PDA

View Full Version : Объркана съм ...



Dyckaa
11-30-2008, 17:29
Значи имам лек проблем с чувствата си ! Ходя с едно момче от около 3 месеца. Лятото бях луда по него. Точно в момента в който се отказвах ,той почна да действа. И така тръгнахме .. Обаче преди,когато бяхме само приятели бях наистина мила и отзивчива. Сега обаче съм много сепната и постоянно несъзнателно го наранявам или дразня. Той от своя страна е супер мил и се държи наистина приятно. И с това моето държание се караме ужасно често ,като почти винаги аз съм виновна.. Преди 2 дни се разделихме .. същата вечер ми нямаше нищо ,но на другия ден бях онемяла .. бях кисела , беше ми тъжно ,нещо ме притискаше в стомаха! После пак се сдобрихме и аз пак почнах с моето тъпо държание . Сега незнам дали го обичам или изобщо какво чувствам. Той е първия на който гледам сериозно . . не съм имала много връзки ,тъй като не съм и особенно голяма. И така моля ви за някакъв съвет. Незнам защо се държа добре с него само когато знам ,че не сме нищо общо ,а само приятели и същевременно ми е гадно като се скараме ,а като сме заедно се държа гадно !

pandelka
11-30-2008, 17:32
Ми.. явно не сте един за друг.. Аз така бих си го обяснила ; )) .

Lashes
11-30-2008, 17:35
ами почваш да внимаваш кво правиш и кво говориш ако искаш да си с него...ако ли не си оставате просто приятели...