PDA

View Full Version : Плейър. Проблем.



UnaBletoLoVeU
11-30-2008, 09:16
Взех си плейър Diva FX78. Първият път като се опитах да кача файлове стана нормално, качих 1 песен, изтрих наличните 2 и клипчето, които си вървят с плейъра, извадих usb-то, а после реших да опитам отново. И въобще не иска да го разпознае. Баща ми твърди, че това, което мислех за клип било драйвер, но със сигурност не беше, защото сега клипа го няма на плейъра. Дали аз не правя нещо като хората или плейъра се е бъгнал. Чувала съм, че са калпави, но не вярвах, че след по-малко от 24 часа нещо ще му стане...

ПП. Току-що видях, че от едната му страна има мънички дупчици, направени от отверка в опит да се отваря и тъй като кутията е само на магнит и нямаше нито тиксо, нито нищо предполагам са ме прецакали здраво със стар и счупен плейър...

crazy_style
11-30-2008, 10:22
pf moq plear patuva pone 3 puti za remont, za po 1 mesec... Nakraq go zaebah.. A ti nqma6 li garancionna karta? Nosi go v magazina ot kadeto si go vzela

OtherDimension
11-30-2008, 12:29
Второто е: как точно го изключи от USB-то? Директно го дръпна или със safely remove? ;)
според мен това е проблемът

UnaBletoLoVeU
11-30-2008, 12:35
Може да си изтрила драйверите, но защо не провериш на сайта на Дейзи за нов firmware?

Второто е: как точно го изключи от USB-то? Директно го дръпна или със safely remove? ;)

Със сейфти римуув :)

Christ
11-30-2008, 13:31
В името се крие проблема...

Това "Diva" изобщо не трябва да ти вдъхва доверие.



Бягай сега на сервиз.