PDA

View Full Version : айде да ви видя какви сте патриоти?



Uptown_soldier
11-29-2008, 19:55
:-o вижте този линк http://forums.myspace.com/p/3826039/39454604.aspx?fuseaction=forums.viewpost#39454604 и коментирайте. :shock: забележете мненията на простия американец с никнейм an leamhthuirse :o и разбира се на нешето момче, което гордо защитава България Chris C :)

Diam0nD
11-29-2008, 20:25
Хейй разгледах ... ами американците повечето мислят като тоя другия ... не крис :D всичко е щат на сащ .... да го духа ирак ... ае ае ко да коментирам :D

Uptown_soldier
11-30-2008, 18:01
http://forums.myspace.com/t/3826039.aspx?fuseaction=forums.viewthread&PageIndex=3&SortOrder=0

обърнете внимание какво пише an leamhthuirse в третия пост от страницата :x

mitternacht
11-30-2008, 20:11
Kaкво да коментираме... американец.Но може добре да се посмеем.
Не сме казали, ония от трите бази не сме ги:
1.прибили
2.обрали
3.изнасилили
макар, нищо лошо да не са ни направили момчетата.

Diam0nD
11-30-2008, 21:16
Патриотизма се доказва по форумите само... има нещо такова хаха но в този раздел гарантирам за 2/3 че наистина са патриоти :)

Uptown_soldier
11-30-2008, 21:19
о да новите ботев и левски са между тези 2/3 нали? :-o 8-)

cherinka
12-01-2008, 07:12
Не си струва да се коментира...американци...
мамицата им, пак ме избива на агресия
отрепки, свине нещастни
дано по-скоро пукнат от свинщината си
dam..
иронията беше, че докато четох всички тези мнения, написани на английски език се възхитих от нивото на знание на Крис, а също така се и възхитих на моето разбиране на тоя пуст английски език. :D

Така, другото, което е, явно онзи 'човек' е толкова умственоизостанал, щом след такъв дълъг описващ България пост, е написал едно ЛОЛ.
За него явно Америка е целия свят. :D
Да е жив и здрав, да си седи мирно и кротко в "невероятната Америка" и да не се обажда..

Diam0nD
12-01-2008, 07:51
о да новите ботев и левски са между тези 2/3 нали? :-o 8-) май съм пропуснал да спомена такова нещо ... в тази държава в момента няма лидер ... дано когато моето поколение сменя предното да има изявен лидер на нацията ,а не един пожарникар да се изживява като такъв !

kristo
12-01-2008, 11:02
И аз не виждам смисъл да споря с някакъв тъп американец и да го убеждавам в това или онова, все едно да споря със стената... За тях света почва и свършва с USA и друго няма... Смисъла е никакъв, трябва да изхабиш един тон нерви за да му обясняваш и пак нищо няма да разбере.

После за съжаление съм доста слаб с английския, понеже откакто завърших училище не съм го учил и съм забравил огромна част от това, което знаех. Имам някакви елементарни знания, но колкото да си преведа нещо, иначе да пиша във форум на английски, определено няма да мога.

kristo
12-01-2008, 11:08
о да новите ботев и левски са между тези 2/3 нали? :-o 8-) май съм пропуснал да спомена такова нещо ... в тази държава в момента няма лидер ... дано когато моето поколение сменя предното да има изявен лидер на нацията ,а не един пожарникар да се изживява като такъв !
То има лидери, ама какви... много точно казваш, пожарникари, бивши ченгета и от рода... Е, с такива лидери България никога няма да тръгне напред.

Що се отнася за патриотизма във форумите- ами за съжаление за момента е такъв... докато не си създадем някаква гражданска, надпартийна организация, която да представлява всеки един от нас и да защитава българския национален и нашия личен интерес, без разлика на възраст и политически убеждения или членство, никога няма да можем да направим нещо на практика. Уви, много хора не го разбират. А е явно, че само с партии не става, мнозинството от хората отдавна са загубили доверие в тях.

kristo
12-01-2008, 11:53
На 100% подкрепям идеята за създаването на непартийна, гражданска организация, която да раздвижи закърнелите, покрити с паяжини мозъци на повечето българи. Организация, която придобивайки популярност, ще възпитава в младите морални ценности, интерес към спорта и културата, към историята и изкуството. Веднъж създаде ли се такава организация и бъдейки оглавявана от подходящите хора, не се и съмнявам, че в България ще настъпи период, който ще бъде съизмерим с най-славните периоди от българската история.
Абсолютно, ти много добре разви идеята за такава организация. Както виждаме в една Гърция примерно не им е нужно да имат определена партия, за да представлява интересите на всеки един гръцки гражданин, защото именно си имат подобна организация(гражданско общество) и когато да кажем днес им вдигнат цените с 30%, утре цяла Гърция е пламнала в протести и митинги. А ние не можем да се организираме повече от 15 000 човека на антиправителствен митинг и то уж митинг на цялата обединена опозиция... Това е така, защото непартийните граждани нямат организация.

Sturma
12-01-2008, 15:18
Отвратително тъп американец, ама това правят филмите им..
Радвам се, че никога българин (сигурен съм в това) няма да бъде в тази позиция в която е американеца.

BulgariaZaBulgarite
12-01-2008, 15:41
Ако четеш в news.bg коментарите под статиите има един такъв родоотстъпник заминал за Канада и отказал се от БГ гражданството си. Голям българофоб, подвизава се под прякора 'svirkata'.

12-01-2008, 15:45
Май е нужно всеки патриот да знае английски ? Хм..

Sturma
12-01-2008, 18:28
Май е нужно всеки патриот да знае английски ? Хм..
Какво непатриотично виждаш в това, че знаем английски език ?

BulgariazaBulgarite, този като му гледам ника ми става ясно какъв е, плюс това там коментарите хич не ги чета, защото са 97% псувни ,2% щуротии и 1% нещо съществено.
Същото е като в topsport.bg няма и една трошка модераторски контрол.

12-01-2008, 18:43
Май е нужно всеки патриот да знае английски ? Хм..
Какво непатриотично виждаш в това, че знаем английски език ?Дава ни да четем някаква тема в някакъв форум която е на английски, която се отнасят за България, нужно ли е всеки българин да знае чужд език? Аз ако не знам английски а имам някакви амбиции за 'патриотизъм' какво правя? Хм.. btw нищо против английския език.

Sturma
12-01-2008, 22:03
Май е нужно всеки патриот да знае английски ? Хм..
Какво непатриотично виждаш в това, че знаем английски език ?Дава ни да четем някаква тема в някакъв форум която е на английски, която се отнасят за България, нужно ли е всеки българин да знае чужд език? Аз ако не знам английски а имам някакви амбиции за 'патриотизъм' какво правя? Хм.. btw нищо против английския език.
Разбира се, че не е нужно, да знаеш втори език, той е предимство, тъй като в крайна сметка английския се използва интернационално, знаят го много хора, автора на тази тема не е предвидил явно факта, че има хора които не знаят английски език, не са и длъжни да го знаят.
На кратко, в темата, един българин живеещ в САЩ прави тема, в която описва България (традиции, малко история, природа, исторически забележителности, известни личности). След него един американец написва, че всички страни освен САЩ, Англия, Франция, Германия, Япония, Китай, са сателити и гравитират около изброените страни.
При което се развива спор, в който ясно се вижда колко слабо образован е един американски гражданин, сиреч, нищо ново под слънцето.

12-03-2008, 15:29
Май е нужно всеки патриот да знае английски ? Хм..
Какво непатриотично виждаш в това, че знаем английски език ?Дава ни да четем някаква тема в някакъв форум която е на английски, която се отнасят за България, нужно ли е всеки българин да знае чужд език? Аз ако не знам английски а имам някакви амбиции за 'патриотизъм' какво правя? Хм.. btw нищо против английския език.
Разбира се, че не е нужно, да знаеш втори език, той е предимство, тъй като в крайна сметка английския се използва интернационално, знаят го много хора, автора на тази тема не е предвидил явно факта, че има хора които не знаят английски език, не са и длъжни да го знаят.
На кратко, в темата, един българин живеещ в САЩ прави тема, в която описва България (традиции, малко история, природа, исторически забележителности, известни личности). След него един американец написва, че всички страни освен САЩ, Англия, Франция, Германия, Япония, Китай, са сателити и гравитират около изброените страни.
При което се развива спор, в който ясно се вижда колко слабо образован е един американски гражданин, сиреч, нищо ново под слънцето.Хм нищо ново, само не разбрах за какво е намесил циганина Азис (нищо, че го е нарекъл идиот). Нищо ново и за американците много ограничени хора са си..

Schneeflocke
12-06-2008, 18:36
Е, че какво имате против американеца? Нищо не знае и се гордее с това. Колко такива хора познавате?

Като четях това, ми се прииска да се регистрирам, за да му кажа какво точно мисля за него и величието на страна, която е основана от измета на Европа. Ама мама ме е учила, че псуването като каруцар е за каруцарите, а не за момичетата... Добре, че утре съм на тренировка, та ще си успокоя малко нервите....

yarrr
12-09-2008, 20:39
eto tova e svetut spored amerikancite http://www.boredstop.com/index.php?option=com_content&task=view&id=157&Itemid=32

democratos
12-09-2008, 21:45
Американецът е прав.
България е и винаги е била сателитна държава.
Истинските държави, както той каза, са САЩ, Китай, Русия, Великобритания, Франция и подобни големи независими страни. Така че всеки да се замисли и да реши коя велика сила ще подкрепя от тук нататък.
А и стига сте го плюли човека, не е длъжен да знае всичко на световната карта. Мен например не ми пука за Африка и нямам желание да научавам всичките там 50+ държавици...

SiegHeil
12-10-2008, 11:18
САЩ е най измислената страна на света..заедно с Македония 8-)
Странното е че Македония може и да оцелее по дълго от САЩ :>