PDA

View Full Version : Как да се извиня?



RaZzer
11-29-2008, 20:05
Направих някои глупости, които доста нараниха моето момиче(уточнявам, че "глупостите" не включват изневери и такива неща, просто се държа тъпо и развалям срещите ни), а аз много я обичам и осъзнавам изцяло вината си, и искам да се извиня... Споделете някакъв оригинален начин за това!

П.С. И сам мога да се сетя просто да поговоря с нея, темата е за по-оригинални решения :) Благодаря предварително!

gPa3HuTeJl
11-29-2008, 20:06
Нужно ли е, за да се извиниш на приятелката си, да го правиш оригинално ?

blood_dodo
11-29-2008, 20:08
Пусни в небето 10 000 бели гълъба...
После 10 000 бесни маймуни да се борят с гълъбите.
И после изяж сърцето на победителя (единствения останал жив)

InnchetO
11-29-2008, 20:08
Нужно ли е, за да се извиниш на приятелката си, да го правиш оригинално ? +1

ПТ. Ти за думичката ИЗВИНЯВАЙ не си ли чувал ?! :?

xpici
11-29-2008, 20:16
Нужно ли е, за да се извиниш на приятелката си, да го правиш оригинално ? +1

ПТ. Ти за думичката ИЗВИНЯВАЙ не си ли чувал ?! :?

+21465 :o
сега е момента на тая иконка : http://prikachi.com/files/468382n.gif


:D

nicolepcd
11-29-2008, 20:19
Ревни и тя ще те съжали и ще ти прости! :grin: От тук следва да си изведеш извода, че с думи не става... трябва да й покажеш, че наистина съжаляваш... Просто направи нещо, от което знаеш, че ще и стане приятно и мило на душата 8-) :grin:

MakeMeFeel
11-29-2008, 20:21
Извинявай мило другарче, повече няма да правя така :cry: 8-)

varnen4e
11-29-2008, 20:22
Отдели един ден, в който да правите само неща, които тя обича и които тя иска.
Покажи ѝ че е специална и накрая на деня ѝ го кажи.

darla
11-29-2008, 20:29
az naistina mislq,4e nai-originalniq na4in da i se izvini6 za tezi ne6ta e prosto da govori6 otkroveno s neq,da i kaje6 vsi4ko,koeto si misli6.
Ima ne6ta,koito trqbva da se pravqt "originalno",no ima i ne6ta,koito trqbva da se pravqt po nai-obiknoven na4in.Ako na men muja mi se izvini za ne6to s hilqdi jestove-romanti4ni ili ne tolkova...nqkak si 6te ostana s vpe4atleni,4e mi se podmazva ili 4e prosto ne iska otkroven razgovor,v koito da izkaje 4uvstvata si.Bih predpo4ela prosto da si pogovorim,gu6nati.

F_CK_all_I_need_is_U
11-29-2008, 20:30
Просто и обясни и и кажи,че я обичаш 8-)

vivteen
11-29-2008, 21:45
Извинявай мило другарче, повече няма да правя така :cry: 8-)

:lol:

Едно просто:Извинявай! :-|

Kokzero
11-30-2008, 04:33
Абе момчето иска Уригинален начин, дайте му такъв. (напълно съзнавам правописа на думата, моля да не бъда изяждан)
Предлагам едно нещо от личен опит. Вземи една роза, но да е изкуствена, това е условието. По листенцата и напиши мили послания и обръщения, както си я наричаш "шуши, мило, офцо мазна", можеш и някое стихче да добавиш, ако искаш пък можеш да и напишеш кратко четиристишие с мили думи, колкот ода я трогнеш. Все пак целиш да я накараш да ти прости глупостите. Настрани от лигавщината, като я цениш най-хубаво ще и се извиниш ако и обещаеш да не се държиш така и наистина го направиш. Искаме или не, жените са щастливи, когато ни променят :-D

Kokzero
11-30-2008, 04:33
Абе момчето иска Уригинален начин, дайте му такъв. (напълно съзнавам правописа на думата, моля да не бъда изяждан)
Предлагам едно нещо от личен опит. Вземи една роза, но да е изкуствена, това е условието. По листенцата и напиши мили послания и обръщения, както си я наричаш "шуши, мило, офцо мазна", можеш и някое стихче да добавиш, ако искаш пък можеш да и напишеш кратко четиристишие с мили думи, колкот ода я трогнеш. Все пак целиш да я накараш да ти прости глупостите. Настрани от лигавщината, като я цениш най-хубаво ще и се извиниш ако и обещаеш да не се държиш така и наистина го направиш. Искаме или не, жените са щастливи, когато ни променят :-D

Bafomet
11-30-2008, 08:21
С хората,които истински държат на нас се подиграваме и ги нараняваме с постъпките си,и когато си тръгнат от нас разочаровани,се сещаме,че сми сгрешили.Прост о и кажи ,как се чувстваш,не си измисляй сложни съждения,за да я впечатлиш,тя може би очаква да бъдеш себе си,само така можеш да си я върнеш,всякакви други номерца няма да ти вършат работа,повярвай ми! :)

Kostadin_682
11-30-2008, 08:42
Извинявай мило другарче, повече няма да правя така :cry: 8-)
ахахахахаха :razz:
Та по темата...
Взимаш любимото и цвете ... да речем роза... поднасяш и го и казваш
"Извинявам се за това, че се държах като идиот, обещавам че няма да се повтори(само гледай да е така иначе ще види, че не държиш на думата си! )...поднасяш розата или каквото е там, и ако ти се усмихне я целуни :-) по добре от това не знам.

iPurple
11-30-2008, 08:51
Просто и обясни и и кажи,че я обичаш 8-)

insanity_666
11-30-2008, 11:06
Извинявай мило другарче, повече няма да правя така :cry: 8-)
ахахахахаха :razz:
Та по темата...
Взимаш любимото и цвете ... да речем роза... поднасяш и го и казваш
"Извинявам се за това, че се държах като идиот, обещавам че няма да се повтори(само гледай да е така иначе ще види, че не държиш на думата си! )...поднасяш розата или каквото е там, и ако ти се усмихне я целуни :-) по добре от това не знам.

... след което все пак й подаряваш "нейния ден" (както каза varnen4e) и, нека повторим, държиш се прилично за в бъдеще и не си повтаряш грешката!!!

вече ако прекалено много си сгафил и това не помогне, почваш да ревеш пред най-добрия й приятел/приятелка, така че да си спечелиш поне един "влиятелен" човек, който да ти вярва и съдейства, и пускаш тежката артилерия с големите букети, много ама много романтичните жестове и т.н. ама дано не се стига до там ;)

hooliganka89
11-30-2008, 11:10
В такива ситуаций е най-добре да се извиниш по най-нормалния начин,това ще бъде достатъчно.

pandelka
11-30-2008, 11:11
Еми ако ни кажеш по точно какво си направил може да ти дадем и по точен отговор. :-o

Whyniser
11-30-2008, 11:26
Такива проблеми свършват повечето пъти със "заздравителен секс". Е пък изясняваш си какво си правил,всичко си признай и най-важното гледай я постоянно във очите:!: .Извини и се и кажи,че я обичаш и хоп вече сте в леглото

Dyckaa
11-30-2008, 16:37
+21465 :o
сега е момента на тая иконка : http://prikachi.com/files/468382n.gif

:razz: :razz: :razz: :razz:

curka87
11-30-2008, 16:49
Нужно ли е, за да се извиниш на приятелката си, да го правиш оригинално ? +1

ПТ. Ти за думичката ИЗВИНЯВАЙ не си ли чувал ?! :?
+11
Казано от сърце би трябвало да е достатъчно.

6o6kotooo
11-30-2008, 16:52
Да явно думата ''исвинявай'' вече не е оригинална и останала извън модата :D омфг .......

YusufovaM
06-14-2013, 07:44
Zdraveyte, znache i az imam podoben problem, no po tochno neznam dali az sim vinovna toy ili i dvamata.. :/ Zapoznahme se v uchilishte, no predvaritelno maykite ni bqha priqteli. Kato se zapoznahme beshe mi napravil losho vpechatlenie- ne mi haresvashe nachina mu na dirjanie. Sled vreme pochna mnogo milo da e dirji s mene (nikoga ne e bil grub) , izlizahme vinka, toy plashtashe.. Idvashe vzemashe me ot vkishti i posle hodehme i posle pak idvashe u nas da me ostavi vkishti i kazvashe idval za da bide siguren, che sim dobre i vkishti. I bqh shtastliva s nego vipreki che nqmashe ime tova koeto pravehme, ne se celuvahme,pregrishtahme.. bila sim sama s nego sama vkishti do kisno, dirjeshe s mene kato edna princesa :D no sled mesec i polovina izvednij spra da idva v uchilishte, sprq s mene da govori i ot vkishti ne izlizashe.. i taka ot okolo 9 meseca ne si govorim no ako me vidi kazva - az shtqh da te pokanq da izlezem nqkide, no chuh che si bila bolna ili idva i me posreshta ponqkoga na spirkata(ako e bil tozii dden na uchilishte), zapozna me s priqtelite si. Kazal na edna moq priqtelka che e bil s mene samo za da spa s nego i drugi neshta. No toy oshte sled kato se zapoznahme kaza che ne haresva tazi moq priqtelka i sega pak sishtoto mi kazva i zatova e kazal taka i , che ne misli taka i sijalqva za tova koeto kaza i az reshih da se sreshten sledvashtata sedmitsa. Az mu vqrvam kolkoto i roditelite me pazqt ot nego, toy nikoga nqma da mi napravi neshto koeto az ne iskam i mislq che horata okolo mene ne go vijdat taka kakto az go vijdam. Naricham tova lyubov bih prostila tova koeto e govoril za mene. Kakvo znachenie ima mnenieto na drugite ako az sim shtastliva s nego?!? vie kakvo mislite :) bih iskala da chuq i vashte mneniq :)

Dark_Heartbreaker
06-14-2013, 22:22
Отиваш до нея, гушваш я и и прошепваш едно "извинявай за всичко". После просто я стисни силно в прегръдката си и остави мълчанието да си свърши работата. :)

HarabeishoOrGoHome
06-14-2013, 22:36
Zdraveyte, znache i az imam podoben problem, no po tochno neznam dali az sim vinovna toy ili i dvamata.. :/ Zapoznahme se v uchilishte, no predvaritelno maykite ni bqha priqteli. Kato se zapoznahme beshe mi napravil losho vpechatlenie- ne mi haresvashe nachina mu na dirjanie. Sled vreme pochna mnogo milo da e dirji s mene (nikoga ne e bil grub) , izlizahme vinka, toy plashtashe.. Idvashe vzemashe me ot vkishti i posle hodehme i posle pak idvashe u nas da me ostavi vkishti i kazvashe idval za da bide siguren, che sim dobre i vkishti. I bqh shtastliva s nego vipreki che nqmashe ime tova koeto pravehme, ne se celuvahme,pregrishtahme.. bila sim sama s nego sama vkishti do kisno, dirjeshe s mene kato edna princesa :D no sled mesec i polovina izvednij spra da idva v uchilishte, sprq s mene da govori i ot vkishti ne izlizashe.. i taka ot okolo 9 meseca ne si govorim no ako me vidi kazva - az shtqh da te pokanq da izlezem nqkide, no chuh che si bila bolna ili idva i me posreshta ponqkoga na spirkata(ako e bil tozii dden na uchilishte), zapozna me s priqtelite si. Kazal na edna moq priqtelka che e bil s mene samo za da spa s nego i drugi neshta. No toy oshte sled kato se zapoznahme kaza che ne haresva tazi moq priqtelka i sega pak sishtoto mi kazva i zatova e kazal taka i , che ne misli taka i sijalqva za tova koeto kaza i az reshih da se sreshten sledvashtata sedmitsa. Az mu vqrvam kolkoto i roditelite me pazqt ot nego, toy nikoga nqma da mi napravi neshto koeto az ne iskam i mislq che horata okolo mene ne go vijdat taka kakto az go vijdam. Naricham tova lyubov bih prostila tova koeto e govoril za mene. Kakvo znachenie ima mnenieto na drugite ako az sim shtastliva s nego?!? vie kakvo mislite :) bih iskala da chuq i vashte mneniq :)

Като за начало, пиши на кирилица.

JDeel
06-14-2013, 23:23
Направих някои глупости, които доста нараниха моето момиче(уточнявам, че "глупостите" не включват изневери и такива неща, просто се държа тъпо и развалям срещите ни), а аз много я обичам и осъзнавам изцяло вината си, и искам да се извиня... Споделете някакъв оригинален начин за това!

П.С. И сам мога да се сетя просто да поговоря с нея, темата е за по-оригинални решения :) Благодаря предварително!

Това ми звучи малко като "Как да изманипулирам момичето най-успешно?". Като си правил изневери и глупости ще си носиш последствията, просто е.

lyuba991
06-16-2013, 18:30
зависи от момичето смсл помисли какво тя харесва и предполагам че трябва да е нещо романтично :)

JuStElly
06-17-2013, 01:31
За този с темата - казваш й го, обясняваш й че я обичаш, лесно е.

За мацката с гаджето наркоман - наркоман е. Не идва на училище, държи се неадекватно, казва едно на приятелите ти, на теб друго, мисли трето... ясно е като бял ден.

spopi
06-17-2013, 18:38
Голям букет с рози. :)

女性の目
09-14-2015, 12:28
Опитай се да не повтаряш тази грешка отново , причакай я , когато излиза от вкъщи и я помоли да ти прости, ако трябва и на колене и падни но нищо повече.