PDA

View Full Version : Моят проблем ...



bolen```
11-30-2008, 10:35
Здравейте на всички !! Започвам моята история ... преди месец и половина дойде най-гадния ден в живота ми. Тогава моята приятелка реши да се разделим ;( С нея имахме връзка 2 години и 1 месец. Както всяка връзка , така и нашата беше и хубава и лоша , защото доста често се карахме за глупости. ... След като се разделихме , аз не можах да повярвам , както и до ден днешен. Не се виждахме няколко дни ... аз си хванах друго момиче , но нищо не беше същото... постоянно мислих бившата ми и това ме изгаряше.Реших да прекратя тази връзка , с това друго момиче и си останах сам. Няколко пъти си говорихме ... с бившата и тя ми каза че проблема ми е РЕВНОСТТА !! Аз наистина много я ревнувах ... от всичко , но го правих от страх да не я загубя ;( и ето... загубих я !!! :-o това беше момичето което обичам най-много и за нея съм готов на всичко. Правих доста опити да си я върна , но без успех :( ... 2 седмици след като скъса с мен ... реших да отида да я видя ... говорихме си .... и изведнъж ми се нахвърли на врата и почна да ме целува ... аз не отказах разбира се :-) и решихме да отидем в нас .... :-) правихме секс , но след това тя каза да не си давам празни надежди и до там ... След няколко дни се повтори същата история. Спряхме да се виждаме , но снощи реших пак аз да отида до тях да изпушим по една-две цигари ... гожорихме си , и изведнъж аз започнах да я целувам ... и така .. тя пак ми каза да не си давам празни надежди .... НО аз наистина много я обичам и искам да съм с нея .... ;( Какво да правя ... моля помогнете ми ...... ОБичам я страшно много , но тя не иска да е с мен вече ;(

pandelka
11-30-2008, 10:39
Ми вие и двамата не знаете какво искате .Хем не те иска,хем праи секс с тебе и те целува и т.н а после ти казва да не си даваш напразни надежди.... !

sexa_na_kompleksa
11-30-2008, 10:44
^Момичето знае какво иска - секс... Но нищо друго. Щом ти е казала да не се надяваш напразно - недей! Или оствате в това положение и правите секс от време на време, или просто забравяш за нея...

beachy_bunny
11-30-2008, 10:52
^Момичето знае какво иска - секс... Но нищо друго. Щом ти е казала да не се надяваш напразно - недей! Или оствате в това положение и правите секс от време на време, или просто забравяш за нея...
+1 :oops: :oops:

Frozen_Flame
11-30-2008, 11:04
Ми вие и двамата не знаете какво искате .Хем не те иска,хем праи секс с тебе и те целува и т.н а после ти казва да не си даваш напразни надежди.... !

Ми явно просто й харесва секса с теб и затова така прави.

scoobydors
11-30-2008, 11:05
Какво да правя ... моля помогнете ми ...... ОБичам я страшно много , но тя не иска да е с мен вече ;(

Задаваш си реторични въпроси. Тя не иска да е с тебе вече, така че... ние какво можем да ти помогнем? :)

hooliganka89
11-30-2008, 11:13
Явно просто иска да правите секс от време на време,а не иска отново да се събирате като двойка,защото явно не можете да мелите брашно заедно.

Whyniser
11-30-2008, 11:18
Всичко е отминало,а сега тя иска секс от време на време.Е какво толкова се оплакваш.С повечето връзки просто свършват със злоба,караници и така нататък.А вие просто сега си подържате неангажираща връзка,т.е. правите си секс от време на време.

bolen```
11-30-2008, 11:33
да но аз не искам само секс .... :-o

pandelka
11-30-2008, 11:37
да но аз не искам само секс .... :-o

Да за това по-добре не се сългласявай да правите само секс защото така ще ти бъде още по-тежко.

xercu
11-30-2008, 13:37
Хем прави секс , хем се оплаква... ЕВАЛА !!! Нямам намерение да дам обективното си и изпълнено със хладнокръвие и неприязъм мнение , но ... лоф съкс :/

Zaharinka
11-30-2008, 13:39
Еми правете си секс на приятелски начела :lol:
Абе щом още се траете даже се целувате и п.р. значи има надежда за тебе момко. 8-)

hooliganka89
11-30-2008, 13:41
да но аз не искам само секс .... :-o


Момченце,ние няма как да променим това и ние не можем да ти дадем това от което се нуждаеш.Разбираш ли?
Единственото което може да направиш е да продължишиш да правиш сеск с нея и да се надяваш,че тя отново ще пойска да сте вдойка.
Горният ми съвет не е 100% отговарящ на твоите нужди,но все пак може да опиташ,ако толкова много искаш да си с нея.

UFOs
11-30-2008, 14:19
Според мен те разиграва,или използва.

6o6kotooo
11-30-2008, 14:31
^Момичето знае какво иска - секс... Но нищо друго. Щом ти е казала да не се надяваш напразно - недей! Или оствате в това положение и правите секс от време на време, или просто забравяш за нея...
+1

curka87
11-30-2008, 16:18
Аз също съм съгласна с горните мнения, че тя явно иска САМО секс от теб..... Явно преди си се справял добре и тя не иска да се отказва от това. :-D :-D
Но все пак ти е казала ЯСНО в очите да не се надяваш...Тогава какво искаш!??! Ти сам си този , който отива при нея и й позволява да си взима каквото поиска. И се оплакваш после?? Еми малко няма логика.
Все пак, ако толкова я обичаш можеш да продължиш да й бъдеш "играчката от време на време" (съжалявам за директността) и да чакаш тя пак да те поиска. Само да не стане така, че в един момент да си хване гадже и ти да си разочарован. Помисли над това.....
Другия вариант е да събереш всичката си смелост и да се опиташ да се отдалечиш от нея завинаги и да опиташ с някоя друга.
Ти решаваш......

soul1199
11-30-2008, 16:26
^Момичето знае какво иска - секс... Но нищо друго. Щом ти е казала да не се надяваш напразно - недей! Или оствате в това положение и правите секс от време на време, или просто забравяш за нея... na su6toto mnenie sum,ili q zabravi ili ostanete taka

mynichka
11-30-2008, 16:34
остави я първо да реши какво иска

summer_mo0n
11-30-2008, 16:44
^Момичето знае какво иска - секс... Но нищо друго. Щом ти е казала да не се надяваш напразно - недей! Или оствате в това положение и правите секс от време на време, или просто забравяш за нея...
+1 :oops: :oops:


+1