PDA

View Full Version : Протъркване при анален (и не само) секс...



varnen4e
11-30-2008, 13:05
Много съм се протъркала от последният път, в който правихме секс с гадвето ми (преди 2-3 дни).
Изпитвам невероятни болки при дефекация и не знам какво да правя.. Мажа се с вазелин, но не помага особено. Купих си и крем "Здраве" и довечера мисля да го пробвам.
Мажа само ануса, надявам се останалите части да минат от самосебе си...
Моля ви, дайте някакъв съвет, какво да направя, за да намаля мало болките...
Мерси предварително.

Schneeflocke
11-30-2008, 13:49
Използвай повече/по-качествен овлажнител. И иди на гинеколог да ти предпише нещо, не си бутай каквото ти дойде наум в ануса и вагината!

UFOs
11-30-2008, 14:13
Мисля че крем "здраве" не е за тези места ;)
А и може да не е протъркване,а да е раничка във вагината или пък разкъсване на ануса.Най-добре отиди на лекар.Няма нищо срамно.

varnen4e
12-01-2008, 06:42
Не знам, но болките продължават 4-ти ден.

SINDEL
12-01-2008, 08:04
Не е хубаво това. И на мен ми се е слу4вало да ме боли, предвид и грубия секс, който правим, но винаги след ден-два болката преминава. Колкото и да е сериозно (протъркване, рани и вси4ко останало).

И все пак... идея си нямам какво толкова страшно може да е станало при теб, 4е да те боли така... Знам 4е е кофти, ама отиди на лекар щом не минава :?

fashion4etyy
12-02-2008, 00:20
добре че не е одзат..щото ще се изпускаш навсякъде :razz: една от моя клас така прай и неможе да се сдържа

varnen4e
12-02-2008, 06:22
добре че не е одзат..щото ще се изпускаш навсякъде :razz: една от моя клас така прай и неможе да се сдържа

Отзад е и не се изпускам.

bEbsI
12-02-2008, 07:52
Много съм се протъркала от последният път, в който правихме секс с гадвето ми (преди 2-3 дни).
Изпитвам невероятни болки при дефекация и не знам какво да правя.. Мажа се с вазелин, но не помага особено. Купих си и крем "Здраве" и довечера мисля да го пробвам.
Мажа само ануса, надявам се останалите части да минат от самосебе си...
Моля ви, дайте някакъв съвет, какво да направя, за да намаля мало болките...
Мерси предварително.

Пенатен крем.Потърси в аптеката.До 10лева най-много да е.Помага почти при всякакви наранявания в/у кожата.

varnen4e
12-11-2008, 05:57
В крайна сметка се оказа, че не е протъркване, а херпеси.. ужасно е. Вече почти ми мина, но добре, че отидох на гинеколог..

SINDEL
12-11-2008, 07:53
Ааа, херпеси! Ужас.. Само на устата ми е излизал и беша гадно, представям си отдолу какво е.
И все пак, как си ги хванала тея херпеси така странно?

Schneeflocke
12-11-2008, 10:12
Ааа, херпеси! Ужас.. Само на устата ми е излизал и беша гадно, представям си отдолу какво е.
И все пак, как си ги хванала тея херпеси така странно?

Най-често се предават по полов път.

Ето затова трябва да се ходи на лекар, а не да се слушат разни хора по форуми. Като си помисля, че даже лекарства й изписвахте... Не ви ли е срам???

varnen4e
12-13-2008, 08:22
Лоша работа е. Аз изобщо не очаквах, че може на мен да ми се случи нещо такова.. но уви.. може.
:)
Поне се радвам, че се пооправих... беше наистина много мъчително.

varnen4e
12-21-2008, 08:32
Супер.. сега се оказа, че имам и анална фисула и освен, че си пъхах разни кремове във влагалището, сега си пъхам и свещички в ануса.. много весело...

UFOs
12-21-2008, 08:47
Бе,хора на вас какво ви става?Не ми казвай,че крем "Здраве" си пъхала отзад?

varnen4e
12-21-2008, 20:07
Бе,хора на вас какво ви става?Не ми казвай,че крем "Здраве" си пъхала отзад?

Не, не съм...

Wrathchild
12-22-2008, 12:20
Лоша работа е. Аз изобщо не очаквах, че може на мен да ми се случи нещо такова.. но уви.. може.
:)
Поне се радвам, че се пооправих... беше наистина много мъчително.То нали знаеш, че всеки така казва - на мен не може да се случи.

varnen4e
12-26-2008, 11:25
Да, всъщност и това го има.