PDA

View Full Version : Когато се чувствате отчаяни, самотни....



mechtaq_za_teb
11-29-2008, 15:54
Случвало ли ви се е да се чувствате отчаяни, самотни... Да правите всичко ей така, но да не виждате смисъл? Да се събуждате сутрин без желание за случващото се през деня? Да сте тотално празни? Да се усмихвате все по-рядко, а когато го правите, го правите без капчица чувство? Случвало ли ви се е да се нуждаете от мъничко подкрепа и разбиране, а такова да не получавате? Да искате да изкрещите всичко, което таите вътре в себе си, но да не виждате смисъл дори в това? Да се отдалечавате от околните, защото в един момент се чудите какво правите с тях... било приятели или познати. Случвало ли ви се е да си казвате:Утре ще е различно!Утре ще бъде много по-добре.... И когато дойде утре отново е същото и желанието ви да вярвате в новото да се изпари? Случавало ли ви се е да сте останали без почти никаква надежда и да се чудите къде са останали онези хубави дни, когато всичко е било коренно различно?Моля ви да споделите... Какво сте правили в такива периоди?

JoeBanana
11-29-2008, 16:04
3 ракии и чалгата да свири http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
левовете в марки сменям аз, вино за да пия в този час
доларите стават, левовете - не =D> :smt006

pandelka
11-29-2008, 16:06
Не съм се предавала ..! И ако става дума за теб това трябва да направиш и ти ?! : )

GabisiTa
11-29-2008, 16:18
Опитай се да направиш по-хубав живота си и да гледаш на нещата от добрата страна... на мен ми помага :)

sexa_na_kompleksa
11-29-2008, 16:59
Много пъти дори...
Как решавам проблема ли? Зависи много и от самия проблем. Но първо се опитвам да си го изкарам на някого или на нещо, след това си поревавам доста... като ми писне си пускам музика, която ме надъхва ... и излизам с приятели, и по възможност се напивам. 8-)
Знай, че това е само моментно състояние и бързо ще мине. Продължавай напред с високо дигната глава!

lady3
11-29-2008, 17:25
Много пъти дори...
Как решавам проблема ли? Зависи много и от самия проблем. Но първо се опитвам да си го изкарам на някого или на нещо, след това си поревавам доста... като ми писне си пускам музика, която ме надъхва ... и излизам с приятели, и по възможност се напивам. 8-)
Знай, че това е само моментно състояние и бързо ще мине. Продължавай напред с високо дигната глава! :-o mmmm dam.. :) i az taka mislq

SunSmile
11-29-2008, 17:31
Случвало ми се е, но по принцип си правя на инат и гледам да не се филмирам много :grin:

scoobydors
11-29-2008, 17:34
Като се замисля май не ми се е случвало. Винаги съм щастлива и се усмихвам много, което е най-важното! :)

nicolepcd
11-29-2008, 18:31
За щастие не ми се е случвало :))) А и да ми се случи - мисля, че с помощта на приятелите ми ще се оправя :)

MakeMeFeel
11-29-2008, 18:34
Сипвай барманеее доооогореее .. .да забравя за теглото моее 8-)

glamouros
11-29-2008, 19:33
Намерих си хоби, всеки път когато ми се случеше да се чувствам така си пусках Ipod-a, слушах някоя песен - независимо дали тъжна или по-весела, и или записвах текста й на някое листче или я изсвирвах на китарата. Помагаше ми да се почувствам по-добре, и все още ми помага де. :) :) :) Просто прави нещо което ти доставя голямо удоволствие, но в никакъв случай недей да се предаваш (без бой). :-) :-) :)

glamouros
11-29-2008, 19:35
Сипвай барманеее доооогореее .. .да забравя за теглото моее 8-)
Римите ти ме радват невероятно много! :grin: :grin: :grin: На 100% си ми идол! :grin: :-) :-) :)

Yancheto
11-29-2008, 19:39
Никога в живота ми не се е случвало . :)

LiRRRa
11-29-2008, 19:40
В такива случай си намирам нови приятели (ако старите са ме прецакали или наранили по някакъв начин), общувам с хората неограничено, излизам си, забавлявам си се и най-важното НЕ ЛЪЖА СЕБЕ СИ ЗА ЧУВСТВАТА СИ! Ако знам, че го харесвам и ако го чувствам - признавам го пред себе си поне, а ако съм излязла с друг и колкото и готин да е...но не усещам чувства към него - признавам му го.Така не страдат другите от болката ми и аз не се самонаранявам още повече.И в един момент срещаш нови хора, на които да им пука за теб и почва всичко отначало с надеждата този път да се окажат истински приятели.Успех, мила! :-)

SunShinePearl
11-29-2008, 19:41
Случвало ли ви се е да се нуждаете от мъничко подкрепа и разбиране, а такова да не получавате? Случвало ли ви се е да си казвате:Утре ще е различно!Утре ще бъде много по-добре.... И когато дойде утре отново е същото и желанието ви да вярвате в новото да се изпари?
ами да...и съм си казвала утре ще е по-добре 2 месеца така си казвах и ето на от 4 дни вече е по-добре..казвай си го всеки ден :) [/quote]

Lashes
11-29-2008, 19:44
опитвам се да не мисля за случващото се около мен...търся начини как да го преодолея...а ако не стане или ще се напия като луда...или 1-2 часа ще опявам на някой/я фр => ще ми се чете конско и ще се оправя...

depressedgirl
11-29-2008, 20:02
хм явно всеки тийн е минал през това дори и аз
ем как се оправих ми май оставих всичко да мине
слушах сдухваща музика,всичко оставих да си е както си беше
почнах да се оправям когато намерих нови фр
флиртувах с приятели :) и същтиски се оправих когато си намерих гадже което ме промени и минах тази фаза на отчаяние и кво ли още не

zaraaa
11-29-2008, 20:45
Случвало ли ви се е да се нуждаете от мъничко подкрепа и разбиране, а такова да не получавате? Случвало ли ви се е да си казвате:Утре ще е различно!Утре ще бъде много по-добре.... И когато дойде утре отново е същото и желанието ви да вярвате в новото да се изпари?
ами да...и съм си казвала утре ще е по-добре 2 месеца така си казвах и ето на от 4 дни вече е по-добре..казвай си го всеки ден :) [/quote]

+1

ThePowerOfLove
11-29-2008, 21:24
Еми да, случвало ми се е :? Но за ден-два и после минава ;)

Jumbie483
11-30-2008, 08:58
Имало е случаи в които сутрин ставам и се чувствам като чувал :? Всичко ми е криво...
Но тогава винаги излизам някъде из града сама.. Това винаги помага. Сред толкова много хора, сама на саме със собствените си мисли. Също ми помага и природата. Когато ми е криво излизам и отивам директно в парка. Някак си всичката тази зеленина..дърветата, храстите, тревата.. всичко това ме успокоява.

П.П: За това може би цялата ми стая е зелена 8-)

Kostadin_682
11-30-2008, 09:06
Мдаа отчаяни ...да нормално е :)

HONDA
11-30-2008, 16:55
Не съм се предавала ..! И ако става дума за теб това трябва да направиш и ти ?! : )
+954

LiRRRa
11-30-2008, 17:01
Не загърбвай живота си и всички други неща, на които държиш, заради момче... ! Момче, което не държи на теб! (може би)

lori
11-30-2008, 17:04
За щастие не ми се е случвало :))) А и да ми се случи - мисля, че с помощта на приятелите ми ще се оправя :)

и аз така мисля...ако ми се случи- ще изляза с приятели, ще си пусна музика, ще се запозная с нови хора, няма да се отчайвам :)

MoHuTo
11-30-2008, 18:18
Да, в момента съм в такъв период и не виждам изход просто..

LINKNOT
11-30-2008, 18:21
:shock: Случвало ми се е.. Преди беше всекидневно това чувство,тази отчужденост и целият този негативизъм. Сега е само на моменти,но пак го има.

mulgore
11-30-2008, 18:57
Да, в момента съм в такъв период и не виждам изход просто..
да..чувствам се ужасно,имам чувството,че съм нищо,отдалечавам се от семейството,от всички и то само заради едно момче..като се замислиш е тъпо