PDA

View Full Version : Бг хип-хоп ... хаиде да гласуваме



IdiOtKa
11-29-2008, 20:20
Така от много време се чудя и съм питала много хора, но така и не стигнах до извода ... та реших да пусна анкета и да видим кой ще спечели повече гласове ...

така нека да дам повече инфо ..
Ендо :
http://zazz.bg/play:ba32ccec
http://zazz.bg/play:56e445aa

Смотан МС :
http://zazz.bg/play:342298d1
http://zazz.bg/play:a7498a4b
http://zazz.bg/play:589592cc

аеее .... даите мнения

Diam0nD
11-29-2008, 20:28
ЕнДууУУУууууУУУУууУУуУУУу Уу е НомИер 1 :-) :-) :-) :-) :-) :-) СмУтанИяТ дЪ гУ ДУхъъъъ / и мен ме гони идиотизмът :lol: :lol: /

IdiOtKa
11-29-2008, 20:29
1 na 1 .... за сега са равностойни ..

Diam0nD
11-29-2008, 20:31
мм ендо води бе :grin:

Blab
11-29-2008, 20:33
Българският хип-хоп бъка от пумии, претендиращи да бъдат най.
Честно - бъркат ми в здравето.
Музика без мелодия музика ли е?

ПП:Пусни някакви клипчета "най-доброто" от тея, да чуем за какво иде реч, ако желаеш.

IdiOtKa
11-29-2008, 20:35
еее как ..смотан е мно по-готян ... ти найш смотан кви неща има ..тоя ендо на малкия пръст неможе да му стъпи на смотан ...
ае момче нямаш си и идея от хип-хопец ..

Diam0nD
11-29-2008, 20:47
Българският хип-хоп бъка от пумии, претендиращи да бъдат най.
Честно - бъркат ми в здравето.
Музика без мелодия музика ли е?

ПП:Пусни някакви клипчета "най-доброто" от тея, да чуем за какво иде реч, ако желаеш. ае ае ти се изказа ..... http://vbox7.com/play:5148f082 http://vbox7.com/play:68382abe http://vbox7.com/play:9333c4cf има още един тон яки ,но не ми се търси да ти изброявам .... ако искаш яко - спенс x team незнайните чепика ноуолз единака .... общо взето това е най-доброто с отделни изблици и на другите рапета !! по темата : смотания и ендо обаче не могат да се сравняват с тоя пич дрс ,а ? И с дис не могат . Той дис направо ги прави на нищо ! А единака па колко е по як от репликон ,не е истина !

AFT
11-29-2008, 20:53
Не мисля,че много хора разбират от такава музика, най-вече защото кажеш ли рап, хип-хоп или нещо подобно, всеки се сеща за негърки, клатещи големи задници, докато пари падат от небето на красив плаж. ;д По-добре ще е да се сложат някакви песни на тези индивиди и да решим, макар че от едно парче отговорът няма да е много обективен. Пък и какво те интересува какво другите мислят? Теб те кефи единия, но останалите може да ги радва другия. Не мисля, че ако няколко души повече признаят единия от двамата за по-добър, това наистина ще го направи по-добър.
Абе, говоря много несвързано, ама дано сте ме разбрали. =О

Diam0nD
11-29-2008, 20:57
ахахахахахаххахахахахахах а идиотке тая тема е велика !!! 10х че я постна хахахахахахаха ще се напикая от смях хахахахахахахахах незнанието на хората ги прави смешни когато се изказват и искат да е компетентно хахахахаха :razz: :razz:

IdiOtKa
11-29-2008, 21:05
ахахахахахаххахахахахахах а идиотке тая тема е велика !!! 10х че я постна хахахахахахаха ще се напикая от смях хахахахахахахахах незнанието на хората ги прави смешни когато се изказват и искат да е компетентно хахахахаха :razz: :razz:
чек да доидат баш рапарите да ни научат кво да слушаме ..
а бтв постнах парчета и на двамата гледаите слушаите и казвайте кой повече ви харесва ...

AFT
11-29-2008, 22:04
Сега след като ми разясниха ( ако не са се гаврили с моята некомпетентност ;дд ).. темата очевидно е, за да се заяждате с неразбиращите. Ама няма смисъл да се вълнувате от някакви неориентирани - все някога ще се усетят. И аз като малка мислех, че Линкин Парк са някви луди металисти (!), ама като нямаше кой да ми обясни.. ;д

My6mYLka
11-29-2008, 22:17
Смотанннн :-) :P :P

miminia
11-30-2008, 07:28
абе баш тия двамата не ги слушам много ,.Ndoe - inch high \\//
sry браат ма той печели :D

mmKamm
11-30-2008, 07:57
Не мисля че бг хип-хопа се изчерпва само с ендо и смотания...има още доста сполучливи..

BioX
11-30-2008, 08:08
:lol: :lol: :lol:

d1zzy
11-30-2008, 10:50
Ендо естествено, как въобще може да ги сравнявате? :D

П.П. Искам 2ра част - Единака vs. Репликон или ДиС срещу Деньо и Сенсей 8-)

IdiOtKa
11-30-2008, 12:30
смотан води ... браво смотан е по-добрия ..

b0Nb0n
11-30-2008, 13:50
ne znam na men smotaniq pove4e ma kefi

Blab
11-30-2008, 13:51
От тея двамата, базирайки мнението си на 5-те клипчета - вторият по става.
Но и двамата имат проблем с артикулацията, което дразни.
Като цяло, за мен, една песен трябва да има мелодия/ритъм, която да можеш да възпроизведеш без проблем. Забелязала съм, че бг хип-хоп слушат хора без музикален слух.(в това няма нищо лошо, разбира се, просто отбелязвам.)

BioX
11-30-2008, 14:44
:razz:

IdiOtKa
11-30-2008, 16:37
От тея двамата, базирайки мнението си на 5-те клипчета - вторият по става.
Но и двамата имат проблем с артикулацията, което дразни.
Като цяло, за мен, една песен трябва да има мелодия/ритъм, която да можеш да възпроизведеш без проблем. Забелязала съм, че бг хип-хоп слушат хора без музикален слух.(в това няма нищо лошо, разбира се, просто отбелязвам.)
благодаря много за компетентното мнение ... изглежда си много наблюдателен щом си забелязал, толкова много подробности ...

Jamalska
11-30-2008, 17:05
Кажете ми кфо има на клипчетата дееееее.аз не мога да ги отворя :(
иначе...Бих казала Смотан...въпреки че е създаден единствено за проектите с Шаманеца песните са си..направо класически.Докато това,което прави към днешна дата като Ндое е...пъълна (бейс) боза :(

mmKamm
11-30-2008, 20:52
благодаря много за компетентното мнение ... изглежда си много наблюдателен щом си забелязал, толкова много подробности ...

Глей ся кво щи кажа..незнам тази ема за мен спец ли я напраи..но нещу ми се струва се заяждаш а? Ти мене няма да ми казваш/намекваш дискретно кво знам за бг рапа .... ендо или смотания :) на много забавна ли се праиш или кво..май ти си най голямата фенка а...нещо мноо сме оригинални..

IdiOtKa
11-30-2008, 21:10
благодаря много за компетентното мнение ... изглежда си много наблюдателен щом си забелязал, толкова много подробности ...

Глей ся кво щи кажа..незнам тази ема за мен спец ли я напраи..но нещу ми се струва се заяждаш а? Ти мене няма да ми казваш/намекваш дискретно кво знам за бг рапа .... ендо или смотания :) на много забавна ли се праиш или кво..май ти си най голямата фенка а...нещо мноо сме оригинални..
добре .... май си мислиш че ми пука ...

mmKamm
11-30-2008, 21:18
благодаря много за компетентното мнение ... изглежда си много наблюдателен щом си забелязал, толкова много подробности ...

Глей ся кво щи кажа..незнам тази ема за мен спец ли я напраи..но нещу ми се струва се заяждаш а? Ти мене няма да ми казваш/намекваш дискретно кво знам за бг рапа .... ендо или смотания :) на много забавна ли се праиш или кво..май ти си най голямата фенка а...нещо мноо сме оригинални..
добре .... май си мислиш че ми пука ...
мен въобще не ме интересува дали ти пука или не..

Diam0nD
12-01-2008, 06:49
mmKamm ти разбираш от бг рап ,колкото и кравата на село ! Само ще ти кажа че ендо и смотан са 1 личност ... ае прави си изводите ,разбирачо ;)

tochi
12-01-2008, 13:43
Ndoe. 8)

IdiOtKa
12-02-2008, 18:46
явно е по-известен като ендо ..

BringBackDaBeat
12-02-2008, 19:25
според мен и 2мата не ги бива...

BioX
12-02-2008, 19:41
според мен и 2мата не ги бива...
да ве ти си наи добрия \:D/

IdiOtKa
12-02-2008, 20:53
според мен и 2мата не ги бива...
да ве ти си наи добрия \:D/
е как е разбираги работите човека ..

Jamalska
12-03-2008, 14:49
Бийф,Бийф,Бийф,БИЙФ!!!

BringBackDaBeat
12-03-2008, 16:45
според мен и 2мата не ги бива...
да ве ти си наи добрия \:D/
е как е разбираги работите човека ..

деа ама и вие сте зли :D

dudumaster
12-03-2008, 17:56
а кво да цъкна ако и двамата не стават ??

IdiOtKa
12-03-2008, 18:15
а кво да цъкна ако и двамата не стават ??.......... Кликнете за да сваляте нови песени, албуми, клипове, да се информирате за нови артисти и още много неща свързани с музиката. Само за фенове на rap, RnB, Hip-Hop музиката!!!

да това не го бях помислила ..ама и ти ги разбираш нещата ..

dudumaster
12-04-2008, 15:50
не бе просто изказвам мнение не всички слушаме бг рап и се чувстваме звезди, просто не ми харесва... :)

mmKamm
12-06-2008, 12:16
mmKamm ти разбираш от бг рап ,колкото и кравата на село ! Само ще ти кажа че ендо и смотан са 1 личност ... ае прави си изводите ,разбирачо ;)
Само аз да те светна че мнооооооооооооггггоооооо добре знам че са един и същи човек само че май сте толкова......нз как да ви нарека...
Нещо не ми разгадахте мнението..

Diam0nD
12-06-2008, 12:20
Брат пушенето не води до нищо хубаво за мозъчните ти клетки ! Нещо хич те няма ... "Не мисля че бг хип-хопа се изчерпва само с ендо и смотания...има още доста сполучливи.. " Ендо и смотания ги водиш различни ... сега като те светне някой ,почваш се зъбиш ... ужс ! Идиотизъм от класа ! Ае въри си слушай боб и синовете му и недей се впряга за нещо което не разбираш :oops: :oops:

Madn3s5
12-06-2008, 12:36
На мене ми писна от рапери актьори,медийните мишки смешни позьори.. :wink:

mmKamm
12-06-2008, 13:40
Брат пушенето не води до нищо хубаво за мозъчните ти клетки ! Нещо хич те няма ... "Не мисля че бг хип-хопа се изчерпва само с ендо и смотания...има още доста сполучливи.. " Ендо и смотания ги водиш различни ... сега като те светне някой ,почваш се зъбиш ... ужс ! Идиотизъм от класа ! Ае въри си слушай боб и синовете му и недей се впряга за нещо което не разбираш :oops: :oops:
1. Мисля че аз най-добре си знам в какъв смисъл сам го казала, както искате го приемайте
2. Не се притеснявай за здравето ми и това на мозъчните ми клетки..добре са си
3. Не съм "брат" а "сестра"
4. Кво против имаш Боб
5."Идиотизъм от класа" :))))))))))))) мерсиииииииии :grin: :grin: :grin: :lol: 8-) 8)
6. "ВЪРИ" :razz: "ВЪРИ" :razz: :lol: :lol: Ае " ВЪРИ"

Diam0nD
12-06-2008, 14:03
нямам против боб марли хахаха просто си слушай там регето ... както аз не се изказвам компетентно за тоя стил ,така и ти недей за рапа ;) "въри" хмм "КВО" се заяждаш ,след като ти пишеш "КВО" или пък "нз" ? " Който е безгрешен ,нека пръв хвърли камък" е казал / не ,не Джаа ,не се бъркай / Иисус :lol: :lol:

mmKamm
12-06-2008, 14:10
нямам против боб марли хахаха просто си слушай там регето ... както аз не се изказвам компетентно за тоя стил ,така и ти недей за рапа ;) "въри" хмм "КВО" се заяждаш ,след като ти пишеш "КВО" или пък "нз" ? " Който е безгрешен ,нека пръв хвърли камък" е казал / не ,не Джаа ,не се бъркай / Иисус :lol: :lol:
ахахахах определено е много сполучливо да ме затапиш с "КВО" хахахахахахаха оригиналееееееееееееен!!!!!! !!! НЕ вярвам в господ, исус, или който е там така че не ми излизай с тоя тъп изтъркан израз! другото което е не мисля че ти си човека който ще ми казва каква музика да слушам и тва че пуша трева не значи че не мога да пиша във форума...в която тема си поискам за каквото си поискам...

Diam0nD
12-06-2008, 14:44
много жалко за теб :) ами да ти кажа както 'кво' така и 'въри' е жаргон ,така че не мога да разбера заяждането ти ... но както и да е ,да приемем че си права . После тревицата и квот искаш си пуши и живей както искаш-все ми е таз !

mmKamm
12-06-2008, 15:23
много жалко за теб :) ами да ти кажа както 'кво' така и 'въри' е жаргон ,така че не мога да разбера заяждането ти ... но както и да е ,да приемем че си права . После тревицата и квот искаш си пуши и живей както искаш-все ми е таз !
е тва е друго нещо :)

IdiOtKa
12-07-2008, 08:30
да е сеедно знае филма за заиън, селенсиа и така нататак ... пушила 2пъти трева чула 2 песни на боб марли и аидеее вече е раста ..

i btw не ме цитирай за да ме отговориш , твоето мнение не ме интересува ..
нито пък искам да ми доказваш, колко ги разбираш работите супер в къра си ..

mmKamm
12-07-2008, 14:43
да е сеедно знае филма за заиън, селенсиа и така нататак ... пушила 2пъти трева чула 2 песни на боб марли и аидеее вече е раста ..

i btw не ме цитирай за да ме отговориш , твоето мнение не ме интересува ..
нито пък искам да ми доказваш, колко ги разбираш работите супер в къра си ..
Не знам кой те излъга че съм раста..не всеки който пуши трева е раста...ахха далеч си от истината...не слушам Боб, но не съм против него и песните му...Не мисля че точно ти знаеш колко пъти съм пушила трева...объркала си човека...просто знам за какво ме мислиш, гарантирам ти че не съм такава...спрях да си броя "колко пъти съм пушила" след като навърших 15 ! Другото което е нито те познавам, нито те знам ква си, че точно на теб да се доказвам...просто ме приеми и тва е ! Спри да ми праиш някакви психоанализи на личността! аз си знам каква съм и няма смисал да ти обяснявам май..щото съм почти сигурна, че си просто един правеж, който си е изградил мечтания образ във форума! Радвай се на това! Моя живот е далеч от Пс-то !

BioX
12-07-2008, 14:49
почва да ми намирисва на тва>СаундТрак,Сенси и Ендо-Интрига....
я се сбиите по хубо да се опраите на бързо и да не се редите тука :lol:
:) :) :)
ташака настрана не се драчете заебете сичко без тва темата е пълен ташак със сперма 8-)

Diam0nD
12-07-2008, 15:58
да е сеедно знае филма за заиън, селенсиа и така нататак ... пушила 2пъти трева чула 2 песни на боб марли и аидеее вече е раста ..

i btw не ме цитирай за да ме отговориш , твоето мнение не ме интересува ..
нито пък искам да ми доказваш, колко ги разбираш работите супер в къра си ..
Не знам кой те излъга че съм раста..не всеки който пуши трева е раста...ахха далеч си от истината...не слушам Боб, но не съм против него и песните му...Не мисля че точно ти знаеш колко пъти съм пушила трева...объркала си човека...просто знам за какво ме мислиш, гарантирам ти че не съм такава...спрях да си броя "колко пъти съм пушила" след като навърших 15 ! Другото което е нито те познавам, нито те знам ква си, че точно на теб да се доказвам...просто ме приеми и тва е ! Спри да ми праиш някакви психоанализи на личността! аз си знам каква съм и няма смисал да ти обяснявам май..щото съм почти сигурна, че си просто един правеж, който си е изградил мечтания образ във форума! Радвай се на това! Моя живот е далеч от Пс-то ! ако си мислиш ,че е гордост да пафкаш тревица ,жестоко се лъжеш ! 2ро имаше за аватар и за подпис некви растафари ... еми къф извод да си извади човек ? "Не можеш цял живот да пиеш и пушиш трева ,защото така ще отраснат и твойте деца .." една от най-добрите реплики в бг рапа .... :-x

mmKamm
12-07-2008, 17:18
ако си мислиш ,че е гордост да пафкаш тревица ,жестоко се лъжеш ! 2ро имаше за аватар и за подпис некви растафари ... еми къф извод да си извади човек ? "Не можеш цял живот да пиеш и пушиш трева ,защото така ще отраснат и твойте деца .." една от най-добрите реплики в бг рапа .... :-x

Като се имате за едни от хората които са "нещо повече от всички" в най-добрия смисъл..как може да си правите прибързани изводи...пак казвам знам за каква ме мислите и с тва и си обяснявам това че си мислите че аз си мисля че тва че пуша трева е гордост..никога не съм казвала подобно нещо, просто си признавам че пуша и ме кефи да пуша! Много знам че не мога цял живот да пия и да пуша, но в крайна сметка всеки сам избира бъдещето си! Искам само да кажа че ако децата ми приличат на мен (относно мисловната дейност и разсъжденията за нещата от живота) ще съм най-щастливия човек на земята! Не държа да ме опознаете, но не си правете някви изводи

IdiOtKa
12-07-2008, 20:23
btw, съгласна съм с последното ти мнение (това не е ирония или ебавка)
права си и се извинявам за пребързаното мнение ... вече не си спомням къф беше целия филм ... но май беше относно това, че изказа мнение относно нещо с което явно не си много на ясно , което за мен си е доста глупаво .. както и да е ... пийс ..

mmKamm
12-07-2008, 21:59
btw, съгласна съм с последното ти мнение (това не е ирония или ебавка)
права си и се извинявам за пребързаното мнение ... вече не си спомням къф беше целия филм ... но май беше относно това, че изказа мнение относно нещо с което явно не си много на ясно , което за мен си е доста глупаво .. както и да е ... пийс ..
филма стана щото написах едно мнение иронизиращо темата, което гласеше "бг хип хопа не се изчерпва само с ендо и смотания" и ти просто реши че не знам че те са едно..и реши да ме откажеш от тази музика, насочвайки ме към Боб марли...се тая
ай стига,че ми писна да пиша толкоа

Diam0nD
12-08-2008, 11:42
Прегледай си поста ! Не личи по нищо иронията ... явно е прекалено тънка ;) за нататък я поокрасявай малко повече да си личи ;)

IdiOtKa
12-09-2008, 16:56
да и аз нещо неуспях да доловя иронията ..

mmKamm
12-10-2008, 13:49
да и аз нещо неуспях да доловя иронията ..
mi da qvno naistina ne ste me razbrali...dr pat 6te znam kak da se izrazqvam :D