PDA

View Full Version : Дали си струва изобщо ?!



MakeMeFeel
11-30-2008, 10:14
Начи .. ситуацията е следната .. малко е дълго и объркано , ама ще се опитам по възможно най-простия и кратък начин да обясня 8-)

Преди близо година се запознах с едно момче в един сайт .. И всичко беше 6+ ... Само че той си имаше сериозна приятелка от 2 години . Първоначално бяхме само на приятелски начела, виждахме се доста често само за едното кафе и т.н. Докато той не заяви , че е скъсал с приятелката си и има нужда от подкрепата ми и т.н. И аз като добра приятелка веднага излязах с него поговорихме си . И всичко уж наред, докато той не ми тресна на главата , че е скъсал с нея заради мен , защото иска да е с мене :shock: Аз също имах чувства към него , но чувството за вина беше по - силно от всякога .. И му казах да забрави за мене и да се върне при приятелката си . И така не си бяхме писали и виждали околко 3-4 месеца . Преди известно време той пак ми писа .. Реши да си признае всичко .. Истината беше, че той всъщност никога не е късал с приятелката си .. и искал да види дали с мене ще се получат нещата, а нея я бил оставил за резервен вариант в случай , че с мене нищо не се получи . Както и стана де .. И същата ситуация се повтори още 1 път .. Той все къса с нея, аз все ги виждам двамата (защото тя работи тука в един магазин до нас за дрехи) . И сега .. преди 1 седмица той ОТНОВО ми каза, че е скъсал с нея, даде ми скайпа й да се убедя, да си пиша с нея и т.н. И то кво се оказа, че тоя път наистина е скъсал с нея .. И сега ме навива да излезем , да си изясним взаимоотношенията, защото уж много ме обичал и т.н . Та .. въпроса ми е следния : Мислите ли , че мога тоя път да му повярвам .. И дали ако се получат нещата да съм с него ..? Защото си мисля , че същите номера, които ги въртя на нея , може и на мене да ми ги върти . И това съм му го казвала .. отговора беше : "глупости ти си различна" .. Не знам супер много съм объркана ... :?

pandelka
11-30-2008, 10:18
Мн те обича ?? :shock: За това ли е нямал смелост да скъса с нея наистина .. пък дори и да не стане нищо с теб? Ебати доказването.. И хуу направил го е един път ами ..защо да прави същото втори път !?За мен тва е просто един страхливец ,който няма да може да преудолее да бъде на сухо.Не мисля ,че те заслужава,защото е мн възможно пак да ти извърта такива номера,но решението е твое .. постъпи както ти казва сърцето ; ) .И успех :-)

MakeMeFeel
11-30-2008, 10:20
Мн те обича ?? :shock: За това ли е нямал смелост да скъса с нея наистина .. пък дори и да не стане нищо с теб? Ебати доказването.. И хуу направил го е един път ами ..защо да прави същото втори път !?За мен тва е просто един страхливец ,който няма да може да преудолее да бъде на сухо.Не мисля ,че те заслужава,защото е мн възможно пак да ти извърта такива номера,но решението е твое .. постъпи както ти казва сърцето ; ) .И успех :-)

И аз така си мисля .. Но искал да е сигурен .. Той сам си го каза : "за да не остана на сухо" 8-) Не знам дали си струва да се занимавам с него ... или да си остана самичка 8-)

pandelka
11-30-2008, 10:23
Мн те обича ?? :shock: За това ли е нямал смелост да скъса с нея наистина .. пък дори и да не стане нищо с теб? Ебати доказването.. И хуу направил го е един път ами ..защо да прави същото втори път !?За мен тва е просто един страхливец ,който няма да може да преудолее да бъде на сухо.Не мисля ,че те заслужава,защото е мн възможно пак да ти извърта такива номера,но решението е твое .. постъпи както ти казва сърцето ; ) .И успех :-)

И аз така си мисля .. Но искал да е сигурен .. Той сам си го каза : "за да не остана на сухо" 8-) Не знам дали си струва да се занимавам с него ... или да си остана самичка 8-)

Аааа....напрао го оставяй ! :razz: Смешник..! Тва доста подла постъпка .. и към двете ви ..И към гаджето му и към теб.Тва е мойто мнение .

ThePowerOfLove
11-30-2008, 10:23
Според мен той си е играл с тебе :? Както каза той се е страхувал да не остане сам... Ти си прецени дали да си с него, но е много вероятно след време да направи същите глупости..нз

mynichka
11-30-2008, 10:30
няма никакъв смисъл да се занимаваш с него ..както е постъпил с нея , така може да постъпи и с теб

lady3
11-30-2008, 10:32
Според мен той си е играл с тебе :? Както каза той се е страхувал да не остане сам... Ти си прецени дали да си с него, но е много вероятно след време да направи същите глупости..нз leleee toq e golqm typak.. razkarai go vednaga.. macka ako smqtash da tyrpish podigravki ok , ama spored men trea da imash dostoinstvo :) uspehche

beachy_bunny
11-30-2008, 10:46
Начи .. ситуацията е следната .. малко е дълго и объркано , ама ще се опитам по възможно най-простия и кратък начин да обясня 8-)

Преди близо година се запознах с едно момче в един сайт .. И всичко беше 6+ ... Само че той си имаше сериозна приятелка от 2 години . Първоначално бяхме само на приятелски начела, виждахме се доста често само за едното кафе и т.н. Докато той не заяви , че е скъсал с приятелката си и има нужда от подкрепата ми и т.н. И аз като добра приятелка веднага излязах с него поговорихме си . И всичко уж наред, докато той не ми тресна на главата , че е скъсал с нея заради мен , защото иска да е с мене :shock: Аз също имах чувства към него , но чувството за вина беше по - силно от всякога .. И му казах да забрави за мене и да се върне при приятелката си . И така не си бяхме писали и виждали околко 3-4 месеца . Преди известно време той пак ми писа .. Реши да си признае всичко .. Истината беше, че той всъщност никога не е късал с приятелката си .. и искал да види дали с мене ще се получат нещата, а нея я бил оставил за резервен вариант в случай , че с мене нищо не се получи . Както и стана де .. И същата ситуация се повтори още 1 път .. Той все къса с нея, аз все ги виждам двамата (защото тя работи тука в един магазин до нас за дрехи) . И сега .. преди 1 седмица той ОТНОВО ми каза, че е скъсал с нея, даде ми скайпа й да се убедя, да си пиша с нея и т.н. И то кво се оказа, че тоя път наистина е скъсал с нея .. И сега ме навива да излезем , да си изясним взаимоотношенията, защото уж много ме обичал и т.н . Та .. въпроса ми е следния : Мислите ли , че мога тоя път да му повярвам .. И дали ако се получат нещата да съм с него ..? Защото си мисля , че същите номера, които ги въртя на нея , може и на мене да ми ги върти . И това съм му го казвала .. отговора беше : "глупости ти си различна" .. Не знам супер много съм объркана ... :?
хм .. знаеш ли какво след като е искал да е с теб ... и ти си го " зарязала" .. значи за да иска да е с теб той трябва да няма никакви чувства към предишната си приетелка ... а пък той на сичкото отгоре се е върнал при нея ... според мене тоя е Бройкаджия .... и няма смисъл да се занимаваш с празни работи ... 100% съм сигурна , че ти си по хубава от приятелката му и затова е искал да е с теб ... прекалено е повърхностен .... заеби я тая работа разбирасе ако нямаш истински и силни чувства ....

varnen4e
11-30-2008, 10:50
няма никакъв смисъл да се занимаваш с него ..както е постъпил с нея , така може да постъпи и с теб

+1.

scoobydors
11-30-2008, 10:53
Просто не се занимавай с него. От това, което прочетох разбрах, че тоя е пълен идиот... Постави се на мястото на приятелката му. :? Че той може и на тебе да ги върти такива....

vivteen
11-30-2008, 11:17
Не му се връзвай!Играе си :? Не си заслужава да се занимаваш с такиваа като него.Ако пък го харесваш и мислиш,че този път е сериозно ходи на кафета и него,но нищо повече.Така ще видиш дали те заслужава.

Успех :)

Whyniser
11-30-2008, 11:22
Как се вика:"Мъченика да го вкарат в леглото".Нека си троши главата.Остай го да се оправа.

hooliganka89
11-30-2008, 11:22
Този е голям калъф.

Claustrophobia
11-30-2008, 12:14
Този е голям калъф.

само този ли?

hooliganka89
11-30-2008, 12:15
Този е голям калъф.

само този ли?

Ми не знам,в темата конкретно обсъждаме този екземпляр.

MaMkaMy
11-30-2008, 12:23
само този ли?
ти да не си някоя мъжемразка? или просто не ти върви в любовта :D всеки се спасява ка може и ка знае... тва е.

LovelyGirl
11-30-2008, 12:42
Защото си мисля , че същите номера, които ги въртя на нея , може и на мене да ми ги върти . И това съм му го казвала .. отговора беше : "глупости ти си различна"

Абсолютно съм съгласна с това.Аз не бих се доверила :?
С тея резервни варианти..

Ходил е с приятелкта си 2 години и на края какви номера и е въртял..няма как да си сигурна дали и на теб няма да го направи.

А това "ти си различна" си е все едно да ти каже "здрасти",т.е. всеки го казва..

UnHappyy
11-30-2008, 13:14
Само едно нещо мога да кажа - страхливец... аз по страхливци нe си падам , за себе си ти сама си прецени .. :-) ;)

o7ka43na7a
11-30-2008, 13:17
Според мен той си е играл с тебе :? Както каза той се е страхувал да не остане сам... Ти си прецени дали да си с него, но е много вероятно след време да направи същите глупости..нз
+1 :(

LiRRRa
11-30-2008, 17:30
Той явно държи повече на репутацията си, отколкото на вас двете като цяло.Както си е играел с нея, може скоро да почне да си играе и с теб, ако се съберете.Няма смисъл да започваш тази връзка с такъв страхливец.Накрая ще се окаже, че бил сгоден за трета и мислел да предлага на четвърта....