PDA

View Full Version : Притятелката ми не стига до оргазъм от френска любов



HF
11-30-2008, 00:28
Minalata sedmica pravih frenska na priqtelkata si.Lizah q pove4e ot polovin 4as oba4e tq ne stigna do orgazum,ne svur6i,samo kaza 4e i e bilo hubavo.Spored vas normalno li e za 30 min neprekasnato l.zane da ne se stigne dotam



*Заглавие на кирилица!
» T. 7 от Прафила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

MAiK88
11-30-2008, 00:51
probvai da i masajirash klitkata :grin:

rubi
11-30-2008, 04:56
явно ти куца техниката....използвай и малко пръстчета и малко страст.... :)
само с лизане не става 8-)

nohuty
11-30-2008, 06:13
Стигал съм и до 2 час-а и мацката пак не е свършвала поради простия факт че аз не исках :)


Прави го бавно, нежно, леко с език ... не се нахвърляй веднага в/у нев да я "лижеш" ... НИКОГА не започвай направо от клитора ;)
направи и 1 хуабв масаж за да се отпусне, погали цялото и тяло, погали с език краката и, стъпалата, засмучи пръстчета и най-вече вътрешната част на бедрата :)
Дишай тежко/Топло/ ...Абе просто си я питай какво и харесва и как го харесва ;) Ние тук с друго не можем да ти помогнем :Р:Р:Р

nejnaDROGA
11-30-2008, 06:42
Абе пич я по-спокойно ;) Може би приятелката ти е от момичетата,които НЕ получават клиторен оргазъм.Поговори с нея,питай я дали някога е свършвала при стимулиране на клитура (без значение дали е мастурбирала или някое бившо гадже си е играло там).Ако е свършвала значи проблема наистина е в теб и трябва да промениш тактиката...Ако не е,отговорът е ясен - не може да получава клитурен оргазъм ;)

П.П.И не се задържай толкова дълго там долу,защото понякога на момичетата (на повечето де) им става доста банално/еднообразно/неприятно

varnen4e
11-30-2008, 07:03
Абе пич я по-спокойно ;) Може би приятелката ти е от момичетата,които НЕ получават клиторен оргазъм.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nohuty
11-30-2008, 07:39
Абе пич я по-спокойно ;) Може би приятелката ти е от момичетата,които НЕ получават клиторен оргазъм.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Задължително ли е да е клиторен ?!?!?
Къде е споменато че момъка е стимулирал само клитора и ? На дали НЕ е пъхнал и пръстче :P
А и истинският оргазъм ще го получи жена която е раждала поне 2 пъти ... т'ва са си само леки конвулсии 8) 8) 8) 8) 8) Да ви имам оргазмите :razz:

LovelyGirl
11-30-2008, 07:41
Не е задължително да свършва всеки път при френска,нали?

А и не е казано,че от 1вият път ще стане.

На мен ми се е случвало да свърша на има няма 5тата минута,но е имало и пъти в които не съм свършвала,а френската е била дълга.Зависи от много неща.

Можеш да я питаш къде и харесва повече,може да не си уцелил и точното място.Включи и пръстче,то играе голяма роля.
Пробвай различни техники :)

HF
11-30-2008, 08:03
I prust4eto beshe v igrata,ina4e tq dosega e pravila samo sex,frenska ne i e praveno

Bellatrix
11-30-2008, 08:05
I prust4eto beshe v igrata,ina4e tq dosega e pravila samo sex,frenska ne i e praveno
Значи още просто не е свикнала и и е твърде непознато. Споко, с времето ще се нагоди и ще свърши. ;-)

depressedgirl
11-30-2008, 08:07
http://www.teenproblem.net/s/1641.html
би трябвало да ти помогне статията :)

nejnaDROGA
11-30-2008, 08:17
Абе пич я по-спокойно ;) Може би приятелката ти е от момичетата,които НЕ получават клиторен оргазъм.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Варненче вместо да се смееш на неща,за които явно не си информирана,вземи накарай възрастния си приятел да ти обясни някои неща ;) (предполагам,че щом е над 25 год. би трябвало да е по-информиран от теб ;))

bebok
11-30-2008, 09:45
hei pone ne si q razsmql purvite puti samo me be6e gudel i se hileh priqtelq mi mn mi se surde6e no posle my obqsnih koe kak i kolko i se poly4i e nesum svur6vala no puk ve4e ne me be6e gudel :D

MegabytE
11-30-2008, 09:53
Minalata sedmica pravih frenska na priqtelkata si.Lizah q pove4e ot polovin 4as oba4e tq ne stigna do orgazum,ne svur6i,samo kaza 4e i e bilo hubavo.Spored vas normalno li e za 30 min neprekasnato l.zane da ne se stigne dotam



*Заглавие на кирилица!
» T. 7 от Прафила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

Ili si popadnal na egati momicheto, ili si nekaduren, tva ne treashe da go spodelqsh, bolkata e malka, no sramut e golqm!

Wrathchild
11-30-2008, 11:06
А случайно да знаете, че голям процент от жените НЕ получават оргазъм? Било то и клиторен?

bqsna_teenagerka
11-30-2008, 11:40
Ами не е задължително да свърши...по този начин... може би просто не и се нрави толкова лизането..,пробвайте нещо друго! И запомни за всяка жена всичко е индивидуално!

varnen4e
11-30-2008, 11:52
Абе пич я по-спокойно ;) Може би приятелката ти е от момичетата,които НЕ получават клиторен оргазъм.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Варненче вместо да се смееш на неща,за които явно не си информирана,вземи накарай възрастния си приятел да ти обясни някои неща ;) (предполагам,че щом е над 25 год. би трябвало да е по-информиран от теб ;))

Не се комплексирай за дето ти се смея.

nejnaDROGA
11-30-2008, 12:23
Абе пич я по-спокойно ;) Може би приятелката ти е от момичетата,които НЕ получават клиторен оргазъм.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Варненче вместо да се смееш на неща,за които явно не си информирана,вземи накарай възрастния си приятел да ти обясни някои неща ;) (предполагам,че щом е над 25 год. би трябвало да е по-информиран от теб ;))

Не се комплексирай за дето ти се смея.
Аз да се комплексирам от теб?! :lol: :razz: :lol: По-скоро бих се комплексирала ако знаех толкова за секса,колкото теб или ако имах някой други неща,които ти имаш :lol: :razz: :lol: Въпреки,че тогава щеше да е по-скоро срам,а не комплекси ;)

varnen4e
11-30-2008, 12:53
Колко жалко, че никой не те отразява... Чак ми е жал, че всички значт що за комплексарка и какво лапе си още... Както се казва в онзи филм: "Ако не бчх тази с пистолета, щях да се разплача"...

sexita
11-30-2008, 13:41
Абе пич я по-спокойно ;) Може би приятелката ти е от момичетата,които НЕ получават клиторен оргазъм.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Варненче вместо да се смееш на неща,за които явно не си информирана,вземи накарай възрастния си приятел да ти обясни някои неща ;) (предполагам,че щом е над 25 год. би трябвало да е по-информиран от теб ;))

Не се комплексирай за дето ти се смея.
Аз да се комплексирам от теб?! :lol: :razz: :lol: По-скоро бих се комплексирала ако знаех толкова за секса,колкото теб или ако имах някой други неща,които ти имаш :lol: :razz: :lol: Въпреки,че тогава щеше да е по-скоро срам,а не комплекси ;)

ей..стига сте се карали...аз не обичам френска...прекалено съм чувствителна и не издържам..понякога ми е неприятно...
Виж...когато правим секс винаги свършвам и то по няколко пъти :-o

Alira
11-30-2008, 15:46
Това да не е сладолед, ближеш, ближеш и свършва. Не става така, вкарай малко ръката, без нея не става . айде късмет

ImmortalForever
11-30-2008, 16:36
Има два варианта
1.Некадърен си
2.липсва ти техника и опит.

Naughty_
11-30-2008, 16:40
Има два варианта
1.Некадърен си
2.липсва ти техника и опит.

Naughty_
11-30-2008, 16:40
Има два варианта
1.Некадърен си
2.липсва ти техника и опит.

по-скоро е 2 :)

miss_kiss181
12-01-2008, 18:50
amiiiiii pogovori s neq kakvo i haresva i kakvo ne + tova 6tom i e za purvi put e napulno normalno

STUFFF
12-03-2008, 16:09
Просото се научи къде да ч лижеш ;)

neils
12-03-2008, 18:28
Стигал съм и до 2 час-а и мацката пак не е свършвала поради простия факт че аз не исках :)


Прави го бавно, нежно, леко с език ... не се нахвърляй веднага в/у нев да я "лижеш" ... НИКОГА не започвай направо от клитора ;)
направи и 1 хуабв масаж за да се отпусне, погали цялото и тяло, погали с език краката и, стъпалата, засмучи пръстчета и най-вече вътрешната част на бедрата :)
Дишай тежко/Топло/ ...Абе просто си я питай какво и харесва и как го харесва ;) Ние тук с друго не можем да ти помогнем :Р:Р:Р


s1glasna s1m s tova

Undying
12-03-2008, 19:03
Alira абсолютно съгласна съм,аз също не бих могла да свърша в никакъв случай само и единствено от лизане,но нито аз съм сбъркана,нито приятеля ми е некадърен.

XXX_f
12-03-2008, 20:35
П.П.И не се задържай толкова дълго там долу,защото понякога на момичетата (на повечето де) им става доста банално/еднообразно/неприятно

е за това сефте чувам

hahavteen
12-03-2008, 20:42
Ми аз пък само 1 път съм свършала от френска..
Като Сексита съм и аз. Просто не ми допада много. Всеки си има предпочитания все пак :)

Letal
12-03-2008, 20:46
Явно имаш проблеми с техниката..или пък приятелката ти е от по "трудните" що се отнася до този аспект от секса...Поработи над техниката си ;]

TERRORMACHINE
12-04-2008, 09:24
Тва е щот си аматьор!