PDA

View Full Version : Хммм .... ?



ThinkerBell
11-30-2008, 17:43
Въпросът ми се отнася кам мъжката част .....

Още в началото на връзката когато не познавате добре приятелката си и не сте стигнали до секс а така само се натискате ... и уж случайно и погалите "котето" през дрехите и тя се възбуди , вие осещатели го тва смисал по какво разбирате ли че тя е възбудена ?
( някви жестоже ли ... държание ли ...?)


ПС : надявам се да сте ми разбрали въпроса ... :)

Frozen_Flame
11-30-2008, 18:06
Разбира се, че се усеща. По езика на тялото й, по по-учестеното дишане, по начина на гледане и т.н.

DevilWish
11-30-2008, 18:07
Разбира се че се усеща. По езика на тялото й, по по-учестеното дишане, по начина на гледане и т.н.
+1 ;)
Ти сама не се усещаш, че почваш да дишаш учестено. . пък и погледа ти става друг

InDo
11-30-2008, 19:43
Да личи си понякога потрепват и вадят много невинни погледи,даже няки почервеняват от притеснение.. :D

maini4ka_sladka
11-30-2008, 20:21
Въпросът ми се отнася кам мъжката част .....

Още в началото на връзката когато не познавате добре приятелката си и не сте стигнали до секс а така само се натискате ... и уж случайно и погалите "котето" през дрехите и тя се възбуди , вие осещатели го тва смисал по какво разбирате ли че тя е възбудена ?
( някви жестоже ли ... държание ли ...?)


ПС : надявам се да сте ми разбрали въпроса ... :)
Пхахахаха, не мога!

ANTIHUMAN
11-30-2008, 20:44
Не, аз даже не съм го и помислял. Ама преди 2 дена ме хвана за х*я. Извинението й беше: ,,Ръката ми падна! :lol: '' Много смешно ми стана и се засмях! Днеска бяхме пак на таванската и с още 1 момче и 1 момиче (те не са гаджета) изгасихме и ми откопча дънките и си вкара ръката! Опита се да ми блъсне 1 път, ама не успя! :lol: Важното е, че се опита! :)
П.П. Разгонена е просто! :lol: :P

peckyty
12-01-2008, 08:39
по дишането и по начина по които ме докосва по целувките и ..... всички неща малко се променят когато това се случи с нея ... разбирасе няма как да ти обегне 8-)

nohuty
12-01-2008, 10:29
Разбира се че се усеща. По езика на тялото й, по по-учестеното дишане, по начина на гледане и т.н.
+1 ;)
Ти сама не се усещаш, че почваш да дишаш учестено. . пък и погледа ти става друг
+1 :grin:

TPAKTOPUCTA
12-01-2008, 11:32
аз като гледам май съм най- задръстения тук, но аз лично го чувствам само когато мацкато иска да го почувствам. няма 100% начин да разбереш че приятелката ти е възбудена особенно в началото, ако тя не го покаже защото не я познаваш, а при различните хора е различно ...

лично мнение

nohuty
12-01-2008, 11:52
аз като гледам май съм най- задръстения тук, но аз лично го чувствам само когато мацкато иска да го почувствам. няма 100% начин да разбереш че приятелката ти е възбудена особенно в началото, ако тя не го покаже защото не я познаваш, а при различните хора е различно ...

лично мнение
Другия път просто допри ръка до лявата и цица ... усети и пулса и ще разбереш :razz:

vodka_f
12-01-2008, 11:54
признаците са толкова много :smt101

uMnePaToPa
12-01-2008, 12:05
признаците са толкова много :smt101

hooliganka89
12-01-2008, 12:42
Ами като се натискате,ако почне да те отблъсква и да иска да си бъбрите примерно,това означава,че не се възбужда или просто сега не е момента.

TPAKTOPUCTA
12-01-2008, 12:46
аз като гледам май съм най- задръстения тук, но аз лично го чувствам само когато мацкато иска да го почувствам. няма 100% начин да разбереш че приятелката ти е възбудена особенно в началото, ако тя не го покаже защото не я познаваш, а при различните хора е различно ...

лично мнение
Другия път просто допри ръка до лявата и цица ... усети и пулса и ще разбереш :razz:

е то ако си допра с ръка (длан) лявата и циця няма гаранция, че не си усещам моя пулс и да се заблудя

иначе отдавна съм минал тоя период, че да ми се налага така да разбирам дали се е възбудила

CuteBaby
12-01-2008, 17:04
Моят приятел ме познава по погледа :oops: