PDA

View Full Version : Отново в депресия..



nIkEnCeTy_bE
11-29-2008, 20:51
Здравейте...! :-)

Редовна съм в този сайт и чета с удоволствие всички теми и помогам когато мога.А сега идва ред да си излея и аз душата..и поне някой да ме разбере и да ми помогне да изляза от тази депресия.Поне искам да ме изслушате..не ви моля за съвети..но не искам тъпи коментари..моля ви..искам просто да си излея душата и мисля че това е най подходящото място..ще се постарая да бъда кратка... :)

И така ето я и моята история..Всичко започна на 18.10.2008г. когато се запознах с едно момче..взех му скайпа от импулс..и така се запознахме..първата пречка беше че сме от различни градове..но и двамата спортуваме и чрез някой състезания може да се срещнем..но това така и не стана по куп пречки..и така..разтоянието не ни попречи да се обичаме..аз супер много се привързах към него още от първият ден..разбрах че е абсолютно различен от всяко едно друго момче..просто в него видях точно това което търсих в всеки друг..и така той също много се привърза към мен..и така си писахме всеки ден..и така аз вече бях убедена че го обичам и то е момчето което искам..както и той желаеше това..но тук почва страданието..той ми обеща че винаги ще е с мен и никога няма да ме забрави..и че винаги ще ме обича..и аз естествено му повярвах защото просто го обичах и нямах сила да го упрекна за нищо..каза ми че дори лятото ще дойде при мен..правеше планове дори за бъдеще..а сме толкова малки все още..аз съм на 13 той на 16..дори един ден когато си счупи крака..през периода 1 месец когато беше зле..бях с него..дори от разтояние..винаги съм била с него..но изведнъж нещата се обърнаха..откакто се оправи той не ми обръща внимание..дори ми каза че няма време за мен от тренировки..излиза с приятели..но за мен време няма..бил се нуждаел от секс..но аз изрично му казах че не съм готова..а той щял да ме чака..поредната лъжа..просто се промени..или аз не съм го познавала..но за месец и нещо мисля че разбрах какъв е..и просто той не ми обръщаше внимание..не ми пишеше..а аз плаках..нямах желание за нищо..не ядох..не спах..развалих си успеха а тази година ще кандидаствам..незнам разтоянието ли беше пречка..аз съм от Варна а той от Пловдив..просто в началото беше мил..а сега се едно излиза че съм била забавление през свободното време..карахме се..казах му всичко..просто вече не си пишем от 2-3 седмици..правя се че съм радостна..а всъщност вътрешно страдам..през тези 3 седмици досега..се влюбвах няколко пъти..много хора ми предлагаха..но отказвах..просто..и сега може да се каже че съм влюбена но пак разочарована засега..просто и да казвам че съм влюбена и щастлива..вътрешно си мисля за него и страдам..искам да изляза от тази депресия и да продължа напред..живота ми изобщо не е лесен..особенно семейно..нямам баща от 3 години..почина..тая година кака ми завърши и замина :smt022 за Германия..просто..искам да докосна любовта отново и да съм щастлива..просто исках да си излея душата..благодаря на тези който все пак са ми прочели темата..и съжелявам ако е дълго... :smt022 :smt022 :smt022

punkrock
11-29-2008, 21:15
Разбирам те, ше трябва да го забравош, трудно ще е, но няма как.
За друг път да знаеш, не прави повече тази грешка!

mArMaLaDkA
11-29-2008, 21:27
Как може да се влюбиш в човек,който си срещнала в сайт за запознанства,и когото не си виждала никога на живо?!Как може да вярваш на някакви "обещания",изречени от човек,който е скучаел и просто ти ги е казвал тея неща,за да има някакъв лаф,зарибявка..?
през тези 3 седмици досега..се влюбвах няколко пъти..
Дееба,ти знаеш ли какво значи да се влюбиш?!Знаеш ли,разбираш ли изобщо смисъла на тая дума?!?Ако обичаш някой изобщо няма да се "влюбваш" в още 5-ма човека!За Бога!..Поне не използвайте думи,чието значение не разбирате!Намерил е с кой да си пише и те е заебал.Това е.Приемал те е просто като човек,с който да си чати временно и би трябвало и ти така да приемаш нещата,а не да се тръшкаш по форумите!Това,че е имал хубава усмивка и ти е писал не значи,че е голямата ти любов!Хубава снимка и писъмце в Импулс не значат,че човека отсреща е любовта на живота ви!Разберете го!Между теб и това момче не е имало нищо!Само и единствено чат!Нито сте се виждали,нито нищо!При положение,че хора които виждаме всеки ден ни предават,няма защо да вярваме в искреността и вечното приятелство на хора,седящи зад монитора на 100000000000 км (примерно) от нас!Всеки има трудности.Майка ми ни напусна,не се разбирам особено добре със съучениците си и въпреки това не съм тръгнала да говоря такива измишльотини от рода на:"искам да срещна любовта и да бъда отново щастлива!".Има милиони други начини да бъдеш щастлива.Например:да излезеш с приятели на разходка,да показваш ежеминутно на майка си,че я обичаш и т.н.Стегни се малко!

И сега ще излезе,че аз съм лошата вещица,ама като не искате лоши коментари=>не пускайте теми!Това застраховане "не искам лоши коментари" го виждам вече във 2-ра тема.Доста тъпо..

UnHappyy
11-29-2008, 23:49
Миличко ,нз какво да ти кажа ...далеч съм от проблемите ти ,защото съм няколко години по -голяма и тоя период съм го минала, не че сега пак не страдам от любов,но вече поради др причини...Няма нещо което мога да ти кажа и да ти мине ...просто се научи да приемаш фактите ,защото явно живота е такъф ...от както бях на твоята възраст та до сега все в това се убеждавам !! И всъщност ще става все по сложно и по сложно.. Сега си малка и ще ти е по-лесно да преживееш това момче ,още повече че дори нe сте се виждали...Повярвай ми ще имаш достатъчно време за любовни мъки (макар че искрено ти пожелавам да не ти се случва !! ),не си разваляй най-хубавия период от живота......Бъди силна...защото само силните оцеляват :-) :-) :-) :-) :-)

Kokzero
11-30-2008, 04:38
Как може да се влюбиш в човек,който си срещнала в сайт за запознанства,и когото не си виждала никога на живо?!Как може да вярваш на някакви "обещания",изречени от човек,който е скучаел и просто ти ги е казвал тея неща,за да има някакъв лаф,зарибявка..?
през тези 3 седмици досега..се влюбвах няколко пъти..
Дееба,ти знаеш ли какво значи да се влюбиш?!Знаеш ли,разбираш ли изобщо смисъла на тая дума?!?Ако обичаш някой изобщо няма да се "влюбваш" в още 5-ма човека!За Бога!..Поне не използвайте думи,чието значение не разбирате!Намерил е с кой да си пише и те е заебал.Това е.Приемал те е просто като човек,с който да си чати временно и би трябвало и ти така да приемаш нещата,а не да се тръшкаш по форумите!Това,че е имал хубава усмивка и ти е писал не значи,че е голямата ти любов!Хубава снимка и писъмце в Импулс не значат,че човека отсреща е любовта на живота ви!Разберете го!Между теб и това момче не е имало нищо!Само и единствено чат!Нито сте се виждали,нито нищо!При положение,че хора които виждаме всеки ден ни предават,няма защо да вярваме в искреността и вечното приятелство на хора,седящи зад монитора на 100000000000 км (примерно) от нас!Всеки има трудности.Майка ми ни напусна,не се разбирам особено добре със съучениците си и въпреки това не съм тръгнала да говоря такива измишльотини от рода на:"искам да срещна любовта и да бъда отново щастлива!".Има милиони други начини да бъдеш щастлива.Например:да излезеш с приятели на разходка,да показваш ежеминутно на майка си,че я обичаш и т.н.Стегни се малко!

И сега ще излезе,че аз съм лошата вещица,ама като не искате лоши коментари=>не пускайте теми!Това застраховане "не искам лоши коментари" го виждам вече във 2-ра тема.Доста тъпо..

+1

Аз вчера се влюбих, но после обърнах на другата страница на вестника. Любовта на живота ми лиспваше, но спомена за очите и, които гледах докато четох статията над нея остана. Мислех че винаги ще сме заедно, напуснах работа и започнах да изкарвам пари като говорещ мим на гарата в Долна Оряховица.

Момиче вземи се в ръце и се огледай как се държиш ти, как си се държала, как се е държал той. Чатили сте, завъртял ти е главата, поискал е да те мине, отказала си, отписал те е. Виж колко просто е всичко, влюбвала се била още 5 пъти, ти когато разбереш какво е влюбване вече ще си пуснала на двама подобни чатъри и ще си си правила поне три теста за бременност, но както и да е, да не се изнервям, ще дигна кръвно. :-x

F_CK_all_I_need_is_U
11-30-2008, 06:46
..през тези 3 седмици досега..се влюбвах няколко пъти..:smt022

А аз през тези 2-3 дни се влюбих 64 пъти о.О
Ти изобщо знаеш ли какво е да се влюбиш?!? :shock: :shock:
Остави го тоя,ти много добре знаеш,че не може да бъдете заедно,но просто не искаш да го приемеш.Как може да обичаш човек,който не си виждала нито веднъж?По скайп не може да опознаеш някой (личен опит) :!: Щом не се е получило нищо между вас,значи така е трябвало да стане.Първо осъзнай какво значи любов и след тфа изпадай в депресии. :? Захвани се е ученето,защото от оценките на изпитите ти зависи в какво даскало ще попаднеш и с какви хора ще бъдеш. :::

nIkEnCeTy_bE
11-30-2008, 07:55
оф знам че съм била глупачка да му повярвам и сега съжелявам че си загубих времето..просто с който и да си пиша..с което момче да се срещам..просто има моменти в които се сещам за него..сега ми е по леко без него..защото си осъзнах грешката и ми е добре..мисля повече за учението и всичко в даскало върви много добре..но само като си пусна някоя песен и се сещам за него..знам че така без него ще ми е по добре..и наистина е така..но в някой моменти само като се сетя за него и всички изречени лъжи..и просто ми се разваля желанието и настроението за всичко... :?

MakeMeFeel
11-30-2008, 08:12
оф знам че съм била глупачка да му повярвам и сега съжелявам че си загубих времето..просто с който и да си пиша..с което момче да се срещам..просто има моменти в които се сещам за него..сега ми е по леко без него..защото си осъзнах грешката и ми е добре..мисля повече за учението и всичко в даскало върви много добре..но само като си пусна някоя песен и се сещам за него..знам че така без него ще ми е по добре..и наистина е така..но в някой моменти само като се сетя за него и всички изречени лъжи..и просто ми се разваля желанието и настроението за всичко... :?

Ух мамина сладка 8-) Моля ти се , осъзнай се .
Ще ти го кажа по възможно най-милия и най - краткия начин :
ТИ НЕ СИ ВЛЮБЕНА !!!
В една друга тема подкрепях , че има любов на 13 ... но сега май сериозно ще се замисля . Ти какво като видиш някой готин батИ с тесни дънчици и вече си влюбена .. До следващата пресечка, когато ще видиш някой с още по тесни дънчици 8-) Миличка, прави разлика между любов и привличане. Защото има голяма !
И другото което е .. Ти говориш така за това момче, сякаш е от твоя град , сякаш се познавате лично и едва ли не не можете един без друг . Нали се усещаш , че той е на 16 ? На тая възраст повечето момчета мислят само за едно нещо и мисля , че ти сама можеш да се досетиш. Това да ти е проблема , ОК , той е казал , че ще те чака докато си готова . Да ама при положение, че е на ... много километри от теб и ти просто не си в състояние да разбереш дали наистина те чака или не се е*е със всяка втора, за което той си има пълното право. В интернет нещата понякога са по-сложни отколкото наживо. Щото и аз мога да ти кажа, че съм лесбийка и ще те обичам вечно и т.н. и ти да се вържеш и после аз да се променя , защото ти не искаш да ми пускаш и си далече и т.н. и ти отново да си в депресия сеш ли се ? 8-)
Май прекалих малко 8-) Та мисълта ми беше :Щом ти сама виждаш , че ти е по-добре без него ... защо гледаш назад ?

Bellatrix
11-30-2008, 08:25
Божке да ви имам и любовта!!! :lol: :lol: :lol: Аз пък през целия ми жвот съм се влюбвала само веднъж, и за да стигна до момента, в който да съм наистина влюбена ми трябваха поне 2 месеца, през които бяхме заедно нон стоп-от сутрин до вечер. А ти за 3 семици 5ма си обичала и разлюбила - ОМГ, детински историй. Вместо да се влюбваш и да подсмърчаш над чатове, вземи отвори някой учебник и се подготви за изпитите!!! Аз на твоята възраст изобщо не се и замислях над момчета и драми, а си учех вкъщи и най-много да изляза някъде с приятелки! Леле, не че аз съм много голяма и зряла, ама мислех, че на 13 вече все има някоя мозъчна клетка дето се е събудила у тебе. И хората казват, че човек не среща повече от 2 истински любови в живота си - тогава тегли си куршума - вече си приключила с любовта!

Chokoladka123
11-30-2008, 09:12
И ето какво се оказва накрая, той не е различен а като всички останалиии...повечето момчета действат така.В началото са супер мили свалят ти звезди мислиш ги за различни за перфектни влубваш се и край приказката свършва...така е..просто го преодолей ии знай че не времето е любовта лекува всяка рана ...:}}}}}

F_CK_all_I_need_is_U
11-30-2008, 11:32
оф знам че съм била глупачка да му повярвам и сега съжелявам че си загубих времето..просто с който и да си пиша..с което момче да се срещам..просто има моменти в които се сещам за него..сега ми е по леко без него..защото си осъзнах грешката и ми е добре..мисля повече за учението и всичко в даскало върви много добре..но само като си пусна някоя песен и се сещам за него..знам че така без него ще ми е по добре..и наистина е така..но в някой моменти само като се сетя за него и всички изречени лъжи..и просто ми се разваля желанието и настроението за всичко... :?


Спок,с времето всичко ще мине :wink: И аз бях като теб и си мислех,че вечно ще ми е гадно,но нещата се промениха :smt003
виж тфа клипче - http://www.zazz.bg/play:261e265b аз съм го правила и имам още много др такива,тъжни и сдухващи,но вече не се чувствам така :---)

mynichka
11-30-2008, 11:49
Ех ..поредната "любов" по скайп :lol: ..ти дори не си го виждала , а вече го обичаш .. е разбирам те на 13 си ..сега навлизаш в може би истинския живот :P

hooliganka89
11-30-2008, 12:21
Аз обаче не разбрах дали сте се виждали на живо или цялата история се развива в нета?

MakeMeFeel
11-30-2008, 12:22
Аз обаче не разбрах дали сте се виждали на живо или цялата история се развива в нета?

В нета е цялата история ... 8-)

nIkEnCeTy_bE
11-30-2008, 12:23
Не сме се виждали..само на едно мое състезание бях в Хасково и той също имаше там състезание но не успяхме да се видим..а той каза че лятото ще дойде при мен..смисъл беше страшно сериозен в думите си..но явно накрая се разочаровах и всичко е било лъжа... :?

MaMkaMy
11-30-2008, 12:37
като за начало земете се вижте и си поговорете. в скайп всеки може на думи да построи замък, ама на живо не е съвсем така при всеки.

sladur4etyYy
11-30-2008, 13:04
пффф егати заблуденото дете 8-) слушай хората и стига се превзема- НЕ си влюбена!! не си била нито в него, нито в някое от тия момчета през последните 2-3 СЕДМИЦИ (wtf?!) живей си сега спокойно жовотеца, очевадно още си твърде недорасла да се занимаваш с гаджета.
(малка вметка- била открила всичко, което търсела в едно момче :razz: бих го казала така: казал ти е нещата, които си чувала по телевизията и си искала някой и на теб да ти ги каже. хах)

S1lv3r
11-30-2008, 20:40
..през тези 3 седмици досега..се влюбвах няколко пъти..:smt022

А аз през тези 2-3 дни се влюбих 64 пъти о.О
Ти изобщо знаеш ли какво е да се влюбиш?!? :shock: :shock:
Остави го тоя,ти много добре знаеш,че не може да бъдете заедно,но просто не искаш да го приемеш.Как може да обичаш човек,който не си виждала нито веднъж?По скайп не може да опознаеш някой (личен опит) :!: Щом не се е получило нищо между вас,значи така е трябвало да стане.Първо осъзнай какво значи любов и след тфа изпадай в депресии. :? Захвани се е ученето,защото от оценките на изпитите ти зависи в какво даскало ще попаднеш и с какви хора ще бъдеш. :::

Не съм съгласен.Когато бях и аз 7 клас в началото на учебната година едно момиче ми се върза в скайп,запознахме се,чатихме си и бавно стъпка по стъпка изградихме добри приятелски взаймоотношения.Даже може да се каже че и нещо повече.Така че не си прав.

А по темата:просто продължи напред.Аз незнам как си се вързала на тайкъф номер.Искрено ти съчувствам за това което си преживяла и мисля че си получила добър урок който трябва да запомниш

MakeMeFeel
11-30-2008, 20:48
..през тези 3 седмици досега..се влюбвах няколко пъти..:smt022

А аз през тези 2-3 дни се влюбих 64 пъти о.О
Ти изобщо знаеш ли какво е да се влюбиш?!? :shock: :shock:
Остави го тоя,ти много добре знаеш,че не може да бъдете заедно,но просто не искаш да го приемеш.Как може да обичаш човек,който не си виждала нито веднъж?По скайп не може да опознаеш някой (личен опит) :!: Щом не се е получило нищо между вас,значи така е трябвало да стане.Първо осъзнай какво значи любов и след тфа изпадай в депресии. :? Захвани се е ученето,защото от оценките на изпитите ти зависи в какво даскало ще попаднеш и с какви хора ще бъдеш. :::

Не съм съгласен.Когато бях и аз 7 клас в началото на учебната година едно момиче ми се върза в скайп,запознахме се,чатихме си и бавно стъпка по стъпка изградихме добри приятелски взаймоотношения.Даже може да се каже че и нещо повече.Така че не си прав.

А по темата:просто продължи напред.Аз незнам как си се вързала на тайкъф номер.Искрено ти съчувствам за това което си преживяла и мисля че си получила добър урок който трябва да запомниш

ПравА !! Тя е момиче 8-)

ELiTyYy
11-30-2008, 20:58
аххх каква любов само... :shock: :lol:
не сте се виждали на живо...а се обичате много?...как става този номер? : )