си и го дала...я се бори за него и не го отстъпвай ей така на някоя си "приятелка" хах..

MaMkaMy
11-29-2008, 14:59
не всички момичета са толкоав красиви за колкото се мислят.... и не всички имат шанс с когото са си харесали :)

sexa_na_kompleksa
11-29-2008, 16:37
Колко добра приятелка ти е въпросното момиче? Ако държиш на нея, не позволявай на някакво момче да застава между вас... макар че като гледам тя май не държи особено на теб... Абе я първо кажи как е минала срещата, за да можем да дадеме по-адекватни отговори. 8-)

sweet_f_pz
11-29-2008, 17:42
перфектно мина,но тя ме прецака защото тя беше до 8 аз до 10 и ... а той отиде с едни момчета и нямаше как да остана с него,щото тя ме накара да кажа че и аз съм до 8,казах и че той не може да ни скара и му казах,че и аз съм до 8 и така.Иначе си говорихме смяхме се :) Забавно беше и утре сме на тренировки :)

SunFl0w3r
11-29-2008, 17:50
перфектно мина,но тя ме прецака защото тя беше до 8 аз до 10 и ... а той отиде с едни момчета и нямаше как да остана с него,щото тя ме накара да кажа че и аз съм до 8,казах и че той не може да ни скара и му казах,че и аз съм до 8 и така.Иначе си говорихме смяхме се :) Забавно беше и утре сме на тренировки :)

Абе момиче ти тъпа ли си?Откъде накъде тя ще ти казва до колко ше стоиш,какво ще правиш и т.н.Щом виждаш че не ти е никаква приятелка няма смисъл да я слушаш и по-добре даже съвсем я изолирай от себе си ( и от него) :-P

MakeMeFeel
11-29-2008, 18:04
Извинявай , ама тя нещо като майка ли ти се явява ? Защо пък тя ще ти казва доколко ще си .. трябваше да й теглиш една майна и у лево ... Пффф ... :?

celuv4ica91
11-29-2008, 18:12
перфектно мина,но тя ме прецака защото тя беше до 8 аз до 10 и ... а той отиде с едни момчета и нямаше как да остана с него,щото тя ме накара да кажа че и аз съм до 8,казах и че той не може да ни скара и му казах,че и аз съм до 8 и така.Иначе си говорихме смяхме се :) Забавно беше и утре сме на тренировки :)

Абе момиче ти тъпа ли си?Откъде накъде тя ще ти казва до колко ше стоиш,какво ще правиш и т.н.Щом виждаш че не ти е никаква приятелка няма смисъл да я слушаш и по-добре даже съвсем я изолирай от себе си ( и от него) :-P

+ 1 :)

AFT
11-29-2008, 18:16
Оф, ако сте приятелки, няма нито едната да го вземе, защото ако ти спечелиш, тя ще се чувства зле във вашата компания, както обратното. Така че спрете разните срещи и т.н. Не знам за каква борба говорят другите, но някой определено ще бъде прецакан, ако правиш това, което те ти казват. Помисли си кой ти е по-скъп и ако е момчето, излизай си с него (САМА!) и така, но ако е момичето.. сигурно си се досетила какъв е отговора. ;]

LiRRRa
11-29-2008, 19:10
Първо въобще не и се давай така лесно! От къде на къде ще ти казва какво да правиш, до колко да седиш навън и т.н... !? Не казвам да се скарате, а просто й се противопоставяй! Не я оставяй така да владее посоката на живота ти, някой ден жестоко ще съжаляваш, повярвай ми.Стегни се и осъзнай, че трябва винаги да се бориш, за това, на което държиш! Винаги! :)
Ако държиш повече на нея - остави момчето, ако държиш повече на него - остави нея.Признай й чувствата си без значение дали ще ти проговори пак или не.Важно е да е наясно, че ти ще се бориш за него и няма да го дадеш без борба.Не може така да ти задига "чувствата".А и избора ти няма да е мн труден предвид това как тя доказва "колко добра фр" ти е.Айде успех! 8)

И разказвай! :)

curka87
11-30-2008, 13:48
перфектно мина,но тя ме прецака защото тя беше до 8 аз до 10 и ... а той отиде с едни момчета и нямаше как да остана с него,щото тя ме накара да кажа че и аз съм до 8,казах и че той не може да ни скара и му казах,че и аз съм до 8 и така.Иначе си говорихме смяхме се :) Забавно беше и утре сме на тренировки :)

Абе момиче ти тъпа ли си?Откъде накъде тя ще ти казва до колко ше стоиш,какво ще правиш и т.н.Щом виждаш че не ти е никаква приятелка няма смисъл да я слушаш и по-добре даже съвсем я изолирай от себе си ( и от него) :-P
+1
за авторката: Ти май сама се опитваш да си прецакаш шансовете с него!?!?! Я се замисли малко, бе момиче!!! Вместо да използваш да си САМА с него, ти се водиш по акъла на някаква .... . Я се осъзнай!!!!!

hooliganka89
11-30-2008, 14:01
Бре,тая здраво те командори.

Dyckaa
11-30-2008, 16:34
Съмнявам се ,че можеш да видиш в нейно лице приятелка :?

ic3_heart
11-30-2008, 20:14
Не мисля, че тя ти е приятелкаа :? ... Осъзнай се преди да е станало твърде късно :cry: .. тогава може и двете да съжелявате ! .. ии не и позволявай така да те командва и манипулира :P

anSsito
11-30-2008, 20:50
Първо въобще не и се давай така лесно! От къде на къде ще ти казва какво да правиш, до колко да седиш навън и т.н... !? Не казвам да се скарате, а просто й се противопоставяй! Не я оставяй така да владее посоката на живота ти, някой ден жестоко ще съжаляваш, повярвай ми.Стегни се и осъзнай, че трябва винаги да се бориш, за това, на което държиш! Винаги! :)
Ако държиш повече на нея - остави момчето, ако държиш повече на него - остави нея.Признай й чувствата си без значение дали ще ти проговори пак или не.Важно е да е наясно, че ти ще се бориш за него и няма да го дадеш без борба.Не може така да ти задига "чувствата".А и избора ти няма да е мн труден предвид това как тя доказва "колко добра фр" ти е.Айде успех! 8)

И разказвай! :)

Много добре казано! :)
Не се оставяй толкова лесно да те командват - това с нищо няма да ти помогне.. Така само ще те разигравят хората..

WhenTheLoveIsGone
11-30-2008, 21:17
И да и го казвате - никаква полза. Ако не сте разбрали в досегашното си съществуване, в живота има лидери и ... други. Тези другите просто са такива подчиняват се и това е .. много трудно може да се промени това нещо.
Към авторката.. опитай се поне малко да се промениш. Научи се да заебаваш всеки, който те командва. И не ти да се влачиш след нея и к'вото каже това да правиш, а обратното. Един път и се опълчи и да видиш как ще гледа на теб по друг начин и ще разбере, че не може да се ебава с който и скимне :x :-x

sweet_f_pz
12-06-2008, 18:01
Ta takaam,okaza se che momcheto 1vo haresvashe neq,noo posle NI kaza che haresva men i che e bil v greshka za neq,sega toi iska da hodim,no na neq i e mn gadno che te sa se celuvali i toi i e kazal che ne e trqbvalo da stava taka :? I sega i az neznam kakvo da pravq,hem se radvam che sym go "spechelila" hem mi e gadno za neq ..

raichEbaichE
12-06-2008, 18:43
а на нея дали щеше да й е гадно за тебе,взимай го,казвам аз :)

sweet_sorcerer
12-06-2008, 19:00
Тцтцт той май и той не знае какво иска. Според мен трябва да поговориш с приятелката си и да и кажеш колко мн го харесваш и т.н и че ако тя беше тръгнала с него и на теб е щяло да ти е гадно.....и т.н и т.н. Ако ти е истинска приятелка ще те разбере....

fire_cat
12-07-2008, 07:28
Не трябваше да й позволяваш. Ако харесваш това момче, не би трябвало да позволяваш на твоя приятелка да излиза с него. Макар и тя да е постъпила много мило, като е попитала за мнението ти. Обаче не се карай с нея, не бива да позволявате на момче да застава между вас. :)

Victorya
12-07-2008, 16:31
Хахаха,ебати приятелката.Бих я одушила с 3 метра бодлива тел,по дяволите.Заради две причини:
1.Въпреки,че знае,че ти го харесваш,с цялото си нахалство те пита ще имаш ли нещо против,ако тя тръгне с него. :shock: Тази не е наред баш с главицата.Ти й казваш,че го харесваш.тя ти казва,че ще прави стъпки за връзка с него.И ти все още я наричаш приятелка? :shock:

2.След като е направила гореспоменатата простотия N1,със неизмеримия си мозъчен капацитет решава да излезете тримцата на кафе.По време на тази среща тя ще флиртува с него,ще му се натиска,а ти ще трябва да го изтърпиш.Ъ?! :shock: А ти си съгласна на подобно нещо?

Ако не можеш да си намериш бодлива тел,ще ти дам...