PDA

View Full Version : A УЖ беше приятелка...



MartiSSima
11-29-2008, 16:47
Такааа предполагам доста момичета а и не само момичета са имали такава случка:Преди 2 години ходех с човек който безкрайно обичах и все още имам някакви симпатии въпреки че почти го преодолях.Не той е проблема а ТЯ - моята уж приятелка.Две години тя бвше в течение на нещата, две години и плаках на рамото и слушах съвети и сега идва НО-то...но тя преспа с него...
Всъщност бяхме на дискотека тя го свали и с цялото си същество каза че го прави заради мен да му го върне (на тея детски истории не се вързах поради куп причини и факти).Естествено се направих на приятелка и излезна че и вярвам въпреки че не беше така.Той искаше тя да си тръгне с него, но тя "тактично"отказа и какво излезна...Три дена по късно тя дойде с него,ударпана все едно е правила най - бурния секс в живота си и съвсем нагло седна на масата ми.Днес директно я попитах спала ли е с него понеже девойката заяви цитирам "ти луда ли си няма да го направя та ти си ми приятелка" та днес ми заяви че си било тяхна работа дали били спали (всъщност аз знам от 100% източник че е вярно)...Та трябва ми идея и по точно съвет как да ги срина и двамата.Първо нея че предаде едно 8 годишно приятелство и него...защото така искам!Найстина сериозно питам и искам сериозни мнения, просто не ми го побира главата как съм се доверила сляпо на това момиче...

sexa_na_kompleksa
11-29-2008, 16:54
Накажи я с безразличие! Прости й! То си е за тях това... Нали знаеш, че всичко се връща... Има кой да ги накаже...

MakeMeFeel
11-29-2008, 16:55
Убий простака с мълчание 8-)

ProstoAz
11-29-2008, 17:03
Доста неприятно звучи, обаче забелязвам, че вече често се случва. Няма приятелки, няма приятели, няма "заети" и "свободни" - всеки спи с всеки, стига да падне сгоден случай. Понякога чак се чувствам морално изостанала. :-D
Доскоро бях убедена, че съществува нещо такова като "мъжка солидарност" (за момичетата никога не съм се съмнявала, че са готови да забият нож в гърба на приятелка) - е, явно не е широко разпространено това явление. Ако можеш да удариш гадже на приятел - чудесно. За бившите няма смисъл даже да се говори...
Не казвам, че не трябва да ти пука, но и не трябва да се впрягаш толкова. В крайна сметка - той отдавна не е твоя "собственост" (за жалост). Занапред си имай едно наум за тази "приятелка", но не бързай да се карате, ако смяташ, че все пак някога сте държали една на друга...

ПП. Да си легнеш с най-добрия му приятел не е решение (помисли си го, нали?)...

MartiSSima
11-29-2008, 17:09
Доста неприятно звучи, обаче забелязвам, че вече често се случва. Няма приятелки, няма приятели, няма "заети" и "свободни" - всеки спи с всеки, стига да падне сгоден случай. Понякога чак се чувствам морално изостанала. :-D
Доскоро бях убедена, че съществува нещо такова като "мъжка солидарност" (за момичетата никога не съм се съмнявала, че са готови да забият нож в гърба на приятелка) - е, явно не е широко разпространено това явление. Ако можеш да удариш гадже на приятел - чудесно. За бившите няма смисъл даже да се говори...
Не казвам, че не трябва да ти пука, но и не трябва да се впрягаш толкова. В крайна сметка - той отдавна не е твоя "собственост" (за жалост). Занапред си имай едно наум за тази "приятелка", но не бързай да се карате, ако смяташ, че все пак някога сте държали една на друга...

ПП. Да си легнеш с най-добрия му приятел не е решение (помисли си го, нали?)...


Нееее не с най добрия му приятел да си легна няма смисъл не съм такава.Просто винаги съм била добрата как да го кажа без да звучи пресилено...аз бях винаги за всички насреща относно проблеми.Да права си с тоя човек не съм от 2 години но много се борих за него,накрая се отказах понеже си отворих очите и видях че той не заслужава човек като мен...няма значение просто ме заболя от факта че тя казваше че никога няма да го направи а с извинение такова лайно ми изсра че ако аз и го бях направила на нея сигурно 3-та световна щеше да има...Незнам мълчах дълго време това вече преля чашата на търпението ми.По принцип тя вече не живее тук идва си само заради техните на 3 месеца сега заяви че другия месец щяла да си дойде и мисля при първия удобен случей да си отворя устата понеже ми писна да мълча и да ми се качват на главата от добрина!!!Не съм гадна просто понякога си зная цената и се боря за достойнството си!

scoobydors
11-29-2008, 17:20
Отиди пред нея и си излей душата. Напсувай тъй както ти е на сърце.... :D
Ей такива животни най да ме дразнят... СМЪРТ ЗА ФАЛШИВИТЕ ПРИЯТЕЛКИ !!!

blood_dodo
11-29-2008, 18:41
Е това за мъжката солидарност е абсолютно невярно. Може и да се срещат такива екземпляри, но много повече имаме поне уважение един към друг.

F_CK_all_I_need_is_U
11-29-2008, 18:49
Покажи и,че не ти пука и че си над нещата и най-вече-над нея.Покажи и,че си имаш страхотен живот,от който тя (естествено) не е част и че имаш суперяко гадже - човек,който е до теб и те обича.Отиди при нея,кажи и най-спокоино кфо нищожество е и т.н кфото мислиш за нея.Накарай я да се чувства като отрепка (кфато е) И най-важното - не го приемай така навътре..мисля,че не трябва да ти пука ... :wink:

DeathRogue
11-29-2008, 18:49
Не ми стана ясно само защо искаш да "оринеш" и него...нали сте скъсали т.е. той може да прави к`вото си иска,както и ти :-o

F_CK_all_I_need_is_U
11-29-2008, 18:51
Не ми стана ясно само защо искаш да "оринеш" и него...нали сте скъсали т.е. той може да прави к`вото си иска,както и ти :-o

Ехоооо,той е спал с нейна приятелка и woooow,сигурно е знаел,че по този начин ще я нарани о.О чат ли си?? :?

crazy_style
11-29-2008, 19:26
oOo i mene "nai-dobrata" mi priqtelka me izduni, i to nevednuj... Ama bezrazli4ieto e po moita 4ast, i v momenta tq go opitva..

Pliok0019
11-29-2008, 19:28
Прекрати всякаква връзка и с двамата.

bloody_tower
11-29-2008, 19:34
Прекрати всякаква връзка и с двамата.

+1

xpici
11-29-2008, 19:37
Б*хти лицемерката , тва е било доста ама доста глупаво честно ... Я ги зарежи и двамата ;)Пф... :-x

Lashes
11-29-2008, 19:50
аз понеже съм си отмъстителна...и бих и забила не нож, а брадва в гърба...и то когато най-малко очаква...
начини? ами начини много...1ви: правиш се че не ти дреме и че нищо не е станало и когато тя има най-голяма нужда от теб ти и правиш 3но по мръсно...
другия е ако тя си хареса някое момче...да направиш така че той да не иска да чуе за нея ;)
за сега тва ми идва на акъла ;)

varnen4e
11-29-2008, 20:01
аз понеже съм си отмъстителна...и бих и забила не нож, а брадва в гърба...и то когато най-малко очаква...
начини? ами начини много...1ви: правиш се че не ти дреме и че нищо не е станало и когато тя има най-голяма нужда от теб ти и правиш 3но по мръсно...
другия е ако тя си хареса някое момче...да направиш така че той да не иска да чуе за нея ;)
за сега тва ми идва на акъла ;)

+1. И аз съм на това мнение.
;)
И аз винаги съм добра, с който заслужава.. даже много, но предаде ли ме някой ставам нов човек.

Frozen_Flame
11-29-2008, 20:27
Такааа предполагам доста момичета а и не само момичета са имали такава случка:Преди 2 години ходех с човек който безкрайно обичах и все още имам някакви симпатии въпреки че почти го преодолях.Не той е проблема а ТЯ - моята уж приятелка.Две години тя бвше в течение на нещата, две години и плаках на рамото и слушах съвети и сега идва НО-то...но тя преспа с него...
Всъщност бяхме на дискотека тя го свали и с цялото си същество каза че го прави заради мен да му го върне (на тея детски истории не се вързах поради куп причини и факти).Естествено се направих на приятелка и излезна че и вярвам въпреки че не беше така.Той искаше тя да си тръгне с него, но тя "тактично"отказа и какво излезна...Три дена по късно тя дойде с него,ударпана все едно е правила най - бурния секс в живота си и съвсем нагло седна на масата ми.Днес директно я попитах спала ли е с него понеже девойката заяви цитирам "ти луда ли си няма да го направя та ти си ми приятелка" та днес ми заяви че си било тяхна работа дали били спали (всъщност аз знам от 100% източник че е вярно)...Та трябва ми идея и по точно съвет как да ги срина и двамата.Първо нея че предаде едно 8 годишно приятелство и него...защото така искам!Найстина сериозно питам и искам сериозни мнения, просто не ми го побира главата как съм се доверила сляпо на това момиче...


Защо трябва да се принизяваш до тяхното ниво?

Erica
11-29-2008, 21:31
...няма значение просто ме заболя от факта че тя казваше че никога няма да го направи а с извинение такова лайно ми изсра че ако аз и го бях направила на нея сигурно 3-та световна щеше да има...Незнам мълчах дълго време това вече преля чашата на търпението ми.!

Здравей,сигурно си много афектирана и разочарована...Знаеш ли,точно от ей такива,които казват "Аз никога не бих..." , трябва да се пазиш най-много...С времето ще ти олекне и ще видиш,че няма смисъл от отмъщение и злоба...Аз намерих най-добрата си приятелка в леглото на гаджето ми,с което предната вечер се бяхме скарали и разделили,а скандалът беше провокиран от нея...И тя така ми се кълнеше...,че никога не би погледнала мъж,който е с мен...,дори ме изкарваше луда,че си въобразявам такива неща...,но уви случи се...И аз бях бясна,болеше ме и исках отмъщение...,но в един момент осъзнах,че няма смисъл...Много повече би я заболяло,ако й простиш...и се отдръпнеш от нея...просто тя вече не съществува...Повярвай ми,така ще я заболи много повече,не падай на нейното ниво и не показвай слабостта и болката си със злоба - няма смисъл...Просто я игнорирай от живота си,все едно никога не е съществувала...Аз на моята приятелка й благодарих,че ми е отворила очите...и ме е освободила от присъствието си...И ето вече втора година живея без нея...и мога да твърдя,че ми е по-добре...
В крайна сметка...,вярно нямаш право да държиш сметка,защото той не е с теб вече...,но идеята,че тя те е лъгала и не ти е признала всичко...е подла и долна...Определено по-добрият вариянт е бил...,да ти каже истината...,а не да те прави на луда...Просто й обърни гръб...няма смисъл да отмъщаваш и да падаш на нейното ниво - едва ли заслужава такова внимание...Такива хора не заслужават,дори да ги заплюеш...,поне според мен...Вдигни глава и продължи напред...

UnHappyy
11-29-2008, 23:32
Аадски глупава идея да и отмъщаваш...замисли се - за теб тя сега е боклук и страшно долно същество ....като постъпиш и ти така ,няма ли да паднеш на нивото и да станеш като нея .. няма смисъл ! Явно си момиче с принципи ,не ставай като тези глупаци,дето цял живот ще се сблъскваш с тях.....Също няма смисъл да и се караш и да и крещиш...просто и кажи в очите какво е била тя за теб , и как те е наранила ...че сега не искаш дори да сте познати и когато един ден остане сама и види ,че света е пъълен с хора като нея и има нужда от подкрепа.. да не я търси у теб...а него..банално,но го накажи с безразличие...най-ефективния начин!!Нз какви са ви отношенията и какъф е самия той ...само знам че безразличието би наранило и най-самовлюбения човек...Успех да се справиш и да преодолееш всичко..(huG) :-)

Kokzero
11-30-2008, 05:03
Такива хора се изхвърлят от живота при първа възможност и с първия боклуджийски камион. Няма мъжка солидарност, няма и женска солидарност. Истинските мъже не преспиват с бившите гаджета на приятелите си, за жените не знам, според мен истинските жени също не правят същото. Напсувай ги, един среден пръст и по живо по здраво. 8)

leoparda93sl
11-30-2008, 07:56
Такааа предполагам доста момичета а и не само момичета са имали такава случка:Преди 2 години ходех с човек който безкрайно обичах и все още имам някакви симпатии въпреки че почти го преодолях.Не той е проблема а ТЯ - моята уж приятелка.Две години тя бвше в течение на нещата, две години и плаках на рамото и слушах съвети и сега идва НО-то...но тя преспа с него...
Всъщност бяхме на дискотека тя го свали и с цялото си същество каза че го прави заради мен да му го върне (на тея детски истории не се вързах поради куп причини и факти).Естествено се направих на приятелка и излезна че и вярвам въпреки че не беше така.Той искаше тя да си тръгне с него, но тя "тактично"отказа и какво излезна...Три дена по късно тя дойде с него,ударпана все едно е правила най - бурния секс в живота си и съвсем нагло седна на масата ми.Днес директно я попитах спала ли е с него понеже девойката заяви цитирам "ти луда ли си няма да го направя та ти си ми приятелка" та днес ми заяви че си било тяхна работа дали били спали (всъщност аз знам от 100% източник че е вярно)...Та трябва ми идея и по точно съвет как да ги срина и двамата.Първо нея че предаде едно 8 годишно приятелство и него...защото така искам!Найстина сериозно питам и искам сериозни мнения, просто не ми го побира главата как съм се доверила сляпо на това момиче...


Защо трябва да се принизяваш до тяхното ниво?

+1 :)

Mi6inka
11-30-2008, 08:12
миличка и мен ме предаде най-добра приятелка затояа ще си позволя да ти кажа и моето мнение... (моята история е различна де... но е същото че с добротата си прощавах и прощавах) .. таа както каза ти в един момент ти писва... предполагам ще се озлобиш (поне при мен така стана) излей си душата пред нея кажи и всичко без да се притесняваш че ще я заболи (тя дали е мислила тебе дали те боли) и след това пълен блокаш.... здравей ,здрасти и толкова... просто позната... трудно ще ти е ,много дори... ноо някак си всичко което ти е причинина нека да изплува... хубаво е да си прощават хората,но наистина мерси от "приятели". Главата горе има мн стойностни хора,пред които си си затваряла очите защото си мислила че ТЯ е достатъчна (като най-добра приятелка)... Успех!!!

Bellatrix
11-30-2008, 08:13
И моята най-добра приятелка (бивша вече) ми извъртя един такъв номер. Просто да не ти пука и да не показваш с нищо, че си наранена. И при първото момче, което тя харесва истински силно, не е нужно да правиш нещо с него. Стига само да му прошепнеш как тя се ебе като разпрана и повярвай, това момче няма да я погледне за нещо повече от секс. Момчетата не обичат курвите. Понякога ги искат и използват, но никога не ги обикват... \:D/ \:D/ \:D/

CinDeReLLa_
11-30-2008, 08:28
аз понеже съм си отмъстителна...и бих и забила не нож, а брадва в гърба...и то когато най-малко очаква...
начини? ами начини много...1ви: правиш се че не ти дреме и че нищо не е станало и когато тя има най-голяма нужда от теб ти и правиш 3но по мръсно...
другия е ако тя си хареса някое момче...да направиш така че той да не иска да чуе за нея ;)
за сега тва ми идва на акъла ;)

+1 :)

powerboy
11-30-2008, 10:03
Отиди пред нея и си излей душата. Напсувай тъй както ти е на сърце.... :D
Ей такива животни най да ме дразнят... СМЪРТ ЗА ФАЛШИВИТЕ ПРИЯТЕЛКИ !!!


+1

ivsan4eto
11-30-2008, 10:14
Отиди пред нея и си излей душата. Напсувай тъй както ти е на сърце.... :D
Ей такива животни най да ме дразнят... СМЪРТ ЗА ФАЛШИВИТЕ ПРИЯТЕЛКИ !!!


+1

+2 :smt021

Gondar
11-30-2008, 10:14
Просто трябва да не ти пука..мене живота ме е превърнал в некъв непукист..просто сичко ме задминава и гледам нещата някък си отстрани и с безразличие..Но иначе ако искаш отмъщение..просто изчакай подходящия момент..

Gold_Angel
11-30-2008, 10:38
В такива случаи имам няколко идеи:
1. Ако не искаш да се унижаваш - забрави, че си ги познавала...
2. Направи се на тъпа , извини им се (макар че не си виновна) и бъди тяхна приятелка. Така ще си по- близо до тях и в един хубав момент, когато има недоразумение м/у тях - ти си на ход - СЪСИПИ ГИ...
3. Опитай се да свалиш бившото си гадже отново, накарай ги да скъсат, походи с него и го зарежи.
Но помни това е отмъщение, не се влюбвай отново!

Ами това са горе - долу. За да ги използваш трябва да си много силна и артистична. УСПЕХ :)

mynichka
11-30-2008, 10:41
просто безразличие

ivsan4eto
11-30-2008, 10:55
"Приятелите дръж близо, враговете още по-близо." :evil:

jjjjjj6363
11-30-2008, 13:31
kakvo kato e spala sus nego nali ve4e ne e sus tebe, shtom ti ne si zaedno sus mom4eto nevijdam zashto da i se durvish tokova mnogo vmesto da i dadesh nqkoi savet kak da go omota oshte pove4e toi ve4e ne e sus tebe proumeigo nqma za kakvo da si bluskash glavata

moq savet e ostavi gi namira ne ti e napravila nishto nito tq nito toi

hooliganka89
11-30-2008, 14:16
Не си мисли,че като отмъстиш ще ти олекне,напротив.
После даже ще вземеш да се чустваш виновна за това което си направила и ще си мисли,че всъщост в дадения момент ще си по-лоша от тях.

6o6kotooo
11-30-2008, 14:34
Най-кофтито нещо е безразличето , от това най много боли.... прави се все едно не ти пука ииии просто спри всякаква връзка и с двамата ... успех

MartiSSima
11-30-2008, 15:08
Вярвайте ми нито ще се чувствам виновна нито пък ще ум се "извинявам".Да не съм с него и то отдавна но значи когато той иска секс аз трябва да съм нареща а пред компанията да се прави на великия мъжкар.Показах му и му доказах че не е нищо по различно от останалите момчета и не му дава право да се прави на такъв.Другото което е че той знае колко влюбена бях в него знае че бях да зарежа сумати и момчета само да съм с него и реши че това му доставя удоволствие да си играе с мен.Само че този път и тя и той прекалиха, след като спаха той казал " нека и е гадно на К... (демек на мен), нека поревнува още малко..." . А моята УЖ приятелка днес ми заяви че нова година понеже има вероятност да сме вкъщи ще е с мен и него удома, нещо което няма да стане.Аз не търся упреци от вас аз също съм допуснала много грешки и аз имам трески за дялане, но не мога да търпя безочливото и нагло държание.Другото което исках да кажа е че няма как да ги изолирам защото сме в една компания.Единственото което мога да направя е просто да не комуникирам с тях и да се правя на весела и безгрижна девойка.Да така е всеки има право да прави каквото иска и аз и го казах но поне да не беше лъгала и да ми казва "Ти луда ли си аз никога не бих го направила с него, знам колко го обичаше и все още имаш някакви симпатии" ... и след 2 дена да си легне с него че пък и да се похвали.Извинете ме ама никой не търпи такова унижение и всеки на мое място би се разгневил.Аз търся начин по който и те да са кофти и тя ... а и забравих да спомена понеже излизам т.е съм с друго момче снощи въпросния мъж от по горните редове не пропусна да мине покрай дома и да се заяде...Пф аман нз искам да си го върна и на нея и на него!!! :booooomb: :-x :-x :-x :-x :x

MartiSSima
11-30-2008, 15:14
Не си мисли,че като отмъстиш ще ти олекне,напротив.
После даже ще вземеш да се чустваш виновна за това което си направила и ще си мисли,че всъщост в дадения момент ще си по-лоша от тях.

Относно твоето мнение мерси първо че си прочела темата но не съм съгласна с това което ми казваш.Никога не съм била конфликтна личност не ми е в природата...Много пъти съм си затваряла очите и се преглъщала...Не я познаваш (приятелката) всъщност тя е особен характер когато не е по нейното е недоволна а когато е нейната е много щастлива.Винаги се е мъчила да бъде мое копие та ние се познавахме от толкова години а сега се издъни.Аз също съм допускала грешки но никога такива и от толкова голям мащаб.Замисли се ти как ще се чувстваш...предадена,унижен а, нищожна.Как ще се чувстваш ако сте заедно в една дискотека и те са на 1м от теб и се мляскат а ти още имаш симпатии...Ако ми кажеш че седиш и ще се радваш за тяхната любов чесно ще се прекръстя...Да аз може да съм лоша но повярвай ми не съм долна лицемерка...А и си знам цената на достойнството за да позволя на някой си да ме прави луда...

curka87
11-30-2008, 16:23
Убий простака с мълчание 8-)

+1
Това е най-големия удър.

summer_mo0n
11-30-2008, 16:25
Покажи им че си над тях !!! Накажи ги с мълчание и безразличие !!!

Dyckaa
11-30-2008, 16:53
Била съм в подобна ситуация :( Обаче тъй като аз съм си малко шматка (осъзнавам го) ии реших ,че си заслужава да и простя ! Но пък тя наистина ми доказа ,че държи на мен , въпреки че на мен все още ми е много болно заради постъпката и! При теб обаче изглежда малкоо по -гадно ,тъй като тя ти е казала,че си е тяхна работа :? Е както казват другите .. бъди безразлична!

evelinka1122
11-30-2008, 17:00
добре разбрахме че не искаш да се отнасяш със безразличие, че не искаш отново да си затваряш очите и т.н. ми тая твоята куха "приятелка" по хубава ли е от тебе? защото тя може да го свали значи и ти ще можеш... стига да искаш... като искате си играете на гадни кучки преспи ти с него! и после пълнооо игнориране...

MartiSSima
11-30-2008, 17:01
Била съм в подобна ситуация :( Обаче тъй като аз съм си малко шматка (осъзнавам го) ии реших ,че си заслужава да и простя ! Но пък тя наистина ми доказа ,че държи на мен , въпреки че на мен все още ми е много болно заради постъпката и! При теб обаче изглежда малкоо по -гадно ,тъй като тя ти е казала,че си е тяхна работа :? Е както казват другите .. бъди безразлична!


[color=red]Умоприх се от свеждане на глава и от един вид прошка...Ще видим какво ще стане като си дойде другия месец...Ако направи нещо ще се развилнея!

soul1199
11-30-2008, 17:05
В такива случаи имам няколко идеи:
1. Ако не искаш да се унижаваш - забрави, че си ги познавала...
2. Направи се на тъпа , извини им се (макар че не си виновна) и бъди тяхна приятелка. Така ще си по- близо до тях и в един хубав момент, когато има недоразумение м/у тях - ти си на ход - СЪСИПИ ГИ...
3. Опитай се да свалиш бившото си гадже отново, накарай ги да скъсат, походи с него и го зарежи.
Но помни това е отмъщение, не се влюбвай отново!

Ами това са горе - долу. За да ги използваш трябва да си много силна и артистична. УСПЕХ :)+1

MartiSSima
12-01-2008, 13:38
Мерси много за коментарите относно темата ми имах нужда да чуя хора който не ме познават хора който са безпристрастни.Надявам се всичко да си дойде по местата ...

beb4yy
12-01-2008, 13:46
Ах деба смърт бе смърт и за двамата линчувай ги! :lol: :shock: иии СЕ ПАК БЕЗРАЗЛИЧИЕТО СИ Е НАЙ-ГОЛЯМОТО НАКАЗАНИЕ ! П.П: ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА В ДВОЙНИ КОЛИЧЕСТВА СПОК

MartiSSima
12-01-2008, 13:49
Ах Д**а смърт бе смърт и за двамата линчувай ги! :lol: :shock: иии СЕ ПАК БЕЗРАЗЛИЧИЕТО СИ Е НАЙ-ГОЛЯМОТО НАКАЗАНИЕ ! П.П: ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА В ДВОЙНИ КОЛИЧЕСТВА СПОК


ДАНО И АЗ СЕ НАДЯВАМ ЧЕ АМАН...