PDA

View Full Version : По-ниския клас mp3 плеъри



mitternacht
11-29-2008, 21:31
Така, кои от тях си струват?Зяпам разни по-евтини модели (към 40-50 лева) и някои марки изглеждат доста симпатични.
Из нета се пише значително против Нео и "ЗабравихКояМаркаОщеБеше".
Има ли ДОВОЛНИ притежатели на Нео?
А да питам и за заинтригувалите ме други марки-Transcedent, Apacer, Daisy multimedia (Diva...)?Дали тях поне ги бива? :)

Е, знам, че изобщо не си струва да даваш пари за измислени марки и евтини неща, но пък и не бих си откъснал значителна сума от сърцето, при условие, че мобилния компенсира и има карта памет пълна с мп3ки.


Грешен раздел! (от Ruthless)

Прощавай :)) Прецених, че един вид си е техника, затова го набутах при компютрите :)Е, не е периферия, но все пак :))
И отново извинявайте, не било Transcedent ами Transcend.

slavito007
11-30-2008, 07:55
Не е задължително да си купуваш плеър от някаква измислена марка. Можеш да си купиш по-стар модел на някоя добра марка. Аз например преди 2 години си купих мп4 плеър нипон за 100 лева и беше супер изгодно, защото беше единствения за тази цена с функцията да гледам клипове. Сега е около 50-60 лева, че даже и по-малко.
А относно DIva, една приятелка си купи един такъв и го носи на ремонт 2 пъти. Може да е бил единичен случай, не знам. Но пък друга приятелка има такъв : http://handybg.com/Diva-FX-25-1-GB-id270.html И около 2 години изкара и той. Даже май още работи, но си купи телефон ии... :D

Lucho
11-30-2008, 08:09
http://www.technopolis.bg/
Имат добър избор..по обяд ще ходя за камерка :)

miminia
11-30-2008, 08:19
Transcedent ми е флашката :D

DarkAngelOfHope
11-30-2008, 08:53
Аз имам Mp4 Diva FX-55 и съм доволен от него, приятелката ми също има такова :) моето е от половин година а нейното може би от една ...
не сме имали проблеми, освен че и на двамата ни се е налагало по веднъж да форматираме player-a (може би по наша вина, защото не изключвае player-ите от копчето on/off, а според хората от сервизите като не се изключва от там когато не се слуша се прецаква software на mp4-то и може дори и след сервизен ремонт да не се оправи) но иначе си е пушка. За слушане на музика издържа около 20 часа, за разлика от повечето player-и които издържат по 7-8 а някои едва 3-4 (някои модели на Sang)
Моето mp4 го купих за 70лв 2 Gb памет, сега сигурно са по евтини :)

TheNewReligion
11-30-2008, 10:21
Аз ти препоръчвам i-Pod Shuffle. Паметта е 1GB и е много практичен. Струва 100 лева.

mitternacht
11-30-2008, 12:04
Благодаря, приятелчета :)
Изглежда, ще търся да НЕ взема Нео, макар и от него да съм чел, че се намират доволни, а някаква друга по-достъпна марка.Има доста симпатични.
Иначе, точно в това е въпроса.Не ми се дават повечко пари от 40-50 лева, защото не е като да нямам на какво да слушам мп3ки.Просто не ми се ще батерията на телефона да пада допълнително и от меломанията ми :) Пък и друго си е да включиш по-големички слушалки ;)