PDA

View Full Version : Избелване на зъби



buuu
11-30-2008, 16:40
miq si zubite seki den po 2-3 pati no problema e 4e sa mi malko potamneli ..i iskam da znam kak/kadei kolko 6te mi struva >?

shadow4e
Заглавията трябва да са на кирилица

shadow4e
12-01-2008, 12:20
Аз моите си ги по-избелих с паста /Бленд-а-мет за избеляване/, но това е само, ако са ти леко потъмнели, иначе мои приятели ходят на зъболекар.

fashion4etyy
12-02-2008, 00:17
значи отиваш на зъболекар, вади ти всчиките предни и ти слага изкуствени.но струва мнооого пари 8)

UFOs
12-02-2008, 13:14
И е тъпо да ти вадят всички зъби.Отиваш на лекар,да ти ги избелят,но после не трябва да пиеш кафе газирано и тн..

sssladuranka
12-02-2008, 15:05
И е тъпо да ти вадят всички зъби.Отиваш на лекар,да ти ги избелят,но после не трябва да пиеш кафе газирано и тн..
ма ти сериозно ли бе :shock: ?! -пий си квот си искаш :D
иначе по темата:
отиваш избелват ти ги на зъболекар,след време бялото ще се олющи,не е вечно,и пак ще идеш да ти ги избелят.За цените питай чичко Гугъл

samonervi
12-02-2008, 16:29
Blend-a-med 3D White за 2 седмици ще има изключително видим ефект.

UFOs
12-02-2008, 17:03
И е тъпо да ти вадят всички зъби.Отиваш на лекар,да ти ги избелят,но после не трябва да пиеш кафе газирано и тн..
ма ти сериозно ли бе :shock: ?! -пий си квот си искаш :D
иначе по темата:
отиваш избелват ти ги на зъболекар,след време бялото ще се олющи,не е вечно,и пак ще идеш да ти ги избелят.За цените питай чичко Гугъл
Да вярно а и това е вредно за емайла и не е хубаво да го правиш 2-ри път,защото се разрушава емаила..

sssladuranka
12-03-2008, 13:14
И е тъпо да ти вадят всички зъби.Отиваш на лекар,да ти ги избелят,но после не трябва да пиеш кафе газирано и тн..
ма ти сериозно ли бе :shock: ?! -пий си квот си искаш :D
иначе по темата:
отиваш избелват ти ги на зъболекар,след време бялото ще се олющи,не е вечно,и пак ще идеш да ти ги избелят.За цените питай чичко Гугъл
Да вярно а и това е вредно за емайла и не е хубаво да го правиш 2-ри път,защото се разрушава емаила..
ми нзм,на една съученичка майка й си ги избелва редовно... (а това че повреждат емайла си е вярно,но хич да не пиеш кафе и газирано не ми се вярва :? )

UFOs
12-03-2008, 13:18
Точно така е ;) и даже не трябва да се пушат цигари.Само майката на твоята приятелка да не нарушава тези правила,ако мога така да ги нарека,щом толкова често се избелва,тя ще наруши емайла си.Е поне ще има повод да си извади зъбите и да си сложи изкуствена холивудска усмивка.. :-D

LigLichKa1936
12-03-2008, 13:25
Blend-a-med 3D White за 2 седмици ще има изключително видим ефект.


Наистина ефекта е много добър ;)

dani7
12-03-2008, 16:39
Здравей ,също като теб си ги миех с "Blend-a-med 3D White ",но не помага,пробвах всички пасти които съществуват, но нямаха ефект, при мен най-много подейства PEARL DROPS SMILE (още при първата опаковка)скъпа е пастата, но си заслужава 50% ми са по бели сега.Един път в месеца ги мия с сода бикарбонат...Но и аз смятах да ги избеля с кисилина при зъболекар, (посъветвах се и ме разобедиха да не го правя,за кафетата които пия и цигарите които пуша зъбите ми били по бели от на хора които не го правят) сега малко ме е страх , освен емайла че се нарушава има и странични ефекти, може да навреди на някой орган ,който е най-слаб в момента!!!Преди да го направиш посъветвай се с поне двама специалиста !!!

Munika123
04-01-2009, 11:26
provai s soda.. kato si mei6 zubite s pasta za zubi sloji malko soda otgore .. vur6i dobra rabota ;) oba4e ne go pravi mnogo 4esto... :grin: :grin: :grin: :-P :-P

Boyd
04-01-2009, 12:25
provai s soda.. kato si mei6 zubite s pasta za zubi sloji malko soda otgore .. vur6i dobra rabota ;) oba4e ne go pravi mnogo 4esto... :grin: :grin: :grin: :-P :-P

Това пък колко лесно сваля емайла си нямаш на идея..

heroine
04-01-2009, 18:11
provai s soda.. kato si mei6 zubite s pasta za zubi sloji malko soda otgore .. vur6i dobra rabota ;) oba4e ne go pravi mnogo 4esto... :grin: :grin: :grin: :-P :-P

Това пък колко лесно сваля емайла си нямаш на идея..
Да бе да , за к'во да го сваля, аз през ден си мия зъбите със сода ама пак си имам зъби 8-)

miloto_girl_4e
04-01-2009, 18:33
Провбай с паста Elgidium на Пиер Фабре, аз съм супер доволна, има видим ефект :) :) :)

mumiikataa
04-02-2009, 06:41
Провбай с паста Elgidium на Пиер Фабре, аз съм супер доволна, има видим ефект :) :) :)
Подкрепям! Страхотна паста.
И аз исках да си избелвам зъбите, но като говорих със стоматоложката ми тя ме отряза тотално. Каза ми при положение, че ми е генетично заложено да имам А2-А3 цвят, няма смисъл да се избелват. Дори да се избелят след време пак ще потъмнеят. Избелването става с киселини, които ти съсипват тотално емайла. После ще се чудиш що те болят зъби, що след 15 години си само с 10 зъба... Недей по-добре.
Пробвай с Елгидиум. Те са няколко пасти. Има против кариес, има избелваща, има за чувствителни зъби и още някаква имаше...

ubuntureload
04-02-2009, 13:41
Избелването не е едно от най приятните преживявания... полирането също и не е кой знае колко трайно въпреки няква усилена подръжка ... особено ако си пушач и фен на кафето .... ;) И не е от най евтините процедури! Не си спомням аз колко плащах ....

galev90
04-02-2009, 16:23
Най-добре е избелването на зъби да става с паста за зъби,която избелва.А това кадето ходиш при зъболекъра да ти избелят зъбите с разни препарати изобщо не е добре за зъбите,защото самите зъби отслабват.А за изваждането на зъбите и поставянето на изкуствени за да са бели е пълна глупост,защото не е важно изкуствени ли са или не,а това че след дадено време ще придобият същия цвят като преди