PDA

View Full Version : Как да го разбирам?



beb4yy
11-30-2008, 10:21
Значи много пъти съм молила за помощ тийновете тук по простата причина че много сте ми помагали със съветите си надявам се и сега някой да помогне ! И така аз вече съм писала за... тази история споменах че съм би и че обичам едно момиче и тя го знае и е такава! Но ейто го и проблема значи през 3 минути си мени мнението ако ме разбирате незнам дали ви се е случвало с някой ! Вчера се видяхме сичко беше перфектно докато в един момент тя казва "ОХ НЕМОЖЕЛИ ДА МЕ ПРИЕМАШ САМО КАТО ПРИЯТЕЛКА" аз и казах че немога СЛАБО КАЗАНО НЕМОГА БЕЗ НЕЯ :( :( :( ! кАзах си окей нищо няма да стане ВЪПРЕКИ ЧЕ ПРЕДИ ПРАВЕШЕ ВСИЧКО ЗА МЕНЕ И ГИ НЯМАШЕ ТЕЯ НЕЩА ! Станахме от пейката и почнахме да се разхождаме и тя вика:Ти си втълпяваш че не те обичам! И аз добре кфо да напраа и тя неискам връзка! Казах и айде на кафе тя каза добре ! И си ходиме но подминава всички кафета стигнахме до метрото почти и аз викам НА КЪДЕ? тя вика: Към метрото един вид да ме изпрати #-o ! Аз останах потресена малко след тва я спрях и и разпраам За кво го праиш И тя просто не ми се ходи на кафе :? ! Стана ми мъчно КАЗАХ и добре обърнах се и си тръгнах :cry: въпреки че когато ходех сълзите сами се стичаха опитах хиляди пъти да я забрава ! П.П:КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА ПРАВЯ КАК ГО РАЗБИРАТЕ :shock: СИЧКО ТВА благодаря на всички който са прочели историята ми :-)



*Не прекалявай със шарениите!
Точка 6 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

pandelka
11-30-2008, 10:29
Не мога да изкажа мнение.... :shock: .Най-добре си е с момче 8-)

MakeMeFeel
11-30-2008, 10:30
Ъм ... аз .. таковата ... абе и аз не мога .. 8-) Разбирай го , че приятелката ти не е обратна 8-)

mynichka
11-30-2008, 10:32
Сигурна ли си че и тя е БИ ..защото на мен ми се струва, че не е ..и те иска само за приятелка

beb4yy
11-30-2008, 10:33
Ъм ... аз .. таковата ... абе и аз не мога .. 8-) Разбирай го , че приятелката ти не е обратна 8-) СтиГА бе ТИ откъде знаеш че не е ! ПОЗНАВАШ ЛИ Я :? просто исках съветтт

MakeMeFeel
11-30-2008, 10:35
Ъм ... аз .. таковата ... абе и аз не мога .. 8-) Разбирай го , че приятелката ти не е обратна 8-) СтиГА бе ТИ откъде знаеш че не е ! ПОЗНАВАШ ЛИ Я :? просто изках съветтт

Айде да не ми се караш .. Знам , защото думите й : "Абе не може ли да ме възприемаш като приятелка ? " според мен е ОЧЕИЗВАДНО че те иска само за приятелка...

beb4yy
11-30-2008, 10:35
Сигурна ли си че и тя е БИ ..защото на мен ми се струва, че не е ..и те иска само за приятелка обедена тя е ходила с 4 момичета имали сме общо целувки и т.н просто обяснете как разбирате ситуацията след тва

pandelka
11-30-2008, 10:37
Сигурна ли си че и тя е БИ ..защото на мен ми се струва, че не е ..и те иска само за приятелка обедена тя е ходила с 4 момичета имали сме общо целувки и т.н просто обяснете как разбирате ситуацията след тва

Еми значи просто на приятелката ти мозъка и е дошъл !

mynichka
11-30-2008, 10:39
Сигурна ли си че и тя е БИ ..защото на мен ми се струва, че не е ..и те иска само за приятелка обедена тя е ходила с 4 момичета имали сме общо целувки и т.н просто обяснете как разбирате ситуацията след тва

Еми значи просто на приятелката ти мозъка и е дошъл !
еми да ..или просто не си неин тип ..

beb4yy
11-30-2008, 10:43
quote="mynichka"]


Сигурна ли си че и тя е БИ ..защото на мен ми се струва, че не е ..и те иска само за приятелка обедена тя е ходила с 4 момичета имали сме общо целувки и т.н просто обяснете как разбирате ситуацията след тва

Еми значи просто на приятелката ти мозъка и е дошъл !
ТО НОРМАЛНО ДА НЕ МЕ РАЗБИРАТЕ ейто още един пример са ми пише по скайп извинявай ОБИЧАМ ТЕ СЪВСЕМ СЕ ОБЪРКАХ :) ТВА ЧЕ ВИЕ СТЕ ПРОТИВ ТРАА ЛИ ТАКА ДА ГОВОРИШ КВО АЗ МОЗЪК ЛИ НЯМАМ

pandelka
11-30-2008, 10:46
quote="mynichka"]


Сигурна ли си че и тя е БИ ..защото на мен ми се струва, че не е ..и те иска само за приятелка обедена тя е ходила с 4 момичета имали сме общо целувки и т.н просто обяснете как разбирате ситуацията след тва

Еми значи просто на приятелката ти мозъка и е дошъл !
ТО НОРМАЛНО ДА НЕ МЕ РАЗБИРАТЕ ейто още един пример са ми пише по скайп извинявай ОБИЧАМ ТЕ СЪВСЕМ СЕ ОБЪРКАХ :) ТВА ЧЕ ВИЕ СТЕ ПРОТИВ ТРАА ЛИ ТАКА ДА ГОВОРИШ КВО АЗ МОЗЪК ЛИ НЯМАМ

Хей ..айде без нападки моля ти се 8-) . Не казвам,че нямаш мозък но не забелязваш как тя изтъква,че иска да я приемаш само за приятелка !

beb4yy
11-30-2008, 10:50
quote="mynichka"]


Сигурна ли си че и тя е БИ ..защото на мен ми се струва, че не е ..и те иска само за приятелка обедена тя е ходила с 4 момичета имали сме общо целувки и т.н просто обяснете как разбирате ситуацията след тва

Еми значи просто на приятелката ти мозъка и е дошъл !
ТО НОРМАЛНО ДА НЕ МЕ РАЗБИРАТЕ ейто още един пример са ми пише по скайп извинявай ОБИЧАМ ТЕ СЪВСЕМ СЕ ОБЪРКАХ :) ТВА ЧЕ ВИЕ СТЕ ПРОТИВ ТРАА ЛИ ТАКА ДА ГОВОРИШ КВО АЗ МОЗЪК ЛИ НЯМАМ

Хей ..айде без нападки моля ти се 8-) . Не казвам,че нямаш мозък но не забелязваш как тя изтъква,че иска да я приемаш само за приятелка ! добреее ти изобщо прочела ли си темата мени си мнението през 3 минути говори ми за приятелство а ме целува :? !НЯКОЙ ДА ДАДЕ СВЕСТЕН СЪВЕТ !П.п: ше Те помоля спри да пишеш щотото явно не си на принципа че човек не избира в кой да се влюби ! мраза хора който са зле настроени без дори да ме познават

beb4yy
11-30-2008, 10:50
quote="mynichka"]


Сигурна ли си че и тя е БИ ..защото на мен ми се струва, че не е ..и те иска само за приятелка обедена тя е ходила с 4 момичета имали сме общо целувки и т.н просто обяснете как разбирате ситуацията след тва

Еми значи просто на приятелката ти мозъка и е дошъл !
ТО НОРМАЛНО ДА НЕ МЕ РАЗБИРАТЕ ейто още един пример са ми пише по скайп извинявай ОБИЧАМ ТЕ СЪВСЕМ СЕ ОБЪРКАХ :) ТВА ЧЕ ВИЕ СТЕ ПРОТИВ ТРАА ЛИ ТАКА ДА ГОВОРИШ КВО АЗ МОЗЪК ЛИ НЯМАМ

Хей ..айде без нападки моля ти се 8-) . Не казвам,че нямаш мозък но не забелязваш как тя изтъква,че иска да я приемаш само за приятелка ! добреее ти изобщо прочела ли си темата мени си мнението през 3 минути говори ми за приятелство а ме целува :? !НЯКОЙ ДА ДАДЕ СВЕСТЕН СЪВЕТ !П.п: ше Те помоля спри да пишеш щотото явно не си на принципа че човек не избира в кой да се влюби ! мраза хора който са зле настроени без дори да ме познават

pandelka
11-30-2008, 10:52
quote="mynichka"]


Сигурна ли си че и тя е БИ ..защото на мен ми се струва, че не е ..и те иска само за приятелка обедена тя е ходила с 4 момичета имали сме общо целувки и т.н просто обяснете как разбирате ситуацията след тва

Еми значи просто на приятелката ти мозъка и е дошъл !
ТО НОРМАЛНО ДА НЕ МЕ РАЗБИРАТЕ ейто още един пример са ми пише по скайп извинявай ОБИЧАМ ТЕ СЪВСЕМ СЕ ОБЪРКАХ :) ТВА ЧЕ ВИЕ СТЕ ПРОТИВ ТРАА ЛИ ТАКА ДА ГОВОРИШ КВО АЗ МОЗЪК ЛИ НЯМАМ

Хей ..айде без нападки моля ти се 8-) . Не казвам,че нямаш мозък но не забелязваш как тя изтъква,че иска да я приемаш само за приятелка ! добреее ти изобщо прочела ли си темата мени си мнението през 3 минути говори ми за приятелство а ме целува :? !НЯКОЙ ДА ДАДЕ СВЕСТЕН СЪВЕТ !П.п: ше Те помоля спри да пишеш щотото явно не си на принципа че човек не избира в кой да се влюби ! мраза хора който са зле настроени без дори да ме познават


Ще ти кажа само,че човек си мени мнението ,защото не е сигурен в това какво иска!

varnen4e
11-30-2008, 10:53
Мисля, юе най добрият вариант е да останете приятелки, ако можеш. Ако не да не се видате изобщо.

MakeMeFeel
11-30-2008, 10:57
Абе момиче ти хем си знаеш своето , хем искаш съвет .. Еми като толкова знаеш недей да питаш .. :x

scoobydors
11-30-2008, 11:02
Бий й шута и отгърни нова страница от живота си. Това, че си би не означава, че си нещо сбъркана. Всеки сам си избира сексуалността и аз те поздравявам, че не се срамуваш да го заявиш! :)
Надявам се да откриеш истинския човек за теб (без нзачение от пола).

sexa_na_kompleksa
11-30-2008, 11:11
Момичето не знае какво иска... Такива хора много ме дразнят... Личи си, че си на светлинни години от нея по акъл... Намери си друг/а.

Whyniser
11-30-2008, 11:31
Мани заприлича на еЛ.Връзки :-D .

Явно не и харесваш за връзка,а за приятелка . Хвани си момък друго си е 8-) . Ако ли не направете си една тройка с 1 момче с твойта приятелка да ви вкара в правия път :oops: :lol:

beb4yy
11-30-2008, 15:01
quote="mynichka"]


Сигурна ли си че и тя е БИ ..защото на мен ми се струва, че не е ..и те иска само за приятелка обедена тя е ходила с 4 момичета имали сме общо целувки и т.н просто обяснете как разбирате ситуацията след тва

Еми значи просто на приятелката ти мозъка и е дошъл !
ТО НОРМАЛНО ДА НЕ МЕ РАЗБИРАТЕ ейто още един пример са ми пише по скайп извинявай ОБИЧАМ ТЕ СЪВСЕМ СЕ ОБЪРКАХ :) ТВА ЧЕ ВИЕ СТЕ ПРОТИВ ТРАА ЛИ ТАКА ДА ГОВОРИШ КВО АЗ МОЗЪК ЛИ НЯМАМ

Хей ..айде без нападки моля ти се 8-) . Не казвам,че нямаш мозък но не забелязваш как тя изтъква,че иска да я приемаш само за приятелка ! добреее ти изобщо прочела ли си темата мени си мнението през 3 минути говори ми за приятелство а ме целува :? !НЯКОЙ ДА ДАДЕ СВЕСТЕН СЪВЕТ !П.п: ше Те помоля спри да пишеш щотото явно не си на принципа че човек не избира в кой да се влюби ! мраза хора който са зле настроени без дори да ме познават


Ще ти кажа само,че човек си мени мнението ,защото не е сигурен в това какво иска! тука вече си права мацка

beb4yy
11-30-2008, 15:04
лол благодаря :) на всички :D то си прилича на ел връзки ма ми писна попринцип съм човек който сам решава проблемите си но вече се обърках съвсем :?

SunFl0w3r
11-30-2008, 15:05
Daiba lesbiiskite istorii daiba.Pfu..4ak mi se dopovra6ta :x

beb4yy
11-30-2008, 15:09
КАТ НЕ ТИ ДОПАДАТ ЛЕСБИЙСКИ ИСТОРИИ НЕ ПИШИ МНЕНИЕ А КАТ ТИ СЕ ПОВРЪЩА ИМА КЕНЕФ :)

Wrathchild
11-30-2008, 15:16
За кой път да ти кажа, че на нея не й пука за теб?

nejnaDROGA
11-30-2008, 15:19
Имам две много добри приятелки,които също са Би и при тях случая е почти като твоя,с разликата,че са от различни градове :) Е. е адски влюбена в Ж.,а Ж. през 5 мин. си мени мнението ... Ту й казва,че я обича,ту й казва,че иска да са само приятелки ... Е вярно при тях растоянието играе голяма роля,но...

Нооо както и да е :) Сега по темата :) Най-добре й дай време :) Сигурно знае,че ако не се получи между вас и се разделите ще си развалите приятелството :) Освен това едва ли й е лесно като знае,че е по-различна от другите и има влечение и към 2-та пола ... Освен това може да харесва и някое момче и това да й пречи да е с теб ... Е все пак успех,защото си представям,колко ти е гадно (съдя по моята приятелка)

Naughty_
11-30-2008, 15:47
според мен е ОЧЕИЗВАДНО че те иска само за приятелка[/b]...
нова дума :grin: :lol: :lol: :lol:


По темата - ти сигурна ли си че си БИ ?!?? на колко си? с момчета била ли си?

F_CK_all_I_need_is_U
11-30-2008, 15:58
С Момче си е най-добре! :grin:

pandelka
11-30-2008, 17:04
quote="mynichka"]


Сигурна ли си че и тя е БИ ..защото на мен ми се струва, че не е ..и те иска само за приятелка обедена тя е ходила с 4 момичета имали сме общо целувки и т.н просто обяснете как разбирате ситуацията след тва

Еми значи просто на приятелката ти мозъка и е дошъл !
ТО НОРМАЛНО ДА НЕ МЕ РАЗБИРАТЕ ейто още един пример са ми пише по скайп извинявай ОБИЧАМ ТЕ СЪВСЕМ СЕ ОБЪРКАХ :) ТВА ЧЕ ВИЕ СТЕ ПРОТИВ ТРАА ЛИ ТАКА ДА ГОВОРИШ КВО АЗ МОЗЪК ЛИ НЯМАМ

Хей ..айде без нападки моля ти се 8-) . Не казвам,че нямаш мозък но не забелязваш как тя изтъква,че иска да я приемаш само за приятелка ! добреее ти изобщо прочела ли си темата мени си мнението през 3 минути говори ми за приятелство а ме целува :? !НЯКОЙ ДА ДАДЕ СВЕСТЕН СЪВЕТ !П.п: ше Те помоля спри да пишеш щотото явно не си на принципа че човек не избира в кой да се влюби ! мраза хора който са зле настроени без дори да ме познават


Ще ти кажа само,че човек си мени мнението ,защото не е сигурен в това какво иска! тука вече си права мацка


Е тогаа за кво споримее :shock: ?!?

MakeMeFeel
11-30-2008, 17:06
^^ Шшшшт ! На тебе не ти ли казаха да не пишеш повече в тая тема 8-) Остави авторката да си се заблуждава ... И да вижда света както й изнася на нея ... 8-)

pandelka
11-30-2008, 17:07
^.^

beb4yy
11-30-2008, 19:01
Спориме с тебе щото :) ако съдиш само по ориентацията ми е тъпо да нападаШ ПОИСКАХ СЪВЕТ ОТ ВСИЧКИ :) И БЛАГОДАРЯ НА ТЕЗИ КОЙТО ЧОВЕШКО МИ ОТГ БЕЗ напатки ква съм

kissed_by_rose
12-01-2008, 17:17
еми тя ти казва че те обича,но в кой смисъл на сумата?! като приятелка или като нещо повече? поговорете и я попитай какво иска и да си изясните всичко без да има после... ама аз таковата... обичам те... ама... не... ама.... =]

raia338
12-01-2008, 18:44
Може би това момиче се страхува че е би :? И и се иска да си оастанете фр ...Сигорно иска да е като обикновините момичета и за това се държи така .Успехи :)

beb4yy
12-01-2008, 18:46
ХМ значи казва ми обичам те и ме целува и т.н ! В същия момент ми разпраа аз кво да направа че ме обичаш аз не те обичам и аз ест добре едно казваше преди друго сега :shock: АЗ ЛИ СЪМ ЛУДА ИЛИ ТИ И ТЯ : АЗ !! ЕМИ СИГ АЙДЕ КАЖЕТЕ МИ КЪВ ЧОВЕК Е ТВА ТАКЪВ ДЕТО СИ ПРАЙ ГАВРА :o

kissed_by_rose
12-01-2008, 18:58
ем може би наистина както raia338 каза я е страх или просто не й пука за теб така както ти се иска...

beb4yy
12-01-2008, 19:52
АКО Я БЕШЕ СТРАХ ОТ ТОВА КВА Е СА НЯМАШЕ ДА ХОДИ С ДВЕ МОМИЧЕТА И ДА НЕ И ПУКА КАК СЕ ЧУВСТВАМ :?

kissed_by_rose
12-02-2008, 11:05
еми просто я остави тя да те потърси и виж какво ще стане :)

flowers_of_evil
12-02-2008, 18:11
Ааа...виж сега,това че е бисексуална,не значи че задължително трябва да харесва тебе,понеже и ти си.С каква ориентация си няма значение-може би просто си е харесала някой друг и не знае как да ти го каже:)

beb4yy
12-02-2008, 20:53
ох незнам се пак мерси

Iv4eTy
12-02-2008, 21:25
Първо спри да пишеш с малки и големи щот е дразнещо!
И както казаха, и аз смятам че не е би...

S1lv3r
12-03-2008, 07:25
Разбирам че и твойта фр незнае какво иска.Толкова ли е трудно да го разбереш???Като някое детенце дето незнае дали да си купи шоколад или бонбони

beb4yy
12-03-2008, 07:56
Разбирам че и твойта фр незнае какво иска.Толкова ли е трудно да го разбереш???Като някое детенце дето незнае дали да си купи шоколад или бонбониххаха абсолютно значи някой се пак мисли като мен :P

beb4yy
12-03-2008, 19:43
ЕМ не ме питай аз просто съм такава някои го приемат други не но аз те разбирам

scoobydors
12-03-2008, 19:47
каква е перспективата във всичко това ?

Такава липсва, ама момичето не се отказва ...

beb4yy
12-03-2008, 19:53
каква е перспективата във всичко това ?

Такава липсва, ама момичето не се отказва ...


отказвам се защото знаете или поне един път сте изпитвали кво е да ви смачкат когато обичаш :( Наговори ми ги едни кво ме ебе да го духаш и т.н замълчах си защото я обичам твърде много за да и отвърна мерси на всички най-много на scoobydors

scoobydors
12-04-2008, 09:37
каква е перспективата във всичко това ?

Такава липсва, ама момичето не се отказва ...


отказвам се защото знаете или поне един път сте изпитвали кво е да ви смачкат когато обичаш :( Наговори ми ги едни кво ме е** да го духаш и т.н замълчах си защото я обичам твърде много за да и отвърна мерси на всички най-много на scoobydors

Ех, направо се изчервих. :oops:
Една такова хубавко ми стана на душата... ммм мерси сладурано. ;) :-)

AtlantidaLove
12-04-2008, 10:15
Сигурна ли си че и тя е БИ ..защото на мен ми се струва, че не е ..и те иска само за приятелка обедена тя е ходила с 4 момичета имали сме общо целувки и т.н просто обяснете как разбирате ситуацията след тва

Еми значи просто на приятелката ти мозъка и е дошъл ! :D

sladkasnejinka
12-04-2008, 12:06
Според мен приятелката ти просто е искала да опита нещо с момиче. Много момичета сме минали по този път... за съжаление в повечето случаи се връщаме към "нормален" живот.
Съветвам да и зададеш директен въпрос дали вече и е минал мерака да е с момичета или просто вече не те харесва като партьор? (и настоятелно да чакаш за отговора си!)

slun4ice_90
12-05-2008, 16:14
Докато четох всичко т'ва се чудех :shock: и си мислех първо,че си момче после момиче...Не можах да повярвам..Обаче,не прави едно:Не я наранявай!Само,защото е различна..Всеки има право да обича,който си иска.И аз съм "за" това право...Не разбирам хората,които не уважават другите,които са по-различни от нас...

giginkaaa
12-05-2008, 17:13
Ами,защо не я поканиш да излезете и да я попиташ в крайна сметка иска ли да бъде с теб.Може просто да и е трудно ,ако сте били приятелки преди и изведнъж да станете нещо повече от това. :)