PDA

View Full Version : Хм... Чувствам се много, ама много глупава...



kissed_by_rose
11-30-2008, 17:34
Аз искам да ви питам не6то...за6то по дяволите се слу4ва така...с едно мом4е скъсахме преди 3 години но аз о6те го оби4ах до преди 2...не се виждахме,не си говорехме...миналата година той пак се появи...станахме добри приятели...но кво стана и последните няколко пъти като се видим се забиваме...(той ми прае6е некви мизерии но аз все му про6тавах за6тото го оби4ах и знам 4е постъпих глупаво...) на 3тия път неиздържах и го попитах какво подяволите прави при положение 4е ми соб6ти 4е си има гадже от нз си колко месеца...заговорихме се и се стигна до извода 4е и тои все о6те ме оби4а...аз просто си тръгнах за6тото ме хвана страх...просто неисках да става пак както преди...той каза 4е 6те ми звънне да поговорим...звънна 1 но аз бях заета...след това му звънях 2,3 пъти той все бе6е зает...неискам да му звъня но просто неискам пове4е да се 4увствам така...гадно...от една страна наистина искам да сме заедно пак и знам 4е неискам да съм без него за6тото за голямо съжаление о6те го оби4ам много (и немога да си хвана приятел за6тото все мисля за него) но от друга...той все пак си има приятелка и не е 4естно спрямо нея пък и ме е страх... 4увствам се ужасно глупаво за6тото той е...ку****р,а мен ми пука толко за него и пак бих му простила...:? :-#

MakeMeFeel
11-30-2008, 17:37
Не си глупава .. просто си заблудена 8-)

soul1199
11-30-2008, 17:38
trqbva da go ostavi6,ne moje6 da produljava6 taka,da se izmu4va6,sama kaza,4e si ima priqtelka,puk i e kurvar,ostavi go

pandelka
11-30-2008, 17:39
По-добре забрави за него! : )

Crazytu
11-30-2008, 17:45
trqbva da go ostavi6,ne moje6 da produljava6 taka,da se izmu4va6,sama kaza,4e si ima priqtelka,puk i e kurvar,ostavi go
Съгластна ...

kissed_by_rose
11-30-2008, 17:50
е то там е проблема...опитвам от 3 години и нестава...просто нз какво да направя... ](*,)

pandelka
11-30-2008, 17:58
е то там е проблема...опитвам от 3 години и нестава...просто нз какво да направя... ](*,)

Имай търпение . 8-)

hooliganka89
11-30-2008, 18:31
Е,ще го забравиш спокойно,само трябва наистина да го желаеш и малко да се постараеш и това ще се случи.Иначе по това което описваш,бившето ти гадже наистина е кретен.

PepiDesigns
11-30-2008, 18:33
Лошо лошо ...
Ти малко злоупотребяваш с наивността която ти предлага живота , и грабиш с кофи ;)

Остави го , забрави го .. ignore , и така ..

glamouros
11-30-2008, 18:39
С такъв човек не ти трябва да се занимаваш... забрави го. Ако той евентуално иска да те чуе, да поговори с теб, просто говорите, но ти не отстъпвай от позицията си. Такъв човек не заслужава.

beb4yy
11-30-2008, 19:44
нЕ че не можеш неискаш да го забраиш! :)

kissed_by_rose
12-01-2008, 14:50
е, налага се =] все пак мерси =]

xercu
12-01-2008, 15:22
След неуспешният ти опит да съчетаеш числа с кирлица мога да кажа само 1 нещо ...
Не си глупава .. просто си заблудена 8-) Защо заблуждаваш момичето , че не е глупаво ... :-o

kissed_by_rose
12-01-2008, 15:49
е сега... ако толко държите...няма да ги съчетавам.. :D

curka87
12-01-2008, 18:08
Не си глупава... просто си влюбена и наивна. А и е вярно и това, което каза beb4yy - ТИ НЕ ИСКА6 ДА ГО ЗАБРАВИШ.
Защо не го оставиш с новата му приятелка и не опиташ и ти да продължиш напред. Повярвай- да се обръщаш назад не може да ти донесе нищо друго освен сълзи и още болка.

MP
12-01-2008, 18:11
Защо трябва да ти пука за другата?Съберете се отново.

kissed_by_rose
12-01-2008, 18:27
колкото и да ми се иска да го забравя няма как като сме приятели...а и + това не зависи от мен дали ще се съберем...най-малкото ми пука за нея защото поне тя е щастлива а той каза че ще ми се обади нали да се разберем и не го направи...тогава и да ми пука за нея и да не ми не избирам аз...просто нзнам...всяка вечер си мисля как искам да му се обадя да се чуем но се спирам и си мисля че ще чакам той да ми звънне...правилно ли е според вас? :oops:

gabsii
12-02-2008, 18:54
според мен е трябвало така да стане ... глупаво не глупаво съдбата ви е събрала по една или др причина или да разбереш че се е променил и е готов пак да сте заедно или зада ти покаже че си е говедо от класа което ще ти помотне да го забравиш :P не прибързвай

DaRk_AnG3L
12-02-2008, 19:08
trqbva da go ostavi6,ne moje6 da produljava6 taka,da se izmu4va6,sama kaza,4e si ima priqtelka,puk i e kurvar,ostavi go
Съгластна ...

+1 :)

LigLichKa1936
12-02-2008, 19:09
Мило момиче! Знам какво ти е ! Просто си изживяваш истинска любов! И аз съм в сищото положение! Блосто когато един човек е влюбен не може да се контролира! Не -определено не си глупава!Просто влюбена...

и за мен има едно момче, на което дори сега бих простила и ако имах възможност бих се събрала пак с него!

Мога да ти кажа само ДАВАЙ,МИЛА!

Ако имаш чувства към него не се интересувай от друго! Просто послушай сърцето си! По-добре да опиташ отколкото жял живот да се обвиняваш ,че си изпуснала шанса си! ЖИВЕЙ ЗА МИГА!!!

Бих искала наистина да си щастлива ,защото момчето май наистина има нещо към теб ,а историята ти е като моята!

Ще се радвам ако при теб се получи и се съберете ,защото се чувствам много нещастна,че съм далеч от МОЯ .. и напълно разбирам какво ти е! Дано се съберете!

Не трябва да те интересува за другата! Мислиш ли ,че нея я интересуват твоите чувства? Просто ДАВАЙ! :-)

sexi_lady_666
12-02-2008, 19:14
s moita nai - golqma lubov bqhme razdeleni godina i polovina i predi tova hodqhme godina i ne6to i ne se bqhme vijdali otdavna i minalata godina se subrahme pak ei taka da probvame i da vidim kvo 6te stane bqhme zaedno samo 3 meseca i toi sega pak iska da se subirame ama tozi put nqma da mu se vurja,za6toto mu pro6tavah dostatu4no,no ti si preceni moqt suvet e da probvate,no da ne se otpuska6 prekaleno ;)

kissed_by_rose
12-02-2008, 19:40
хей мерси :) току що си говорихме и той ме пита дали искам пак да сме заедно но просто ние винаги се бъзикаме с него и аз реших че не е на сериозно и му казах не....утре ще се видим....стискайте ми палци и отново мерси за съветите :) :-) а късмет и на теб и рано или късно всичко си идва на мястото нали знаеш :)

LigLichKa1936
12-03-2008, 03:23
Благодаря ти! Успех днес ей!!! :-)