PDA

View Full Version : Странно .. - приятелка



ElisaDay
11-30-2008, 14:54
Здравейте.Има едно момиче от моя клас, което се държи супер странно, като ходим по купони.Два пъти се е случвало.Първият път бяхме на рожден ден с доста хора от класа, но имаше и други.Аз си нямах приятел тогава и си харесах едно момче и се сещате почнах да си флиртувам с него .. прегръдки ала-бала..даже до целувка не стигнахме. И въпросното момиче на следващия ден, когато станеше дума за купона тя изтъкваше колко съм се била напила и кви курвенски истории съм правила :shock:
Снощи се случи пак.. почти същата история, само където аз си приказвах с едно момче и кво си се шегувахме и тя влиза с гръм и трясък в стаята и като вика с един тон такъв "Правиш същите глупости, като предния път!!" и ми се кокори няква .. :lol: И после като останахме само двете и ми каза - "Какво правиш с тоя?Внимавай!Глей, го къв е грозен.. аз разбирам да беше нещо повече." и аз и казах, че не е нейна работа..
Според вас на какво може да се дължи това отношение?Не смятам, че съм се държала курвенско!Просто леко флиртуване..Пък и не ми е никаква!Нямам ли право да си правя квото искам? Пфф ..

П.П. - момичето е голяма мацка.. има си и приятел, не знам от къде е тва държание.

sladur4etyYy
11-30-2008, 14:59
ми може да ревнува, че момчетата се закачат с теб, а не с нея 8-) случвало ми се е. при мене, момичето толкова го беше яд, че просто нямаше как да го прикрие! и аз като отивах при някое момче или то при мене, тя ме дърпаше и викаше ''ае стига де ееееееееееееее''. адски тъпа постъпка :?

Erica1
11-30-2008, 15:03
Тъпо и е, че се закачат с теб, а не с нея. Така мисля аз. :-o

Seducti0n
11-30-2008, 15:09
:) Всеки има правото да говори и да си мисли каквото пожелае, ти няма как да и го забраниш или пък да я упрекваш.
На твое място със сигурност бих се издразнила, най-малкото няма правото да ти държи сметка за поведението ти, или да го определя като "курвенско" при положение, че не е такова.
Може би на нея и се иска да се заговаря с разни момчета по купони, да флиртуват, да се забие с някой готин пич, но факта, че си има приятел я възпира.Следователно злобее и се опитва да ти насади някакви напълно погрешни нейни възгледи.

Въобще не и обръшай внимание, не заслужава! :wink: