PDA

View Full Version : Искам да споделя колко съм доволна от..



sweetsunshine
11-30-2008, 16:29
Термалната вода на Avene(Авен).Страхотна е просто..Значи много е добра за освежаване,против слънчево изгаряне,зачервявания и всякакви подобни! (сън) страхотна е!Става също така след като се почисти грима просто да се използва,а също така и след грим пръскаш изчакваш около 10-15 сек и избърсваш внимателно със суха кърпичка(премахва излишното количество грим и освежава много).Струва 13,20лв.Страхотна ееееееееееееее :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

masal
11-30-2008, 17:32
Аз пък съм ужасно доволна от розовата вода на българска роза. :)

TasteOfSin
11-30-2008, 18:56
Аз пък съм ужасно доволна от розовата вода на българска роза. :)

Извинявам се на авторката, че използвам нейната тема,но за да не отварям нова.Искам да попитам дали е възможно от розовата вода да ми появят от онези дребните пъпчици.По едно и също време си взех нова пудра и розовата вода.И все си мисля, че се появиха от пудрата,но не съм сигурна.Сега не използвам нито водата нито пудрата, а за розовата вода съм чувала много хубави неща.Та може ли да са от нея?

masal
11-30-2008, 18:58
Аз пък съм ужасно доволна от розовата вода на българска роза. :)

Извинявам се на авторката, че използвам нейната тема,но за да не отварям нова.Искам да попитам дали е възможно от розовата вода да ми появят от онези дребните пъпчици.По едно и също време си взех нова пудра и розовата вода.И все си мисля, че се появиха от пудрата,но не съм сигурна.Сега не използвам нито водата нито пудрата, а за розовата вода съм чувала много хубави неща.Та може ли да са от нея? Напълно възможно е. :) Натуралните продукти не се понасят добре от някои кожи.Но пък е по-вероятно да е от пудрата.Някоя събота и неделя,когато няма да излизаш,ако се престрашиш пробвай пак розовата вода и така ще си сигурна дали е от нея.

TasteOfSin
11-30-2008, 21:45
Аз използвах водата някъде 3-4 дена и забелязах кажи-речи положителен ефект.Но може и да съм си въобразявала.Докато от пудрата и една приятелка се беше оплакала.Днес ще пробвам с водата нищо, че утре съм на училище. :D Дано да е от пудрата :(

Liar
12-01-2008, 14:17
И какъв е точно ефектът?