PDA

View Full Version : HELP преси за коса



ChOcOlaTEsTar
11-30-2008, 07:15
Мисля да си взема преса за коса избрах си тази ноо...някой по-запознат може ли да ми каже дали е добра ако не е да предложи друга плс

:)
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=22_152_91&products_id=3142

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-30-2008, 07:25
Определено за тази само ще си дадеш парите.Имам абсолютно същата.

1-во ЧАКАШ 1 ЧАС,ЗА ДА ЗАГРЕЕ
2-ро СЛЕД УСПЕШНО ЗАГРЯВАНЕ С ДОСТА МЪКИ ЩЕ ПОСТИГНЕШ ПРИЧЕСКАТА,КОЯТО ИСКАШ

Това е,защото пресата се смята за детска и е само 16w мощност със предпазител на представките.

ChOcOlaTEsTar
11-30-2008, 08:04
Мерси много за отговора замалко да си я поръчам :x :?

a тази?
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=22_152_91&products_id=3617

Jaffs
11-30-2008, 08:09
Преди и едро друго момиче пита за тази преса и я разколебаха. Порови из темите за преси и ще намериш доста добри предложения :)

За тази, която си дала втора мощността е същата като на първата. Аз като ги гледам все едно са еднакви само различни цветове.

За какво искаш пресата - изправяне, къдрене, вафлички? За какво ще я ползваш, за да знаем долу горе какво търсиш?

LovelyGirl
11-30-2008, 08:13
Купи си КЕРАМИЧНА преса.

Имат много повече предимства.

1во-загряват за една минута.
2ро-изправя се много по-лесно и по-бързо с нея.
3то-също уврежда и гори косата,но много по-малко.

И не пречи да си я вземеш от някой магазин,вместо от интернет.
Поне ще си я видиш на място.

Но това вече ти си го решаваш :)

Тази 2рата която си пуснала не съм сигурна дали е керамична,но ако не е изобщо не си я взимай ;)

nejnaDROGA
11-30-2008, 08:37
Поредното момиче,гледащо само приставките на пресата :) Не си купувай нито една от 2-те,защото са боклуци :? Същите тези преси (но само с 2 или 3 вида вафлички и приставка за изправяне,керамични) струва 23 лв.
Кажи за какво ти е пресата (само за изправяне,само за къдрене с вафлички,за 2-те или за тези 2-те + допълнителни приставки) и до колко пари искаш :)
Предупреждавам те,че ако искаш наистина ХУБАВА преса с много приставки ще трябва да дадеш поне 150-200 лв.

ChOcOlaTEsTar
11-30-2008, 09:19
Искам пресата за къдрене,вафлички т.е. за двете с приставки

sladkata_meri
12-02-2008, 11:02
На elekom има една преса керамична с 3 приставки и найстина е добра и не е скъпа в повечето случаи е цикламена виждала съм я навсякаде на пиротска в малкия Цум я има успех