PDA

View Full Version : Гадна раота



sladko_teenche_v
11-30-2008, 00:46
той ходи с една моя мн мн добра фр а иска секс от мен!
и аз го искам
какво да правя?чувствам се ужасно!дали има начин тя да разбере!правили ли сте такива неща!хелп! :booooomb:

cryingangel
11-30-2008, 01:07
Щом го искаш давай ! Аз сам била в подобна ситуация не секс а целувки и не се сдържах , но не съжалявам :)

nohuty
11-30-2008, 06:15
е т'ва е да си момче в днешно време .. връткай да не ти дреме :grin:
Еби го с твоя ПРИЯТЕЛКА е .. ако ти е такава няма да го натиснеш ;)

Mi6inka
11-30-2008, 07:40
замисли се кое искаш повече.. секса с това момче или приятелството с момичето.... последствията после какви ще са... да ти кажа не бъди напълно сигурна че той няма да й каже... тогава ще изглеждаш една невероятна кучка в найните очи и в очите на тези на които разкаже... не че трябва да ти пука от мнения... прецени си

LovelyGirl
11-30-2008, 07:45
Аз не бих го направила :?

Помисли малко и за момичето,как би се почувствала на нейно място?
Ако искаш да си разваляш приятелството с нея,давай.

Но на мен би ми тежало на съвестта!

vellvet
11-30-2008, 07:57
няма нищо по-сладко от забранения плод ... :oops: само внимавайте в избора на терен и да не ви забележи някой по пътя защото понякога малките камъчета обръщат каручката .. айде успех :P

Bellatrix
11-30-2008, 08:03
Абе зле си. Как може изобщо да си го прехвърляш в ума като възможност !!?? :x Ама така е в днешно време. Истинското приятелство е по-рядко срещано от еделвайс в пустиня. Всеки гледа да забие нож в гърба, да нарани... На твое място, на тоя щях да му кажа едно ясно: "НЕ" и после щях да кажа на приятелката ми що за гадже си е хванала.

Dyckaa
11-30-2008, 09:37
Божееее ... никога не бих постъпила така с моя приятелка .. та дори и да ми е само позната :( Просто не е в същността ми :? Много си зле ! :cry: Щом само си го мислиш .. НЕЕЕ СТРУВАААШ .. :? :?

bebok
11-30-2008, 09:40
miii pravila sum go no s neq nebqhme mn blizki priqtelki a i s mom4eto se obi4ahme bqhme hodili razdelihme se i toi trugna s neq puk i i tq my izneverqva6e ne6tata bqha dosta po-razli4ni i opredeleno nesujalqvam za ni6to :)

Luvcraft
11-30-2008, 10:22
Направете тройка =D>

jjjjjj6363
11-30-2008, 14:01
imash vajmojnosta da mu popre4esh da napvi greshka pomisli si hubavo

BurningDesire
11-30-2008, 15:24
Момчета под път и над път, приятелки - малко. Запази си приятелката. Привличането ти към него само ще си отшуми. Откажи му, но не казвай на приятелката си, защото може да си помисли, че я лъжеш, за да се разделят(ако е много хлътнала в него). Гледай на теб да ти е чиста съвестта, а с тяхната връзка да си се оправят те. Рано или късно приятелката ти ще го разбере какъв е.

Alira
11-30-2008, 15:34
Абе зле си. Как може изобщо да си го прехвърляш в ума като възможност !!?? :x Ама така е в днешно време. Истинското приятелство е по-рядко срещано от еделвайс в пустиня. Всеки гледа да забие нож в гърба, да нарани... На твое място, на тоя щях да му кажа едно ясно: "НЕ" и после щях да кажа на приятелката ми що за гадже си е хванала.

+1

arfraidofmyself
11-30-2008, 16:20
:X

InvaiDeR
11-30-2008, 17:14
той ходи с една моя мн мн добра фр а иска секс от мен!
и аз го искам
какво да правя?чувствам се ужасно!дали има начин тя да разбере!правили ли сте такива неща!хелп! :booooomb: кфо чакаш тогава :grin:

Abbie_Broken
11-30-2008, 17:18
0о0 мн големи приятелки сте, браво! Я се стегни бе! Ти курва ли си или...???

miss_kiss181
12-01-2008, 07:57
ako ti e istinska priqtelka nqq da go napravi6

sladko_teenche_v
12-01-2008, 17:49
определено ми е много добра фр и никога не бих я преебала за момче но сега какво ми става :shock: просто толкова го искам и само тя ме спира!как да си го избия от ума!!!момчето постоянно ме навива напрао се побърквам :shock: :booooomb:

Mi6inka
12-01-2008, 17:56
ако ти беше наистина толкова много на сърцето тази приятелка твоя колкото описваш нямаше да го желаеш... или поне на мен някак си подсъзнателно не ми се връзва... някак си ... ддз от само себе си не искаш момчето на така нарречената от теб много добра приятелка... незнам може и да греша

nikolaich0
12-07-2008, 23:26
Направете тройка =D> +1 :razz:

6ibanqka
12-08-2008, 00:59
той ходи с една моя мн мн добра фр а иска секс от мен!
и аз го искам
какво да правя?чувствам се ужасно!дали има начин тя да разбере!правили ли сте такива неща!хелп! :booooomb:
Абе напраете си кефа и тва е бе, кво се ограничавате! Айде де .... все едно че ше се жени за тоя :-D :D :x
Ама поне го направете в тайна :-)

DaniFilth
12-08-2008, 09:30
Мисля, че не е редно да го правиш.Все пак представи си , ако разбере, а и ти самата казваш, че ти е приятелка.Постави се на нейно място.

chokolate_girl
12-08-2008, 09:58
ПФАБЕ ТИ ЛУДА ЛИ СИ? :-x
ЧЕ ОТГОРЕ НА ВСИЧКО И НАЙ-ДОБРА ПРИЯТЕЛКА!
НЯМА НУЖДА ДА ТИ КАЗВАМ КАКВА СИ,МОЖЕ БИ САМА СЕ ДОСЕЩАШ :-x

Neftochimic
12-08-2008, 10:01
тая твоя добра приятелка както я наричаш не му пуска и той скача на такива лесни като теб...
еми прави го щом си толкова елементарна... ^^

vank03d
12-08-2008, 10:01
Евала му правя на тоя пич,ако ходи с някаква и ебе и приятелката `и :D

6ibanqka
12-08-2008, 10:12
Евала му правя на тоя пич,ако ходи с някаква и е** и приятелката `и :D
и аз щех тва да кажа, добре ги е врътнал :D

Sofff
12-08-2008, 10:27
Ми замисли се , щом иска само секс от теб значи след това хич няма да му пука за тебе , а приятелката ти ако го направиш с него ще те заебе . Ако държиш на приятелката си по-добре й сподели какъв човек има до себе си и запазате приятелството си без това момче , което незнае какво иска .

ruffles777
12-08-2008, 12:48
ako go napravi6 si nai-golqmata predatelka taka,4e as te savetvam : ne :)

Ha4eTeH
12-08-2008, 13:10
той ходи с една моя мн мн добра фр а иска секс от мен!
и аз го искам
какво да правя?чувствам се ужасно!дали има начин тя да разбере!правили ли сте такива неща!хелп! :booooomb:

Няма да ви хване ако го направите и после забравите за него... но ако има нещо повече от колкот е само секса... :?

Ha4eTeH
12-08-2008, 13:10
той ходи с една моя мн мн добра фр а иска секс от мен!
и аз го искам
какво да правя?чувствам се ужасно!дали има начин тя да разбере!правили ли сте такива неща!хелп! :booooomb:

Няма да ви хване ако го направите и после забравите за него... но ако има нещо повече от колкот е само секса... :?

Hilary_
12-08-2008, 14:09
ами как ти звучи думата приятел..?! Не мен като на човек на който не би направил такова нещо... :? Не не бих го направила не съм толкова изпаднала че да спа с гаджетата на приятелките ми... :?

Punisherrr
12-08-2008, 14:27
Абе зле си. Как може изобщо да си го прехвърляш в ума като възможност !!?? :x Ама така е в днешно време. Истинското приятелство е по-рядко срещано от еделвайс в пустиня. Всеки гледа да забие нож в гърба, да нарани... На твое място, на тоя щях да му кажа едно ясно: "НЕ" и после щях да кажа на приятелката ми що за гадже си е хванала.

Съвсем точно казано!!!

seduction1mplex
12-13-2008, 17:57
Абе зле си. Как може изобщо да си го прехвърляш в ума като възможност !!?? :x Ама така е в днешно време. Истинското приятелство е по-рядко срещано от еделвайс в пустиня. Всеки гледа да забие нож в гърба, да нарани... На твое място, на тоя щях да му кажа едно ясно: "НЕ" и после щях да кажа на приятелката ми що за гадже си е хванала.
Тва е истината :-)

Neprikosnovena
12-13-2008, 18:28
замисли се кое искаш повече.. секса с това момче или приятелството с момичето.... последствията после какви ще са... да ти кажа не бъди напълно сигурна че той няма да й каже... тогава ще изглеждаш една невероятна кучка в найните очи и в очите на тези на които разкаже... не че трябва да ти пука от мнения... прецени си
напълно съм съгласна :)

Prestigio
12-13-2008, 18:57
пПриятеслство м/у две момичта = сСъюз с/у 3та 8-)

таКа де приятелки мноО...разбрЪ мЪ... :wink:

x3eme
12-13-2008, 18:58
moje i da ne razbere no ako go napravi6 za kvo priqtelstvo govori6....