PDA

View Full Version : Искате ли да отслабнете ??



b00m
11-29-2008, 19:38
Един лесен начин :)
спирате да седите у вас по цял ден!
спирате пиене пушене и дискотеки !
спирате мазните баници от дасколо и бързите закуски !
и най-важното !
ПОЧВАТЕ ДА ТРЕНИРАТЕ !
препоръчвам :
плуване
гребане
волейбол
бокс
фитнес (поне 3 пъти в седмицата)
карате (окинавско)
киокошин

Sensuality
11-29-2008, 19:40
Мислиш ли,че не го знаят ?
Просто мързела за повечето хора е по лесният избор ;)

b00m
11-29-2008, 19:50
направих я защото ми писна като се прибера вечерта и седна пред пс-то да чета теми като ''дебела ли съм??'' , ''как да отслабна ??'' и ''гъзът ми дебел ли е ??'' щото с диетите не става ... ходиш примерно на бокс и си потеш 2 часа в залата + сутришно кросче и така се махат мазнините ..

varnen4e
11-29-2008, 19:55
Какво общо имат пиенето, пушенето и дискотеките?

Айде от алкохола се дебелее, ама не чак толкова. От мезето се дебелее повече.

b00m
11-29-2008, 19:57
Какво общо имат пиенето, пушенето и дискотеките?

Айде от алкохола се дебелее, ама не чак толкова. От мезето се дебелее повече.
ХАХААХАХА е за тва ще си седите със сланинките..

nicolepcd
11-29-2008, 20:01
Като откажат цигарите ще напълнеят ;), а дискотеките е мястото, в което от танците може да изгорят някоя и друга калория 8-)

b00m
11-29-2008, 20:13
Като откажат цигарите ще напълнеят ;), а дискотеките е мястото, в което от танците може да изгорят някоя и друга калория 8-)
1.цигарите са вредни за зъби венци бели дробове и други органи
2.алкохол и безалкохолни са вредни за кости мускули и черен дроб
3.като отидеш на диско пиеш пушиш и в повечето пъти се чукаш.. (личен опит)

nicolepcd
11-29-2008, 20:37
Като откажат цигарите ще напълнеят ;), а дискотеките е мястото, в което от танците може да изгорят някоя и друга калория 8-)
1.цигарите са вредни за зъби венци бели дробове и други органи
2.алкохол и безалкохолни са вредни за кости мускули и черен дроб
3.като отидеш на диско пиеш пушиш и в повечето пъти се чукаш.. (личен опит)
Ама това няма нищо общо с отслабването! Че са вредни - вредни са, ок! Но темата уж е за отслабването, а не за здравословен начин на живот. А от секса също се отслабва! :-o

zaiobaio
11-29-2008, 20:50
най-добрата диета- секс и ябълки. :grin:
разбира се за пълнолетни 8-)

mysterious93
11-29-2008, 21:09
Като откажат цигарите ще напълнеят ;), а дискотеките е мястото, в което от танците може да изгорят някоя и друга калория 8-)
1.цигарите са вредни за зъби венци бели дробове и други органи
2.алкохол и безалкохолни са вредни за кости мускули и черен дроб
3.като отидеш на диско пиеш пушиш и в повечето пъти се чукаш.. (личен опит)

тцтцц..не се бях сетила сама :x тя не казва че е полезно ,а че там е подходящо място за изгаряне на мазнини..2-3 часа денсане..и кво "не ходете по дискотеки и не се чукайте макар че аз гоправя) wtf?да не мислиш че някой ще спре да ходи?хахаха...да не би сички да се чукаме?или все трябваше да се похвалиш някъде?

П.П тая тема така си я написал/а сякаш нещо ни се караш?

insanity_666
11-29-2008, 21:34
Като откажат цигарите ще напълнеят ;), а дискотеките е мястото, в което от танците може да изгорят някоя и друга калория 8-)
1.цигарите са вредни за зъби венци бели дробове и други органи
2.алкохол и безалкохолни са вредни за кости мускули и черен дроб
3.като отидеш на диско пиеш пушиш и в повечето пъти се чукаш.. (личен опит)
Ама това няма нищо общо с отслабването! Че са вредни - вредни са, ок! Но темата уж е за отслабването, а не за здравословен начин на живот. А от секса също се отслабва! :-o

но пушенето често върви ръка за ръка с "мечтания от всяка жена" целулит, така че това поне има общо ;)

nejnaDROGA
11-30-2008, 06:22
1.А къде забрави сладките неща?!
2.Дискотеките нямат НИЩО общо с наднорменото тегло!!!(е освен това,че като си на диско танцуваш и гориш калории)
3.Ти или си задръстен или си заблуден щом мислиш,че в дискотеките ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се пие,пуши и се прави секс :lol:
4.Гребането НЕ Е подходящ спорт за ОТСЛАБВАНЕ,защото при него се тренират мускулите на ръцете (които в последствие наедряват),а и гърба се натоварва и (в повечето случаи) се разширява (което е НЕПРИЕМЛИВО за всяко едно уважаващо себе си момиче ;)
5.ВАРНЕНЧЕ ... заблудена си :D От алкохола може да се дебелее доста,зависи какво консумираш!!!При мезетата е същата работа...Ако караш на пържени картофи е ясно,че ще станеш прасе,но ако си караш на чисти меса,салати и ядки (в нормални количества) всичко ще е ОК ;)

П.П.Автора ся последно,какво да правим?!Казваш да спрем дискотеките,казваш да престанем да стоим вкъщи ... Скоро ще кажеш да не ходим по кафенета/сладкарници :D /ресторанти/кръчми и то какво ни остава?!Да стоим на детската площадка пред блока ли?! :shock: :lol:

varnen4e
11-30-2008, 07:08
Като откажат цигарите ще напълнеят ;), а дискотеките е мястото, в което от танците може да изгорят някоя и друга калория 8-)
1.цигарите са вредни за зъби венци бели дробове и други органи
2.алкохол и безалкохолни са вредни за кости мускули и черен дроб
3.като отидеш на диско пиеш пушиш и в повечето пъти се чукаш.. (личен опит)

Да, но това няма нищо общо с отслабването, миличка, така че не ми казваи дали ще си стоя със сланинките или не.

Lucho
11-30-2008, 07:11
Искрено съм ти благодарен ! Сега съм що-годе добре,но има още какво да се желае...интересно,какво да направя като не ми се тренира :shock: :( А трябва... :(

b00m
11-30-2008, 07:20
1.А къде забрави сладките неща?!
2.Дискотеките нямат НИЩО общо с наднорменото тегло!!!(е освен това,че като си на диско танцуваш и гориш калории)
3.Ти или си задръстен или си заблуден щом мислиш,че в дискотеките ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се пие,пуши и се прави секс :lol:
4.Гребането НЕ Е подходящ спорт за ОТСЛАБВАНЕ,защото при него се тренират мускулите на ръцете (които в последствие наедряват),а и гърба се натоварва и (в повечето случаи) се разширява (което е НЕПРИЕМЛИВО за всяко едно уважаващо себе си момиче ;)
5.ВАРНЕНЧЕ ... заблудена си :D От алкохола може да се дебелее доста,зависи какво консумираш!!!При мезетата е същата работа...Ако караш на пържени картофи е ясно,че ще станеш прасе,но ако си караш на чисти меса,салати и ядки (в нормални количества) всичко ще е ОК ;)

П.П.Автора ся последно,какво да правим?!Казваш да спрем дискотеките,казваш да престанем да стоим вкъщи ... Скоро ще кажеш да не ходим по кафенета/сладкарници :D /ресторанти/кръчми и то какво ни остава?!Да стоим на детската площадка пред блока ли?! :shock: :lol:

1 тренирам от доста време .. знам от кои спортове може да се свали бързо килограми ..
2 като четеш само пред пс-то и не знаеш как наистина стоят нещата (в спорта) не пиши ..
3 защо мислиш че трябва се изфукам пред хора който даже не познавам ..
ПРАВИЛНОТО ХРАНЕНЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО КОГАТО ТРЕНИРАШ (за да няма странични ефекти) ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НЕ СЕ ГЛАДУВА !!

b00m
11-30-2008, 07:24
Искрено съм ти благодарен ! Сега съм що-годе добре,но има още какво да се желае...интересно,какво да направя като не ми се тренира :shock: :( А трябва... :(
ходиш на тренировки в свободното ти време (минимум 3 пъти в седмицата) пробвай плуване,бокс или карате
:)

b00m
11-30-2008, 07:40
ИЗВОДА ОТ ВСИЧКО НАПИСАНО ДО СЕГА Е ЧЕ ВСЕКИ ГО МЪРЗИ И СЕ ОПИТВА ДА МЕ ОБОРВА ЩОТО ТАКА МУ Е ПО-ЛЕСНО ... :)

nejnaDROGA
11-30-2008, 08:05
:razz: Да ме извиняваш,но аз не стоя само пред РС-то :lol: Ходя на фитнес по 4-5 пъти на седмица през пролетта,лятото и есента,а зимата предпочитам да въртя обръч,да правя коремни преси и да въртя педали пред телевизора докато гледам някой екшън ;)

varnen4e
11-30-2008, 10:31
ИЗВОДА ОТ ВСИЧКО НАПИСАНО ДО СЕГА Е ЧЕ ВСЕКИ ГО МЪРЗИ И СЕ ОПИТВА ДА МЕ ОБОРВА ЩОТО ТАКА МУ Е ПО-ЛЕСНО ... :)

Не, извода е, че си тъпа

ValzZi
11-30-2008, 10:46
не пуша и не пия но пък съм най големия мързел в света.. :lol:

b00m
11-30-2008, 10:49
ИЗВОДА ОТ ВСИЧКО НАПИСАНО ДО СЕГА Е ЧЕ ВСЕКИ ГО МЪРЗИ И СЕ ОПИТВА ДА МЕ ОБОРВА ЩОТО ТАКА МУ Е ПО-ЛЕСНО ... :)

Не, извода е, че си тъпа
1.Момче съм
2.Потвърждаваш теорията ми :)

П.П. нз ама от всичкото писане да ся не разбра ли чи говоря за себе си в 1л.м.р.ед.ч.
ИСТИНАТА БОЛИ...

Rebellion_Angel
11-30-2008, 11:36
ИЗВОДА ОТ ВСИЧКО НАПИСАНО ДО СЕГА Е ЧЕ ВСЕКИ ГО МЪРЗИ И СЕ ОПИТВА ДА МЕ ОБОРВА ЩОТО ТАКА МУ Е ПО-ЛЕСНО ... :)

Не, извода е, че си тъпа
1.Момче съм
2.Потвърждаваш теорията ми :)

П.П. нз ама от всичкото писане да ся не разбра ли чи говоря за себе си в 1л.м.р.ед.ч.
ИСТИНАТА БОЛИ...

Ходи им обяснявай. Когато отидем във фитнеса с приятелки, заставят пред огледало 1 час и се вайкат колко са дебели, после тренират 30 минути и казват "Аз сега ходя на фитнес, пък дано сваля нещо" и после ги юркам "Хайде момичета на фитнес" - те "А днеска не мога, утре, в други ден, следаващата седмица". Не съм фиданка, ама не се оплаквам и си намерих къде да ходя да тренирам. Разбирам какво искаш да им кажеш и си прав. Жалко, че не се разбират. :?

kuklichka_bg
11-30-2008, 11:46
Discotekite pak 6to?!!

b00m
11-30-2008, 12:17
ИЗВОДА ОТ ВСИЧКО НАПИСАНО ДО СЕГА Е ЧЕ ВСЕКИ ГО МЪРЗИ И СЕ ОПИТВА ДА МЕ ОБОРВА ЩОТО ТАКА МУ Е ПО-ЛЕСНО ... :)

Не, извода е, че си тъпа
1.Момче съм
2.Потвърждаваш теорията ми :)

П.П. нз ама от всичкото писане да ся не разбра ли чи говоря за себе си в 1л.м.р.ед.ч.
ИСТИНАТА БОЛИ...

Ходи им обяснявай. Когато отидем във фитнеса с приятелки, заставят пред огледало 1 час и се вайкат колко са дебели, после тренират 30 минути и казват "Аз сега ходя на фитнес, пък дано сваля нещо" и после ги юркам "Хайде момичета на фитнес" - те "А днеска не мога, утре, в други ден, следаващата седмица". Не съм фиданка, ама не се оплаквам и си намерих къде да ходя да тренирам. Разбирам какво искаш да им кажеш и си прав. Жалко, че не се разбират. :?
защо пък трябва да ти пука за останалите ??

mynichka
11-30-2008, 14:04
начи да прав си ..това за седенето пред компа е напълно вярно и аз обичам да седя ..но не се оплаквам изобщо от теглото си ..намерила съм си начин да си седя в идеалното за мен тегло и си позволям да ходя на дискотека редовно - не пия алкохол (не ми допадат пияни момичета) не пуша ...а и не се чукам като отида на дискотека .. :grin: така че на дискотека може да се ходи :P но за плуването не съм съгласна- рамената се развиват и стават доста по- широки ако се тренира усилено.
Успех ..дано да успееш да ги накараш да се замислят малко, а не само да се оплакват "дебела съм " :)

b00m
11-30-2008, 15:44
не ми пука за потребителите в сайта ..
направих темата щото се бях ядосал :D

mynichka
11-30-2008, 15:49
хаха ..как няма да се ядосаш ..то всяка втора тема беше ..на каква диета сте :lol:

nicolepcd
11-30-2008, 15:54
Оф, в тоя период тийнейджърите въобще не бива да oграничават храната! ЯЖТЕ, а после му мислете 8-)

b00m
11-30-2008, 16:12
хаха ..как няма да се ядосаш ..то всяка втора тема беше ..на каква диета сте :lol:
да беше само в минало време .. :D

foreverr
11-30-2008, 17:44
Да, наитина това е начинът за обтслабване-чрез спорт, и без мазни храни, но не всеки има време :) И все пак с желание всичко се постига и дори и да няма време, ако има желание ще има и време :) Аз сега съм си решила да почвам спортна гимнастика да тренирам/преди години тренирах/ и така до лятото да се стегна :)

pOleNcEtOy
11-30-2008, 18:40
Не искам.А за да пишеш темата искаш да отслабнеш ли?

b00m
11-30-2008, 19:56
Не искам.А за да пишеш темата искаш да отслабнеш ли?
БЛАХААХАХАХААААААААААХААХ АХАХАХ ти си яко заблудена ..

Neprikosnovena
12-07-2008, 17:22
Като откажат цигарите ще напълнеят ;), а дискотеките е мястото, в което от танците може да изгорят някоя и друга калория 8-)
:) 8) ;-) :wink:

AtlantidaLove
12-08-2008, 11:37
ИЗВОДА ОТ ВСИЧКО НАПИСАНО ДО СЕГА Е ЧЕ ВСЕКИ ГО МЪРЗИ И СЕ ОПИТВА ДА МЕ ОБОРВА ЩОТО ТАКА МУ Е ПО-ЛЕСНО ... :)

Не, извода е, че си тъпа
1.Момче съм
2.Потвърждаваш теорията ми :)

П.П. нз ама от всичкото писане да ся не разбра ли чи говоря за себе си в 1л.м.р.ед.ч.
ИСТИНАТА БОЛИ...malko interesno kak si 1l. ed.4. i si v m.r.?!
8-)
ed 4
1.az sym
2.ti si
3.TOI E
tq e
to e

Mn 4
1.nie sme
2.vie ste
3.te sa
^
|
|
mislq 4e si v 3 l.
8-) :D :-D ni6to li4no :)