PDA

View Full Version : Продулжителна болка и противозачатачни



cryingangel
11-29-2008, 23:59
Извинявам се ако темата се повтаря,но прегледах последните теми и не намерих подобна.На 17 съм и скоро започнах да водя полов живот.
Вече 9-10 пъти и ме боли по същия начин както ме болеше първия път.
Немога да се отпусна момчето с което съм харесва и тялото ми и всичко,но аз се панирам и ме е срам да се отпусна.
И също тама вапрос към момичетата : Какви хапчета изпозвате против забременяване и влияят ли зле на организма...?

Frozen_Flame
11-30-2008, 00:17
Няма защо да се панираш, това е просто секс, а не сесията Януари месец :-o :D :D От какво по-точно те е срам? Това, че си гола, да не се изложиш пред него, нещо в талото си, което не харесваш?

А относно хапчетата. Разбира се че вредят. И то много. Не съм момиче, но мога да ти кажа. Имай ги като безкрайно краен вариант. Иначе си ползвайте презерватив с аромат на ягодки :P

Mi6inka
11-30-2008, 07:47
ако питаш за противозачатъчни те не вредят... дори имат положителни ефекти ( изравняване на цикъла,по-малко или без менструални болки... и т.н. ) те се предписват от гинеколог,не може току така да си купуваш.. той ше ти обясни как да ги пиеш и всичко останало...
А що се отнася за хапчетата от сорта на ескапел .. ако питаш за тях.. ДА вредят... и то много... и не винаги помагат... тук има хиляди теми за ескапел може да прочетеш... съветът ми е да не стигаш до там... :)

LovelyGirl
11-30-2008, 07:49
Ами нормално е да те боли като несе отпускаш.
Не става само с думите"отпусни се"

Ти трябва да го искаш,даси сигурна и да не се притесняваш за нищо.На сила хубост не става.

Не мисле,че си била готова да го направиш щом още се притесняваш.Не мисля,че е нужно момчето да ти харесва само тялото,а и да те предразполага 1во психически,а след това физически.

cryingangel
11-30-2008, 12:53
Аз го искам привлича ме.Чуствам се сигорна с него но момвнта в който започенм да правим секс и просто много ме боли и той ми влиза в положение и спира...Неискам всеки път да става така

varnen4e
11-30-2008, 12:55
Нормално е.. и мен първите няколко пъти ме болеше доста... но като се отпуснеш и всичко се оправя...

cryingangel
11-30-2008, 12:57
Благодаря.Само да попитам дали ако изпия чаша-две алкохол това ще ми помогне да се поотпусна

varnen4e
11-30-2008, 12:59
Благодаря.Само да попитам дали ако изпия чаша-две алкохол това ще ми помогне да се поотпусна

Да, принципно за отпускането ще се отпуснеш, но от друга страна ще е кофти.. въпреки, че и аз съм го правила- не се гордея. Препоръчвам ти да не го правиш. По- скоро ползвайте някакъв лубрикант.

pitan4icata
11-30-2008, 14:14
emi zemete si pogvorete na tema sex.spored men mom4eto ne te predrazpolaga dostaty4no koeto ne e dobre,otdelno i ti trqbva da se otpusne6 i da ne misli6 z ani6to drugo osven koko se privli4ate(be vyprosi na um ot sorta-dobre li izglejdam, kvo li si misli i t.n)
otdelete pove4e vreme i na lubovna igra..
uspeh

BurningDesire
11-30-2008, 15:20
За алкохола не те съветвам. Вярно, ще притъпи болката, ама пияно момиче е грозна гледка. Освен това алкохола не притъпява само болката, а и всякакви усещания, едва ли ще изпиташ някакво удоволствие, а само механично триене. Идеята за лубриканта е доста добра - не са скъпи и са икономични, пък и като има повече "смазка" ще се чувстваш по-комфортно, няма да трие на сухо и да те боли. А иначе какво да кажа, знам, че в началото на всеки му е притеснено, и при мен беше така, включително и болката, с времето всичко се оправя. Не се притеснявай.
За хапчетата: Аз пия Ясмин и съм много доволна. Това са нискодозирани орални контрацептиви (за редовно пиене - всеки ден в продължение на 21 дни се пие, после се прави 7-дневна пауза и се почва нова опаковка) Влияят ми добре на цикъла, който е вече редовен, без болки и не толкова обилен. В интерес на истината се отразиха доста добре и на косата и ноктите ми. НО това не означава, че и на теб ще ти се отразят по същия начин, всеки организъм е различен. Лекар трябва да ти предпише.

t1n4e7o
04-11-2009, 19:45
Ами нормално е да те боли като несе отпускаш.
Не става само с думите"отпусни се"

Ти трябва да го искаш,даси сигурна и да не се притесняваш за нищо.На сила хубост не става.

Не мисле,че си била готова да го направиш щом още се притесняваш.Не мисля,че е нужно момчето да ти харесва само тялото,а и да те предразполага 1во психически,а след това физически.

+1 :-)

LovelyGirl
04-11-2009, 20:23
t1n4e, темата е стара :-D :-)