PDA

View Full Version : Кафене по центъра ?



bmlk
11-30-2008, 07:33
добре

machoka
11-30-2008, 07:43
Няма такова, от което хем да съм доволен, хем да не е много скъпо, а и по центъра.

EarthShaker
11-30-2008, 08:02
град..? :lol:

bulgarche
11-30-2008, 08:11
Дървеното - "Ник...най..." (Никой не е сам в най-добрата компания), "Пагане", "При Кмета", "Златна рибка".

Това са по-интересните места. С леко затруднение от твоя страна ще разбереш за кой град става дума.


ЖОКЕР: вляво от този текст прочети какво пише след "Местожителство:"

Jumbie483
11-30-2008, 08:14
Централ :lol: Там можеш да намериш всяяяяякакви индивиди от човешкия род :lol:
Аааа ти от къде си ? :razz:

EarthShaker
11-30-2008, 08:16
Това са по-интересните места. С леко затруднение от твоя страна ще разбереш за кой град става дума.


ЖОКЕР: вляво от този текст прочети какво пише след "Местожителство:"

добре де, автора не е оказал местожителство... :-o явно ми се спи още

п.с. за теб разбрах откъде си де.. :lol:

Seducti0n
11-30-2008, 08:38
8-) е няма пък
айде кажи от къде си

bmlk
11-30-2008, 09:00
Верно че забравих град :D
София

Seducti0n
11-30-2008, 09:07
Верно че забравих град :D
София

Много обичам да ходя в 0ндата на Стамболийски. :smt007
-Апартамента
-Лагуна


П.С-За други сега не се сещам.

ScionOfStorm
11-30-2008, 09:09
Апартамента никога не ме е кефел .. :>

Катерина е хубаво, Онди-те където и да са са супер скъпи, обаче пък предлагат хубава атмосфера. Аз си харесвам едно Каса Верде, което е малко встрани от Съдебната, много е приятно :)

Pliok0019
11-30-2008, 09:25
^ Апартамента е прекрасен! Как може да не го харесваш.

Аз дето на кафе не ходя, обожавам да вися там. :D

Seducti0n
11-30-2008, 09:26
Апартамента никога не ме е кефел .. :>

Катерина е хубаво, Онди-те където и да са са супер скъпи, обаче пък предлагат хубава атмосфера. Аз си харесвам едно Каса Верде, което е малко встрани от Съдебната, много е приятно :)

:) Мен апартамента ме кефеше до миналага година.
Бяхме с няколко съученички, собственика дойде и вдигна скандал на една от тях, защото си пиела колата със сламка.... :-o
Направи ми лошо впечатление с това издребняване и оттогава не ходя там.

А би ли ми обяснил къде точно се намира това кафене Каса Верде и хубава ли е вътре атмосферата.
В 0нда наистина е скъпичко, но пък е уютно.

:) :)

Pliok0019
11-30-2008, 09:29
Апартамента никога не ме е кефел .. :>

Катерина е хубаво, Онди-те където и да са са супер скъпи, обаче пък предлагат хубава атмосфера. Аз си харесвам едно Каса Верде, което е малко встрани от Съдебната, много е приятно :)

:) Мен апартамента ме кефеше до миналага година.
Бяхме с няколко съученички, собственика дойде и вдигна скандал на една от тях, защото си пиела колата със сламка.... :-o
Направи ми лошо впечатление с това издребняване и оттогава не ходя там.
В доброто старо време се е случвало и да се напушим там, със знаението на персонала. :D

Обстановката е доста обирнана.

На форумната бяхме в добро кафе. :D

Lucho
11-30-2008, 09:58
Няма такова, от което хем да съм доволен, хем да не е много скъпо, а и по центъра.
А така,както каза мачока в друга тема:

Пийте греяно вино в струдените дни за да сте добре !
Та и аз съм на тоя принцип...

iPurple
11-30-2008, 09:59
Къде е тоя апартамент? 8-)

machoka
11-30-2008, 10:00
В ондите едно време ходих заради wireless-а, че предлагаха сравнително добър, ама да направят една кутийка кола 5 лв си е направо срамота :o

ее, вече почти на всякъде можеш да намериш фрии нет, така че ондата могат да ме хванат за безжичната антена ) Атмосферата не е нищо специално.

Seducti0n
11-30-2008, 10:48
Къде е тоя апартамент? 8-)

Съвсем близо до Малките 5-те кюшета.
До Апартамента е пицария Уго.

shadow4e
11-30-2008, 11:03
То май има два апартамента. Едното е до Матрицата на малките пет. Бях преди няколко години и ни ме хареса. Във всичките стаи пушиха трева, при което и аз почнах да се опиянявам. :D И кучетона собственика не ходеше в права линия. Станах и си тръгнах, де, но то беше още във времетео, когато го бяха забранили и беше нелегално, сега вече не знам какво е. :)

А другият Апартамент е до 127-мо училище на Парчевич. Нормално кафене, доста посещавано, аз лично не съм сядала никога в него. :)

Seducti0n
11-30-2008, 11:30
в това до 127-о ходят ебаси провалите... По-добре да не се сяда вътре...

Така си е.И на мен не ми харесва.

24white24
11-30-2008, 11:45
Апартамент беше добро място преди време, преди 3-4 години, сега си е страшна дупка пълна с разгонени дечурлига а преди кви интересни хора срещах там :D Евтино и хубаво няма никъде ! Ако отиваш заради кафето като напитка съветвам да посетите Старбъкс, колко време го чакам не е истина :D Лично аз ходя в не повече от 4-5 заведения редовно, естествено ми се случва да сядам и на други места, но предпочитам да сядам там къде знам от 1-2 години, че си заслужава :) Въпреки, че напоследък развалиха почти всичко...

hottie
11-30-2008, 12:52
Аз избявам да ходя по кафета, защото просто са ми тъпи. Ако ми се яде сладко на сладкарница 100гр сладки(например) или вечер в някоя кръчма или заведение за хранене. Иначе предпочитам да се разхождам.
Апартамента беше готин преди, ама вече и там прекалиха с цени и качество.

hamilcar
11-30-2008, 12:59
Bizarro не е лошо място.

Sasha2k8
11-30-2008, 13:01
Coffee Heaven, Starbucks, Onda.. има и други хубави, но тези са първите за които се сетих и съм доволна :)

Sasha2k8
11-30-2008, 13:20
Coffee Heaven, Starbucks, Onda.. има и други хубави, но тези са първите за които се сетих и съм доволна :)

Старбъкс не го ли отвориха преди няколко дена?
Кога успя да събереш толкова впечатления?
Ходила съм в Старбъскс в Америка много пъти и за това говоря за него.. и от там имам впечатления :)

Sasha2k8
11-30-2008, 13:27
Аз си мислех, че говорим за София, иначе и аз ще започна да рекламирам разни приятни кафенета в Париж, Виена, Страсбург или Ню Йорк...

бахти
Бахти не бахти при положение че го има в БГ какъв е проблема не разбрах...?

Sasha2k8
11-30-2008, 13:32
Била ли си в този в София?
Да била съм :wink:

Seducti0n
11-30-2008, 14:35
Централ :lol: Там можеш да намериш всяяяяякакви индивиди от човешкия род :lol:

Там направихме масов бой и изпотрошихме заведението 8-)
доста КАФЕВО място

Вандали!
:P


Видях, че Бизаро беше споменато, та нека добавя и Буда бар

П.С-В 100 грама сладки има страхотни десертчета!

:smt007 :smt007

ScionOfStorm
11-30-2008, 15:29
цвети, принципно е малко пипкаво, ама каса верде-то е до един паркинг в близост до Съдебната. Ако знаеш Немската къде е, горе-долу на 100 метра. Не мога да обяснявам :Д

vellyy
11-30-2008, 16:05
Fusion;)

iPurple
11-30-2008, 16:11
Какъв ви е проблема със старбъкс? Явно другите народи не може да имат хубаво кафене.... дори и нащо да не струва за кво само го плюете?

Seducti0n
11-30-2008, 16:14
цвети, принципно е малко пипкаво, ама каса верде-то е до един паркинг в близост до Съдебната. Ако знаеш Немската къде е, горе-долу на 100 метра. Не мога да обяснявам :Д

:) Сетих се.Близо ли е до един голям изкоп?

Verszerzodes
11-30-2008, 16:41
интересно ми е от какъв зор отваряте очите на нек'фи селтици по форумите и после защо навсякъде било пълно с провали :)

ScionOfStorm
11-30-2008, 16:45
цвети, принципно е малко пипкаво, ама каса верде-то е до един паркинг в близост до Съдебната. Ако знаеш Немската къде е, горе-долу на 100 метра. Не мога да обяснявам :Д

:) Сетих се.Близо ли е до един голям изкоп?

ми изкопа вече започна да става гигантски блок... :Д но да, май си усетила къде е ;]

Seducti0n
11-30-2008, 16:45
интересно ми е от какъв зор отваряте очите на нек'фи селтици по форумите и после защо навсякъде било пълно с провали :)

:) Защото сме добри деца/до един/ и искаме да изградим добър вкус в другарчетата си.
:-D

п-с-ScionOfStorm
Ще намина тези дни да го проверя кафенцето.
Виж как добре се ориентирам. :-D

24white24
11-30-2008, 16:49
Принципно не харесвам заведения тип Старбъкс, там минавам само, за да си взема лате, за някой е боклук за други не. Ако отивам на кафе предпочитам Casa de Cuba, Музея, Марайа преди имах и още 1-2 любими места ама като гледам кви хора са почнали да ходят там лошо ми става...

Pliok0019
11-30-2008, 18:25
Принципно не харесвам заведения тип Старбъкс, там минавам само, за да си взема лате, за някой е боклук за други не. Ако отивам на кафе предпочитам Casa de Cuba, Музея, Марайа преди имах и още 1-2 любими места ама като гледам кви хора са почнали да ходят там лошо ми става...
Знаех, че ти ще кажеш Марая. :D

Знаех и че Явор ще каже Буда бар.

Тцтц, явно съм врачка.

Pliok0019
11-30-2008, 18:35
Тихо да не ви водя в Спирт1 пак :razz:
Заведи ни, заведи ни!

И на парти, също! :D

woshata
11-30-2008, 18:36
Тихо да не ви водя в Спирт1 пак :razz:Спирт ли 8-) 8-) 8-)
ама нали знаеш че аз съм навита :oops: :lol:

сиипи барманее 8-)

woshata
11-30-2008, 18:51
ама ти тва за наказание ли го имаш :-o 8-) 8-)

assd
11-30-2008, 19:14
абе кой препоръча тва бизарро? не знам какво ви кефи да ходите на киселяшко място на което ще ви е некомфортно? аз лично съм ходил там веднъж и не става! тва не е кафе на което да ти е кеф да си полафиш с някой, а някакво комплексарско място където всеки с дебел врат отива за да го видят че ходи там... точно като в неро-то (и там един път преди 2 години ме замъкна една - е такова спечено място не бях виждал честно :lol: , некви тумбаци с костюми и покрай тях пикльовци позьори)

та за сополи като вас (па и като мене също) са кафетата по студентски град и непретенциозните такива. ходете в кафето на кемпински горе и за последните ви 20 лева пийте една вода и едно кафе като сте гАзари 8-)

Loshotia
11-30-2008, 19:25
За съжаление напоследък нямам абсолютно никакво време да ходя по кафета та ходя ако имам свободни часове в Онда(на Дондуков, до 1АЕГ) или в Magnito като то май не се води кафене. Иначе някой спомена Fusion...ми аз само лоши впечатления имам от него.

Verszerzodes
11-30-2008, 19:40
интересно ми е от какъв зор отваряте очите на нек'фи селтици по форумите и после защо навсякъде било пълно с провали :)

:) Защото сме добри деца/до един/ и искаме да изградим добър вкус в другарчетата си.
:-D

п-с-ScionOfStorm
Ще намина тези дни да го проверя кафенцето.
Виж как добре се ориентирам. :-DДобър вкус се изгражда с добро възптание и среда :) Т.е. като приятелите не са отрепки лесно познаваш хуабвото :booooomb:

Seducti0n
11-30-2008, 19:53
:) Зависи си от самия човек, но принципно си прав.
С какъвто се събереш такъв ставаш, а от компанията ти се определя и местата, които посещаваш.

24white24
12-01-2008, 05:25
Принципно не харесвам заведения тип Старбъкс, там минавам само, за да си взема лате, за някой е боклук за други не. Ако отивам на кафе предпочитам Casa de Cuba, Музея, Марайа преди имах и още 1-2 любими места ама като гледам кви хора са почнали да ходят там лошо ми става...
Знаех, че ти ще кажеш Марая. :D

Знаех и че Явор ще каже Буда бар.

Тцтц, явно съм врачка.Що, кво и има на Марайа, знаеш ли кво ризото правят :smt007

cherinka
12-01-2008, 06:57
^кога че ме водиш там?

24white24
12-01-2008, 14:33
^кога че ме водиш там?Когато си заслужиш, евентуално ще запазя окото и като се върнеш в Майнатаун ще си по-оборотна от всякога :D

Pliok0019
12-01-2008, 14:38
Принципно не харесвам заведения тип Старбъкс, там минавам само, за да си взема лате, за някой е боклук за други не. Ако отивам на кафе предпочитам Casa de Cuba, Музея, Марайа преди имах и още 1-2 любими места ама като гледам кви хора са почнали да ходят там лошо ми става...
Знаех, че ти ще кажеш Марая. :D

Знаех и че Явор ще каже Буда бар.

Тцтц, явно съм врачка.Що, кво и има на Марайа, знаеш ли кво ризото правят :smt007
По мое лично мнение там ходят само курви и мутри. :D

Pliok0019
12-01-2008, 14:38
Принципно не харесвам заведения тип Старбъкс, там минавам само, за да си взема лате, за някой е боклук за други не. Ако отивам на кафе предпочитам Casa de Cuba, Музея, Марайа преди имах и още 1-2 любими места ама като гледам кви хора са почнали да ходят там лошо ми става...
Знаех, че ти ще кажеш Марая. :D

Знаех и че Явор ще каже Буда бар.

Тцтц, явно съм врачка.Що, кво и има на Марайа, знаеш ли кво ризото правят :smt007
По мое лично мнение там ходят само курви и мутри. :D

Щом ходиш заради ризото - добре. :D

24white24
12-01-2008, 15:17
Принципно не харесвам заведения тип Старбъкс, там минавам само, за да си взема лате, за някой е боклук за други не. Ако отивам на кафе предпочитам Casa de Cuba, Музея, Марайа преди имах и още 1-2 любими места ама като гледам кви хора са почнали да ходят там лошо ми става...
Знаех, че ти ще кажеш Марая. :D

Знаех и че Явор ще каже Буда бар.

Тцтц, явно съм врачка.Що, кво и има на Марайа, знаеш ли кво ризото правят :smt007
По мое лично мнение там ходят само к**ви и мутри. :D

Щом ходиш заради ризото - добре. :DАбе тва е много трудно да се обобщи на едно място кви хора ходят, има ги всякакви, вярно един определен тип преобладава ама пък дай да не излизаме никъде, че да не ни набедят, че сме като останалите :)