PDA

View Full Version : Кое действа повече?



sweetsunshine
11-30-2008, 15:34
Почистващите тампони на Газниер,които премахват несъвършенствата за 5 часа или Гарниер пюр 3 в 1?Чудя се кое от двете да си купя..?От кое сте по-доволни? :)

Rebellion_Angel
11-30-2008, 15:37
Да знаеш тампоните са доста силни, а резултатът не е "УАУ!" като на рекламата. Ако лицето ти е сухо, не ти ги препоръчвам.
3в1 е добро за измиване, но не очаквай да прамахне черните точки и пъпките напълно.

Romance
11-30-2008, 15:41
Гела 3 в 1 също много изсушава кожата, но според мен е по - добър от тампоните.Само си купи и някакъв по - мазен крем, за да се мажеш след като го използваш.

mynichka
11-30-2008, 15:51
гела е по- добър ..но не и идеален (няма огромни резултати)

sweetsunshine
11-30-2008, 16:25
Ами кожата на лицето ми не е суха,нормална е,само около носа и брадичката е склонна към омазняване..Аз имам против черни точки на Clean & Clear ама нищо не прави,даже ми се появиха още повече черни точки :x

sweetsunshine
11-30-2008, 18:24
Ами доволни ли сте от Нивеа Бай Бай Спот и от кой от всички продукти от серията?И от кое сте най-доволни 3 в 1 на Гарниер,почистващите тампони на Гарниер или Нивеа Бай Бай Спот????Моля ви отговорете за да знам утре какво да си купя най-накрая!!!

TasteOfSin
11-30-2008, 18:49
От Nivea Bye Bye Spot съм доволна от нощния крем, стика изобщо не ми действаше, не знам защо.Една приятелка беше останала очарована от него. Много съм доволна от Гарниер 3 в 1.Тампоните не съм ги ползвала, повечето мнения, които чух бяха отрицателни.

П.С->Ако искаш нещо за черните точки мога да ти препоръчам на Clean&Clear Blackhead Clearning 2-in-1 wash/mask. Лично на мен ми действа страхотно, видимо премахва черните точки и след това кожата става адски гладка.Предпочитам го пред Гарниера.
Дано съм ти помогнала. :-)

TasteOfSin
11-30-2008, 18:51
Извинявай не бях видяла предния пост, че използваш на Clean&Clear.Тогава по-добре вземи Гарниер 3 в 1 отколкото тампоните. :)

sweetsunshine
11-30-2008, 19:03
От тези тампони май никой не е доволен..май накрая ще си купя точно 3 в 1 на Гарниер.М/у другото това което имам на Клин&Клиър е точно това за което спомена.Ако може да кажеш по-подробно колко пъти дневно го ползваш,как и за колко време си постигнала ефект.От Клин&Клиър кожата ми найстина става адски гладка,но не забелязах да имам по-малко черни точки :(

Sensuality
11-30-2008, 19:04
Гела 3 в 1 също много изсушава кожата, но според мен е по - добър от тампоните.Само си купи и някакъв по - мазен крем, за да се мажеш след като го използваш.

+1 на мен също забелязах,че ми изсушава кожата и затова се мажа с бочко ;)

TasteOfSin
11-30-2008, 21:39
Използвам го от два дена.Като за начало реших по два пъти на ден: сутрин-почистване,вечер-маска.Но след ден-два ще започна само веднаж дневно, за да не ми се изсуши прекалено кожата.Когато го използвам като измиване масажирам 2-3 минути,там къде имам черни точки (най-вече по брадичката), и измивам. Не мога да кажа, че премахва всичко,но поне при мен видимо забелязах ефекта още при първото измиване.И със всяко следващо става все по-добре.Опитай да масажираш по-дълго време,или преди това с пара на лицето да ти се отворят порите.Но може просто да не е за твоята кожа.
Помня една приятелка колко много ми хвали една маска на Neutrugena, а когато най-накрая си я взех получих обрив от нея.
Но опитай с Гарниер 3 в 1, много са доволните,дано и на теб да ти помогне. :)

sweetsunshine
11-30-2008, 21:54
Използвам го от два дена.Като за начало реших по два пъти на ден: сутрин-почистване,вечер-маска.Но след ден-два ще започна само веднаж дневно, за да не ми се изсуши прекалено кожата.Когато го използвам като измиване масажирам 2-3 минути,там къде имам черни точки (най-вече по брадичката), и измивам. Не мога да кажа, че премахва всичко,но поне при мен видимо забелязах ефекта още при първото измиване.И със всяко следващо става все по-добре.Опитай да масажираш по-дълго време,или преди това с пара на лицето да ти се отворят порите.Но може просто да не е за твоята кожа.
Помня една приятелка колко много ми хвали една маска на Neutrugena, а когато най-накрая си я взех получих обрив от нея.
Но опитай с Гарниер 3 в 1, много са доволните,дано и на теб да ти помогне. :)Мерси за съветите!За сега ще опитам с това което имам да се мия 1 път днесвно като преди това стоя на пара.А ще видим какво ще стане дано има положителен ефект ако ли не отивам на козметик :)

Shushu11
12-01-2008, 18:41
Почистващите тампони,но това си е мое мнение. На всяка кожа действат различно.