PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е?



stefannn
11-30-2008, 08:21
Случвало ли ви се е всички абсолютно нищо да не разбират,абсолютно нищо да не знаят и тн...
Това,което мислят за теб да няма абсолютно нищо общо със реалността,
да те мислят за някакъв обикновен типичен банален и да не могат нищо да схванат,
да няма един човек,който да не е заблуден,да бъде реалист и да осъзнава реалността и да те разбира? :neutral: :(

Jumbie483
11-30-2008, 08:40
При мен, не се е случвало :?
Доколкото схванах въпроса ти, мога да кажа че аз лично съм открита към близките за мен хора и те знаят точно каква съм. Постепенно свикнаха да не се "изненадват" от странната ми личност..
Не се повлиявам от мнението на тези, които не ме познават и ми е все едно какво говорят или мислят за мен :)
Към близките съм готова да изясня всичко и да се открия максимално. Все пак ако съм ги допуснала толкова близо до себе си за да им се "открия" значи им имам доверие и смятам, че заслужават всичко, което правя за тях.
Ако пък случайно някой човек се съмнява в това, което казвам и правя, а аз съм сигурна в себе си, правя всичко възможно да го "осветля" за деянията си..
Просто не искам човек, да остава с грешно впечатление за мен.. :)

kissed_by_rose
11-30-2008, 18:32
ем всъ6мост да мн добре те разбирам...мн пъти са ме наранявали и ве4е ме е страх да се доверявам но всъ6ност няма хора които да ме разбират напълно освен може би 1 моми4е но...факт е 4е да споко :P но по добре по рали4ен отколкото като някои безмозъ4ни.... според мен де =]

psychopath
11-30-2008, 21:30
нещо не разбирам какво искаш да кажеш

DimovB
11-30-2008, 22:08
аз обичам да се прая на тъпак и някои си мислят че наистина съм такъв. нека се заблуждават, така ми е яко