PDA

View Full Version : И моето лице почина!



Rebellion_Angel
11-30-2008, 10:51
R.I.P! :cry:


А сега шегата настрана. (Чудя се как изобщо мога да се шегувам в момента?! :cry: )

Снощи стана малък гаф с тампоните на Гарниер. На едно място кожата ми побеля. Като сняг.:shock: Намазах се с "Витасин" и на сутринта се събудих с ОГРОМНА СИНИНА НА БУЗАТА!!! Лицето ми се бели, чувствам го опънато, синаната ме боли и когато правя някоя мимика чувствам щипане и утре не знам как ще ида на училище. Искам, не искам -фондьотен. :cry:

Сега отново се намазах с "Витасин" и подарих останалите тампони на сестра ми. :-s

Давайте съвети как да пооправя бъркотията до петък, че ще пътувам и не искам да ме виждат по този начин. Спешно е.

girl4eety
11-30-2008, 10:57
krem zdrave ili bo4ko moje da pomognat

Wrathchild
11-30-2008, 12:09
Нали не си сложила повече от 1 тампон?

Rebellion_Angel
11-30-2008, 12:47
Нали не си сложила повече от 1 тампон?


Слагам си по два за ден. Сутрин и вечер, но интервалът между времето е голям. А точно вчера не си бях слагала сутринта. Само вечерта преди "аварията". И до сега нямах никакви проблеми. Лицето ми беше толкова меко. Но има изгледи за подобрение. Вече по средата синината доби телесен цвят, а другото преминава в червенина. Утре ще си сложа коректор+ фондьотен. (Мразя фондьотен по дяволите!)
Утре ако ме питат, ще кажа, че сестра ми ме е центрирала. :D

PepElqShKaAa
11-30-2008, 15:49
абе човек ти ме отказваш от тея тампони защото мисля и аз да си купя амаааааааа не знам :D на някой да не му е понесло от тях???

Rebellion_Angel
11-30-2008, 16:08
абе човек ти ме отказваш от тея тампони защото мисля и аз да си купя амаааааааа не знам :D на някой да не му е понесло от тях???
Не съм от хората, които казват "Вината е на еди-какво си" и започват вече да бълват огън и жупел по негов адрес. На всяка кожа различно. А и не мисля, че ги използвах много правилно и сега се беля цялата.
Но определено НЕ го препоръчвам на хора със суха и леснораздразнима кожа.

YourFavoriteMistake
11-30-2008, 16:15
не знам дали е от това, но ти каза че си ползвала по 2 на ден. на опаковката пише само по 1 на ден, защото изсушават кожата и т.н. може и да е от друго, но аз мисля че е от това. :?

angel000
11-30-2008, 17:13
Да попитам тия тампони само на местата с пъпки ли ги слагате или на цялото лице ?

Rebellion_Angel
11-30-2008, 17:38
На цялото лице. :?

sweetsunshine
11-30-2008, 19:06
Много се колебая дали да си ги куппя.Кожата ми е нормална а в областа на "Т" зоната е склонна към омазняване.?.

Sintya
11-30-2008, 19:58
Ами то точно за това си пише на кутийката да се използва само 1 на ден.
Мажи с крем Бочко, при повечето действа.

Rebellion_Angel
11-30-2008, 21:01
Ами то точно за това си пише на кутийката да се използва само 1 на ден.
Мажи с крем Бочко, при повечето действа.

Сложих си здраве

Seducti0n
11-30-2008, 22:06
8-) Защо мразиш сестра си, та ще и подаряваш тампоните?!
Ооо :shock:

По темата-съветът ми е да се консултираш с дермаголог.

Rebellion_Angel
12-01-2008, 08:43
Ама аз я предупредих какво да прави с тях и съм сигурна, че няма да направи някой гаф. :)

vercheto
12-01-2008, 10:59
Какво точно представляват тези тампони? С нещо напоени ли са? :-o

Rebellion_Angel
12-01-2008, 11:32
Да и леко щипе.

Shushu11
12-01-2008, 18:38
Дам,пробвай с крем

Syringe
12-01-2008, 18:40
Тъп съвет, момичето едва ли в тази ситуация си е мислело да го намаже с пържени картофи !

mechtaq_za_teb
12-02-2008, 12:18
Това ми прилича на една моя подобна случка, но тъй като не знам какво точно съдържат тези тампони, не мога да твърдя със сигурност че и при теб е така. Та преди няколко месеца бях отишла на дерматолог заради лицето(бяха ми се появили някакви обриви по лицето). Изписа ми някакъв спирт, с който да се мажа сутрин и вечер. Още при първия път, в който се намазах усетих страшно щипане, а когато минаха няколко минути обривите ми от червени бяха станали снежно бели, както каза ти. Уплаших се страшно много, защото щипеше и болеше. Веднага прекратих слагането на спирта и сложих крем Бочко, за да ми успокои кожата. Обаче... ефект нямаше. На суртинта ми беше толкова възпалено. Не можех да се усмихвам, защото ме болеше. Минаха няколко дни и ми се образуваха корички. Не излизах от къщи заради тея проблеми, които си навлякох. И оттогава много внимавам какво си слагам по лицето, защото на тези места, на които ми се образуваха корички и до днес ми стават големи проблеми. Извода, до който достигнах е , че спиртът е бил прекалено силен и ми е изгорил кожата, тъй като белезите още си стоят( е не се забелязват, но аз си ги знам). Та идеята ми е, че в тези тампони може да има спирт, който да е бил прекалено силен за кожата ти.( но не мога да твърдя, тъй като изобщо не знам какво се съдържа в тях). Доскоро и аз използвах продуктите на Гарние, но от онзи случай, за който разказах не слагам почти нищо, защото почвам да си мисля, че всичките тея обриви и глупости, които ми се появиха, са точно от начина по който си третирах лицето( с какви ли не продукти, маски, кремове). И така.... ако имаш някакви въпроси, питай. Ще следя темата.

Rebellion_Angel
12-02-2008, 13:09
Това ми прилича на една моя подобна случка, но тъй като не знам какво точно съдържат тези тампони, не мога да твърдя със сигурност че и при теб е така. Та преди няколко месеца бях отишла на дерматолог заради лицето(бяха ми се появили някакви обриви по лицето). Изписа ми някакъв спирт, с който да се мажа сутрин и вечер. Още при първия път, в който се намазах усетих страшно щипане, а когато минаха няколко минути обривите ми от червени бяха станали снежно бели, както каза ти. Уплаших се страшно много, защото щипеше и болеше. Веднага прекратих слагането на спирта и сложих крем Бочко, за да ми успокои кожата. Обаче... ефект нямаше. На суртинта ми беше толкова възпалено. Не можех да се усмихвам, защото ме болеше. Минаха няколко дни и ми се образуваха корички. Не излизах от къщи заради тея проблеми, които си навлякох. И оттогава много внимавам какво си слагам по лицето, защото на тези места, на които ми се образуваха корички и до днес ми стават големи проблеми. Извода, до който достигнах е , че спиртът е бил прекалено силен и ми е изгорил кожата, тъй като белезите още си стоят( е не се забелязват, но аз си ги знам). Та идеята ми е, че в тези тампони може да има спирт, който да е бил прекалено силен за кожата ти.( но не мога да твърдя, тъй като изобщо не знам какво се съдържа в тях). Доскоро и аз използвах продуктите на Гарние, но от онзи случай, за който разказах не слагам почти нищо, защото почвам да си мисля, че всичките тея обриви и глупости, които ми се появиха, са точно от начина по който си третирах лицето( с какви ли не продукти, маски, кремове). И така.... ако имаш някакви въпроси, питай. Ще следя темата.

АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ!!!!! :shock: Точно както го описа. Първо ми стана синьо и сега преди ден -два така изсъхна, като кожички и просто се белят. Беше станало едно гадно тъмно петно, но хубаво че просто се обели, а това под него е леко зачервено. От ден два с нищо не съм се мила освен с вода и слагах много крем "Витасин". Приятелките ми ме питаха "Ти изгорила ли си се?"

mechtaq_za_teb
12-02-2008, 13:17
Това ми прилича на една моя подобна случка, но тъй като не знам какво точно съдържат тези тампони, не мога да твърдя със сигурност че и при теб е така. Та преди няколко месеца бях отишла на дерматолог заради лицето(бяха ми се появили някакви обриви по лицето). Изписа ми някакъв спирт, с който да се мажа сутрин и вечер. Още при първия път, в който се намазах усетих страшно щипане, а когато минаха няколко минути обривите ми от червени бяха станали снежно бели, както каза ти. Уплаших се страшно много, защото щипеше и болеше. Веднага прекратих слагането на спирта и сложих крем Бочко, за да ми успокои кожата. Обаче... ефект нямаше. На суртинта ми беше толкова възпалено. Не можех да се усмихвам, защото ме болеше. Минаха няколко дни и ми се образуваха корички. Не излизах от къщи заради тея проблеми, които си навлякох. И оттогава много внимавам какво си слагам по лицето, защото на тези места, на които ми се образуваха корички и до днес ми стават големи проблеми. Извода, до който достигнах е , че спиртът е бил прекалено силен и ми е изгорил кожата, тъй като белезите още си стоят( е не се забелязват, но аз си ги знам). Та идеята ми е, че в тези тампони може да има спирт, който да е бил прекалено силен за кожата ти.( но не мога да твърдя, тъй като изобщо не знам какво се съдържа в тях). Доскоро и аз използвах продуктите на Гарние, но от онзи случай, за който разказах не слагам почти нищо, защото почвам да си мисля, че всичките тея обриви и глупости, които ми се появиха, са точно от начина по който си третирах лицето( с какви ли не продукти, маски, кремове). И така.... ако имаш някакви въпроси, питай. Ще следя темата.

АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ!!!!! :shock: Точно както го описа. Първо ми стана синьо и сега преди ден -два така изсъхна, като кожички и просто се белят. Беше станало едно гадно тъмно петно, но хубаво че просто се обели, а това под него е леко зачервено. От ден два с нищо не съм се мила освен с вода и слагах много крем "Витасин". Приятелките ми ме питаха "Ти изгорила ли си се?"Ах, милата! :( Предполага е същото. Не знам какво да ти препоръчам. Просто трябва да мине от само себе си. С каквото и да го мажеш няма да мине по-бързо. Даже те съветвам да го оставиш да диша. Така ще мине по-бързо. Не го чопли, не го пипай. Само се надявам при теб да не стане същото както при мен след това. ПО-горе бях казала, че на тея места сега ми се появяват малки пъпчици, които постоянно се възпаляват. Но се съмнявам при теб да стане така. :)

Rebellion_Angel
12-02-2008, 14:02
:-) Мерси. При теб останаха ли някакви белези? При мен има сямо зачервяване в момента, ама някакси ще го преживея. Утре дори няма да слагам фондьотен. Първите дни ме беше срам да излизам. :?

mechtaq_za_teb
12-02-2008, 14:13
:-) Мерси. При теб останаха ли някакви белези? При мен има сямо зачервяване в момента, ама някакси ще го преживея. Утре дори няма да слагам фондьотен. Първите дни ме беше срам да излизам. :?Белези... Май така като гледам само на едното място, където беше най-сериозно. Но всичко отминава.

Rebellion_Angel
12-02-2008, 14:15
Благодаря ти много! Бях се панирала, но вече съм спокойна. :)

ndle
12-02-2008, 15:06
Нека и твоето почива в мир.

Rebellion_Angel
12-02-2008, 15:24
http://margaritta.dir.bg/latins.gif СКРЪБНА ВЕСТ

С дълбока скръб съобщаваме, че на 30.11 и моето лице се прецака, сред безразборното използване на козметични продукти.

Извод: използвойте кондом (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=210965)

От опечалените

PepElqShKaAa
12-02-2008, 17:45
ам смятам че проблема е дошъл от прекалената употреба на тампоните ( не че разбирам нещо) Надявам се да ти се оправи по скоро лицето :)

Rebellion_Angel
12-02-2008, 17:47
Мерси. :)

Syringe
12-02-2008, 18:10
Безобразен шемет си ти :D :razz:

Rebellion_Angel
12-02-2008, 19:17
Безобразен шемет си ти :D :razz:

:P